Jump to content

2x QHD monitori pieslēgti pie macbook pro


akriss
 Share

Recommended Posts

tātad problēma ļoti specifiska un mazas cerības, ka tem man palīdzēs, bet te nu tā ir:

 

tuvākajos mēnešos ir plāns upgreidoties no macbook pro ekrāna + 2560x1440 uz diviem 2560x1440 un vesa galda turekli. jautājums, kā un vai maz to var pieslēgt pie macbooka. caur HDMI QHD monitoru pavelk natīvi, paliek 2 thunderbolt sloti, mētājas man HDMI un VGA to thunderbolt saviienojumi, caur tiem pieslēdzot QHD monitoru man by default piedāvā tikai FHD, ar QuickRes es varu palaist QHD, bet tas ir ļoti neglīti- FHD tiek renderēts kā QHD un izskats ir tieši tāds, kā FHD monitorā iespiestu 2560x1440 pikseļus, jeb miglaina un ļoti neglīta.

 

itkā ir aktīvais DVI-DL adapters, kas vēl tiek barots no USB, tas itkā derot, bet par to neesmu drošs, maksā ar 100 EUR, cena pietiekami augsta, lai eksperimenta dēļ nepirktu- vajag zināt 100%, vai viņš pavelk QHD natīvi. pēc iris pro (5100 vai 5200, neatceros kurš īsti no šiem man ir) un MB pro specifikācijas viņš pavelk divus QHD monitoru vai vienu 4K native, jautājums paliek tikai- kā viņus pieslēgt.

Labots - akriss
Link to comment
Share on other sites

Simsons2

Atceries tikai HDMI 1.3 max izšķirtspēja ko var padot ir 2560x1600-60fps. / VGA parasti nevairāk kā 2048x1536 @85 Hz
Aktīvajam DVI-DL adapteram vajadzētu strādāt bez probzām.

Link to comment
Share on other sites

 

 

HDMI 1.3 max

laptopā iebūvētais ir 1.4, adapters ir 1.3, bet natīvi QHD negrib padot

Link to comment
Share on other sites

(labots)

yamakasi DS270- jeb brīnums no D-korejas, iekšā tā pati LG matrica, kas nāk apple cinema un dārgajos dell monitoros, bet maksā 1/3 no tā - 300 EUR

 

http://www.ebay.com/itm/YAMAKASI-DS270-IPS-LED-27-2560X1440-LG-QHD-AH-IPS-HDMI-DVI-Computer-Monitor-/231030259660?pt=Computer_Monitors&hash=item35ca79ffcc

 

rekur no mana bloga rakstiņš: http://akriss.lv/blog/read/32/Yamakasi-DS270-QHD-27 , ja kāds domā pirkt 27" QHD monitoru, tad šī ir vislabākā izvēle, "perfect pixel" maksā 30 EUR dārgāk, bet tur tiešām korejas garantija, ka nebūs izdegušu pikseļu, vienīgais mīnuss varētu būt lētais rāmis un 2cm biezie bezels, visādi citādi krāsu daudzums un ekrāna izšķirtspēja/monitora lielums ir orgasms acīm.

 

pašam ir 2 šādi monitori jau, abi gan ne vienā vietā- viens mājās, otrs darbā. sākumā priekšnieks pasmējās, ka es neņēmu dell FHD, bet pasūtiju no ebay yamakasi par to pašu cenu, bet kad ieraudzija dzīvē saprata, ka tā ir laba manta.

Labots - akriss
Link to comment
Share on other sites

Simsons2

A lasīt mākām specus? Gaidīju ka kaut kas tāds , parasti tik DVI/Mini-DP izmanto rezolūcijām augstākām par 1080p it īpaši korejiešu lētučos.
Es labāk būtu ņēmis Crossovera 27' ja no korejiešiem būtu jāizvēlas.

  • HDMI, RGB output rate is 1920*1200, DVI-D output only 2560*1440
Labots - Simsons2
Link to comment
Share on other sites

(labots)

lasīt māku, piejūgts pie HDMI šobrīd ar natīvu 2560x1440 bez nekādām komplikācijām un makbūks by default jau uzstādija QHD, pat settingos nebija jāmaina.

 

tas kas tur sarakstīts ir meli, lai tupie amerikāņi nepirktu šos monitorus saviem lētajiem laptopiem ar intel HD4000 kartēm un neprasītu naudu atpakaļ, jo neiet


 

 

Es labāk būtu ņēmis Crossovera 27' ja no korejiešiem būtu jāizvēlas.

 

lol, tie ir identiski monitori, atšķiras tikai rāmis, 100% pat pamatplate ir viena un tā pati.

Labots - akriss
Link to comment
Share on other sites

MartiniB

jaa, kamdeelj tieshi konkreetais Yamakasi DS270?

Crossover 2763AMG izskataas simpatiskaax

vai Yamakasi QH2711 ...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...