Jump to content

icloud serviss uzlauzts.


INTRASERVERNET
 Share

Recommended Posts

Kaarteejo reizi pierada to, lai cik jus slaveetu kaadu no maakonjservisiem, rezerves kopiju glabaashanai (dokumenti, bildes, mizika, sistemas faili utt), tad tomer pirms liec svarigi vitalus failus 7x nomeeri un vienreiz nogrirz.

Soreiz par upuriem kljuva slaveniibas ar nekjiitraam bildeem no icloud. :D Neslepshu ka man prieks tar to, ka hakeri padaliijaas. Jo vismaz tagad vairums padomaas un apsveers vairs neiegaadaaties iPhone (kaut taa buutu). :D

Ar linku nedalos kur var apskatiit, bet google noteikti aizvediis.

P.S. Gaidu tagad google kaartu shaadai akcijai no hakeru puses.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Varētu padomāt, ka google, MS un Blackberry mākoņservisi ir galvas tiesu augstāki. Pēc tava teiktā jāpērk Just5 un jāaizmirst par viedtālruņiem. Tā kā nelej kārtējo tendenciozo sūdu, kā tu savulaik to darīji ar Android, turklāt ļoti aptaurētā veidā. 

 

Neslepshu ka man prieks tar to, ka hakeri padaliijaas. Jo vismaz tagad vairums padomaas un apsveers vairs neiegaadaaties iPhone (kaut taa buutu).
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

@Mežavecis kas traucee tev izpausties? A bet luudzu boikotee, atbalsti (vienalga ko) un izsaki savu viedokli pozitiivu vai negatiivu par citiem servisiem. Augstaak ir tikai mans viedoklis, nekas vairaak.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

VIP personām jāskatās vispār, ko pašiem bildēt. Visu laiku jāuzmanās arī no dzeltenas preses fotogrāfiem.

Link to comment
Share on other sites

Un tu tiešām domā, ka tās bildes nāk no tā mākoņa? Visticamāk visa šī nopludināšana ir truls PR gājiens. Nu kurš normāls cilvēks, savus "dīvainos" foto sinhronizēs ar mākoni? 

 

Un "zvaigznes" jau nu ļoti labi zina, kā neļaut nevēlamajai informācijai nokļūt nepareizās rokās.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Drosh ir tikai tas, kas uz tava pasha servera atrodas, i to tikai daljeeji un ar nosacijumu, ka diski sasleegti raidaa!

Lai gan man chomam bija diski sasleegti ieksh RAID1, un tavu diviiziju... nospraaga abi reizee. Taa kaa tomeer nevienam nedriikst uzticeeties.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Zvaigznēm arī mēdz būt paliels ķīselis galvā un pie vainas tik pat labi varēja būt weak password .

Link to comment
Share on other sites

Nesmejieties. No mākoņa baidās. Dažus gadus atpakaļ Autodesk sāka ieviest savus mākoņpakalpojumus. Taisi rasējumus, piemēram, AutoCADā, tie sinhronizējas ar mākoni. Tajā laikā, kad par to sāka runāt, šausmīga šūmēšanās notikās pa visādiem CAD forumiem. Iedomājos, ja kaut ko rasē industrijai, kaut ko, ko konkurenti vēl nav izgudrojuši... a tas viss kaut kādā mākonī automātiski. Tas nekas, ka saka - droši, ja nu pēkšņi kāds tam mākonim tiek klāt... Tas nav slavenību plikumi, tas ir daudz nopietnāk.


Par slavenību plikumiem. Domāju, ka liela daļa to slavenību pašas alkst, lai viņu plikumus redz pēc iespējas vairāk ļaužu. :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Ieleja pareizi saprata lietas buutiibu. Beidzot viens normali domajosh cilveeks, kas saprata manu kontekstu ko uzrakstiiju.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

Tas izskaidroja arī vienas citas tēmas autora brīnīšanos kāpēc telefoni ģenerē tādu trafiku.

Vairums telefonu tak tiklīdz kā tiek wifi pēc noklusējuma, sāk backupot mākonī visu kameras uzņemto.

Nun un ja ar kameru bildē katru savu, pardon, tualetes apmeklējumu, tad arī iegūst to ko iegūst.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 Protams, ka ērti. Man pāris gadu iznāca tāda šaize, domāju sirms kļūšu. Glabāju savus darba failus ārējā cietā diskā. Regulāri datora saturu kopēju. Toreiz kā iznāca, kā ne, gandrīz pusgadu nebiju kopējis neko uz ārējo atmiņu. Kaut kā ņēmos, kādi melnie uznākuši bija, pats izdzēsu visus svarīgos failus, nu gadījās. Pusgada darbs digitāli vairs nav. Pacēlu no cietā diska visus failus ar vienu failu atjaunošanas programmu, ko dabūju nopirkt (ap 50 $, ja pareizi atceros). Tagad tas mākoņpakalpojums ieslēgts, nekādu rūpju. Kaut uzsprāgst man tas dators, tpu, tpu, tpu. Visus svarīgos failus no mākoņa varēs dabūt. Autodeskam tas pavisam skaisti izskatās. Ik pēc 10 minūtēm tavs darbs automātiski aiziet mākonī, pie katra save aiziet mākonī. Mākonī es varu apskatīt, kāds mans darbs izskatījās vakar, aizvakar, nedēļu atpakaļ, ja gribu to arī var ieregulēt. Uztraukumu mazāk, ja ir tāds mākonis. Par to, vai mani darbi kādā baltā dienā netiek svešās rokās, galvu nelauzu, neesmu nekāds slepeno tehnoloģiju izstrādātājs. Tātad, mākonis ir ļoti ērti.

Link to comment
Share on other sites

 

 

apsveers vairs neiegaadaaties iPhone

tak ir lausti xbox, sony, adobe, ebay, amazon, facebook un sazin kas cits? kādu tas vispār uztrauc? nē. kā lietoja tā lietos, un varu derēt tu arī pēc šī incidenta nemeties drudžaini dzēst arā savu google un visus pārējos kontus (jēga tāpat nekāda, viss jau sen ir noglabās uz palikšanu- kaut vai tā pati dropbox versiju kontrole, dzēs kā gribi, ja maksā vienmēr varēsi atgūt izdzēsto) 

Link to comment
Share on other sites

 

 

bet man liekas, ka daudzi izmanto sinhronizāciju caur "mākoņiem", jo tā esot "ērti"
 

 

Es arī izmantoju, bet "nevēlamo" saturu es neļauju sinhronizēt. :D Tantes uz soliņa arī runā, ka Google un Skydrive lieto plikumu atpazīšanas algoritmus un tādu saturu dzēš, jo tā uzglabāšana mākonī ir pret viņu lietošanas noteikumiem. Domāju, ka iMākonim ir līdzīgi.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tantes uz soliņa arī runā, ka Google un Skydrive lieto plikumu atpazīšanas algoritmus un tādu saturu dzēš

Varbūt nedzēš, bet pārvirza. :sarkasms:  

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Nebrīnītos, ja eppl lietotu vecu openSSL, kā ne kā enķerpraiza vaivai saports bija tik labs, ka iDevaisiem bija pofig par 2 way handšeiku ar rūteri, jebšu lapsis izgāja savu pārbaudi, bet nepārbaudīja, vai rūteris ir īstais. Rezultātā man in the middle attack īstenot ir vieglāk kā nočurāt divus pirkstus. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

sasleegti ieksh RAID1, un tavu diviiziju... nospraaga abi reizee
 

Gadās, ja pavelkas uz veco labo pīli, ka raidam vajag divus IDENTISKUS disksu :rofl:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Platj, teju viss no imgr pazudis, ja kāds zin, kur viss ir saglabāts, padalāties, 100 punkti ir neskaitāmas kopijas failiem :/

mupqhm5we2fnj80hiz9_thumb.jpg

Labots - Gestapo
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Emm , tu mums piedāvā pameklēt neķītras bildītes ? Skan vilinoši ...  :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Platj, teju viss no imgr pazudis, ja kāds zin, kur viss ir saglabāts, padalāties, 100 punkti ir neskaitāmas kopijas failiem :/

 

4chan?

Link to comment
Share on other sites

 

 

4chan?

Bija linki uz imguru, kas 95% vairs nestrādāja.

 

Bet ok, viss atradās :> 

Link to comment
Share on other sites

Nu ja, cilvēkiem jau tās bildes vajadzīgas zinātniskiem mērķiem, jeb kā saka - for research purposes :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

meh, piektdien no džamaila uz icloud nenāca meili. tad laikam šis pie vainas.

Link to comment
Share on other sites

Parasts BruteForce ar exploitu kas ļāva apiet aizsardzību (lai var vairāk nekā pāris reizes mēģināt) un izskatās ka jau nopačots.

Link to comment
Share on other sites

Viendien izložņāju cauri savu google kontu un izkiliju visu, ko vien var. Nahrenizēju visas vēstures, visas sinhronizēšas, visu, ko vien var, atslēdzu. Kādu laiku bija miers. Kamēr atkal kaut kas neapdeitojās planšetē un telefonā. Pēc laika ieeju savā kontā. Tur atkal viss ierubīts, viss ievāc datus, viss glabājas.

 

folijas cepurīti ar uztaisiji? 

Labots - Žaks Noriss
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Folija, plastmasa ir sieviešu dzimtes IV deklinācijas vārdi, kas vienskaitļa nominatīvā ir ar galotni "-a".  :butcher:

Link to comment
Share on other sites

Nu tad ko tad man taisīt beigās? Cepurīti (sieviešu dzimtē), vai cepurīti (vīriešu) ? Cepurītis aka kepons :D

Link to comment
Share on other sites

Vienīgās notable fotgorāfijas no Kate Upon, couldn't care less par pārējām. Reddits explodotu ja tur būtu E.Watsones bildes  :moil:

Labots - Simsons2
Link to comment
Share on other sites

Bet es vispār saskatu IT speciālistiem perfektu biznesa nišu. Konsultēt "zvaigznes" par pareizu rīkošanos ar gadžetiem. Ko, kā un kur nopudināt. Vai kā pareizi noslēpt kas slēpjams.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...