Jump to content

[pārdod] Nexus 7 2013 32GB, PORST 28mm F/2.8, Chieftec FI-02BC u.c.


zaabaks

Recommended Posts

vasaras tīrīšana - šis tas stāv un netiek lietots, šis tas atbrīvojies un meklē jaunus saimniekus.

 

Nexus 7 2013 32GB

Saudzīgi lietots Nexus 7 2013 32GB (bez LTE) pirkts USA. Komplektā kaste, lādētājs, un Slim melnas ādas maciņš.

post-94416-0-55545200-1409671944_thumb.jpg

 

 

PORST Super-WW-AS MC G 28mm F/2.8

lietots M42 vītnes objektīvs PORST Super-WW-AS MC G 28mm F/2.8.

Info par objektīvu: “The Porst Super-WW-AS was reportedly manufactured by Komine Co. Ltd. that also contributed some of the world-famous "Series 1" lenses marketed by Vivitar. Komine also manufactured the famous Fujinar lenses for Fuji Photo Film Co. Another Komine made lens well-renowned for its sharpness is a 2.8 / 55mm macro lens sold by Vivitar and others. Komine specialized in extremely compact lenses with close-focus (macro) capability. Collectors rate their lenses on par with the great system cameras, on equal terms with or better than Kino Precision lenses (Kiron) and Tokina. 

It is difficult to construct good wide-angle lenses for digital cameras with the smaller APS-C sensor, because the rays transmitted along the margins of a wide-angle lens are hard to confine to a small area of pointed sharpness. Therefore, many wide-angle lenses tend to color fringing (chromatic aberration, CA) when used with a digital camera. This Komine Porst-AS lens is an exception, because it is built in a very compact form, almost qualifying as a "pancake lens" because of its total length of only 35mm. Nevertheless, this lens will focus up to 25mm (about 1 ft.), making it almost a macro lens with a conveniently wider depth of field.
The sharpness of this compact Komine lens has only recently been discovered by collectors. Just search the internet and relevant discussion boards. As re-labelled by the German photo retailer Photo Porst, this lens is made up of seven glass elements (the abbreviation "G" resolves to the number "7") with a highly effective multicoating (MC) for best color transmission. The Porst Super-WW-AS is equipped with an A/M switch so that you can use it on almost any camera for exchangeable lenses in Manual (M) or aperture-priority (AV) modes. The glasses are set into a solid full-metal tube that will last for years, unlike many modern lenses made up of synthetic materials".
post-94416-0-94532000-1409671943_thumb.jpg
Cena: 50€
 
Chieftec FI-02BC korpuss
Paredzēts mITX platēm. Nestrādā karšu lasītājs (dodu līdzi, varbūt var pārlodēt). Pārtaisīts HDD turētājs - 1x 3,5" + 1x 2,5" vietā var ielikt 4x 2,5”. Korpusā ir 200W barošanas bloks.
post-94416-0-05101100-1409671942_thumb.jpg
Cena: 30€
 
Sena Ultra Slim Nexus 7
Praktiski jauns (tikai atvērts iepakopjums) orģinālais Sena Ultraslim priekš Google Nexus 7 (1st Gen) melnā krāsā.
post-94416-0-53625200-1409671945_thumb.jpg
Cena: 25€
 
SD to Type II CF adapteris
SD uz CF II karšu adapters, darbojas ar Eye-Fi kartēm (pārbaudīts uz Canon 5D classic).
post-94416-0-15196100-1409671946_thumb.jpg
Cena: 15€
 
mSATA to USB 3.0 adapteris
mSATA SSD uz USB 3.0 adapteris - ievietojam mSATA SSD un lietojam kā ātru USB 3.0 zibatmiņu. Rakstīšana varētu būt ap 80MB/s, lasīšana virs 100MB, bet tas atkarīgs no mSATA SSD, OS, disku no kura vai uz kuru raksam, USB kontroliera utt. Vislabākos ātrdarbības rādījumus var panākt ar UASP (USB Attached SCSI Protocol).
post-94416-0-99768400-1409671942_thumb.jpg
 
Atrodos pie Grīziņkalna.
Saņemšana, iepriekš vienojoties par laiku (parasti pēc 18:00).
 
Z.
Labots - zaabaks
Link to comment

Ja sūti pa pastu tad pērku- mSATA to USB 3.0 adapteris

 

Vairs nav aktuāli. Tikko ebayā pasūtīju pa 10$

Labots - Rrraivooo
Link to comment
pardevsj varbut var nedaudz paargumentet to nexus 7 cenu ?

cena jaunam LV - ~30%

Labots - zaabaks
Link to comment

tatad piedavatajai planseitei ir usa garantija tatad pie mums neder

sadas plansetes ebay var dabut par 90 eur

kapec tik dargi ?

te ir kaut kads mulku bars tavuprat ?

Link to comment

@@Roberts3,

pirms mētājies ar apvainojumiem, lūdzu,  iemet man kaut vienu saiti uz ebay, kur nopērkams lietots, Nexus 7 2103 32GB + sūtīšanu uz LV par BUY NOW cenu 90 EUR (ja no USA, tad pieskaiti vēl klāt vismaz +21% PVN +~4% ievedmuitu). Nejaukt ar Nexus 7 1gen ar skrāpētiem, saplēstiem ekrāniem.

Ka tikai beigās muļķis nebūs kāds cits...

Labots - zaabaks
  • Patīk 1
Link to comment

es atvainojos pec salidzini .lv datiem letakais jauns ar garantiju maksa 211 eur

atskaitam 30 procus sanak 150 eur

 

saudzigi vai nesaudzigi lietojot tomer jarekinas ka baterija jau ir nolietota un vairs tik labi netur ka agrak

tatad iespejams ta bus jamaina

 

tapatas teoretiski var nakties mainit digitaizeri

 

parasti no tirgus cenas atnem 30 procus ja ir garantija

 

vel jarekinas ka lai ari nexus 7 ir labs vins nedaudz jau ir morali novecojis tatad pirkt gadu vecu planseti ar uzcenojumu bez garantijas + iespejams jamaina detalas ?

tatad mes esam kartejie pintiki vai raksta autors nepadomaja ka tomer price drop vajag pamatigaku ?


man piemeram tos 32 gb nevajag

personigi nezinu daudz cilveku kuriem ta 32 gb versija daudz nozimetu kaut ari spelejot ingressu mums apkart ir loti daudz ar it saistitu cilveku

rezume tava cena ir krietni par dargu nemot riskus ar iespejamiem remonta izdevumiem


pag es jau neteicu ka tu esi mulkis

tikai pec tavas kosmonautu cenas liekas ka mes te tiekam tureti par mulkiem :D

Link to comment

@@Roberts3,

 

lai atvērtu salidzini.lv un apskatītos pašus lētākos piedāvājumus (pie tam 16GB modelim), neņemot vērā prece pieejamību noliktavā, ir jābūt īpašām prasmēm :) uzzvani kaut vai pirmajiem 5iem un painteresējies par pieejamību un cenu.

 

vēl joprojām gaidu linku uz ebay.

 

es kā patērētājs pērku iekārtu, lai to lietotu, nevis domātu, kad, kas nobeigsies un būs jāremontā. Pērkot jaunu rēķinos, ka samaksāšu vairāk un būs garantija, pērkot lietotu, rēķinos ka būs lētāk un garantija būs mazāka vai nebūs vispār.

Link to comment
Bomaars/C12

 

 

tapatas teoretiski var nakties mainit digitaizeri
 

Šitas bomba:D, teorētiski visu var būt nepieciešamība mainīt arī jaunam :D, nu bļin kur tādu pamatojumu var izdomāt, roberts3 ar galvu nav riktīgi:D
Link to comment

 

 

es atvainojos pec salidzini .lv datiem letakais jauns ar garantiju maksa 211 eur atskaitam 30 procus sanak 150 eur

Vecais modelis. 

  • Patīk 1
Link to comment

drusku parunaju ar cilvekiem ka izradas zabaks ir vecbiedrs

vajadzeja uzreiz ta teikt :)

 

Par temu joprojam vakar daudz parunaju ar cilvekiem un visi ka viens saka ka sada cena par nexus 7 2013 gada bez lte ir kosmonautu.

un martinno es tiesi cekoju 2013 gada nevis veco modeli

principa cenas precem sak kristies

ne nu katram pasam ir smadzenes lai izlemtu tomer man jau lieka ka vareja vel 30 eur nomest vai ari vismaz pierakstit ka nesteidzigi tirgo..

 

tacu manuprat par to pasu naudu labak ir verts panemt lg g2 mini jaunu

Labots - Roberts3
Link to comment

 

 

un martinno es tiesi cekoju 2013 gada nevis veco modeli

Dod to linku - pierādi, jo patreiz tukša diršana. 


 

 

tacu manuprat par to pasu naudu labak ir verts panemt lg g2 mini jaunu

Neviens Tev neprasīja šo faktu. Pērc to LG G2 un lieto... un nejāj citiem prātu. 

Link to comment

Nēnu ir forši forumā, ka norāda, ja cena kosmoss, bet ja tas ir nepamatoti un sākās bardaks, tad labāk aizslēgt topiku.

Link to comment
Žaks Noriss

Draugi, mieru!

 

@@Roberts3 man iekš PM apsolīja atrast lietota, bet labā stāvoklī esoša Nexus 7 2013, 16 GB modeļa linku ar kopēju gala cenu (šipings, PVN utt.) līdz 130 ĀeSunVē dolāriem. Un tas viss par nieka alus uzsaukšanu viņam. Malacis tas puika ir! Nu cepuri nost.

 

P.S. linku gan vēl turpinu gaidīt.

Labots - Žaks Noriss
Link to comment

 

 

tacu manuprat par to pasu naudu labak ir verts panemt lg g2 mini jaunu

Noteikti, a vēl par to naudu var nopirkt piecas jaunas Nokia  E220, vai 10 litrīgās tuļika pudeles. 

  • Patīk 3
Link to comment
drusku parunaju ar cilvekiem ka izradas zabaks ir vecbiedrs

 

zabaks varbūt jā, es nē :)

 

 

 

Ieinteresēts pircējs par cenu ar pārdevēju spēs vienoties

+1

 

paldies par freebumpiem

Labots - zaabaks
Link to comment

personigi nesaprotu ko cilveki saskata 32 gb modeli ?

ne jau mes esam vainigi ka cilveks nemot so modeli ir izgazis vairak naudu

filmas jaskatas uz tv nevis plansetes lidz ar to atkrit vienigais jedzigais pamatojums kapec vajag 32 gb un kapec lidz ar to si versija ir tik izcila

visi te noliek manus centienus lai pardevejs uzliek adekvatu cenu tai pat laika kaut ka neizskatas ka prece butu nopirkta jau pirmaja diena kapec ta ?

ta tak parasti notiek ja cena normala

kantora zurkas tag algas ir sanemusas ?


oke par linku es velos pelasku velna dvulu

maksa 10 eur :)))

Link to comment
  • 1 month later...
Tikai 2 menesu laika bravo

 

vai es kaut kur esmu minējis, ka "steidzami" pārdodu?

 

p.s. linku gan no tevis vēl neesam sagaidījuši...

Labots - zaabaks
Link to comment
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
×
×
  • Izveidot jaunu...