Jump to content

Jautājums par mātes plašu parametriem


quickbot
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Gan jau lielākai daļai šis liksies samērā muļķīgs jautājums, bet es nezinu un tā arī īsti pareizi nesanāk noformulēt jautājumu gūgles tantei.

 

tātad: Mātesplatēm parametros ir aprakstīts kādu ramu frekvenci tie atbalsta, bet es nevaru iebraukt ko nozīmē tas (oc)

 

Piemērs:

1066 MHz
1333 MHz
1600 MHz
2000 MHz (O.C.)
2133 MHz (O.C.)

 

Vai tas nozīmē, ka uz šīs plates var overclockot ramu līdz 2000 vai 2133. Vai tas nozīmē, ka mātesplate atbalsta overclokotus ramus ar šādu frekvenci. Vai tas nozīmē, piemēram, es ielieku Kingston HyperX Beast 16GB (2x8GB) 2133MHz CL11 1.6V  un man tad viņu uz tās plates jāuzkloko?

 

Nekad nebiju tam pievērsis uzmanību, bet nu savajadzējās biš uzlabot ar labāku atmiņu manu draudzeni un tā nu es te jautāju! :)

 

 

Jau iepriekš liels paldies!

 

Link to comment
Share on other sites

Saprati pareizi, bet ko nozīmē šis:

 

savajadzējās biš uzlabot ar labāku atmiņu..

?

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Atbalsta overclockotus ramus ar tādu frekvenci bet realitāte praktiski jebkura sakarīga plate pavilks 2400 mhz ramu.

Link to comment
Share on other sites

intervall

Tikai pārliecinies, vai jaunā mb atbalstīs tavu cpu.

Lai celtu frekvenci, vajag arī atbilstošu atmiņu.

Protams, gandrīz visus ddr3 1333 mhz var uzdzīt līdz 1600.

Vēl jau tirgū ir arī pnp rami kā Fury, kas paši klokojas līdz noteiktai frekvencei, augstākām frekvencēm iestatījumus var sabakstīt manuāli.

Un vispār, ja gribi ātrāku atmiņu, tad nav obligāti jāmaina plate!

Kāds ir esošais setups?MB?

Pirkt jaunu MB, lai tikai varētu iegādāt ātrākus ram, nu, neredzu loģiku.

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

 

 

Saprati pareizi, bet ko nozīmē šis:   quickbot, 09 Sept 2014 - 20:28, teica: savajadzējās biš uzlabot ar labāku atmiņu.. ?

 

Nozīmē to, ka labu gribēdams lieku kopā datoru māsas sīkajam un atdošu savus vecos ramus(un pie viena arī upgrade uz daudz labākiem, lai var ko sakarīgu paspēlēt pats ar)

 

Ir iespēja dabūt šos Kingston HyperX Beast 16GB (2x8GB) 2133MHz CL11 1.6V  samērā lēti, tamdēļ arī radās tāds jautājums. Jo esmu no tiem, kas neko nejēdz no (kas notiek lācītim vēderā) bet nagi niez un pats visu lieku kastē iekšā ārā.  Tamdēļ arī rodas samērā muļķīgi jautājumi, kad īsti nespēju atbildi atrast internetā. :)

 

Un paldies par atbildēm!

Link to comment
Share on other sites

 

 

upgrade uz daudz labākiem, lai var ko sakarīgu paspēlēt pats ar
Ātrāki RAMi īsti tev nenodrošinās labāku/komfortablāku spēlēšanu. Apjoms gan, bet pie nosacījuma, ka patreiz ir mazs/nepietiekošs. 
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

uzlabot ar labāku atmiņu manu draudzeni

Lika nedaudz pasmaidīt , bet labi RAM`i par lētu naudu ir jāņem . 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kāds ir esošais setups?MB?

 

Nu samērā liels savārstījums, jo finanses ir tik cik ir un kad sanāk, tad kaut ko uzlaboju. Protams, gala mērķis ir labs gaming dators. 

 

x2 Kingston RAM 4GB 1333MHz 

MSI AM3 AMD770

AMD Phenom II X4 965 Black Edition

msi geforce gtx770

Corsair RM650 650W 80+ Gold

 

Ir doma mainīt mb un ramus, jo pirkt vēl vienu lētu nav izdevīgi, es labāk sev uzlaboju un ielieku otrā kompī šo :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

quickbot, 09 Sept 2014 - 21:33, teica: doma mainīt mb un ramus Neko no tā tu tur daudz neiegūsi.

 

Nu tas man tā ar domu uz priekšdienām. Gribās otru videni (tīri sportiska interese) Arī ir iecerēts ssd cietais, nu protams arī ar ramiem, pašapmierināšanās nolūkos jau arī būs vajadzīgi 32gb RAM, tad atkal paies kādi gadi divi trīs un jau vajadzēs 64gb... :D

 

Esmu kaut kas līdzīgs pozerim autobraucējam, kas izgāž visu iekrāto naudu sporta autiņā, ar kuru piedalās visos auto tusiņos kā SKATĪTĀJS. Vienīgi es nevienam nezīmējos, tik gribuli apmierinu, kad sanāk :)

 

 

Bet kāpēc neko tādu neiegūšu, vai ta nebūs ātrdarbība kompim labāka spēlēs kur fps spēlē lielu lomu(protams nezaudējot iespēju izbaudīt spēli pie maksimālās grafikas)

 

 

 

bet lab, es jau te iebraucu pa tālu.

 

Paldies visiem, kas palīdzēja. Tātad es mierīgi varu ņemt sevis izvēlēto māteni un šos RAMus un viss būs bumbās?!

 

Jauku naktsmieru!

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Bet kāpēc neko tādu neiegūšu, vai ta nebūs ātrdarbība kompim labāka spēlēs kur fps spēlē lielu lomu(protams nezaudējot iespēju izbaudīt spēli pie maksimālās grafikas)

Nē nebūs (vai arī ļoti minimāli). To galvenokārt dod videokarte un procesors

Link to comment
Share on other sites

Nu tas man tā ar domu uz priekšdienām. Gribās otru videni (tīri sportiska interese) Arī ir iecerēts ssd cietais, nu protams arī ar ramiem, pašapmierināšanās nolūkos jau arī būs vajadzīgi 32gb RAM, tad atkal paies kādi gadi divi trīs un jau vajadzēs 64gb...

 

* Otru videni nez vai ir kāda jēga, jo procis..

 

* SSD cietais, tas gan sistēmas darbināšanai ir ļoti OK! Sistēma "lidos". Spēlēs gan pieaugums nebūs, tik cik ātrāk instalēsies un palaidīsies.

 

* 32 GB RAM, nē nu var jau likt ja MB atbalsta, tikai "tukši" stāvēs. Liekas, ka nav pat 16GB RAM prasīgu spēļuku pēdējo. Ja arī ir, tad tur tev pirmais ir procis, kas nepavilks. Nu ir video montāžas un citas progas, kas prasa daudz RAM, bet tev jau laikam tas nav aktuāli.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

 

 

* SSD cietais, tas gan sistēmas instalēšanai ir ļoti OK! Spēlēs gan pieaugums nebūs, tik cik ātrāk intalēsies un palaidīsies.

 

tas dod ļoti daudz, gan loading screeni būs 5-10x īsāki, gan spēlēs kur karti lādē asinhroni nebūs tik ļoti jūtams tas ( švakākiem kompl=jiem diez gan konkrēti pāris sekundes lago kamēr kartes jauno daļu ielādē) 

Link to comment
Share on other sites

32 GB RAM, nē nu var jau likt ja MB atbalsta, tikai "tukši" stāvēs. Liekas, ka nav pat 16GB RAM prasīgu spēļuku

 

Spēlēm vairāk par 16GB būs velti izmesta nauda, reāli tagad visam tapāt pietiek pat 8GB RAM...to naudu labāk citur ieguldīt..

 

Vairāk par 16GB varbūt vajadzēs  kad būs jauna consoļu paaudze pēc 7 gadiem varbūt   ;)

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

Kas ta vainas AMD? Mūsdienās 90% gadījumos FPS nosaka GPU. Ir, protams, spēļuki, kur pie teikšanas ir CPU. Tie paši tanki, piemēram.

 

Protams, tikko sagribas paniekoties ar video vai fotožopu u.tml., tad AMD nobāl. Bet atkal, kas ir svarīgi - papagaiļu vairums vai tas, ka ātrums apmierina un ir pietiekošs? Ja nepelni ar savām videomontāžām naudu, tad, man liekas, ka ir pofig, vai video renderējas 15min, vai 25min. Jo, lai sasniegtu 15min, jāiegāž tāaaadi līdzekļi, nu tāaaadi līdzekļi.......... Man tādu nav, un arī nevajag, jo ātrums ir pietiekošs.

 

SSD gan ir laba štelle. Un RAM vairums, ne tik daudz frekvence.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...