Jump to content

Barošanas bloks 600w - 650w


Design
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

 

 

Tātad nepieciešams jauns barošanas bloks ap 600w - 650w tā kā ražotāju ir daudz nav ne jausmas ko labāk izvēlēties, gribētos lai barošanas bloks ir modulārais un kluss bez liekām skaņām. Budžets līdz 80 eiro Iesakiet....

Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Par šo naudu var nopirkt labus barokļus (600-650W) - Bequiet, Corsair, Seasonic, FSP. Pats lietoju Bequiet Pure Power BQT L8-CM-630W, ventilators 12cm, bet ļoti kluss, vidēji apgriezieni 650-690, nav dzirdams. Jauns maksā 75-80 eiro rubuļus.

 
Link to comment
Share on other sites

 

 

Par šo naudu var nopirkt labus barokļus (600-650W) - Bequiet, Corsair, Seasonic, FSP. Pats lietoju Bequiet Pure Power BQT L8-CM-630W, ventilators 12cm, bet ļoti kluss, vidēji apgriezieni 650-690, nav dzirdams. Jauns maksā 75-80 eiro rubuļus.
Apskatīju to bequiet liekas labs arī cena atbilst.

 

 

 

ventilators 12cm, bet ļoti kluss, vidēji apgriezieni 650-690, nav dzirdams.
Cik liels ir barošanas bloka noslogojums pie šādiem apgriezieniem ?  
Link to comment
Share on other sites

nezinaaju ka FSP skaitaas labs. man uz vinjiem kautkaa sanaacis vislielaakais dead procents ( codegenus un visaadus citaadus shitus neskaitot )

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

nezinaaju ka FSP skaitaas labs. man uz vinjiem kautkaa sanaacis vislielaakais dead procents

 

FSP ir viens no labākajiem budžeta klases ražotājiem. 

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Par noslogojumu ir grūti teikt, neesmu rēķinājis, procesors I5-3570, videokarte nvidia gtx-770, spēlējot "rijīgas" spēles, piemēram, Rome II - Total War, ārējais elektrības skaitītājs pie kontakta rāda, ka tiek patērēti aptuveni 300-330W, barošanas bloks paliek kluss un vēss (apakšējais izvietojums), blakus 140 mm ventilators,, salīdzinot ar Chieftec 600W, kurš palika mēreni silts.  Visi ventilatori korpusā darbojas ar apgriezieniem 650-750 neatkarīgi no slodzes, tā kā gadījumā, ja kāds ventilators sāk darboties ātrāk, to var dzirdēt, bet baroklis vienmēr ir kluss un nedzirdams.

Bequiet OEM ražotājs konkrētajam modelim ir HEC.

Link to comment
Share on other sites

 

 

salīdzinot ar Chieftec 600W

Varēji minēt arī konkrētu modeli!

Atradi arī ko slavēt(hec)... 

Link to comment
Share on other sites

Atradi arī ko slavēt(hec)... 

Vai tad hec ir sliktāks par FSP ??? Arī lētie chiefteci nav nekādi izcilie.

 

Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

Varētu skatīties kādu seasonic, bet šajā budžetā, iespējams, neatradīsi modulāru, pameklē pats.


 

 

Arī lētie chiefteci nav nekādi izcilie

Nu, nesalīdzini EUR 35 barokli ar EUR 80 psu.

Man, piemēram, 80 EUR par barokli nebūtu lēti :D

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

Varētu skatīties kādu seasonic, bet šajā budžetā neatradīsi modulāru, pameklē pats.

 Seasonic ir 620w evo bet domāju viņš būs skaļāks par be quiet 630w l8

Ir vel tāda lieta kā coil whine kas ir novērojama dažādiem barošanas blokiem manā pieredzē tie ir corsair, fortron un seasonic ...

Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

 

 

FSP ir viens no labākajiem budžeta klases ražotājiem.

 

tad ko man dariit ar aptuveni 20 vieniem no labākajiem budzeta klases 400W 1,5!!!!!kg baroshanas blokiem, kas peedeejo 3 gadu laikaa manaa saimnieciibaa ir nospraagushi ?

Link to comment
Share on other sites

visticamāk pārlodēt palaišanas elektrolītu ap 1000-1500uF kas platei pa vidu starp radiatoriem, vispār jau smieklīgi ka te gānās par fsp un hec, kas iekšā ļoti daudzos budžeta un ne tik ļoti budžeta "brendos"

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Ja izvēlas starp diviem minētajiem blokiem, jāskatās, kas "lācītim vēderā"!

Bequiet ir Taepo un Nippon chemi-con kondensatori;

Seasonic ir Nippon chemi-con un Rubycon kondensatori.

Bequiet ir kluss, par Seasonic nezinu, toties Seasonic ir skaļš zīmols.

Kas attiecas uz newegg un citām interneta vietnēm, tad pietiekoši gānīti tiek abi modeļi (un arī slavēti) :)  :)  :)

Link to comment
Share on other sites

tad ko man dariit ar aptuveni 20 vieniem no labākajiem budzeta klases 400W 1,5!!!!!kg baroshanas blokiem, kas peedeejo 3 gadu laikaa manaa saimnieciibaa ir nospraagushi ?

 

Ņifiga. Vienu neveiksmīgu sēriju atradi, 20 barokļi no tās un skaitās slikti. 

 

Pamēģini citu firmu 20 barokļus un skaties kā tev iet. Nav jau zināms ko tu tajā saimniecībā dari ar tiem datoriem vai tikai barošanas blokiem.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

 

 

tad ko man dariit ar aptuveni 20 vieniem no labākajiem budzeta klases 400W 1,5!!!!!kg baroshanas blokiem, kas peedeejo 3 gadu laikaa manaa saimnieciibaa ir nospraagushi ?
Kas tā par saimniecību kur tik daudz barokļi neieciešami, un cik tad kopā barokļu ir bijis? Iklausās pēc stūlbībam lai tikai savu iecienīto aizstāvetu, tā dara daudzi, izdomājot pasakas:) Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Konkreeti FSP bija/ir  ap 40, ~20 ir mirushi. saimnieciiba kopaa 200-250 gab ... es nevienu brendu neaizstaavu un necelju sauliitee. Katrs spriezh peec savas pieredzes. Es tikai par to, ka nevajag viena vai divu bloku iespaidaa izdarit secinaajumus, kas labs vai slikts. Man ir shaada pieredze. Tas vienkārši , lai ir arii savaadaaks viedoklis nekaa visur vispaarpienjemts. Taapat, kaa man arii ir ne paaraak glaimojoshss viedoklis gan par HEC, gan piem Zalman.

Link to comment
Share on other sites

Nu ir taads budzeta darba zirgs kaa Modecom piemeeram ( kaa reizi ir aptuveni 30 gab ) , dazhs labs exemplaars no tiem jau septiito gadu straadaa 24/7 , paari pa 50000h , un ir paardziivojis gan neskaitaamas elektroshaizes tiiklaa, gan saliidzinoshi lielu/ ilgostshu noslodzi, un nesuudzas......

Chieftec arii principaa nav ne vainas, atskaitot leetaa gala arena seeriju . protams, ka ir arii dabiigais atbirums, bet ne kritiskos apjomos.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Pašam mājās pc ir Corsair CX-500, kluss, nedzirdams, apmēram 1+ gads jau viņam ir, elektro parāvumus arī parciieš:)

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
intervall

Ir fsp hexa+(nejaukt ar parasto hexa) 400 psu, rakstīts, ka 2 līnijas uz 12v, dod ārā ap 380w. Tā varētu būt?

Pēc rakstītā var spriest, ka spēs kurbulēt r7 260x, pat divas vajadzēu spēt :D

Nesanāks, ka ir sadrukāts fufelis un ka būs par īsu?

Pašlaik ir 53w cpu, hdd, 3 venti.

Link to comment
Share on other sites

FSP, pārāk nopietna liela kompānija lai ar šitādiem lētiem trikiem šmaukties, respektīvi rakstīt vairāk nekā reāli tas PSU dod ārā. Tas ir raksturīgi visādiem Xilence, Intertech, Tacens, Codegen utt..

 

Mājas lapā gan viņi tieši nenorāda jaudas sadālījumu pa līnijām

http://www.fsplifestyle.com/product.php?LID=1&PSN=1001#

204713_fsp_hexa_500w.jpgparasts budžetnieks

R7 260X power comsumption

http://www.guru3d.com/articles-pages/radeon-r7-260x-r9-270x-280x-review-benchmarks,10.html

 

Power consumption AMD Radeon R7-260X

  1. System in IDLE = 118W
  2. System Wattage with GPU in FULL Stress = 221W
  3. Difference (GPU load) = 103W
  4. Add average IDLE wattage ~10W
  5. Subjective obtained GPU power consumption = ~ 113 Watts
Labots - Tubus
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...