Jump to content

Jersikas ielas vinila diena


andreart
 Share

Recommended Posts

 

 

Te nav nekāda aptauja. Ej. Un pats pērc.

normāls jautājums,visi stāvā sajūsmā par tirdziņu,bet sajūsmu par taustāmu rezultātu vinyla formā nav,es piem.ebay nesen nopirku Lenona-Imagine(15 eiro)ļoti labā stāvoklī un Jethro Tull-Aqualung 14eiro vg+...uz pasākumu netiku,tādēļ ari prasu par rezultātu...

Link to comment
Share on other sites

 

 

ko te iedomājies, nav te nevienam atskaites jāsniedz

nodzertiem lauķiem te vispār neko neprasa...piedod,draugs,nelien katrā caurumā...

Link to comment
Share on other sites

nodzertiem lauķiem te vispār neko neprasa

 

Nedomāju, ka pāris "gadījuma" cenas  lielpilsētas atturībniekam var sniegt  kādu uzskatāmu priekšstatu par tirdziņu ar tūkstošiem vinilplašu visdažādākajā saturā un stāvoklī. Ķipa vidējā temperatūra slimnīcā...  :superstition:   :sorry:  

 

P.S. Bet par infu paldies- tagad vismaz zināšu, ka viena vinilplate Ebajā maksā 14, 5 Eur  (15+14: 2)  :yahoo:

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

13.00-14.00 - SARUNA AR AKUSTISKO SISTEMU SPECIĀLISTU JURI PRIEDĪTI PAR ATSKAŅOŠANAS IEKĀRTU IZVĒLI UN TO UZLABOŠANU

 

Kāds apmeklēja sarunu ? Audio istabā aparāti izskatījās tādi nopietni. Un tur pat dzirdēju sarunas fragmentu par galviņu, kas paredzēta vokāla atskaņošanai. Tik sabijos un pametu premises. Un vai kāds zina, kas ir Juris Priedītis ?

Link to comment
Share on other sites

Nu kāds tur brīnums, ka ar kaut kādu citu galvu vokāli skan "labāk" ? Analogās atskaņošanas sistēmas tomēr prasa zināmu pietvīkošamu atšķirībā no digitālajiem formātiem, kuriem galveno lomu spēlē akustika/telpa. Vinilam pareizi galva jānoregulē + tonarms + anti skating + galva pareizi jānoslogo. Pats kā reiz esmu pasūtījis testa toņu plati ( beidzot saņēmos) - tad pamērīšu kā mainās frekvenču līkne pie dažādiem gmm galvas slogojumiem / ieejas R un C kompo + vada C. Domāju, k abūs interesanti. Jo jau tagad ar ausi jūtu , ka augšas biku pazuda, kad sīsināju vadu uz pusi - 200Pf vietā 100Pf...ieejā C nav.


Lieki piebilts, ka vidējais vinilists neko neregulē - ja nu tik uz ausi :D

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

nodzertiem lauķiem

paldies par komplimentu, ja gribi par to parunāt, tad nāc uz ''Par dzīvi Latvijā, .....''topiku

 

atvainojos visiem par off top... 

Link to comment
Share on other sites

normāls jautājums,visi stāvā sajūsmā par tirdziņu,bet sajūsmu par taustāmu rezultātu vinyla formā nav,es piem.ebay nesen nopirku Lenona-Imagine(15 eiro)ļoti labā stāvoklī un Jethro Tull-Aqualung 14eiro vg+...uz pasākumu netiku,tādēļ ari prasu par rezultātu...

 

Nu bet Tu taču saproti (es ceru), ka vienas un tās pašas LP cena var svārstīties no 3EUR līdz pat 15EUR+...

Un tik pat labi var nopirkt tā saucamu "Mint" stāvoklī plati par šiem 3EUR. Un tik pat labi jau stipri palietotu par tiem 15EUR.

Tā visa ir viena vienīga Laimes spēle :)

Pie kam... tas kas vienam ir "Mint", citam ir knaps "VG"... jo platīte jau var pa-sprakš-ķēt, tas piederoties pie lietas.

 

Tāpēc jau arī šis jautājums par LP cenām ir stipri bezjēdzīgs.

Piemēram, es nopirktās LP (īpaši lietotās) mazgāju ar KNOSTI agregātu /vēlreiz saku Lielu Paldies savam skolotājam plašu kopšanas jomā - Tornim/.

Spilgts piemērs, divas manis nopirktās plates:

1) Chris deBurgh - vizuāli pērkot bija smuka... bet krakšķ, nomazgāju... vienalga, vēl nedaudz krakšķ,

2) Robin Gibb - nopleķota, likās baisa, riskēju un nopirku... un nomazgājās :) tagad gandrīz neviena sprakšķa, klusa, patīkama, nenolietota LP.

Tā kā...

 

Jānis F. arī pareizi nokomentēja - cenas minēt nav jēgas.

Lūk, augstāk cilvēks par plati pat 40EUR ir atdevis.

Tā teikt - katrai platei savs pircējs :)

Labots - Melvins
Link to comment
Share on other sites

pie Jura Priedīša biju mājās. redzēju viņa garadarbus. paklausījos viņa sistēmu. tas viss notika kad meklēju meistaru savām tumbām. cilvēks kurš aizraujās ar JBL tumbu partaisīšanu/ķūnēšanu/uzlabošanu. taisa pats pastiprinātājus. ļoti gudrs. interesantas sarunas. savs redzejums.

Link to comment
Share on other sites

Nu, to Lowthera ruporu īpašnieks bija kāds cits. Pārējās tumbas viņa, platenieks viņa. Par pastiprinātājiem/phono korektoru neesmu pārliecināts, jo tā aparatūra, ko esmu klausījies pie viņa mājās, bija divatā stiepjama. Bet nu visticamāk, ka tie lampinieki bija arī viņa..

Link to comment
Share on other sites

Andreart, minēji, ka Jurim Priedītim ir savs redzējums, vai vari apgaismot ? Atvainojos, ka neko nezinu par šo audioguru.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Esmu jau šajā forumā 9 gadus, bet diemžēl esmu nolēmis pamest šo forumu un vairs nepiedalīties ne diskusijās, ne savas pieredzes apmaiņā, kamēr šeit valda bezatbildība un patvaļa, no tādiem kā drunk_lizard lietotājiem. Esmu sapratis ka administratori šeit uzspiež savu viedokli un savu pasaules sapratni, neredzot un negribot saprast citus. Mierīgi bez iemesla apvaino citus. Savā šaurībā verot ciet sev netīkamas tēmas, pat neaizdomājoties ka informācijas apmaiņas rezultātā rodas daudz noderīgas informācijas, kas noder turpmākajiem apmeklētājiem. Šis forums manās acīs ir zaudējis foruma jēgu, kur cilvēki dalās ar savu pieredzi un viedokli. Nevis bailēs no tirāniem atbild uz tēmās uzdotajiem jautājumiem privātās vēstulēš. wtf ? Šeit mīt man neizprotami likumi, kas balstās un simpātijām un antipātijām pret leitotāju grupu un to viedokli, kas nesakrīt ar konkrēto adminu viedokli. Šis ir izmisuma kliedziens, kas varbūt kādā veidā pievērsīs šai senai problēmai uzmanību.  Varbūt mana rīcība liks aizdomāties ne tikai man, bet arī citiem... 
 
Manā izpratnē moderators vai admins ir persona ar respektu no lietotājiem, cilvēks kurš ir spečuks konkrētajā nozarē, persona ar lielāko pieredzi konkrētajā jomā, nevis ....
 
... amorāls indivīds, kura pienesums forumā pedēja laikā pat nav mērojams ar 0, bet balstās uz draudzību ar foruma īpašniekiem.
 
Grisha, savaldi savus suņus.
 
drunk_lizard.jpg
P.S. Diemžēl esmu spiests izdzēst visu savu "saražoto" kontektu, jo tam izrādās nav jēga.
 
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...