Jump to content

"MANA NAUDA" xp installācijas fails.


Creep
 Share

Recommended Posts

Tātad nepieciešams atrast programmas MANA NAUDA installācijas failu priekš Windows XP vides. No programmas autoru mājaslapas diemžēl tā ir bez vēsts pazudusi (nu labi, caur google var tik līdz programmas lapai, diemžēl visi lejupielādes linki šobrīd jau ir beigti.). Programma nepieciešama pavadzīmju rakstīšanai. 

Ja kādam ir saglabājusies faila kopija (iespējams, ka der arī vista versija), vai arī zin, kur to atrast, būtu ļoti pateicīgs, ja varētu padalīties informācijā. 

Link to comment
Share on other sites

 

Kontakti

•    MANA NAUDA SIA

•    Reģistrācijas numurs: LV40003928886

•    Biroja adrese: Avotu iela 10-2 , Rīga, LV-1011

•    E-pasts:  info@mananauda.lv

•    Fiksētais tālrunis:  67220299   67220296

•    Mobilais tālrunis:   29129288   27840193

Strādājam  darba dienās no 9:00 - 17:00

Rīt rīta pusē piezvani

Link to comment
Share on other sites

Sistēmas prasības pietiekami niecīgas lai nebūtu vērts par to interesēties.

Kas tas par zvēriņu: visas programmas funkcijas nelietoju un nav bijis laika pētīt. Principā ieraksti savas preces, klientus, savu paša informāciju utt. un tad ātri un ērti var ģenerēt pavadzīmes, kuras arī programma pati saglabā datubāzē un jebkurā brīdī ērti pieejamas. Vai programma dara ko vairāk: nemācēšu teikt, neesmu to nekam citam izmantojis. Katrā ziņā procedūru stipri atvieglo salīdzinot ar piņķerēšanos iekš MS Word vai Excel. 

VIL: Jā, tāds bija plāns, ja neuzradīsies kāds, kam ir saglabājusies programmas installācija. 

Link to comment
Share on other sites

Ja tagad pārinstalē grāmatvedes kompi, paskaties vecā kompja instalāciju folderī.

Link to comment
Share on other sites

Arnis2002: Liels paldies, tieši tas, ko vajadzēja. Viss strādā kā pienākas.

Ja nevienam nav vairāk nekā piebilstama, tēma manis pēc ir slēdzama.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...