Jump to content

Pērku videokasetes


Guest
 Share

Recommended Posts

lielāks priekš būtu jamās iztīt un palaist kaimiņa ābelēs pa vējam.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

 

 

par to, ka 10centu topikaa buus atziimeejies jaakslis, man pat sjaubu nebija.

Ar 10centiem ,gan te nebūs sakara :).

Bet gan ar cieņu pret citiem,un viņu interesēm un uzskatiem !

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Lai sanāktu kādi 10 ēriki desai un atmaksātos bennndzīns līdz pasta nodaļai, vajag savākt 100 kasetes. 100 kasetes, tā jau ir pamatīga kaste. Labi, videokasetes ir vēsture, bet 10 centi par kaseti tā jau godīgi sakot ir tāda kā ņirgāšanās!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Neredzu par ko būtu jāsmej. Laikam man humora izjūta niecīga....

Tieši tā, visi met ārā tāpat, es piedāvāju 10 centus gabalā. Nav slikti, manuprāt...

 

 

 

tu, gudr, esi meegjinaajis videokaseti pa pastu nosuutiit?
 

Esi tā nodzēries (gan jau tūlīt būs bans, tu taču esi kruts un ar privilēģijām), ka nevari pāris kilogramus panest?

 

 

 

Lai sanāktu kādi 10 ēriki desai un atmaksātos bennndzīns līdz pasta nodaļai, vajag savākt 100 kasetes. 100 kasetes, tā jau ir pamatīga kaste. Labi, videokasetes ir vēsture, bet 10 centi par kaseti tā jau godīgi sakot ir tāda kā ņirgāšanās!
 

Labāk ir braukt uz otrreizējās pārstrādes punktu un atdod par brīvu, vai tomēr nopelnīt naudu par tām? Man šķiet, ka otrais variants.

Link to comment
Share on other sites

:D

Man tuvākā pasta stacija ir 1km attālumā. Pa ceļam sanāktu tikai tabakas bode. Ja es eju tajā virzienā tad tikai ja man sanāk tabakas paciņai, vai vismaz kādam Brāļa alum.

Pa tiem 10 centiem... zin es labāk tukšās pudeles nodošu pa puscenu bet sanāks vismaz taustāma summa :D

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

vai tomēr nopelnīt naudu par tām?

Neventspilniekam visu peļņu pasts noēdīs . 

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

Nepricom te otrreizeejaa paarstraade. Man sagaadaaja lielaaku prieku taas kasetes izlidinaat piemaajas atkritumu konteineraa nevis stiept uz pastu par 0.10e gabalaa.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

es varu par brīvu atdot. tikai pašam pakaļ jābrauc uz Jelgavas rajonu. ir kādas 40 kasetes angliski. stāv šķūņaugšā. ja brauc, tad ar savām kāpnītēm. manējās iznomāju par 20 eiro stundā.

Link to comment
Share on other sites

Man tas pats brauc uz baložiem pakaļ ievedīšu tevi savā "noliktavā" tur varēsi rakņāties un meklēt tās kasetes pats, zinu , ka ir jābūt. 

 

Bonuss man, tev nāksies visu pārcilāt un sakārtot :)

Labots - kazarma
Link to comment
Share on other sites

Nav ko gānīt kasetes. Laukos ļoti labi vēl ekspluatējas, jo uz veciem CRT 21" TV nav liela starpība, vai signāls no Blueray vai no kasetes. Ja kādam galīgi nav kur likt labas filmas ciešamā kvalitātē (ne 3x pārrakstītas) kastēs ar krievu tulkojumu, varu atbrīvot. Protams, interesē čupa virs 30 nevis daži gabali, lai būtu vērts tērēt laiku un degvielu.  

 

Pa pastu sūtīt ir pilnīgs marasms ņemot vērā gabarītus un to čakaru.

Link to comment
Share on other sites

Bet tu saproti, ka 20-30 kasetēm par mazu jau kļūst lielākais nodalījums? Plus to kaudzi kaut kur stiept...

Link to comment
Share on other sites

Kam Tev, mopsi, tās kasetes vajadzīgas?

Tik godīgi atbildi.

Kaut kā neticas, ka tev interesē skatīties random, vecas filmas.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Videomaģi nevajag varu pārdot...?

Kādu?

 

 

 

Kam Tev, mopsi, tās kasetes vajadzīgas?
 

Man patīk krāmēties ar veciem krāmiem. Krāmētos ar jauniem, bet tas iesistu pārāk lielu robu budžetā.


 

 

Bet tu saproti, ka 20-30 kasetēm par mazu jau kļūst lielākais nodalījums? Plus to kaudzi kaut kur stiept...

Nu, nu, tik traki jau arī nav. 

Link to comment
Share on other sites

Kā izpaužas krāmēšanās ar vecām kasetēm?
Vislaik liksi iekšā un ņemsi ārā? :D

Labots - itanium
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

(labots) · Hidden by Mezavecis, Septembris 22, 2014 - Nah tāds teksts?
Hidden by Mezavecis, Septembris 22, 2014 - Nah tāds teksts?
tu, gudr, esi meegjinaajis videokaseti pa pastu nosuutiit?   par to, ka 10centu topikaa buus atziimeejies jaakslis, man pat sjaubu nebija.

 

Kapec shitas atpalikushais veemeklis ten vel nav nobanots?

no laika galiem atceros vinu ka visiem stāsta aplamības virsu :D

Labots - kmna
Link to comment

.... un atnāk sviesta brīdis, kad cilvēki viens otru nesaprot, bet abiem ir taisnība - tikai ar otra patiesības pieņemšanu un vairāku nevis vienas versijas pieņemšanu mums veicas ļoti vāji (arī man tai skaitā) .................... :pooh_go:

Link to comment
Share on other sites

Nju ja ir baigais fetiš uz VHS, tad Eironicā tirgojas jaunas tukšas kasetes. Ja mājās ir labs VHS rakstīklis, tad kasetēs var sarakstīt arī kaut ko jaunu un ar līdzīgo DVD kvalitāti.... :D

P.S. nesen - vasarā arī sanāca no skapja izvilkt savu veco SONY SLV715, sīcim varēju uzlikt sava laika Tom un Jerry multenes. Viņam bij baigie brīnumi - baigais verķis tas VIDEOMAĢIS ar kaut kādām lielām kasetēm :D Pēc tam kasešu krājumos atradu Švarciņa Comando! Vispār tā VHS bija baigā ēra.

Labots - DeEK
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

man tās kasetes visas ir oriģinālās. vairāk kā simts krieviski un ap 30 -40 angļu valodā. skatītas kādas 2-3 reizeskatra, ne vairāk. es gan nezinu vai tas, ka 10 gadus ilgāk gulējušas kaut kur pagrabā vai šķūnī nav ietekmējis tās lentes.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Man nav mašīnas.

 

Lieģis & Savickis ir noorganizējuši ideālu satiksmi no V-pils uz Rīgu. Kāp busā un brauc pakaļ :)

Link to comment
Share on other sites

blin, vinš vel cenšas iepirkt. :D kurš tev par tām asarām ies jāties pa pastiem, tak iedarbini pēdējo smadzenu masu, ja tāda vel ir. ja tiesām tev ir kkàdas divainas tieksmes uz vhs pr0n, tad beidz sevi apkaunot ar to stulbo pastu, bet noīrē kādu kabluku un aizbrauc pakal tām kasetēm.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

noīrē kādu kabluku

Man nav tiesības. Būtu, sen jau būtu dabūjis mašīnu un aizbraucis. 


 

 

vhs pr0n

To, cik zinu, var atrast arī internetā. ;) 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...