Jump to content

Jaunna planšetes iegāde


04d
 Share

Recommended Posts

Gribēju iegādāties jaunu planšeti mammai, jo tagadējo viņa netīšām saplēsa (stiklu) un remonts maksā ap 250 euro, tāpēc skatos uz jaunu. Iepriekšējās modelis bija asus memo pad k001. Cena būtu līdz 300 euro. Pagaidām acīs iekrita šis: http://www.1a.lv/datortehnika/plansetdatori/asus_memo_pad_me302kl_16gb_full_hd_4g_dark_blue Bet varbūt ir kas labāks šajā cenā?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • androidz

    15

  • Pirkss

    10

  • Rubenis

    9

  • akriss

    13

*var mēģināt dabūt 2. paaudzes iPad mini ar retina, nereti ir labi piedāvājumi pa 300 EUR. tā šobrīd skaitās 2. labākā planšete, kāda pieejama. pirmajā vietā ir lielais iPad.

*no androīdiem ir nexus 7.

*vēl ir ķīnas variants xiaomi miPad, ļoti kvalitatīvs iPad mini vizuāls pakaļdarinājums ar MIUI operētājsistēmu (ķīniešu android, kas veidots pēc iOS līdzības). retina ekrāns, labas iekšas. labs build quality.

*LG G pad

 

to memo pad var pirkt, bet nu nav tas labākais variants. var dabūt daudz labākas planšetas par to cenu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Cena būtu līdz 300 euro.

Ja 3g/4g atbalsts ir svarīgs, tas Asus nav slikts varaints. Ja nav svarīgs, tad 300 eur robežās nekas labāks par Samsung Tab Pro 10.1 nebūs.

Link to comment
Share on other sites

var mēģināt dabūt 2. paaudzes iPad mini ar retina, nereti ir labi piedāvājumi pa 300 EUR. tā šobrīd skaitās 2. labākā planšete, kāda pieejama. pirmajā vietā ir lielais iPad.

Kā var šādus mēslus ieteikt!

 

p.s. ābolu produkcijas auru maitā šādi adepti

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

Nē, nu viņu nakuj, ar klaunu diskusijās neielaidīšos. Pamatojumu tāpat nekādu nevarēs sagaidīt.

 

Autor, tomēr papēti Galaxy Tab Pro 10.1, cena ~ 305 EUR, kā variants planšetei bez sim kartes ir neslikts.

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

1. tas ir samsungs ar touchsūdu, ja fano par lagiem un īsu supportu, tad #1 izvēle

2. ir 10 citas labākas alternatīvas, šī planšete ne ar ko neizceļas un nav pat pieminēšanas/apsvēršanas vērta.

3. tas ka tu esi nopircis to sūdu un tā ir burtiski vienīgā tablete, ko dzīvē esi redzējis un lietojis nenozīmē ka tā ir laba, bet to, ka tu neko nesajēdz no tā.

Labots - akriss
Link to comment
Share on other sites

Šajā gadījumā svarīgākās funkcijas kas vajadzīgs ir dokomentu rediģēšana/rakstīšana un kamera, lai fotogrāfētu grāmatas, kas iepriekšējā planšetē bija pietiekami laba. Tā kā 3g/4g nav īsti svarīgs, tikai parastais wifi

 

Kā arī jāskatās uz jaunas iegādi, nevis lietotas.

Labots - 04d
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ja svarīga kamera, tad iPad būs vislabākā, vai viena no.

rakstīšanai var piepirkt klaviatūru un MS Word/ google docs aplikācijas tur arī ir.

 

lietoju šādu setupu, lekcijās izcili taisīt pierakstus, un sīkumiem izmantot termināli: THrAz2y.jpg


klaviatūra ir ebajā refurbished pirkta logitech pa 40$. lietoju jau 4 mēnešus, vienreiz esmu tikai lādējis viņu, tikko kā nopirku.

Link to comment
Share on other sites

http://www.discover.lv/datortehnika/apple/39929

324EUR, ja nevajag rīt, uz akcijām nereti pa 299 un lētāk var dabūt

 

katrā ziņā iPad nav vienīgais varients, bet viens no labākajiem noteikti ar vienu no labākajām kamērām starp planšetēm.

LG G pads ir ļoti labs budžeta variants un nexus 7 ir laba mazā planšete.

Labots - akriss
Link to comment
Share on other sites

Dokumentu rakstīšana, rediģēšana...nav ko bakstīties ar sapuvušiem āboliem u.c. spēļmantiņām - normāls PC un viss notiek.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Oficiaaliem servisiem - ka tik vairaak pikji nokaast.
Vinji nemaina vienu pashu ieplaisaajusho touchskreenu, bet gan kopaa ar lcd matricu.

Link to comment
Share on other sites

Tas, ka servisi plēš nereālās summas jau sen skaidrs. 

 

Man piedāvāja jaunajam Dell laptopam atjaunot BIOS pēc remonta pa 50 € es šiem jautāju kapēc ir tāda summa, ja DELL jau sen piedāvā updeitot biosu no Windows un procedūra ir tāda pati kā uzinstalēt draiveri? Šie man protams nevarēja atbildēt un sāka nu ja nevajaga tad nevajaga....

 

Tas pats ar TV, platei beigts kondiķis, šie man rāda, ka jāmaina visa plate pa 300 € , nošpļāvos aizbraucu mājās 15 min. kondiķis nomainīts un SMART TV strādā.

 

Tā kā nebrīnos, ka visur citur ir tas pats.

 

Gan jau ka šim būs tas parastais aizsargekrāns ieplaisājis un pati matrica vesela.

Labots - kazarma
Link to comment
Share on other sites

visa pasaule uzskata savādāk, vienīgi tu tāds "īpašs" esi

 

Īpašs mums esi tu, tev vienīgam taisnība, Samsung sūds forever un tā tālāk. Apple visu izgudro, forever rullē, Āmen.

 

Pietiks. Apriebies klausīties tavus murgus.

 

Galaxy Tab Pro 10.1 ir gana laba planšete par to cenu. Vēl apskati Asus MeMO Pad ME302C, kam piepērc klāt klaviatūru un iekļausies budžetā.

 

tā šobrīd skaitās 2. labākā planšete, kāda pieejama. pirmajā vietā ir lielais iPad.

 

Diezgan brutāls apgalvojums, ja reiz šeit ir konkrēta cena minēta.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

No personīgās pieredzes esmu lietojis gan samsung galaxy tab gan Ipad 3. 

 

Paliku pie Ipad 3 , kāpēc? Mazāks čakars nekā andrītim, Kā nekā Apple taisa savu produkciju ilgāk un priekš plašas publikas, kurai visu vajaga pēc iespējas vienkāršāk.

Android atkal ir nepieciešams pielāgot, kas tiesa ir viegli izdarāms, bet parastam cilvēkam tā ir kosmossa zinātne.

 

Piemēram, lai ierakstītu Lotus notes travaler uz Ipad bija vienkārši ierakstīju applikāciju airwatch un viss.

 

Androīdam atkal vajadzēja kriptēt atmiņu, piešķirt applikācijai admina tiesības veikt visādus iestatījumu konfigus utt. - čakars.

 

Es neesmu ābola fans, bet nu ja man ir jāiesaka, tad es personīgi iesaku piemaksāt = mazāks čakars, nekā ietaupīt = lielāks čakars.

 

Protams šī foruma regulārajiem apmeklētājiem viens pīpis, ko lietot, galvenais ka tik pilda funkcijas, bet tā nav visiem.

Link to comment
Share on other sites

Kā tam ābolam ar tīkla šāru redzēšanu? Piemēram no andrīša var easy skatīties kontentu no cita datora vai NASa.

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau šādā cenā sanāk liela daļa w8 8'' planšetes, ja pagaida akciju, tad arī asus transformer book 10'' ar visu klavieri un 500gb hdd. Tām līdzi nāk arī ms Office home and student versija pilna, nevis trial.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Galaxy Tab Pro 10.1 ir gana laba planšete par to cenu.

Pēc dzelžiem labākā, bieži lamā samsung softus, nezinu, neesmu lietojis, bet dzelži izskatās lieliski. Ja ne būtu tā milzīgā nevajadzīgā izšķirtspēja būtu vēl labāk. 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Es labaak skatiitos kaut vai uz 8" planseti bet ar Windows 8.x normaalu sisteemu. Vareesi normaali darbinaat dekstop programmas. Es nerunaaju par visaam, bet primaaraas. Viennoziimiigi ieguvums buus lielaaks neekaa no Android vai iPad.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu, win 8.1 uz planšetes, IMHO, tas diezgan neērti, kamēr baksties pa metro vēl OK, bet tiklīdz atver standarta Windows programmu, to pašu failu pārlūku, vai dajebko citu, bez peles kaut kur normāli trāpīt ir pagrūti, interfeiss ir tik sīks, ka acis var salauzt. Planšete ar win 8.1, tas ir laptops (ultrabūks) bez klaviatūras un peles ar bakstāmo ekrānu.


 

 

Tu laikam neuzmanīgi lasi, ko tavā topikā spamo - tā ir vairākkārt pieminētā Galaxy Tab Pro 10.1, IMHO labākais variants pa 300e. 

 

p.s. pielabo topika nosaukumu

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pēc dzelžiem labākā, bieži lamā samsung softus, nezinu, neesmu lietojis, bet dzelži izskatās lieliski.

 

Ir labi. Kolēģim no vecā darba ir šitāds, tiešām normāli iet un nemaz tik traki Samsung UI nelago vai negļuko kā te viens otrs ābolfans mēģina iestāstīt katrā diskusijā.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Man jau liekas, ka lielaakaa dalja neko vairaak par Android nav redzeejushi, tad nu nekas plashaak netiek piedaavaats. Es nesaku ka ir suudiigi, bet nu sadalot kaadiem meerkjiem tiks lietots, tad palasi internetaa kaa uz kuras plansetes ir savietojams, darbojas un rezultaataa atkritiis shii beztolka diskusija.

Un jaa ar kaadiem dokumentiem straadaa tava mamma? Es domaaju MS Office doc, docx, vai ar OpenOffice dokumentiem. Panjemot Android vai iPad, lai lietotu pilno (maakonju) Office 365 iespeeju naaksies iegaadaaties gada abonamentu. Licenses noteikumi spiediis to dariit un lietoshanas prasiibas. Win8 plansete sheit domaaju buus labaakais.

Labots - Rizla
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Man jau liekas, ka lielaakaa dalja neko vairaak par Android nav redzeejushi, tad nu nekas plashaak netiek piedaavaats.

Nav nav, un tālāk par Preiļu rajonu arī neviens nav bijis... 

 

Nu MS adept pasaki, ar ko MS 8.1 ir labāks, kā planšete, par Android. 

Link to comment
Share on other sites

Planšete ar win 8.1, tas ir laptops (ultrabūks) bez klaviatūras un peles

Planshete nav nekaads laptops. Taa pirmkaart ir "content consumption" iekaarta.

Tas noziimee web browseeshanu, filmas, muzonu, speeles.

 

Nu ok, ja baigi vajag, tad var arii exceli vai wordu pabakstiit (ir pietiekami eerti),

bet taa galiigi nav primaaraa funkcija.

Link to comment
Share on other sites

Androīds uz četrkodolu ARM'a griezīsies ātrāk un spriganāk un bača vilks ilgāk kā Windows 8.1 uz četru kodolu Ātoma. Tas tā- pārdomām.

Link to comment
Share on other sites

 

 

tiešām normāli iet un nemaz tik traki Samsung UI nelago vai negļuko kā te viens otrs ābolfans mēģina iestāstīt

 

tas tapēc, ka tu nekad dzīvē neko labāku par samsunga ražojumu neesi redzējis. lūdzu izbrīvē stundu sava dārgā laika un aizej uz elkoru. tur rindā saliktas planšetes, paspaidi samsunga miskasti, paspaidi stock android planšeti, piemēram, nexus 7, un paspaidi iPadu. tad varbūt sapratīsi par ko iet runa un cik lēns/nelietojams ir touchwiz. 

Link to comment
Share on other sites

Sorry par offtopic

 

Bet mūzika ilgi nespēlēja un skuķa Asus Nexus 7 nolidoja uz tepiķa un ieplīsa stikliņš un vienā stūrī nestrādā digitaizers, LCD kā tāds strādā. Dāvināts šogad, pēc dāvinātāja vārdiem 2013 gada modelis. No augstāk rakstītā noprotu ka uz oficiālo servi nest nav jēgas. Cik, kur un kādas alternatīva remonta iespējas? Paskatījos youtubi, pats neriskēšu, nav tādas pieredzes. Jāpiezīmē gan, ka uz karstām pēdām es viņu remontēt neesmu noskaņots.

 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Esmu apmierināts ar savu LTE Neksusu.

Par samsungiem runājot - pēdējie Galaxy Tabi ir nenormāli pārbāzti ar bloatwari, savukārt Pro un S sērijas ir psihi dārgas.

Link to comment
Share on other sites

tas tapēc, ka tu nekad dzīvē neko labāku par samsunga ražojumu neesi redzējis.

 

Debils apgalvojums, jo mani nepazīsti - esmu strādājis ar ļoti daudz ko sākot no tava slavētā iPad (kam starpctu ir alerģija uz dažu firmu rūteriem), Nexus 7, Fone Pad, Surface 2 utt.

 

Taka savu fanātiķa muti par to vari aizvērt.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

varbūt vecajiem ipadiem, jaunajiem nāk ac bgn adapteri, strādā daudz labāk un stabilāk par 700 EUR vērtiem laptopiem (RTU lekcijās lielajās auditorijās ar 200 cilvēkiem man ir ļoti ātrs un stabils internets, laptopu lietotājiem tāda praktiski nav)

 

man šķiet ka tu te esi šeit vienīgais samsūda fanātiķis. kā jau teicu, tā planšete nav nekas īpašs, ir pietiekoši daudz citu, labāku variantu, lai viņa pat nebūtu pieminēšanas vērta.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Planšete ar W8.1 būtu krutāk kā apple!

Nu bet protams, tas taču ir boot forums, priekš kam sevi un pārējos apgrūtināt ar argumentiem - W8.1 planšete krutāka, Samsungs ir sūds etc... Tfjū bļa, aunu bars.

Link to comment
Share on other sites

Nekā. Nav laika gari rakstīt. Parastais W8.1 spēs darbinā Win domātās programmas! Kas pērk ar android, jāmeklē ar jaunāko android versiju un lielāko RAM! Microsoft desktopiem ir daudz user programmu, arī biznesam. Tāpēc Microsoft OS W8.1 būtu universāla izvēle!

Ir ar ātomiem planšetes, tās mēdz piedāvāt arī ar parasto W8.1 32bit - forša manta!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Planshete nav nekaads laptops. Taa pirmkaart ir "content consumption" iekaarta. Tas noziimee web browseeshanu, filmas, muzonu, speeles.

Nu bet par to jau arī ir runa, Androids ar šiem uzdevumiem tiks galā labāk par 8.1, maksās 2x mazāk, bača turēs ilgāk. Iespēja palaist uz planšetes Tildes Jumi? Priekš kam! Tam ir paredzēts PC. IMHO uzbāzt uz planšetes desktop OS (W8.1) ir diezgan nejēdzīgs pasākums, jo rezultātā pilnvērtīgas planšetes vietā tiek iegūts ultrabūks bez klaviatūras.

Link to comment
Share on other sites

varbūt vecajiem ipadiem, jaunajiem nāk ac bgn adapteri, strādā daudz labāk un stabilāk par 700 EUR vērtiem laptopiem (RTU lekcijās lielajās auditorijās ar 200 cilvēkiem man ir ļoti ātrs un stabils internets, laptopu lietotājiem tāda praktiski nav)

 

Tas pats iPad 2, ko tu iesaki, pie cilvēka mājās negāja ne ar Buffalo, ne Linksys rūteri (manu kļūdu izslēdz, jo abi rūteri tika mesti pa "nullēm" vairākas reizes, iestatījumi čakarēti stundām. Beigās ar TP Link rūteri nekādu problēmu nebija) - mana praktiskā pieredze. Nesaku, ka iPad slikts, bet tavi izteikumi par jebko no Samsung (telefoni, planšetes, droši vien arī veļas mašīnas) tu izsakies, ka pēdējais mēsls, lago, UI pilnīgs sūds, bet reālu pamatojumu nevari tā arī pateikt. Esi objektīvs, nevis pret Samsung vērsts fanātiķis.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

labs joks. patīk jums te forumā ieteikt sūdus.

vai viedokli pamatot arī spēj, vai tikai gudri izrunāties?

iPad Air ne ar ko nav pārāks par Galaxy Tab Pro 10 vai Tab S.

Ja man nemētātos abi blakus, varētu diskutēt, bet tā ieteiktu pastāvēt rāmam. Un Samsung GUI nav nekāda vaina, ja vien cilvēkam nav palielāks ābols uz galvas uzkritis. Par Linuksa lieciniekiem, kam košers ir tikai Cyanofigņa, neizteikšos.

Tieši tāpat HTC One abi pēdējie ir ievērojami jaukāki par to nožēlojami mazo veco iPhone sēriju. OK, 6tais beidzot ir ar normālu ekrānu.

Tā kā man ir gan i-ierīeces, gan HTC, gan Samsung, gan Nexus, tad autoritatīvi apgalvoju - jūzerim vulgaris nav nekādas starpības.

Labots - Tornis
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...