Jump to content

Telefons ar ietilpīgu akumulatoru un ilgu darbības laiku


erny
 Share

Recommended Posts

Beidzot HTC DHD ir atdevis galus un jāmaina uz citu. Tā kā jaunie telefoni vairumā ir ar nemaināmām baterijām, tad meklēju telefonu kas var ilgi darboties bez uzlādes - tātad būtu liela baterijas kapacitāte un nebūtu ļoti rijīgs.

Ikdienā daudz tiek runāts, lietots epasts pushmail režīmā un lietots internets.

 

Itkā Sony Xperia ir modeļi ar 3000mAh, varbūt ir kas analoģisks citiem?

 

P.S. Ja skatās uz Sony Xperia Z1, Z2, T2 Ultra, T3 - vai ir vērts skatīties un kuru no šiem labāk ņemt? un vai ir vērts pārmaksāt 100eur kas ir starpība starp T2Ultra un Z2 ?

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Erny tu neesi ko sajaucis? Android un ar labu bateriju, kas ilgi kalpotu? Mjaa...

Tuuliit atnaaks Androidzz biedri un sastaastiis ka 5 diennaktis velk un citus briinumus.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

Gribat teikt arī pēc 4 gadiem, Androidiem ja intensīvi lieto telefonu zvanoties un lietojot epastu ir nepieciešams lādētājs mašīnā lai tiktu braucot mājās sieva varētu piezvanīt un pateikt ko vakariņās nopirkt? :)

Labots - erny
Link to comment
Share on other sites

rizla tu esi fejeriski "labs cilvēks" (te bija vārds kas sākās ar "mud" un beidzas "aks") - Lenovo S860 vai Lenovo P780, abiem diviem 4000Mah bačas, španunga taupīšanas režīmi, nepārāk jaudīgi dzelži, toties palīdz taupīt baču.

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

Lenovo ir ar jelly bean 4.2 Android OS,  Upgrade uz jaunāko ir iespējams, bez laušanas un eksperimentiem?

Varbūt kautkas no šī gada modeļiem?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Lenovo ir ar jelly bean 4.2 Android OS,  Upgrade uz jaunāko ir iespējams, bez laušanas un eksperimentiem? Varbūt kautkas no šī gada modeļiem?

P780 ir ofic. updeits uz kitkat, S860 gan jau arī ir/būs.

Link to comment
Share on other sites

kas tur mobils, ja esi pie lādētāja piesiets?

Labots - gabals2
Link to comment
Share on other sites

manuprāt upurēt mobilitāti

Spēka nav, lai panestu vai kas? Kādā veidā daži papildus grami un mm upurēs mobilitāti?

No dotās saites apskatījos battery+cover priekš Nexus 5 - kabatā vēl joprojām varēsi mierīgi iebāzt.

Kā vispār kaut ko, kas citiem ir nepieciešamība, var uzskatīt par lielu stulbumu? Ja nebūtu pieprasījuma, tādus produktus neviens nepiedāvātu.

Labots - itanium
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Moto G


 

 

Kā vispār kaut ko, kas citiem ir nepieciešamība, var uzskatīt par lielu stulbumu? Ja nebūtu pieprasījuma, tādus produktus neviens nepiedāvātu.

Ko Jūs galvā ņemat? Tak gudris... Nah vispār vēl nav nobanots? 

Labots - martinno
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ko Jūs galvā ņemat? Tak gudris... Nah vispār vēl nav nobanots? 
Toleranta mums sabiedrība :)

 

Moto G, ir visnotaļ neslikts telefons - tāds Nexus jaunākais brālis. Lai arī parametri nav nekādi spīdoši, bet nekas nelago, strādā stabīli - izdzīvo vidēji 3-4 dienas, režīmā - ~ 1h sarunas dienā, e-mail sinhronizācija, Wifi ieslēgts, nedaudz webs. Ar normāli slodzi protams izbeigtos ātrāk. 

Link to comment
Share on other sites

Tur jau tas joks par to G - specene nav diži spīdoša, bet savas funkcijas veic pārsteidzoši labi (vēl jo vairāk ņemot vērā cenu) :)

Ja neskatās uz displeju un kameru, tad pēc lietojamības ātruma ne ar ko neatšķiras no N5.

Link to comment
Share on other sites

Kamera tiešām ne pārāk laba, bet pret displeju man nav iebildumu HD priekš 4,5", tieši laikā. Plikais andrīts, akurāt kā nexusam. Lielisks aparāts, korpusa materiāls man arī likās līdzīgs nexusam. Melns, kaut kāds gumijots, lieliski turas rokā. Ebay kaudze ar maināmiem vākiem dažādās krāsās, ja nu gribas uzfrišināt aparātu un atbrīvoties no švīkām. Vienīgais kad es pirku, LV atradu tikai 8GB versiju.

Link to comment
Share on other sites

Moto G ir sprigans tāpēc, ka nav preinstalētā draza virsū. Un, Androidz, Moto G no angļu amazones uz latviju atnāk bez problēmām. 

Link to comment
Share on other sites

Ekrāns ap 4" un liela bača un diennakti tādam andrītim vajadzētu vilkt. Arī visas tās augstās izsķirstpējas noslogo videokarti, kas noved pie ātrākas akumulatora izlādes. Mana māte no LG L3 pamanās 4-5 dienas izspiest. 3G gan netiek lietots.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Moto G ir sprigans tāpēc, ka nav preinstalētā draza virsū. Un, Androidz, Moto G no angļu amazones uz latviju atnāk bez problēmām. 

Jā, preinstalētā draza ir ..... draza,  lielākoties.  

Link to comment
Share on other sites

 

 

kas tur mobils, ja esi pie lādētāja piesiets?

lādēšana māšīnā/ darbā pie kompja nekādi neizmaina telefona gabarītus, bet tā beterija gan padara viņu 4x smagāku un 3x lielāku. tādu tik mugursomā ar ērti pārnēsāt. katrā ziņā tas ir mans personīgais viedoklis, kādam varbūt ir fetišs uz ķieķeļiem kabatās

Link to comment
Share on other sites

Akriss, letvidžā publiskajā transportā patlaban vēl grūti atrast kur iespraust savu lādētāju. Un ne visi visu dienu dirn ofisā. 

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

Philips Xenium W6610. Reāli lādēsi reizi nedēļā diezgan aktīvi lietojot. Nu un divas SIM kartes atbalsta. Vienīgi, pērkot jāpārbauda, ka normāli strādā GPS. Ar šamo gadās problēmas :)

Link to comment
Share on other sites

ColorPulse

Vispār arī es tagad metu acis uz Moto G. Bet vispār priekš manis ideālais telefons vēl ir tapšanas stadijā https://onyx-boox.com/coming-soon-e-ink-news/e-ink-smartphone/ (pēc patreizējamiem testiem baigi gļukains)

 

Baigā jauda tam e-ink telefonam nav, bet man kā teksta meklētājam internetā, whatsapp, zvanu un sms lietotājam nekas vairāk nav vajadzīgs.

 

Protams varat apstāstit!!!!

Bet šamējie garantē 2 nedēļas bez charge uz Android bāzes.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tā, uztaisīju factory reset savam HTC DHD un vairs nemet kļūdas un vēl kādu laiku padarbosies. Tikmēr jādomā ko darīt ar telefonu - aizgāju šodien līdz LMT/TELE2/Bite tak tur vienas vienīgas 5collu lāpstas - tādu pat rokā nav ērti turēt, kur nu vēl ar vienu roku rakstīt vai ar īkšķi izsaukt telefonu...

 

Būs vien jāturpina meklējumi lai atrastu ko jēdzīgu zem 5 collu izmērā un cenā zem 400 eur.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet šamējie garantē 2 nedēļas bez charge uz Android bāzes.

Tik grūti ik pa pāris dienām tikt pie rozetes?

Tas ekrāns tīmekļa pārlūkošanai (pat tikai teksta meklēšanai) vienkārši neder. Tu sev visus matus izrausi, kamēr tiksi līdz vēlamajai vietai un piezūmosi līdz vajadzīgajam izmēram.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet šamējie garantē 2 nedēļas bez charge uz Android bāzes

 

piepērc klāt trubai tā saucamo jaudas banku jeb kā viņu tur sauc pareizi

Link to comment
Share on other sites

 

 

Akriss, letvidžā publiskajā transportā patlaban vēl grūti atrast kur iespraust savu lādētāju. Un ne visi visu dienu dirn ofisā. 

risinājumi ir daudz un dažādi, bet pārtaisīt jau esošo 5" ķieģeli par vēl lielāku ķieģeli ir vissliktākais, ko var izdarīt. kaut nopērc telefonu ar maināmu bateriju un lādēšanas staciju un 2. vai pat divas baterijas turi kabatā/makā, vai 20000mah power banku, vai hipsteru iecīnīto solar paneli, kaut vai "makšķernieku spoli (dinamo lādētājs laikam tehniski saucas)", bet nēsāt līdz 1990 gada izmēra telefonu ir pilnīgs idiotisms.


 

 

Būs vien jāturpina meklējumi lai atrastu ko jēdzīgu zem 5 collu izmērā un cenā zem 400 eur.

 

cena, izmērs, baterijas darbības laiks- tu drīksti izvēlēties tikai 2 no šiem. 

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

1990 gada izmēra telefonu

To laiku NMT Motorola krietni pārspļauj 5 collas , mūsdienu telefoniem te vēl augt un augt . 

Link to comment
Share on other sites

ColorPulse

 

 

Tik grūti ik pa pāris dienām tikt pie rozetes?

Man jau vairāk piesaista tas fakts, ka man ir iespēja būt nepiesaistītam elektrībai uz ilgāku periodu. Protams, ka tagad jau telefons nosaka prestižu, bet man kaut ka vienalga kāds ekrāns mani apspīd. Un vispār patīk e-ink tehnoloģija kā tāda. Ja mana vecā truba izvilks tiks ilgi, tad noteikti par to lēto cenu izmēģināšu to tel. Vienkāršība un minimālisms.

 

 

 

piepērc klāt trubai tā saucamo jaudas banku jeb kā viņu tur sauc pareizi

Man vienmēr paticis, ka cilvēki var lepoties telefona plāno izmēru, bet piebilst, ka visu laiku jānēsā līdzi jādētājs - šis ir tas pats gadījums.

 

Es vienkārši rakstu, ka šis variants tiem, kas čīkst par bateriju, optimālais, vai pareizāk, būs, kad nostrādās līdz galam.

Godīgi sakot reti kuram vajag tos jaudīgos dzelžus iekšā un krāsaino ekrānu. Dienas tāpat tiek pavadītas pie datora ekrāna un telefons ir vien sakariem,mūzikai,laika iečekošanai un komunikācijai vispārēji. 2nd party apps baigi nav laika izmantot un nav arī vēlme kandīkrašot.

Link to comment
Share on other sites

akriss

Tu esi redzējis 1990.g. ķieģeli? Es esmu un joprojām šāds "nedaudz" tjūnēts ķieģelis mētājās skapī. Tālajā pagātnē ar šādu modifikāciju varēja nedēļu staigāt, jeb 2x vairāk nekā oriģināls :)

 

post-1472-0-17373800-1411503119.jpg

 

 

nokia_1610_tuning.jpg

Link to comment
Share on other sites

 Senāk telefonus lādējām retāk. Tas tiesa. Bet ne jau tāpēc, ka tiem akumulatori bija labāki, vai turēja ilgāk. Senāk vienkārši nerunājām tik daudz, var pat teikt, ka gandrīz nemaz nerunājām. Mans pirmais mobilais tālrunis bija Nokia 5110. Leģendārs modelis. Toreiz tiešām bateriju lādēt vajadzēja reizi nedēļā. Atceros, 99. gadā braucu uz nedēļu komandējumā uz Rīgu, svētdienas vakarā telefonu uzlādēju, lādētāju droši neņēmu līdz, jo zināju, ka līdz piektdienas vakaram telefons nenosēdīsies. Cenas par sarunas minūti bija baigi lielas, lats bija krietni, krietni vērtīgāks. Kāda runāšana pa mobilo. Dažas minūtes dienā un viss. Kāda īsziņa vēl. Nebija nekāda interneta telefonā, kuru lietojot baterija sēstas. Ar jebkuru mūsdienu telefonu, kuru parasti jālādē katru dienu, izmēģiniet padarboties kā 99. gadā - dažas minūtes sarunu, kāda īsziņa un pilnībā atslēgts internets. Arī izturēs telefons varbūt i nedēļu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

LG G2 Li-Po 3000 mAh vai G3. 

tu tuču saproti, ka plika ietilpība ir sūda vērta? šajā gadījumā tam g3 ir 1440p ekrāns, kuru darbina 4 kodolnieks, baterija viņam noteikti vispār netur, ja lieto ekrānu.

Link to comment
Share on other sites

G3 bača normāli tur. Bet G2 ļoti ilgi, to arī iesaku, jo pie izmēra ātri var pierast.

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Tas ir bullšits. iPhone 5s tur endurance testā ir 54h norādītās, bet manējais kopš nopirkšanas nav nevienu dienu izvilcis līdz gulētiešanai, ja vien nestāv kabatā un netiek vilkts ārā. 2h sarunu + 1h emailu un interneta dienā un baterija pret vakariņām jau 15%. Es nezinu, kā tie testi tiek veikti, bet tas pilnīgi un galīgi nekā nesaskan ar realitāti. Es kādu laiku atpakaļ intereses pēc biju izņēmis SIM karti no tā Ābola, un atstājis vienkārši uz galda standby - pa piecām dienām baterija nosēdās telefonam, kurš vispār netiek izmantots!

 

 

tu tuču saproti, ka plika ietilpība ir sūda vērta? šajā gadījumā tam g3 ir 1440p ekrāns, kuru darbina 4 kodolnieks, baterija viņam noteikti vispār netur, ja lieto ekrānu.
Oho, pēc ilgiem laikiem pirmo reizi dzirdu kaut ko sakarīgu no tevis. Paldies.  Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Savu LG G Flex (3600mAh) varu atļauties aizmirst uzlādēt vienu dienu, līdz nākošās dienas vakaram izvilks (ja nespēlē spēles)

 

P.S. Tas ir ar krānu uz 100%, WiFi on, karoče īpaši netaupot...

Labots - ptsns
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...