Jump to content

Asus vs MSI videokarte


Copmanis
 Share

Recommended Posts

Manā budžetā ir videokartes līdz 120 Eiro :) Esmu izvēlējies R7 260x, bet īsti nezinu, kādu ražotāju ņemt, kuram kūlers dzesē, kurš klusāks / kvalitatīvāks.

http://www.1a.lv/datoru_komponentes/videokartes/msi_amdati_radeon_r7_260x_2gb_gddr5_pcie_r7260x2gd5oc

http://www.1a.lv/datoru_komponentes/videokartes/asus_amdati_radeon_r7_260x_2gb_gddr5_pcie_r7260xdc22gd5

Link to comment
Share on other sites

Grūti teikt.

Gribētos jau teikt Asus, bet MSI Propeller Blade esot visai labi nostrādāts (kā arī, protams, lielāks diametrs, bet atkal - 1 divu vietā) :

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

pats pirms nepilna gada panemu msi hd7850, jau nesu uz garantiju a1, tagad iedeva "jaunu" bet baltas un melnas svitras metas jaudīgākā spēlē. Atkal jādodas uz garantiju.

 

Pieliec tos dažus eur un pērc asus.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Kā būs ar tām cenām, mož vērs bikit pagaidīt? Jo GTX izlaida jaunu sēriju domajams visam jamainas cenai, vismaz USĀ jau mainījās:D bet kā pie mums būs :D

Link to comment
Share on other sites

Sāls jau tajā, ka visu laiku tās cenas krīt, tā jau var mūžību gaidīt, man karte ir priekš low/ medium settingiem, neesmu nekāds grafikas fans.

Link to comment
Share on other sites

Man ar MSI videokartēm bijušas tikai problēmas. Balstoties uz to cenšos no MSI stiprii izvairīties . Par šada līmeņa kartēm gan,manuprāt, nav ko iespringt, jāņem tik ciet tā kura pašam iepatīkas vai lētāka...

Konkrētai asus kartei dzese vismaz izskatās pēc dzesētāja, nevis kartupeļu rīves kā otrai.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Es ņemtu MSI jo tā jaudīgāka, tāda low limeņa kartei ar dajebkādu kūleri, nebus problēmu ar temp

Link to comment
Share on other sites

Es tikko pasūtīju ASUS, bet problēma, ka man ir vecais monitors tikai ar D-Sub, vajag pāreju uz HDMI vai DVI :D Kur LV uz vietas var tādu nopirkt, mūlsina pāreja no analogā uz digitālo :D

Labots - Copmanis
Link to comment
Share on other sites

 

 

vajag pāreju uz HDMI vai DVI

Otrādāk. Lai vai kā, nāks līdzi tev tā pāreja.

Protams, ja 1a.lv nebūs izpakojis :D

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc izvēle kritusi tieši uz šiem diviem ražotājiem? Pašam ir SAPPHIRE R9 280X TOXIC. Klusāka palika pēc PC case nomaiņas. Labāka dzese,klusāk strādās. :pooh_honey:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pašam ir SAPPHIRE R9 280X TOXIC. Klusāka palika pēc PC case nomaiņas.

Klusāka un teju 2x dārgāka par autora tēmētajām... 

 

Par to pašu cenu būtu sanākusi R9 270 vai GTX 750Ti

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...