Jump to content

Windows 10


maiss
 Share

Recommended Posts

Ātri nāk 8 minūtēs 25%

Link to comment
Share on other sites

 

 

Cik liels ir ISO fails?

 

Manā gadījuma es caur windows update palaidu to procesu. Zem w7 novilka, setupojās, tad pārstartējās un pa melno ekrānu atkal ņēmās un restartējās. Rezultātā uz c diska divas papildus mapes [$Windows.~BT]  4GB un [Windows.old] 24GB. ISO diemžēl redzējis neesmu.

Link to comment
Share on other sites

Es ISO velku, jau ir 60%, tad jau redzēšu, darīt nav ko uzlikšu uz viena laptopa ar ssd, paskatīsimies cik tad kruta ies!

Link to comment
Share on other sites

Par to ISO, uz kuru šeit links, dzirdēju neviennozīmīgas atsauksmes, itkā kautkāda preview versija. Uzliksi, padalies ar iespaidiem, moš no sērijas - viena tante teica.

Link to comment
Share on other sites

Ok padalīšos ar info!


64 bit ISO ir 2.5 GB, izrādās ka atnāca 32 bit

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Par to ISO, uz kuru šeit links, dzirdēju neviennozīmīgas atsauksmes, itkā kautkāda preview versija. Uzliksi, padalies ar iespaidiem, moš no sērijas - viena tante teica.

Normāla versija, bet kā es sapisos meistarībā velkot ISO, tas ir labs stāsts, instalējot nesapratu, numuru neņem pretī, nu palaidu gar ausi, bet kad ieraudzīju ka atmiņa netiek izmantota, tad ieraudzīju ka 32 bitu versiju esmu novilcis. Mājas lapā uzliku 64, tad ieraudzīju, ka valoda nav tā īstā, izlaboju uz ENG un izrādas tad versija nometās uz 32, un vēl reiz ir jānorāda ka 64 bitu vajag. Uzlikās pa 26 minūtēm, ielādējās 5 sekundēs. Tagad velku 64 bitu versiju

20150729-135818.jpg

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Man arī bootojas manāmi ātrāk, salidzinot ar w7.


Jema, Tev kautkādu seriāli, atslēgu prasīja ievadīt?

Link to comment
Share on other sites

Jā pat divas reizes, bet kreisajā apakšējā stūrī ir maziņš skip!

Link to comment
Share on other sites

chirkainais

  1. upgrade from Windows 7 Pro

Windows 10 :yahoo:

Remove everything and reinstall Windows (Reset this PC)

INACCESSIBLE_BOOT_DEVICE :shok:

Link to comment
Share on other sites

Ok padalīšos ar info! 64 bit ISO ir 2.5 GB

ISO faila izmērs ir 3.26 GB 

OvUbQC.png

Labots - PhenomX
Link to comment
Share on other sites

No win 7 HP 64bit uz windows 10 home 64bit.. pusotra stunda kopumā.. un viss super.. pat ikonas tur kur tās bija.. pagaidām viss darbojas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Rigadons

Biju jau sen pieteicies. Pagaidām nekas nenotika.

Palaidu instalāciju caur:

http://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10

Izvēlējos upgrade.

Diezgan ilgi kačāja instalācijas failus, tad kādu brīdi instalēja.

Tagad IR.

Sistēmas valoda bija nomainījusies uz LV.

Nepatika jaunais pārlūks. Mozilla patīk.

Drusku čakars jau ir iebraukt visā. Biju izladis win8. Bet jāmēģina. Nevaru atrast My Computer :@ :D

Palaižot disk cleanup, ir iespēja izdzēst iepriekšējo win7 versiju (~30GB). Vēl neizdarīju.

Laikam jau vajadzētu novilkt ISO failu un vēlreiz ieinstalēt svaigu kopiju.

Patrenēšos uz šitā un tad tā laikam izdarīšu.

Link to comment
Share on other sites

Pats sagaidīšu, kad viss notiks automātiski. Vismaz pagaidām netaisīšu to ISO failu. Pagaidām nekas nenotiek, iespējams, ka arī nenotiks uzreiz, nav nekāds brīnums, ka nenotiks šodien...

Manā datorā tik pie Windows Update, atverot Skatīt atjaunināšanas vēsturi, rādās... jau 7 ieraksti Jaunināt uz Windows 10 Pro - Neizdevās. Kaut kas notiek, bet nekas nesākas...

Vai ir kāds jau sagaidījis, ka Windows pats sācis atjaunināšanu?

Link to comment
Share on other sites

 

 

ISO faila izmērs ir 3.26 GB 
Tev taisnība, kļūdas pēc novilku 32 tam ir 2.5Gb, 64 - 3.2 GB. 

Dīvaini, bet manu Dell win7 home Premium atslēgu neviena versija neņem pretī! 

Link to comment
Share on other sites

varam salīdzināt kontrolsummas.

Win 10 Pro US-EN ISO x64

MD5: 39abf963c18a8c596f58a3813ff026c9

Labots - Volters
Link to comment
Share on other sites

IT_chunthia

 

 

Pats sagaidīšu, kad viss notiks automātiski. Vismaz pagaidām netaisīšu to ISO failu. Pagaidām nekas nenotiek, iespējams, ka arī nenotiks uzreiz, nav nekāds brīnums, ka nenotiks šodien... Manā datorā tik pie Windows Update, atverot Skatīt atjaunināšanas vēsturi, rādās... jau 7 ieraksti Jaunināt uz Windows 10 Pro - Neizdevās. Kaut kas notiek, bet nekas nesākas... Vai ir kāds jau sagaidījis, ka Windows pats sācis atjaunināšanu?

 

 

 

nācās to softwaredistr.. folderi iztīrīt, lai aizietu upgrade.. skatīsimies, kas tālāk..

 

Tev ir bojāts win 10 updeits. Ja vēlies, pameklē  konkrētāk, kuru mapi jāizdzēš.

Link to comment
Share on other sites

Tiko uzinstalēju windows 10 instalācijas laikā kādas 3 reizes pieprasīja lai ievadu atslēgu bet windows 7 SP1 atslēga nederēja tā kā es instalēju tīro iso failu no diska tad jau sanāk ka man to atslēgu nedabūt! Lietojams laikam būs 30 dienas cik noprotu ?

Labots - PhenomX
Link to comment
Share on other sites

IT_chunthia
Nepatika jaunais pārlūks. Mozilla patīk

Kā tā? MS Edge ir vienīgais svarīgais iemesls, kāpēc pārgāju uz Windows 10. Vēl nedaudz un ext/addonu mārkets būs(kaut arī nepieciešams tikai adbloks, edge iebūvētā flash izslēgšanas poga problēmu vairāk vai mazāk atrisina).

Labots - IT_chunthia
Link to comment
Share on other sites

@@vvv, man jau vakar bija mēģinājis upgreidoties, bet iekš windows update meta kļūdu..

 

Internetā un šajā tēmā jau bija ieraksts, ka jāizdzēš c:\windows\softwaredistribution saturs un jālaiž windows updeits vēlreiz.. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Internetā un šajā tēmā jau bija ieraksts, ka jāizdzēš c:\windows\softwaredistribution saturs un jālaiž windows updeits vēlreiz.. 

Man ar errorus meta, mēģināju arī to failu dzēšanu, tāpat nelīdzēja. Tjip pa jaunu novilka tos 2,6 vai cik tur GB un pie instalēšanas tāpat izmeta error. Ar to liknu, ko Volters meta, izdevās. Diezgan ilgi kaut ko vilka, bet viss itkā uzlikās bez problēmām, vienīgi ir uzlicies latviski. Itkā jau nebūtu problēmu nomainūt, bet pamēģināšu šitādu palietot, moš pierodu :D 

Link to comment
Share on other sites

CAP, paldies. Beigsies darbadiena, noteikti pamēģināšu. Atradu internetā arī pamācību, kā forsēt W10 apdeitu. Tur arī bija jādzēš Softwaredistribution/Downloads mapes saturs.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Dīvaini, bet manu Dell win7 home Premium atslēgu neviena versija neņem pretī! 

 

instalācijas laikā kādas 3 reizes pieprasīja lai ievadu atslēgu bet windows 7 SP1 atslēga nederēja tā kā es instalēju tīro iso failu no diska tad jau sanāk ka man to atslēgu nedabūt!

 

Pēc tā automātiskā w10 instala, (kuru palaidu pats) piefiksēju, ka w10 atslēga atšķiras no tās, kura uz darba kompja korpusa W7 uzlīmes. Piefiksēju jauno W10 atslēgu. Mājās arī laikam mēģināšu sākumā caur to apdeitu uzlikt W10, lai tiktu pie jaunās atslēgas, kura varbūt vēlāk derēs W10 ISO. Man mājās dažas nianses... redzēs, kā ies.

Link to comment
Share on other sites

 

 

windows 7 SP1 atslēga nederēja tā kā es instalēju tīro iso failu no diska tad jau sanāk ka man to atslēgu nedabūt!
 Kādu vēl atslēgu, kas par muļķībām?

 

 

What are the qualifications for the free upgrade?

The only requirements for the free Windows 10 Upgrade are that your device is compatible, and you’re running genuine Windows 7 or Windows 8/8.1.1
 
Windows 10 is designed to run on Windows 7 and Windows 8.1 PCs. That means your device is likely compatible and will run Windows 10. Not every device will run every feature of Windows 10. 

http://www.microsoft.com/en-us/windows/windows-10-faq?ocid=win10_auxapp_LearnMore_win10faq

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā! Lai tiktu pie jaunās "atslēgas" (legālas, legāli) ir jāapdeitojas. Tālāk jau vairs atslēga vispār nav vajadzīga. Veicot tīru installu, nav jāvada! Tu tiec atpazīts pēc dzelža. Info par tevi pieder maikrozoptam.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kādu vēl atslēgu, kas par muļķībām?
Nu to kuru pieprasa instalācijas brīdī! 

 

 

Tieši tā! Lai tiktu pie jaunās "atslēgas" (legālas, legāli) ir jāapdeitojas. Tālāk jau vairs atslēga vispār nav vajadzīga. Veicot tīru installu, nav jāvada! Tu tiec atpazīts pēc dzelža. Info par tevi pieder maikrozoptam.
Beidzot kāds sniedz normālu atbildi... 
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

IT_chunthia

 

 

Kādu vēl atslēgu, kas par muļķībām?

Installam no ISO nepieciešama atslēga. Iedziļinies nedaudz tēmā, lai nebūtu lieki jāraksta un jāmeklē.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

vienīgi ir uzlicies latviski. Itkā jau nebūtu problēmu nomainūt, bet pamēģināšu šitādu palietot, moš pierodu :D

Protams, ka pieradīsi. Pats lietoju latviski jau sen. Kad paskatos, cik valodās vispār Windows ir notulkots, ir lepnums - mūsu mazai tautiņai ir Windows dzimtajā valodā, daudz lielākām tautām nemaz nav. Lietosim Windows latviski! Citādi tie no MS vienā brīdī paskaitīs, cik maz latviskā Windows lietotāju, un vienā brīdī pārstās izstrādāt Windows latviski.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kā viņi tos dzelžus atpazīst pēc mātesplates ?

Jā.

Ir Office 2013. Tur arī tikai pirmo reizi instalējot atslēga vajadzīga. Kad uz tā paša datora pārinstalē, nav vajadzīga nekāda atslēga.

Baidieties! Par jums zina visu! Pat jūsu mātesplati zina! :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Iedziļinies nedaudz tēmā, lai nebūtu lieki jāraksta un jāmeklē.
 

Pats iedziļinies. Rodas sajūta, ka te kādai pusei nemaz nav saprašanas, kā vispār var tikt pie tīras, bet tai pat laikā pilnībā aktivizētas W10 instalācijas.

Link to comment
Share on other sites

 

 

kā var parbaudīt vai OS ir Genuine ?

Iekš W8.1 atver Failu pārlūku, labais peles klikšķis uz Šis dators, Rekvizīti, atvēras Pamatinformācija par datoru, apakšā ir informācija par aktivāciju, produkta ID...

Domāju, ka iekš W10 kaut kā līdzīgi.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Installam no ISO nepieciešama atslēga.

Tas attiecas uz instalu, kurš nav apdeits.

Vēlreiz stāstu. Apdeita procesā tiek uzģenerēts jauns sistēmas ID, pēc kura Tevi identificē maikrosofts. Tālāk, kad esi identificēts, var gāzt visu nost, instalēt pa tīro. Saskaņā ar MDL forumu un testiem, atslēga vairāk nav vajadzīga arī tīram instalam. Tiklīdz parādās Tavs dzelzis ar ID, kā sakrīt, tā tiec aktivizēts.


Windows 10 Home us-en x64

MD5: c7a80811d7bf72ec16f8d12ffdd2ccf9

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Rodas sajūta, ka te kādai pusei nemaz nav saprašanas, kā vispār var tikt pie tīras, bet tai pat laikā pilnībā aktivizētas W10 instalācijas.

Emilz, uzraksti. Pa punktiem. Būšu ļoti pateicīgs. Arī pārējie, kā es - ne tik ļoti advancētie.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

IT_chunthia

 

 

Pats iedziļinies. Rodas sajūta, ka te kādai pusei nemaz nav saprašanas, kā vispār var tikt pie tīras, bet tai pat laikā pilnībā aktivizētas W10 instalācijas

Nu bet ja cilvēks veicis tīru installu no iso, pirms tam neapdeitojot uz Win 10, key prasa un key'a nav.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu bet ja cilvēks veicis tīru installu no iso, pirms tam neapdeitojot uz Win 10, key prasa un key'a nav.

Var sanākt, ka tagad viss ir dimbā. Nāksies instalēt pa jaunu W7 (vai W8.1), aktivēt, un gaidīt apdeitu. Bet nav ko bēdāt, vēl gads laika.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...