Jump to content

Windows 10


maiss
 Share

Recommended Posts

Antons ar lielo burtu
Un tad vēl jautājumus uzdodam Kas ātrāks win7 tīrs vai win10 tīrs, vai win7 ar apdeitiem vs tīrs win10

Teiksim ielādējot spēles un benchmarkus Windows 10 uz katru ielādi ir apmēram par  0,25 sekundēm ātrāks nācās drusku pačakarēties ar Sony Vegas lai viņi ielādētos vienā laikā.

 

Maikrosofta politika - neizlaist servispakas - vai jaunus laidienus win7 reāli tracina.

Arī mani tas tracina. Tā vietā lai izlaistu Windows 7 SP2 viņi izlaida kaut kādu zaļu gurķi windows 8.

 

 

Kas ātrāks win7 tīrs vai win10 tīrs, vai win7 ar apdeitiem vs tīrs win10

Atšķirība tur praktiski nav jūtama man teiksim darbs raitāk ies uz Windows 7 jo es viņu pārzinu kā piecus savas rokas pirkstus. Vel Windows 7 ir arī stabilāks.

Labots - Antons ar lielo burtu
Link to comment
Share on other sites

ColorPulse

Karochi taa, ieinstaleeju win10 no usb, panjeemu, lai noforme 64bit Pro versiju USB,  kad iestarteeju win10 pirmajaa reize, raada, ka uzinstaleeta win10home32bit(hujzin kapeec), citu key ka tikai home25 ciparu kodu neljava ievadiit. Iepriesheja versija bija32bit win 7

 

kaads ir meegjinaajis tikt no home 32bit uz 64bit pro? Idejas ?

Labots - ColorPulse
Link to comment
Share on other sites

Tu maini valodu un tajā brīdī nometās MS lapā 64 uz 32 versiju, pirms ej tālāk apskaties versijas stāvokli! Tieši tapat uzrāvos!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Un ko jūs ar to PRO versiju taisaties darīt ?

 

Uz pro versijas var izslēgt MS piespiedu updeitus, kuri 100 gadus nav vajadzīgi. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ColorPulse

a tad kāpēc, tad vispār jautā kādu device es gribu uztaisīt, ja no 64bit noformēta usb puļķa uzinstalēju 32bit home neko nejautājot man

!?

http://postimg.org/image/hxe3b4j3h/

 

nevau iepostēt bildi. Kā novākt no kreisā ekrāna starta pogu un pārējo šņagu, kas nāk līdzi taskbaram ?

Labots - ColorPulse
Link to comment
Share on other sites

@@ColorPulse,legālā veidā var tikai nopērkot.. turklāt tā kā tev bija win7hp32bit, tad arī uzinstalējās win10home32b.. tiesa, veicot tīro instalāciju vari instalēt 64bit versiju, izmantojot to pašu atslēgu, tiesa.. būs tā pati home versija. Lai dabūtu Pro.. bija jābūt win7pro/ultimate 

Link to comment
Share on other sites

ColorPulse

Man bija win7 ultimate, bet instalējot caur clean instal nepieņēma nevienu citu key kā tikai Home edition key, kad ievadīju pro key, teica, ka nederot. Apstākļu izpētes nolūkos ievadīju Home key un to pieņēma uzreizi

Link to comment
Share on other sites

Pilnīgas muļķības, jau 11 gadā, datori nāca AO atslēgas uz uzlīmēm, vari pats izvēlēties vai 32, vai 64, velkot ISO, tu nosaki kādu tev instalāciju vajag!!!!!


 

 

Man bija win7 ultimate
Gribētu redzēt tā datora specifikāciju un tavu tekstu par pirkšanas cenu!  Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Updeitus var atslēgt tikai uz Enterprise un laikam uz Education.

Labots - romajo
Link to comment
Share on other sites

 

 

Updeitus var atslēgt tikai uz Enterprise un laikam uz Education.
Tu pa ko runā? 
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ColorPulse

Nu, nu, nu - ņeobižaj - skaidri un gaiši sagatavojot USB izvēlējos 64bit eng(us) Pro. Viss aizgāja smuki, palaižot USB puļķi no win7 My computer, viss bija cool, vienīgi no vot nekādīgi nesaprotu kā varēja nepieņemt pro key un no 64bit sagataves iztapināt 32bit home.

 

Mēģināšu vēlreizi laist vēlreiz pārlādētu usb puļķi, bet nu jau uz win10

Link to comment
Share on other sites

Uzliec savu Ultimate ar īsto win7 key, noreģistrē, novelc ISO win10PRO 64bit, palaid no win vides update, kad saņemsi īsto win10 licenci, liec tīro install, da no jebkā un būs tev laime!

Link to comment
Share on other sites

Tu pa ko runā?

 

 

Uz pro versijas var izslēgt MS piespiedu updeitus, kuri 100 gadus nav vajadzīgi.
Labots - romajo
Link to comment
Share on other sites

Uzliku W10 uz spēļu datora un sāku ar to, ka ieslēdzu high contrast tēmu (zaļi burti uz melna fona), bet viss nedarbojas tik smuki kā uz W7, kur firefox pratās izzīmēt web lapas neatkarīgi (+/-) no windows krāsu iestatijumiem. Uz W10 firefox lapas rāda tikai HC krāsās, neko izmainīt nevar, varbūt tas ir firefox gļuks, bet ļoti nepatīkami.

 

Ļoti nepatīk tās lielās sistēmas pogas (close, maximize), biezie logu rāmīši, ribbon bar iekš file explorer.

 

Man W10 izskatās šādi:

post-85069-0-87364700-1438720139_thumb.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tēmu nomaini, datorspeciālist zem Personalize!

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Uz pro versijas var izslēgt MS piespiedu updeitus,

 

Vai tad uz Home nevar???? 

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Ļoti nepatīk tās lielās sistēmas pogas (close, maximize), biezie logu rāmīši, ribbon bar iekš file explorer.
Ja neliek high contrast, tad nav biezu rāmju logiem. Vot vēl viena lieta, kas 10 labāka par 8.1 - logiem tik vienu pikseli plati rāmīši 
Link to comment
Share on other sites

Jā un baigā huiņa, krāsu dalījums arī ir tikai pāris bitos, uz sūdīga laptopa viss ir vienā massā! Neko nevar saprast! Ar krāsām jau Office 2013 slimoja, win10 daltoniķis ir taisījis!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Šodien atklāju ka jaunajā Windows kalkulators ir pilnīgi sačakarēts, jo programmer režīmā vairs nav lietojams. Veco lietoju bieži, lai fiksi konvertētu bin -> dec vai dec -> hex, kad pašam domāt negribējās.

Tagad jāmēģina aprast ar jauno vai arī jāmeklē alternatīva. Itkā jau funkcionalitāte tā pati, bet vairs nav tik ērti flipot bitus individuāli.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Maikrozofts vareeja Win7 izlaist otro servispaku, kas buutu bijis krietni lietderiigaak par Win10. Savaadaak astotais knapi noruudzis, kaa desmitais jau klaat.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Volters

Tā! Pāris secinājumi. Pēc vairākiem apgreidiem...

Kompis pēc tīra instala gruzās tad, kad fonā veic kaut kādu maintenancu. Vienam jūzerim otrajā partīcijā bija n-tā draza. Ir aizdomas, ka tas viss tiek skenēts, indeksēts.

Arī windows apdeiti dzīvo savu dzīvi, kamēr nepasaka, ka ir ieinstalējis (pabeidzis) instalēties.

 

Jautājums:

Kad apgreidojas no win7 OEM, uz cietņa izveidojas 450 MB partīcija (OEM). Kas tajā reāli glabājas? Un kādas sekas iespējamas (kaut kādā netipiskā brīdī), ja to met ārā, veicot clean install? Nav kāds kaut kur lasījis? Ar aktivizāciju pēc reinstala it kā tam nav sakara.


P.S.

Gļuks ar "Pin to Start" :D Dažreiz, piespraužot, neparādās. Parādās pēts reboot. Te nu bija testēšanas periods, kurā pat elementāri gļuki nav novērsti. Runa pat nav par dziļu sistēmas līmeni, bet par parasta lietotāja ikdienas darbībām. :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Paskaties uz EDGE favorītiem, tur vispār viss ir caur pakaļu! Jau IE nekas labs nebija ar viņu kārtošanu, bet tagad izrādās ka IE vienkārši ir ekselents produkts.

Link to comment
Share on other sites

Toļiks
Maikrozofts vareeja Win7 izlaist otro servispaku, kas buutu bijis krietni lietderiigaak par Win10. Savaadaak astotais knapi noruudzis, kaa desmitais jau klaat.

Tieši tā atceramies XP vispār bija vesalas 3 service pakas un šie septītajam atvēlējuši tikai vienu interesanti viņi laikam ir tik naivi un domā ka visi tagad pāries uz windows 10! :mrgreen:  Tas notiks tad kad pūcei aste ziedēs! Visa tā šņaga w8 un w8.1 sevi jau ir pierādījusi un nedomāju ka w10 būs stipri labāks.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

OffSide

Man arī neiepatikās auto update. Bet gan jau, ja ne Microsoft, tad džeki no rajona šo problēmu atrisinās.

Jaunais Control Panel arī tāds pagaidām grūti izprotams. Bet atklāju labu fīču, ja uz Start uzspiež ar labo peles taustiņu, tad ir pieejams vecais Control panelis un pārējās nepieciešamās fīčas.

Kāds zin kad win 10 vispār gaidāms uz Windows Phone?

Link to comment
Share on other sites

Tuubijs

Mazliet humoriņa atslodzei pēc 10tā winduļa problēmu risisnāšanas.

 

 

 

 

 

 

Labots - Citrons
Link to comment
Share on other sites

OffSide

Šodien vēl viena problēma radās. Bija Win 7 ar user screen un paroli. Tā kā man ir Windows Phone truba, ar tām pašām parolēm paskatījos savu windows onedrive un app veikalu. Pēc restarta Win 10 vairs nelogojas ar savu defaulto passwordu, bet gan velk līdz visu MS accountu....!!!

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Šodien atklāju ka jaunajā Windows kalkulators ir pilnīgi sačakarēts, jo programmer režīmā vairs nav lietojams. Veco lietoju bieži, lai fiksi konvertētu bin -> dec vai dec -> hex, kad pašam domāt negribējās. Tagad jāmēģina aprast ar jauno vai arī jāmeklē alternatīva. Itkā jau funkcionalitāte tā pati, bet vairs nav tik ērti flipot bitus individuāli.

Un kas te tik nesaprotams?

Mdmim3C.png 

Link to comment
Share on other sites

 

 

bet gan velk līdz visu MS accountu....!!!

Būs katram MS accounts obligāts... Piespiedīs viņi...

Par tām MS accounta izdarībām, atceros, kad MS nopirka Skype. Bija man uz W8 Metro kalendāra aplikācija, te pēkšņi, skatos kalendārā atgādinājumi par dzimšanas dienām, kurus es neesmu rakstījis, pat tādiem cilvēkiem, kuriem simts gadu nezināju dzimšanas dienu datumus, un simts gadu man viņus nevajag... Izrādījās mani Skype konta kontakti, zināt, kā ļaudis veido Skype kontaktu, prasa ievadīt dzimšanas dienu, ievada, un te, MS visu to saliek manā datorā.

Link to comment
Share on other sites

OffSide

Nu jāskatās būs. Savulaik uz Win 8.1 šo problēmu iemācījos risināt tādā veidā, ka ar to Administratora accountu esi uzinstalējies-uztaisi citu Administratoru, ielogojies tajā, un tad viss darbojas cilvēcīgi.

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Nu kurš jums visiem spiež taisīt to M$ akkountu ???  Nebija man tāds ne uz W7, ne W8, ne tagad uz W10. Instalējot vajag tomēr lasīt, izvēlēties Custom settingus un vispār, instalācijas laikā izraut interneta kabeli. Tad brīdī, kad prasa veidot M$ akkontu, softs padomā un, sapratis, ka nav pie tīkla, pats piedāvā izveidot lokālo. Pat Skype ir izvēle - M$ akkounts vai cits.  Nē nu protams, ja gribas savus datus rakstīt uz žoga, t.i. lietot visādus "mākoņus", u.c. drazu - tad nav ko brīnīties. (Vispār pāris postus iepriekš jau iemetu linkus uz info kā atbrīvoties no daudz kā nevēlama).

  Kaut gan, ja tā padomē - nav jau nekas jauns - Google ar Android un Chrome jau sen ievākusi par visiem vairāk info, nekā pats par sevi zini, M$ tikai cenšas neatpalikt :devil: .

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

 raiviic, taču biedrs OffSide savādāk stāsta. Nesaka viņš, ka instalācijas laikā MS accountu datoram piesēja. Viņam Windows telefons, kurā accounts. Un kā viņš datorā Windows Store iegāja no sava telefona accounta, tā MS accounts viņa W10 datorā par visu varu grib tikt iekšā.

 Neesmu vēl es no W10 iegājis Veikalā, tur ar neko nevar dabūt, ja kaut kādu MS accountu nerādi, kas zina, radīsies kāda vajadzība no tā Veikala, ierakstīšu tur e-pasta adresi, un tad tik sāksies... Ienāca prātā, vienā brīdī nevarēs datoru ieslēgt, pirms nebūsi ierakstījis MS accounta e-pastu un paroli... :) nemaz nebrīnīšos.

 Un par Android telefoniem, kā tur ir? Pašam ir Android planšete, vispār no viņas jēgas nav, ja neveido Google kontu.

Link to comment
Share on other sites

Rigadons

Mmh.

Es arī, kad gribēju kaut ko no veikala, nācās ierakstīt savu microsoft kountu (kurš kaut kad sen bija izveidots xboxam).

Pazuda defaultais lietotājs un uzradās lietotājs -> e-pasts.

Turklāt slēdzoties iekšā pieprasīja paroli.. To gan noņēmu, bet liekas, ka tagad nedaudz ilgāk viss iesilst. Iespējas pielāgot nav/minimālas/nemāku. Nesmuki, bet gan jau iztikšu, jo var instalēt/spēlēt mobilās spēles - ko gan vairāk vajag!?

Labots - Rigadons
Link to comment
Share on other sites

OffSide

Ītstenībā tur jau tā sāpe ir. Šķiet, vainīgs pat nav Onedrive-to daudz maz var kontrolēt, lai gan arī attiecīgi pogas jāsaspiež.

Bet nu iedomājies-tu ar labu sešpaku aizej pie sava čoma, kuram ir Win 10, ieej ar savu paroli vienreiz Win app storē, un tam datoram jau automātiski varēs tikt klāt tikai ar tavu MS paroli.

Link to comment
Share on other sites

Tikko izmēģināju uz sava bezkonta un bezparoles W10 datora. Iegāju Veikalā un pierakstījos ar MS kontu. Tur ir jābūt ĻOTI UZMANĪGAM. Tev prasa ievadīt MS konta e-pastu un paroli, un tad jāspiež uz maziem burtiņiem teksta - ar kontu pierakstīties tikai šajā programmā, vēl viena lapa atvērās, kur prasīja datora paroli, man nav, tāpēc derēja tukšums. Pārbaudīju, pēc datora restarta nekādas uzbāšanās ar MS kontu nebija. Laikam nostrādāja. Tikai nekādi nemācēju atrast, kā no tā Veikala man izlogoties.

 Pirmais likums darbojoties W10 - ESI UZMANĪGS!!!


Atradu, kā izrakstīties no Veikala. Jāspiež virsū uz sava e-pasta, atvērsies pa vidu mazāks logs, kurā atkal tavs konta nosaukums, spiežam virsū uz tā, izrakstīties.

Iespējams, šis turpmāk jāievēro visās Windows programmās, kur vien tiek pieprasīts MS konts, jāizrakstās no tās programmas, citādi vēl sanāks, ka pēc restarta tavs dators vairs nav tavs, bet gan MS konta dators.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...