Jump to content

Windows 10


maiss
 Share

Recommended Posts

INTRASERVERNET

Triis dienas jau speeleejos ar iPhone 6+ 128Gb versiju. Un sapratu ka akriss lietojot sen buutu desmit reizhu orgasmu noraavis. Chakareeshanai iPhone 6 der dikti labi, futbolu ar to iisti nesanaaks, bet ko padauziit naglas, vai izmantot kaa deeliiti uz kaa griezt buus ok. Godiigi sakot veel palietoshu un nesiishu atpakalj uz veikalu, lai piedod bet nu nepatiik un nekaa origjinaala.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Nee man nenoiet jo man dziljsh po uz Apple produkciju. Bet tev gan nav po, jo tava miilestiba uz Apple liek maniit par to vairaakos ierakstos. Nee nenokaas gan.

Link to comment
Share on other sites

vēl interesanti, ka '\' ir divi faili - swap* un page*, pagaidām nav saprotams kas ar to domāts

Parādījās jau Windows 8

Domāju, ka vecais ir saglabāts  savietojamības dēļ, lai kāds softs kuram vajag pagefile.sys, neapvemtos to neatradis.

 

P.S. Kāds sakars viena kadra vāvuļošanai par par macos, iphone utt ir ar šīs tēmas saturu?

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

 

 

tapēc, ka hibernējas no ssd, tapēc jau ir ātri. hibernēšana- gatava image ielāde RAMā nevis atsevišķu procesu startēšana. bez hibernēšanas vajadzētu būt baigi lēni, teorētiski. gribu zināt kā tas dzīvē ir, kad hibernēšana ir pilnībā izslēgta.

 

Hibernācija abos gadījumos atslēgta. Taka pilnīgi objektīvi...

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

 

 

Vispar Windows NT 4.0 ir pirms Win 95. Muah...
nē, pirms 95 ir windows nt 3.5
Link to comment
Share on other sites

 

 

Windows NT 4.0 ir pirms Win 95. Muah.
Ne gluži. Windows NT 4.0 released to manufacturing on 31 July 1996 - tātad pirms W98.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ar IE11 foruma citēšana nestrādā. Iezīmējot tekstu, citēt poga parādās, bet nospiežot uz viņas, aizmet uz tukšu atbildes laukumu, bez citāta.

Link to comment
Share on other sites

Zuxters, tev taisnība. Caur IE11 foruma komentēšana ir pašvaka. Nezinu, cik pie tā IE11 vainīgs, drīzāk jau foruma lapā kaut kas nav līdz galam izdarīts, lai no IE11 pilnvērtīgi darbotos.

Link to comment
Share on other sites

Uzliku notestēt W10, nekā prikolīga nav starp astoto, palikšu pagaidām pie W7. Vismaz izskatīgāki logi, ģimenē pārējiem labāk patīk, da man arī.

Vienīgi, W7 failu explorerī trūks tiešo taustiņu augšpusē, tādi kā copy, paste, delete utt.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Konkurentu it portālā raksts par to ka w10 dod līdz dāvanu "keylogger" un "sound recorder"  :diablo:  Es pašreiz aktīvi lietoju w10 un pat ībankā esmu ielogojies un ceru ka "mazmīkstais" bankas kontu neiztukšos...  :this:

Link to comment
Share on other sites

shadow118, neesmu vēl uzlicis, pagaidām, speciāli. Tikai updatots IE10.

 

Nezinu, vai kāds forumā ir ko labojis, bet tagad citēšana no IE10 strādā, kā vajag. Pašam, kas tika darīts, uzlikti updeiti.

Varbūt tas ko mainīja, nezinu.

Link to comment
Share on other sites

intervall

Toties no IE11 nestrādā, protams ielīmēt(paste) arī nevar.

Jau kādu pusgadu vismaz.

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Neko pieteikt nevajag. Dotā OS versija pilnīgi visus datus grabina uz MS. Tā ka īpaši aizrauties ar savu datu izvietošanu pagaidām nav vēlams.

Apskatīju jauno Startu. Tīri Ok. Varētu to provēt pārnest uz 8.1.

Link to comment
Share on other sites

W10 šķiet daudzsološs. Uzliku uz veca portatīvā kur XP gāja ne visai, W7 pieņemami, tad W10 teju vai otro dzīvību iepūta. Tik gribētu, lai no Start Menu tās metro appas var līdz galam izravēt. Lielāko daļu varēja bet kaut kādi camera, photos un kas vēl ne gan mētājas.

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu, es izvācu visu, kas bija un saliku pats pēc sava prāta. All apps es neaiztiku, netraucē.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ļoti cerams, ka neizgāzīsies tāpatās kā W8, jo DirectX 12 būs tikai uz W10, bet tgd velku, redzēs kā būs.

Link to comment
Share on other sites

TheSorrow

Man arī nestrādā indikatori - domāju, ka klaviere beigta :)
Bet sākumā bija. Laikam kkāds apdeits nočakarēja. dīvaini, ka led's ir softiski atkarīgs.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...