Jump to content

Windows 10


maiss
 Share

Recommended Posts

Tagad no w7/w8/8.1 varēs bezmaksas gada laikā uz w10.. tava izvēle.. izmantot vai neizmantot. Pēc gada maksās.

Nav īsti precīzi uzrakstīts. Ja gada laikā savu legālo Win 7, Win 8.x, Win Phone 8.x noupgreidosi uz Win 10, tad varēsi šo Win 10 lietot līdz iekārtas mūža galam par brīvu + par brīvu saņemsi visus jauninājumus, jaunās fīčas utt.

Ja šajā laikā neupgreidosies, tad vienīgais variants būs Win 10 pirkt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja gada laikā savu legālo Win 7, Win 8.x, Win Phone 8.x noupgreidosi uz Win 10, tad varēsi šo Win 10 lietot līdz iekārtas mūža galam par brīvu
Šitas jau sen tika izziņots, bet tak tagad iet runa par pāriešanu no nelegālā, biku cits variants sanāk.
Link to comment
Share on other sites

Zuxters,

bija periods, kad bija iespējas iegādāties Win 7 HP par ~40LVL. Visiem paziņām ieteicu lai sapērk legālos. Kas nopirka, tie tagad saprot, ka tas vēl ilgi būs noderīgs. Vismaz OS ir jāpērk legāla, kaut vai tāpēc, lai tajā nebūtu pārsteigumi(nerunāsim par tiem, ko M$ tajos iekļauj).

A tā, es vairāk esmu NIX lietotājs, uz Serveriem FreeBSD, uz mājas kompja Ubuntu. Legāls Win 7 darboijas virtuālajā :)

Link to comment
Share on other sites

@@rubb,aha.. pats arī lietoju tieši to akcijas w7.. savā laikā iekš tolaik, ja nemaldos vēl DUAL (LMT) bija akcija..

 

a par iepriekšējo rakstīto.. nu tieši tā jau es arī uzrakstīju... gads ir laiks priekš upgreida.. ja nepaspēj, tad maksāsi.. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Neilgi pirms Office 2010 iznākšanas, visiem,  kuri pirka ielejas minēto 2007to, pienācās bezmaksas apgreids uz 2010 Office Home&Student

Link to comment
Share on other sites

2007 Home&Student kasti ar disku un 3 licencēm

 

Nopirku pa 14 LS iekš LMT. Apgreidu uz 2010 gan būšu palaidis garām.  A kā tad tagad reāli notiek tā augstāk minētā pāreja uz W10?

 

Man ir kautkāds šitāds, teisa, kā apgreids no vistas,

 

bija periods, kad bija iespējas iegādāties Win 7 HP par ~40LVL.

 bet tākā tas nebija SP1, tad uz datora ir kaut kas svaigāks, no digitalriver. Vispār arhīvos mētājas arī tā pre... w10 instals, par ko te forumā arī bija runa, tas jāliek?

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

martvigs

Ja tā padomā, tad ne tikai spēles paliek sūdīgākas no satura, bet arī windowsi:D :biggrin:

 

Nu godīgi neticu, ka tā desjatka tik haļāvnā. Droši vien tu vinu varēsi izmantot bez maksas, bet par visādiem pričendāļiem, softiem būs jamaksa. Paldies dievam, ka vel eksis tē pirātiskās versijas un torenti:)

Link to comment
Share on other sites

arī palaidu garām to Office 2007 >> 2010 upgrade, kādā veidā tas notika? varēja novilkt .ISO un derēja iepriekšējais serial?

Cik atceros, tiklīdz kā iznāca 2010ais, uz e-pastu atnāca adrese uz tam paredzētu weblapu, kur jāiet un jāievada 2007tā seriālis. Tad varēja novilkt .exe kurš novilka apgreida instalāciju, kurai derēja 2007tā seriālis.

Kaut kā tā. 

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

 

 

"Kompānija otrdienas vakarā arī pavēstīja, ka «Windows 10» nodrošinās iespēju lietotājiem pierakstīties ierīcēs bez paroles, bet izmantojot biometriju, tostarp sejas atpazīšanu."

Pēc kārtīga kodiena nevarēsi ielogoties...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

ColorPulse

http://www.windowscentral.com/you-can-upgrade-windows-10-free-even-if-youre-using-pirated-version-windows

Nu šis jau ir atjaunināts info, bet baigi nekas nav mainījies par to pirātisko daļu. 

1. Ņemot vērā, ka 40% hakeru nāk no ķīnas, tad patīkami, ka tajā teikumā viņi skaidri liek manīt, ka koncentrēsies uz ķīnu :D

2. Plus skaistā veidā iepītais voice search ... well, tur mums nevajag lieku informāciju. Tieši tas pats, kas ar Siri. Visu grib dzirdēt, zināt un galvenais saglabāt mūsu pašu profilā, kurš noteikti būs jāizveido iegūstot skaisto win10 par velti

 

Kā saka, ja kaut kas ir par velti, tad tas noteikti nevar būt par velti, jo kāds par to ir maksājis.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@@ColorPulse, nu jā.. tikai cik var saprast.. pirāts tik un tā paliks pirāts.. neatkarīgi vai w7/w8 lietos.. vai updreidosies uz w10 :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

Paskatieties, kas notiek ar Autodesk. Kādreiz bija tā - nopērc dārgo programmu un lieto, cik vien patīk lieto. Tad ieviesa abonēšanu, laba lieta, samaksā krietni mazāku naudiņu reizi gadā un dabū aktuālo programmas versiju, daudz lētāk nekā pirkt jaunu vai apgreidoties no vecās uz jauno. Tagad iztaisīja tādu nomu, maksā visu laiku, neko nav jāpērk, bet tev nekas nepieder, kā pārtrauc maksāt, tā viss, beidzas tev Autodesk programma. Vēl turpina darboties vecā kārtība paralēli, kaut apgreidošanās iespēju kā tādu šogad februārī pārtrauca. Nebrīnīšos, ka ar laiku pārtrauks arī tirgot softu vispār, būs tikai nomāšana iespējama. Un grozies kā gribi, par nomāšanu no tevis paņem daudz lielāku naudiņu, nekā ja vienreiz nopērc to programmu.

 No kā baidījos, tā arī notiks: http://www.autodesk.com/products/perpetuallicenses

 Atvainojos, ka ne gluži par W10 šis komentārs, bet, ja jau tāds monstrs Autodesk šitā izdarās, gan jau arī vēl lielāks monstrs Microsoft tā izdarīsies pat aci nepamirkšķinot. Atcerieties šo komentāru - daži gadi un visi maksāsim nomas maksu par Windows, citu iespēju nebūs. Tagad, lietotāji, ņemiet W10 par velti, ņemiet priecājieties, bet tā stunda ir tuvu, un tajā stundā, jūs sāksiet maksāt, un nevis vienreiz samaksāsiet par licenci, kā līdz šim, un lietosiet gadiem, cik tīk, bet gan maksāsiet regulāri, jo tāda būs jaunā pasaules kārtība. :skull:

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Sliktākajā gadījumā vienmēr eksistē Linux. Un uz tā alternatīvas ir gandrīz visam. Autodesk gan varētu būt sāpīgs moments.

Link to comment
Share on other sites

Prodigy

Windows lapa pie Free Upgrade Offer* saka, ka lodziņi tiks turēti "up-to-date for the supported lifetime of the device". Te paveras plašs lauks interpretācijai, kas īsti ir domāts ar device un kāds lifetime ir paredzēts šādai devicei. Baidos, ka pietiks ar cpu vai hdd maiņu, lai devicei būtu beidzies šis lifetime, jo tā taču tagad ir brand-new device

Labots - Prodigy
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kā tur bija ar to windows 10 viņš būs maksas vei nē ?

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kā tur bija ar to windows 10 viņš būs maksas vei nē ?

No jebkura (legāla vai nelegāla) Windows 7/8/8.1 uz 10to būs bez maksas gada laikā pēc oficiālās izlaišanas. Tas gan nenozīmē, ka nelegālās Windas paliks legālas. Nelegāls Windows 7kuru upgrade uz Windows 10 paliks nelegāls. 

Link to comment
Share on other sites

Fantamass

Man teiksim ir legālais windows 7 ja es pāriešu uz windows 10 ar to pašu atslēgu man viņš būs legāls ?

Link to comment
Share on other sites

No jebkura (legāla vai nelegāla) Windows 7/8/8.1 uz 10to būs bez maksas gada laikā pēc oficiālās izlaišanas

Tās ir labas ziņas kaut kur dzirdēju ka windows 10 varētu iznākt jau vasaras sākumā. 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Un apgreidot būs iespējams tikai no desktopa ?

Ko tu ar šo domāji??? 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Un teiksim kā tā apgreidošanās izpaudīsies pārejot no teiksim windows 7 uz windows 10 gan jau ka būs fails kuru varēs lejupladēt un pēc tam uzstādīt ?

Tāpat kā Windows 8 uz 8.1 visticamāk, kad Windows store (pat bez ielogošanās) varēja lejupielādēt atajuninājumu un tas stundas laikā viss pats uzlikās. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Un kā ar vecajiem windows 7 failiem viņi paliks ?

Ja tu domā visu, kas bija uz datora, tad laiks rādīs. Pārejot no 8 uz 8.1 palika pilnīgi viss.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
viesturs0711

Man tas W10 bijis nebijis. Tik vien kaa klientiem uz kasteem buus jaaliek.

 

Man ar XP ir gana labi, kaa arii IBM/Lenovo savai biznesa klasei ar draiveru atbalstu nav skopojies, ka citi.

 

Uz stacionaara man staav laiku pa laikam viss kauts testam, bet taa XP forever. :D Ja kaut kas labi straadaa, tad neaiztiec to. Lai straadaa.

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Man tas W10 bijis nebijis. Tik vien kaa klientiem uz kasteem buus jaaliek.

Ja nespēlē spēles, tad varbūt, bet spēlmaņiem no DirectX 12 vajadzētu būt jūtamam ieguvumam.  

Link to comment
Share on other sites

neesmu spēļu fans, bet kad man sagribējās pabraukties ar NFS spēlīti, tad negāja ne Undergrond2, ne Most Wanted, ne Undercover. Tā arī nepiedabūju. It kā spēle nostartējas un tūlīt ekrāns pārmetās atpakaļ uz Windows starta izvēlni. Ne ar peli, ne ar Alt+Tab atpakaļ uz spēli netiek. Tajā pašā laikā uz tās pašas kastes ielādējoties no Win7, viss notiek.

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

neesmu spēļu fans, bet kad man sagribējās pabraukties ar NFS spēlīti, tad negāja ne Undergrond2, ne Most Wanted, ne Undercover.

Uz kura negāja? Underground 2 un Most Wanted uz W8.1 esmu spēlējis, itkā viss ok bij, ja neskaita, ka U2 neatbalsta widescreen 

Link to comment
Share on other sites

slinkums instalēt 8-to tikai lai pārbaudītu spēlīti. Uz 10-tā neiet. Es 8-to arī kādu laiku palietoju, šķiet ka NFS gāja.

Labots - Lapais
Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Jāpaskatās, kas tur ar NFS, savādi, jo esmu spēlējis cs 1.6, quake 2, quake 4, doom RE un citus tādus ļoti vecus spēļukus, viss gāja. 

Link to comment
Share on other sites

paskaties tagad, varbūt tas pēc pēdējā apgreida uz 10074. Vispār jau, cik sapratu, man neiet neviens pilnā ekrāna vecais spēļuks. Arī Quake3.

Link to comment
Share on other sites

 

 

visumā jau ieteicams sekot laikam, savādāk piesēdies pie kādas klienta darbastacijas un lūri, kā auns uz jauniem vārtiem

 

Tas arī man šķiet vienīgais iemesls, lai ik pa laikam pabakstītu jaunākās OS, nevis lai drudžaini mestos tās lietot un uzspiestu arī citiem tikai tāpēc, ka jaunāka. 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Tas arī man šķiet vienīgais iemesls, lai ik pa laikam pabakstītu jaunākās OS

 

To jau es ar regulāri cenšos darīt, jo darba vajadzībām vajag, savādāk vienkārši pieradums XP. No spēlēm tikai Carbon un Age of empires pārsvarā rukāju, bet ne bieži. Savukārt tās uz XP iet rūkdamas! 

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

XP... totāla vēsture pirms 3 gadiem pats uz XP vel sēdēju...tagad tādu i redzet negribu...gluzi tas pats bija ka win7 bija nu likas nekad mūžā win 8.1 ...pargaju uz win 8.1 varu pateikt ka nevelos uz win 7 vairs nu nekādi pariet

Labots - Bomaars/C12
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Gestapo

 

 

Arī Quake3.

Man neviens NFS izrādās, ka nebija ;(

Bet quake 3 arena smuki iet uz pilnā ekrāna, nekādu problēmu.  

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...