Jump to content

Pārdodu planšetdatoru Nook Hd+ 16Gb


Tasteris

Recommended Posts

Pārdodu Nook HD+ 16gb planšeti ( CPU: Dual-core 4470 @ 1.5 GHz, 1 GB RAM). Komplektā  nāk

  • 8gb atmiņas karte,
  • Poetic HardBack čehols,
  • jauna plēve ekrānam,
  • lādētājs,
  • usb vads.

Stāvoklis:

  • Ekrāns - 9,5 no 10 (tika lietots ar plēvīti)
  • Korpuss 7 no 10 (ir sīki nodilumi no lietošanas, bet nekādu skrambu, ar planšetes palīdzību pudeles netika taisītas, pa asfaltu arī nebija mests).
  • Tehniski viss tā kā inženieri ieplānoja - nekādus defektus neesmu atklājis

​Nopirku pirms diviem mēnešiem ebay (http://www.ebay.com/itm/Barnes-Noble-NOOK-HD-9in-16GB-8gb-sd-24gb-Case-charger-bundle-VERY-NICE-/331271083687?ssPageName=ADME:X:AAQ:US:1123), kopā ar sūtīšanu un nodokļiem samaksāju 125 eiro. Pats nelietoju, jo man ir modernāks, citas cenu kategorijas android telefons, kurš strādā ātrāk un kuru vieglāk izņemt no kabatas un sākt lietot, jo tas vienmēr ir līdzi.

No mana skatījumā planšetdatoram ir šādi plusi:
1) zema cena,

2) liela diagonāle,

3) Micro sd karšu atbalsts,

4) brends (nav kaut kāds like-ipad, nexus-killer, super Ainol ar tv-antenu),

5) izcils 1920×1280 ekrāns,

6) normāls akumulators
Mīnusi:
1) Strādā normāli, bet citreiz iebremzē interfeiss. Ātrums priekš cenas ir labs, bet par 2x naudu var dabūt ātrāku 10 collu planšeti (bet par 2x naudu),

2) Kaut kāds Nook android, likt CyanogenMod nebija laika un velēšanās,

3) Man ir mīkla kā android izmanto šo akumulatoru, kas tomēr ir labs. Piemēram, ieslēdzot filmu griezties pa riņķi, ekrāna spilgtums 50% un wi-fi atslēgts, man planšete nostrādāja ilgāk par 7 stundām. Tajā pat laikā sleep režīmā un ļoti minimāli palietojot, akumulators jālādē, teiksim, ik pēc trim dienām,
5) nav kameras un gps, sava standarta usb vads. Man personīgi šie mīnusi nebija svarīgi.

Tātad, mans uzdevums nav iesmērēt šo planšeti, bet pārdot neslēpjot informāciju.
Mans ss.lv sludinājums: https://www.ss.lv/msg/ru/electronics/computers/tablets/tablets/VHkBHUBgQl4=.html?1412235949
Cena boot.lv lietotājiem EUR 100. Maiņa neinteresē, cena pēdēja (reāli, nebūs nekādu 80 eiro, ja atbrauksi skatīties un piesiesies pie nodiluma uz čehola vai instagram aplikācijas versijas).

 

post-95031-0-32011700-1412239744_thumb.jpg

post-95031-0-28285300-1412239759_thumb.jpg

Link to comment

Cosmonaut.jpg

 

 

Tiesam Super Deals Izskatas, Uzmetot aci ieksh ebay.CO.UK  jaunus var dabut pa 70-80eir ar visu sutisanu uz lv,lietotus pat zem 50eir.. Nebutu visu algu nodzeris panemtu 3is gabalus no tevim ja tev tik daudz butu.

Labots - kmna
Link to comment

 

 

Plus/mīnus adekvāta cena, kmna izskatās dir..., saka netaisnību.
 

nuu neviens tev neliedz ieiet pasham tur un apstiities :D

Link to comment

ienācu tikai pārliecināties, vai kmna nav kārtējo reizi padalījies ar savu trūcīgo space bilžu galeriju, neesmu vīlies

  • Patīk 1
Link to comment
androidz

 

 

nuu neviens tev neliedz ieiet pasham tur un apstiities

Ja nebūtu apskatījies, es neko nerakstītu.

Link to comment
Tasteris
(labots)

Cena ir lētāka par ebay cenu, ir normāla komplektācija, nav jāgaida kamēr atnāks un var dzīvajā apskatīties, pirms pirkt.

Labots - Tasteris
Link to comment
Žaks Noriss

@@Arbuzs, nu gan tu vari melst niekus! Šis ir pilnīgs hlams. 10 collās 1024 x 600 ir pilnīgs vājprāts. Jau 1280 x 800 ir gandrīz nelietojams 10 collās. Allwinner A31S 1.5 Ghz procis ir švakāks par Tegra3.

 

P.S. nesaku, ka Nook ir baigais urbis.

Link to comment
Tasteris
(labots)

Arbuzs, es zinu kādi var būt noname android gadžeti. Iespējams, ka šis Allwinner ir ideāls priekš tevis, tad droši ņem. Ir iespējams, ka tam nekas nesalūzīs pēc dažiem mēnešiem un baterija turēs solītas 3 stundas. Vēl papildus HDMI izeja un kamera.

Labots - Tasteris
Link to comment

Žak tegra3 ir cita cenu kategorija. Tikai minēju, ka A31s ir stipri jaudīgāks par nooka chipu. A31s antutu dod ap 20k. nooks var tikai par to sapņot.

Tasteri, nav jau nekāda garantija, ka arī nookam nekas pēc pāris mēnešiem nenolūzīs...

Labots - Arbuzs
Link to comment

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
×
×
  • Izveidot jaunu...