Jump to content

Iesakiet spēles ar labu stāstu.


Bomaars/C12
 Share

Recommended Posts

Sveiki, vēlējos uzzināt vai kādam ir kas iesakāms priekš manis. Reti kad izeju kādu spēli, nu pat izgāju Mafia 2, stāsts pat ļoti aizrāva, pēdējas, kas apmēram gada laikā aizrāva ar savu stāstu ir watch dogs, tomb raider, mafia 2... Nepatīk vecas spēles kam grafika ir pārāk veca, tieši tamdeļ man nepatik mafia 1, bet mafia 2 jau grafika ir ok. Ieteikumi? Paldies jau iepriekš!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Destructo

    9

  • Bomaars/C12

    16

  • Toļiks

    11

  • Fantamass

    10

Noteikti "Max Payne", bet ja nepatīk "veca" grafika... Tikai nesāc spēlēt trešo daļu - no Makša tur ne velna nav palicis.

Vispār, labs un aizraujošs sižets ir tieši lielākajai daļai veco spēļu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
(labots)

Max Payne varbūt sākot ar 2 daļu pamēģināšu, man ar to grafiku ir tā kā ar filmam nesaprotu tos kam patīk skatīties datorā kkadus CAMripus utt

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Arī tie, kas PS2 ekskluzīvi? Tici man, lai gan grafika ir slikta, tas ir tā vērts.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Man patika Max Payne. Vieniigaa speele ko atljaavos izziet uz datora. Splinter Cell aizraava bet pacietiiba nebija speeleet. Uz tel gan izgaaju.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

 

 

Half Life arī "veca grafika".
ir arī HL2, bet nu tam jau grafika arī būs novecojusi pa gadiem...
Link to comment
Share on other sites

HL, pa manam, ir tikai pliks action. Ja gribas arī story,tad Metal Gear Solid bija labas. Tās gan PS ONE/PS2.

Vai arī Bully.

Labots - inteens
Link to comment
Share on other sites

GTA V storyline ir ļoti laba un neapnīk. Pirmā GTA pēc GTA VC, kuru izgāju līdz galam. Bet tā Mafia 2 ir labākā spēle, ko esmu spēlējis. Kas vainas Mafia 1 grafikai? 


L.A. Noire vari paskatīties, bet man apnika apmēram vidū.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Uz aatru roku nemekleejot internetaa vai Max Payne 1/2 dalja iet uz Windows 8.1?

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
Fantamass

S.T.A.L.K.E.R  SOC, CS, COP  esi mēģinājis ? Atmosfēra lieliska interesanti spēlēt. :good:

 

OTRkX.png

GIKer.png54JXj.png

Labots - Fantamass
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Msnikss

+1 par Stalker sērijām!

Neviena spēle TIK ļoti nav noturējusi mani pie pc. Tā atmosfēra ir neatkārtojama - pat metro LL ,ar super-puperīgo grafiku, nebija gluži tas,laikam tādēļ, ka tas ir gaiteņa tipa šūteris.

 

Arī mod'eru community ir ļoti augstā līmenī un ir iznākuši modi ar 16+ stundu gameplay, tikai jāskatās pēc atsauksmēm, jo ļoti daudzi modi ir pilni ar bugiem.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Toļiks

Jā spēle ir laba tieši deļ īpašās atmosfēras daudz interesantu vietu un misiju vispār diezgan pārdomāta spēle ar mūsdienu vairumu garlaicīgajām spēlēm nevar ne salīdzināt kuras pat nav iespējams pāriet jo var aizmigt no garlaicības, arī metro ir spēlēts bet kaut kā viņš tā nepievelk.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

inteens

Ai ,man ar patīk STALKERS. Gaidijām spēli 7 gadus.

Link to comment
Share on other sites

Toļiks
Ai ,man ar patīk STALKERS. Gaidijām spēli 7 gadus.

Spēli sāka taisīt 2002. gadā pirmā spēle S.T.A.L.K.E.R Shadow of chernobyl iznāca 2007. gadā

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

inteens

Nu varbūt bik kļūdijos, bet to spēli ilgi  gaidīja. Arī es.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

The Witcher 2, Metro 2033/LL, Alan Wake, Hitman Absolution, Dishonored, Max Payne 3, Saints Row 3,4, Sleeping Dogs, Call of Juarez Bound in Blood, Rage, Bioshock 2, Bioshock Infinite, The Walking Dead no Telltale, The Wolf Among Us no Telltale, Dead Island, GTA IV un GTA EFLC, Skyrim, LA Noire, Crysis 2, kaut ko no Assassins Creed- šis tas ir spēlējams. No tādiem ar 'ne veco' grafiku noteikti esmu spēlējis vēl kaut ko, ko ir vērts spēlēt storylaina pēc, bet uz šo brīdi neatceros.

Labots - Emilz
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Par stalkeru varu teikt ka ir spēlēts atmosfera nu tāda kā jabūt un ir ok, Assasini ar savu vienveidigumu misijās atri panik, LA noiri toreiz pamēģināju arī vidū apnika, zombiku games nepatik izņemot DAYZ,H1Z1(kur tīri survive ir, craft), Metro arī atri apnika, pagaidām pēdējā spēle diemžel kuras story ar interesi pabeidzu bija Vasaras sakumā Watch dogs, Far Cry 4 esmu ticis pusē ir ok bet sāk apnikt tos sarkanos šaudīt...Laikam nakamo tādu spēli ko nobeikšu ar interesi lidz beigām būs GTA V 

Link to comment
Share on other sites

Fantamass

 

 

Par stalkeru varu teikt ka ir spēlēts atmosfera nu tāda kā jabūt un ir ok
Kuras daļas spēlēji vai visas esi mēģinājis ?  Maz ir tādu speļu ir kuras var pāriet līdz galam. GTA V online gan jau būs forši.
Link to comment
Share on other sites

Rubenis

Dark Souls 2.

Link to comment
Share on other sites

The Last Of Us.

Pats nespēlēju, bet jūtubā noskatījos pilnīgu spēles walkthrough. Gluži kā filma!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

The Last Of Us.

Lieliska spēle uz pleisi, vēl ir tāda Infamous Second Son.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

 

 

The Last Of Us.


Jā mani ši spēle arī ieintereseja kad maniju pirmos gaimplay, bet man nav konsoles...šaubos vai jebkad būs, jo ar joystick spēlēt tādas spēles ir parodija
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tā kā nevaru izveidot jaunu tēmu Pērk sadaļā, tad pajautāšu šeit - kāds varbūt pārdod xbox 360 GTA 5 spēli? Pa 20-25 eirām uzreiz paņemtu... ejošu, protams.

Labots - Rurks
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Nepārdošu tev.

Bet spēle ar labu stāstu ir Geju Seks: Divu vīru revolūcija (Deus Ex: Human Revolution). Pirmais Deus Ex arī bija labs.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...