Jump to content

1A_ELITE I5 GAMING GTX2


ralfs378
 Share

Recommended Posts

Sveiki visi, rakstu pirmo reizi, nevarēju atrast sadaļu saistībā ar gaming, bet ne par to stāsts..Tātad http://www.1a.lv/datortehnika/personalie_datori/1a_elite_i5_gaming_gtx2

Vai datora parametri Jūsuprāt atbilst cenai, un vai Jūs tādu pirktu?

Un performance uz datorspēlēm kā wach dogs vai crysis 3 ir normāla, tobiš vai neraustās FPS? Paldies jau iepriekš :)

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Tobiš teikts 100x jebkurā veikalā sakrauts dators iznak dargak nekaa pašam izveleties komponentes

Link to comment
Share on other sites

Savācot tās pašas komponentes pašam (izņemot barošanas bloku, kas ir maksimāli līdzīgs piemeklēts) ir 25€ ietaupījums.

 

Ja savāc mazliet savādāku komplektu, tad var tikt pie jaudīgāka kompja, par to pašu cenu.

 

Piemēram:

Asus B85M-G

Cooler Master Midl tower Elite K(night) 350 RC-K350-KWN2-EN

Fortron FSP ATX 2.3 Hyper 600 600W HYPER 600

Gigabyte AMD/ATI Radeon R9 280 3GB GDDR5 PCIE GV-R928WF3OC-3GD

Intel® Core i5-4460 3.2GHz 6MB LGA1150 BX80646I54460SR1QK

Kingston 8GB DDR3 PC14900 CL10 DIMM HyperX Fury Black Series HX318C10FB/8

Western Digital CAVIAR Blue 1TB SATA 7200RPM 64MB WD10EZEX

 

Kopā 619.60€.

 

Lētāk un daudz labāk spēlēm par to jau salikto komlektu. GTX 660 nav slikta karte, bet jau paveca.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ralfs378

Paldies :)  @Rubenis Nezini cik apmēram ilgā laikā 1a saliks datoru? Jo tavs builds liekas diegan labs un izdevīgs.


Ja kāds zin tad padalās ar info :)))))

Link to comment
Share on other sites

Hvz, kaut kādas 3-4 dienas bija ar visu piegādi pirms pāris mēnešiem.

Link to comment
Share on other sites

Paldies @Rubenis Nezini cik apmēram ilgā laikā 1a saliks datoru? Jo tavs builds liekas diegan labs un izdevīgs.

 

3-4 dienas kamēr viņi saliek visu kopā + piegāde. Piegādes laiks atkarīgs no tā, kādu izvēlēsies pašu piegādi, bet vidēji 2 dienas.

Vienīgais par ko pašam jāpadomā ir Windows uzlikšana - komplektā nav disku lasītājs, būs ar ārējo vai usb flašku jādarbojas.

 

A labāk ir ja ir 8gb rams vienā modulī, vai ja ir 4x2 ?

 

Teorētiski 2x4Gb, bet tas ir tikai teorētiski, jo reāli atšķirība ir tik neliela, ka nepārsniedz 5% testos un ikdienas lietošanai un spēlēm tu atšķirību nepateiksi.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

ralfs378

A kapēc nav disku lasītājs? Tas tā speciāli vai vienkārši lai būtu atsevišķi jāpērk ? 

Link to comment
Share on other sites

A kapēc nav disku lasītājs? Tas tā speciāli vai vienkārši lai būtu atsevišķi jāpērk ?

 

Tāpēc, ka tā gandrīz jau tāda ģerevņas ekstra mūsdienās gandŗiz ir. Ja paskatīsies to 1a.lv gaming kompi, ko pirmajā ierakstā aprunāji, tad redzēsi, ka nav aarī tam disku lasītājs. Katrā ziņā tie nav dārgi.

http://www.1a.lv/datoru_komponentes/cd_dvd_rw_rakstitaji/samsung_dvdrw_24x_sata_black_sh224dbbebe

 

Labais augšējais stūris - Moderēt tēmu -> Slēgt tēmu.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

ralfs378

škrobe, 1A vairs nav tās videokartes, kāds nezin kad apmēram viņi dabū jaunas? 

Tēmu neslēdzu, jo zināju ka vaidzēs jūsu gudros padomus ;)

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

paņem to pašu modeli, jābūt vairakiem ražotajiem tik cena uz daziem jevrikiem katram razotajam atskiras

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Lab, es vairs neko nerakstīšu,,un par pc daudz ko nezinu, so eernij ej nahuj, neesmu 24/7 nolife mckrafteris, jautāju jo gribēju noskaidrot,neesmu miljonārs lai vislaik pirktu datorus, naudu sakrāju tpc negribējās iegrābties, bet sorry par to ka tērējaat savu laiku lai kko ieraxtītu, atraa

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ar ko atšķiras šī videokarte no tās kura vairs nav pieejama 1A?

 

Cits ražotājs, nedaudz savādāka dzese. Mazliet dārgāka. Nekādu citu atšķirību nav. 

Link to comment
Share on other sites

A skaņas karti nevaig? :D :D :D

Neatbildat :D saputrojos

 

 

 

Yo, caur kuru programmu vareeja windowu uztaisiit par geniue?

Link to comment
Share on other sites

Aha kip tu savā dzīvē kādreiz esi nopircis windows -_- , lab caur loader meginashu uztaisit geniue ;

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Nu mans būt domāt, ka līdz ar W7 daudzi sāka piekopt tomēr nopirkt atsevišķi (it īpaši uz aksijām), vai arī pirkt portatīvo jau ar uzlīmi uz dupša. Vismaz pēčāk nav jāīd, ka palaists garām kāds atjauninājums.

Link to comment
Share on other sites

Kā lai es mountoju windows 7 ultimate 64 bit , ja man rādās error, jo man ir uz portatīvā 32 bit, ko darīt??

Link to comment
Share on other sites

Nē man rīt bus tā gaming kaste, bet man vaig šodien dabūt windowu priekš tās kastes , un es gribēju fleškā ielikt windows 7 ultimate 64 bit priekš tās gaming kastes ,bet manam vecajam portatīvajam ir 32 biti, un viņš uzmet kkādu erroru, par to ka viņam nav 64 biti

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Win to flash būs Tavs draugs.

Nezinu, bet man tāda aizdoma, ka arī M$ tūlis ļāva no x86 ierakstīt x64 būtablu pļešku.

Link to comment
Share on other sites

Am ja man tas windows fails ir rar forumātā viņu extractot, ? jo man liekas ja es rar failu ielikšu fleškā un pēctam ielikšu tajā kastē nekas labs nesanāks - bet tikai manas domas :)

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Hmm, a kā tad Tu jau mēģināji ierakstī to flešku? :D

Gūglē ir pilns ar pamācībām, kur soli pa solim ir viss parādīts.

Link to comment
Share on other sites

Vajag iso failu pirmām kārtām. Tad ar Rufus 1.41 ierakstīsi fleškā.

Link to comment
Share on other sites

Var kāds pateikt kāpēc porcesoram ir kkāda integrētā HD Family videne, kādā nolūkā viņa ir nepieciešama? ;P

Link to comment
Share on other sites

shadow118
Var kāds pateikt kāpēc porcesoram ir kkāda integrētā HD Family videne, kādā nolūkā viņa ir nepieciešama? ;P

Piemēram, ja kompi lieto tik netam vai ofisam, un spēles nespēlē. Vai arī ja nosprāgst galvenā videokarte, tad kompi tik un tā vēl varēsi izmantot, kamēr sadabū jaunu. Daudzos Intel pročos (izņemot tos, kam galā "P"), ir integrētās videokartes

Labots - shadow118
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...