Jump to content

Zems fps ar labu sistemu


Nikiis
 Share

Recommended Posts

Sveiki boot biedri.

Nesen upgreidoju savu kompiiti , un ir radusies problema .

 

Tatad , upgreidoju visu iznjemot cpu:

Cpu Phenom II 945 3ghz

Mobo Gigabyte 970-ud3p

Ram Kingstone hyperx 8gb 1886mhz

Ssd Kingstone hyperx fury 120gb 500/500

hdd Baracuda 500gb 7200rpm

VGA Gigabyte R9 280 

PSU FSP 650 80silver

 

Pirma problema ir kad vga nav iespejams dabut reklameto overclock (Core clock 1200mhz un Memory clock 1550mhz). Dabut jau "itka" var bet dzenajot speles pec 5 min un ik pa 5 min ekrans paliek melns uz 2-5 sec un atkal aizet , dazreiz spele nokrasho. Bet ar oc CC 1150mhz un MC 1490mhz vis ir ok . 

Otra problema ir ka nav iespejams dabut stabilu 60fps speles.Loti prasigas speles es nespeleju (Dota2 , Cs:go, Defiance un pa reizei kadu no jaunajiem title). AMD Evolved softs saka ka visu iespejams raut uz max settingiem. Speles ka Dota 2 un defiance ne cpu ne gpu nav maximali noslogots . 

Tatad kas varetu but par problemu ? Braketa videokarte ? Slikta loga versija ?

 

Ps. 

TRdDOKd.jpg

Blide redzams kas notiek spelejot defiance uz medium ar 35-55 fps

Netala nakotne ir plana upgreidot cpu uz fx-8350.

Labots - Nikiis
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
reklameto overclock (Core clock 1200mhz un Memory clock 1550mhz)

 

Pirmām kārtām kur šito tu esi izrāvis? ka viņi tā reklamē?

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Piedod , kludijos boosts ir 1100mhz. BET cik esmu testejis , pats nekad nav uzboostojis uz 1100mhz

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Tev ir japriecajas ka vel dabū 1150 :D ja ražotajs garantē 1100 :D, varbūt pudeles kakls tā saucamais ka tik maz fps?

Link to comment
Share on other sites

Izej kādu benchmarku, piemēram, kaut ko no 3DMark un tad salīdzini rezultātu ar līdzīgām sistēmām. Domāju, ka tur viss būs ok. Varbūt arī, ka vecās spēles spēj izmantot tikai divus kodolus, piemēram, un tad var rasties bottlenecks arī pat bez pilna noslogojuma uz CPU/GPU. Man kādriez piederēja FX8320, un tad tādas situācijas nereti gadījās ar pavecākiem gabaliem - ka ne GPU, ne CPU netika pilnībā noslogoti. Arī jāņem vērā, ka tās visas ir MP spēles, taču šajā gadījumā tas neko daudz gan nemaina..

Link to comment
Share on other sites

Nez man tā ir gadījies tik vienreiz, kad pārinstalējot sistēmu biju piemirsis par vga draiveriem. man bij biš jaudīgāks procis phenom II x4 965, tik saskāros ar šito problēmu jau pie ultra/max settingiem.

Link to comment
Share on other sites

POISONBOY

Brāķētai kartei līstu ārā dažādi artefatki, bet fps no tā nekristos.

CPU arī tajās spēlēs nevajadzētu būt ierobežojošajam faktoram.

 

Saki ka nesen upgreidoji. Kāda karte bija pirms tam? Iespējams ka kaut kas nogājis greizi ar draiveriem, pamēģini izinstalēt, un tad vēl pa virsu driver sweeper palaist.

Link to comment
Share on other sites

Visa sistema iznemot cpu tika upgreidota. Draiveri jaunakie 14.9 catalyst. Uzliekot jaunu logu var OC karti uz maxu bez problemam . Bet core clock spelejot speles ir  950 nevis 1200 tas pats ar memory clock . Bottlenecks , bet kur ?

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Un kā notika upgreidošana? HDD ar veco OS tika atstāts? MB driveri ir salikti? DeviceManagerī nav izsaukuma zīmju? ja tur vis ok, tad patestē ar 3dmark vai citiem līdzīgiem.

Link to comment
Share on other sites

Meginat es meginaju palaist ar veco OS bet vinjam negribejas iet, tapec ir svaigs logs.Divice manigeri ari vis ir ok.


3dmark firestrike score ir 5657 . Iekrita acis (Ram  4 096 MB Kingston DDR3 @ 889 MHz) . Cik noprotu cpu bottlenecko sistemu , gan ramu gan video.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...