Jump to content

19" 5:4 monitors tekstam, foto.


Satan
 Share

Recommended Posts

Vēlos iegādāties budžeta monitoru, kas būtu piemērots galvenokārt teksta lasīšanai / rakstīšanai un arī foto apstrādei. Sludinājumu Serverī ir dažādi varianti pa lēto ( ~35 eur), pats domāju par Samsung 913 vai 920, bet varbūt kāds cits ražotājs/ modelis būs labāks? Gribu 19'' ar 5:4 malu attiecību .

Link to comment
Share on other sites

 

 

un arī foto apstrādei.

 

Mhm, tam noteikti der monitors ar mazu izšķirtspēju. Ja savus selfijus no vannasistabas, tad vēl derēs, bet visam citam būs pabriesmīgi.

Link to comment
Share on other sites

 

 

tam noteikti der monitors ar mazu izšķirtspēju

 

Ko tu piedāvā kā alternatīvu budžetā, jaunu 18,5" 16:9 ar satriecošiem 768 punktiem pa vertikāli?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Foto apstrādi veicu minimālu: palaboju baltā balansu, ekspozīciju, kontrastu un apgriežu. Man svarīgākais, lai krāsas un kontrasts ir pēc iespējas precīzāki un lai tekstu lasot mazāk acis nogurst.

Labots - Satan
Link to comment
Share on other sites

palaboju baltā balansu, ekspozīciju, kontrastu

  Nu tad skaties IPS matricas virzienā, jo ar TN tas kvalitatīvi nav iespējams un neaizmirsti obligāti kalibrēt vismaz pāris reizes gadā, ja ne biežāk. Un protams, ne jau 5:4 - lai atverot bildi, malā paliktu arī pieejami vajadzīgi rīku un info logi (ne jau tikai Photoshopam, jebkuram normālam grafikas editoram, pat bezmaksas, bet ļoti normālam Paint.NET ir šāds izkārtojums). 5:4 mūsdienās jau nu nav nopietni, bet ja tomēr vēlies - nu tad šo - 159€ jau nu nav summa, kas būtu "neiespējamā misija".

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Man agrāk bija 16:10 monitors, bet man nepatika tik slīpi skatīties uz sāniem. Daudz sanāk lasīt un standarta malu attiecība (4:3 vai 4:5) man patīk daudz labāk. IPS monitors neiekļaujas manā budžetā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ko tu piedāvā kā alternatīvu budžetā, jaunu 18,5" 16:9 ar satriecošiem 768 punktiem pa vertikāli?

 

Nu nē, vienkārši manā galvā foto apstrāde un TN matrica ar jocīgu malu attiecību neiet kopā. Full HD ir minimums, bet te budžets galīgi nekāds.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...