Jump to content

meitene55
 Share

Recommended Posts

Sveicināti, saskāros ar nepatikamu problēmu. Domāju, ka daudzi no Jums vai nu lieto vai ir lietojuši e-pastu inbox.lv. Inbox.lv ir opcija, kura parāda uz ekrāna ikoniņas viedā cik ir jaunas vēstules atnākušas, ši ikoniņa uzlec katru reizi kad ieej epasta, protams ja vēstules ir atnākušas.

Pēdējā laikā esmu ievērojusi sekojošu lietu, ka ieejot savā e-pasta jaunas vēstules ir, bet tajā ikoniņā to skaits neparādās pilnībā, nu tas ir ikoniņā ir mazāks skaitlis, kā realitātē ir vēstules. Ši situācija atkārtojas periodiski. Vai ir iespējams, ka mana adrese ir uzlauzta?

un otra lieta... inbox.lv ir opcija, kur var apskatīties, kad bija pēdējā epasta autorizācija un no kādas IP adreses. Visos augstākminētajos gadījumos, sveša IP adrese neuzrādās, bet tikai mana. Vai ir iespējams slēpt IP adresi, ja esi uzlauzis svešu epastu?

Paldies, ļoti ceru, ka neņemsiet ļauna manus jautājumus:)

Link to comment
Share on other sites

meitene55

leitoju tikai viena, citu lietotāju nav, jo tas ir mans personīgais un atrodas mājās

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Gan jau kaarteejie "inbox.lv servisa "uzlabojumi"". Kaut ko taisot sachakareeja esoso. A kaadu paarluuku lieto, gan jau chrome. Cache patiiri. Var jau buut ka kaads lasa veel. Nez vai shis straadaa izlasot peec tam atziimeet kaa nelasiitu neuzraadaas skaits nelasiitaam?

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

martinno

Kāda ikoniņa uz ekrāna? Kur ir tā ikoniņa?


P.S.
Gmailam Chromā ir opcija rādīt nelasīto vēstuļu skaitu uz bookmark ikonas - strādā kā ienāk prātā...

Link to comment
Share on other sites

meitene55

nu par to draugu kā ir tā ir;)

Ikoniņa ir standarta, tā uzrāda cik vēstules ir saņemtas.bet ja piemēram tu ieej epastā, tad nākamreiz šīs vēstules jau neuzrādas kā jaunās. Vot tāpēc ir radās jautājums vai ir iespējams epastu uzlauzt..

runājot par inbox.lv servisa uzlabojumiem..nu tad otrajā epasta man tādu priblēmu nebija.


un runājot par tiem draugiem, tad uzlikt uz datora kādu spiegu programmu nebija iespējams, jo piekļuves nevienam nav reālās.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Var jau buut ka lasa tavus eepastus. A tev pie ielogosanas ir jaaraksta parole, epasts, vai saglabaats password atminjaa paarluukam? Nu ja nepaljaujies uz paroles nomainju, tad uzliec epasta paarsuutiisanu uz otru epastu ar papildus funkciju, ka netiek saglabaata pirmajaa inbox.

Link to comment
Share on other sites

Pietiek jau pieslēgties e-pastam no cita datora, kuram ir pavisam "reālas" piekļuves :)

Link to comment
Share on other sites

Ja inbox.lv ir ienākušas jaunas vēstules, paziņo mazā iznirstošā lodzinā, cik ir jauno, kopš pēdējās apmeklējuma reizes, nākošreiz vairs nerāda, ja jaunu nav, lai arī nav lasītas.

Kreisajā pusē, kur poga "Ienākošie" blakus ir skaitlis, cik ir neizlasīto.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

martinno

Kur ir tā ikoniņa, bled? Es ieeju inboxā un nav tur nekādas ikonas -  rāda tikai pie ienākošajiem nelasīto skaitu.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

1. noskenē kasti ar MBAM, iespējams "mīļotais" uzlicis kādu keylogeri..

2. kad kaste tīra, nomaini inboxam paroli.

Link to comment
Share on other sites

mjā.. problēmu atraduši :D kaut kādas mistiskas ikoniņas un zarazas :D

 

@@martinno, tad jau problēma atrisināta.. viens biedrs jau minēja kāpēc var atšķirties nelasīto epastu skaits no paziņojuma uznirstošajā logā (ikoniņā :D )

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

martinno

Ko tieši mēģināsi? Izskatās, ka Tev kāds ne visai uzticas... Varbūt Tev arī šo te vajadzētu pārskatīt... nu, to uzticēšanos :)

 

@@CAP - tur nedaudz pa settingiem vajag nodot... Vispār brīnos, kā prasts lietotājs izdomā tur aizkulties un to ķeksi ielikt? 

 

P.S.
Ņemot vērā visus apstākļus, pieļauju, ka Tev drīz pie sāniem vajadzēs jaunu vīrieti... Protams, šeit nav paši labākie, bet vismaz ar datoru Tev turpmāk problēmu nebūs nemaz :) Tā kā... dod tik bildi :)

Labots - martinno
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Ja jau meitene55 taa uztraucas, varbuut tad jau arii kraapj. Nav labi taa. Tad jau labaak ir shchirties uzreiz, nevis greekot. Tas taa offtopic.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

martinno un Rizla, ko uzreiz tā uzbrukāt? Jums taču neprasīja padomu, kā un ar ko dzīvot kopā.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

es saku kads ir mans skatiijums attieciibaa pret kraapshanu

Es laikam slikti izlasīju pirmo postu, laikam nesapratu, par ko īsti ir runa.

Potenciāli jaunbiedru biedētāji, lai viņiem būtu nepatika te atgriezsties. Labi, vēl sīkpirži visādi dīvainie vai vienkārši dīvainie, kurus izsmej, tad, bet meitene ar vienkāršu padomu..

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

 martinno, meitene izvēlējusies sev niku "meitene55". Tas ļauj domāt, ka meitenei ir 55 gadi. Tātad, martinno, nemaz nesaceries. Meitenei tu nederēsi, meitenei derēs veči, īsti veči. :)

 Pats lietoju inbox.lv diezgan intensīvi. Ir viņiem ik pa laikam visādi uzlabojumi, kas dažreiz nepatīk, grūti pierast. Pēdējā laikā tie no inbox.lv ir tā kā saaktivizējušies uz visādiem uzlabojumiem, šodien pat kaut ko jaunu, savādāku pamanīju. Esmu novērojis, ka pēc tiem inbox.lv uzlabojumiem, šis tas ķeras viņiem kādu laiku. Domāju, ka tēmas autores problēma saistāma ar to - inbox.lv kaut ko pie sevis uzlaboja, ne līdz galam noslīpēja, tāpēc arī nepareizības ar nelasīto vēstuļu skaitu utt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

meitene izvēlējusies sev niku "meitene55". Tas ļauj domāt, ka meitenei ir 55 gadi

 

@vvv - 55

Vorokļāni pīci, pīci! Arī ir.

Link to comment
Share on other sites

meitene55

Jūs gan esat jautri vīrieši, tik tālu jau aizčatojāt, ka pat apspriedāt manu personīgo dzīvi un bildi prasat:) 55 man gan nav, vienkārši uz dullo uzliku šo niku:)

var jau būt ka visa mana problēma ir sadomāta galvā un viss tas ir tik dēļ inbox uzlabojumiem, bet velns lai parauj, bet ne jau nu vairāki mēneši no vietas:)

Link to comment
Share on other sites

martinno

Mūc... Tik nezinu no kā - inboxa vai vīrieša :)

 

P.S.
Aizsūti sev vēstuli - "Jāni/Artūr/hvz kā sauc, es zinu, ka Tu lasi manus e-pastus. Vakarā par to parunāsim." Nu un tad skaties reakciju vakarā :)

Labots - martinno
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu ja jau šitas novērojams ilgāku laiku un tikai vienā akkountā - sāc ar to, ka nomaini paroli un neizvēlies tur sava kaķīša vārdu vai mīļākās puķes nosaukumu, bet kautko nedaudz sarežģītāku. Ja tiešām kāds tur vēl ieskatās - vismaz uz laiku būs neitralizēts :diablo: . Ja kaut cik orientējies datorlietās - uzrīdi sistēmai   mbam, vēlams Safe Modē - varbūt kas interesants atrodas .

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

meitene55

cik noprotu tas mbam ir kaut kas līdzīgs vīrusu skenēšanai? tūlīt ielādēšu un pamēģināšu. Bet nu par piekļuvi manam datoram lai uzlikt to "paroļu kērāju", man māc lielas šaubas, jo pieķļuve datoram nav iespējama.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Nu ja Tu tik pārliecinoši saki, ka neviens nevar piekļūt datoram, tad kāds zin Tavu inbox paroli...

Link to comment
Share on other sites

meitene55

laikam man paranoja galvā sākusies, nevajag būt tādai vērīgai, mazāk problēmu būs:)

par paroles uzminēšanu nejauši, ar nevar būt domas, jo nu nezin neviens to vārdu, jo īpaši tas cilvēks uz kuru domāju.

Īsetnībā laikam tik daudz nečakarētu sev un jums smadzenes..ja nu vienīgi viens bet. tas cilvēks uz kuru domāju, strādā datorzinātņu fakultātē, kaut ari nav saistīts ar programmēšanu un datoriem. vot tāpēc radās arī tas jautājums, vai iespējams uzlauzt un noslēpt IP adresi no kura datora ir ieiets mana epasta:)

a varbūt tās ir tikai manas iedomas:)

Link to comment
Share on other sites

man, personīgi, šķiet, ka neviens nav ne līdis tavā inboxā, ne arī lasījis vēstules un problēma ir tikai galvā un problēmu meklēšanā tur, kur to nav.. bet kā jau minēja.. sāc ar paroles maiņu un tad pavēro vai kas mainās.. vai nemainās.

 

ak jā.. šāda paranoja liecina tikai par to, ka slēpjams jau kaut kas tomēr ir :D

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Peleecis

Slēpjams ne slēpjams , taču katram cilvēkam jābūt kaut kādai , savai privātajai zonai .Nez .. nekad neesmu to skaitītāju ne  manījis , ne lietojis , tagad vienkārši minu . Nevar būt tā ka viņš saskaita visas ienākošas vēstules , taču daļa nonāk pie spama , tapēc inboksā tās neredz ?

Link to comment
Share on other sites

meitene55

ne, pie spama tas vēstules nenonāk, arī pārbaudīju, pat iedomājos pārbaudīt vai reklāmas ir vēstuļu skaitā, jo bija doma, ka inbox tās neuztver kā vēstules:). es saprotu, ka tas viss izklausāt diezgan muļķīgi, bet nu tās vēstules esmu gan skaitījusi, gan pētījusi laiku, kad pati biju inboxā, gan no kuras vēstules ir nelasītās, u.t.t. Vot piemēram: uzrāda epasts ka ir saņemtas 3 jaunas vēstules, bet realitātē tās ir 7, kaut gan tajā laika periodā es neesmu bijusi epasta vairākas dienas.

nu par to slēpjamo vai nē, šeit gan savādāk:) tieši otrādi,ja zinātu, ka lasa nevēlamā persona, tad gan dotu vaļu nu jau savai fantāzijai:D

runājot par to mbam, skanējums rāda ka ir atrasti 93, bet kā var uzzināt vai ir tā paroļu keršanas programma? pēc kaut kāda nosaukuma vai cipariem?

Atvainojos par muļķigiem jautājumiem, bet nu...neesmu stiprā dzimuma pārstāve;)

Link to comment
Share on other sites

Peleecis

Paskaties vai kaut kas nav saistībvā ar vārdu keyloger  . Bet , ja ir atrasts , šā kā tā vis jādzēš ārā . Un vēl... Tās ,,liekās ,,vēstules inboksā uzrādās ar bold burtiem vai parastajiem ? Ja bold , tad tās nav vērtas vaļā

Labots - Peleecis
Link to comment
Share on other sites

Peleecis

Tak kā lai parasts cilv'[eks zina ? Zarazas ir zarazas :D i usjo . Vispār te prasās pēc team viewer un draudzīga pleca

Link to comment
Share on other sites

Nelasītās vēstules tak ir Boldā un tādas viņas arī paliks, kamēr neuzklikšķināsi, un logs ar jauno saņemto vēstuļu skaitu parādās tikai vienreiz. Otreiz ejot iekšā, tas logs vairs nerādīsies, ja pa to starpu neienaks kāda jauna.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...