Jump to content

meitene55
 Share

Recommended Posts

Inbox nelasītās vēstules ir tumšākā krāsā un priekšā ir maza ikoniņa -  itkā maza zilgana pasta aploksnīte ar lejupvērstu bultu. Lasītās ir gaišā krāsā un ikoniņa nav. Pie uzraksta Ienākošie parādās nelasīto vēstuļu skaits. Ja tā nav, tad tiešām vēstules kāds lasa. Neesmu pētījis vai  opcijās ir paredzēta iespēja vēstules parsūtīt kādam.

Link to comment
Share on other sites

Peleecis

ai ... muļķības pateicās ...

Labots - Peleecis
Link to comment
Share on other sites

Lasītajām vēstulēm var viegli nomainīt statusu uz nelasīts. Tā ka uz to nekādīgi nevajadzētu paļauties. Man gan īsti nav skaidrs, kam tāda opcija nepieciešama.

Link to comment
Share on other sites

meitene55

noskanēju, iztīrīju. Tad jau redzēs, kas un kā. Nomainīšu paroles. Paldies par padomiem, īstenībā sākumā kad lasīju jūsu forumu, bij pat pabail rakstīt:) ir foruma sākumā brīdinājums, ka daļa biedru brūkot virsū jauniņajime, bez maz vai ta. Bet īstenība atsaucīgi un laipni džeki, paldies:)

Žēl ka nekā nevar uzzināt vai bija/nebija piekļuve epastam, jo tad vismaz varētu joku kādu izdzīt no sirds un līdz papēžiem;)

Link to comment
Share on other sites

MetalOxygen

Inbox'am ir iespēja apskatīt pēdējās pieslēgšanās datumu, laiku un ip- ja nekļūdos bija noslēpta kaut kur pie profila.

Cerams tāds info noderēs.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet īstenība atsaucīgi un laipni džeki, paldies:)

 

Vajadzēja izvēlēties niku DJ***, tad Tu sajustu īsto atsaucību.

Link to comment
Share on other sites

meitene55

jā, to opciju kur ir iespējams apskatīt pēdējo ienākšanu, es skatīju visu laiku, tāpēc ari jautāju vai ir iespējams slēpt IP adresi;) bet jebkurā gadījumā liels paldies.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

Bet īstenība atsaucīgi un laipni džeki, paldies:)

Offt. - Mūsu vidū ir gana daudz džentelmeņu , kas meiteines neaizvaino . 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

man te viena doma vēl ienāca prātā.. a mobilajā nav ieštellēts inbox? Lai gan.. kā jau izteicos, ir aizdoma, ka neviens tās vēstules lasījis nav un satraukties nav par ko.. autore nav arī pacentusies to ilustrēt un es jau rekomendēju nomainīt paroles un tad pavērot, vai situācija atkārtojas vai nē.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...