Jump to content

Windows 7 neatpazīst fat32 failu sistēmu


The Only
 Share

Recommended Posts

Sveiki. 

 

Man šķiet, ka nosaukums pasaka visu, bet nedaudz sīkāk...

 

Ieliekot datorā jebkuru USB atmiņu tas parāda, ka nepieciešams formatēt to. Protams, ka uz cita datora jau visi faili ir nokopēti. Cenšos formatēt disku FAT vai FAT32 failu sistēmās un process pat īsti nesācies tiek apturēts ar kļūdu. Disk Managerā parādās, ka faili ir RAW tipa.

 

Noformatējot NTFS viss ir ok.

 

Protams Windows nevēlos pārinstalēt...

Link to comment
Share on other sites

No foruma

Solutions are simple. Go methodical. Eliminate one by one. 
Try these:

1. Plug into the USB port at the back of the computer. Why? Some drives like the 'direct' connection than some circutous route to get to reading the drive.

2. Change the USB cable. Try another one if you have it. You may laugh. It worked for me. As simple as that. Sometimes solutions are simple and they are staring at you and we tend to miss it. LOL

3. Go to Devices and Printers (control panel). See if your drive shows up there. Right click, open. You now can read files.

4. Start ->Mycomputer->Rightclick-> Manage ->System->diskmanage. See if your drive shows up without a letter. Assign a letter and it will work.

So there you have it. One of the 4 solutions will work. Trust me, Windows 7 will read FAT32. No question about that. MS built it to be backward compatible.

Link to comment
Share on other sites

učuka sniegtie padomi ir noderīgi, bet attiecas tikai uz gadījumu, ja devaiss netiek atpazīts kā tāds ar dajebkādu failu sistēmu.

 

Varbūt ka problēma ir tikai ZuperHakedMegaTunedSpeedVersionWindowz.iso :>

 

Windows nesen instalēts? ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja problēma būtu tik vienkārša kā učuka dotie padomi, tad nebūtu šeit licis postu, bet nācu meklēt, jo jebkas, kas ir iebūvēts Windā ir arī nograujams visneticamākajos veidos. Esmu nokāvis pāris instalācijas tāpat prieka pēc, bet šoreiz negribas pārinstalēt, jo pa šiem gadiem ir trakoti daudz lietu tur saliktas... Diena paietu kopējot uz citiem atmiņas resursiem.

 

Varbūt ir iespējams kaut kā uzzināt kādi dll vai reģistru ieraksti atbild par FAT32 darbu, jo varētu mēģināt uzlikt jaunus un tad skatīties, bet izmeklējos un neatradu, tāpēc prasu nopietnas atbildes.

 

Windows instalēts pirms vairākiem gadiem... Praktiski tad, kad iznāca pats Windows 7. Iespējams tā arī ir vaina, ka ar laiku kaut kas aiziet pa pieskari...

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Derētu kaut ko konkretizēt, kas tas par Win7, cik svaigs un kādi fleši tiek sprausti. 

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
kaa iisti tu iedomaajies repairot w7?

Ar repair disc pacels augšā backupu  :mrgreen:  

Labots - laikamtak
Link to comment
Share on other sites

minu ka tā flaška vienkārši ir beigta. Ja nav cita pc uz kā pamēģināt, jāpērk jauna - viņas tagad kapeikas maksā.

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
(labots) · Hidden by Mezavecis, Oktobris 10, 2014 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Oktobris 10, 2014 - Herņa

Tas ir nevainiigs translits, ijebta !

Labots - laikamtak
Link to comment

Windows repair jau taisa repair tikai start up, vai es neesmu pamanījis, ka var izlabot visu windu... 

 

Uz mana portatīvā, kā arī uz jebkura cita datora iet, bet ieliekot FAT vai FAT32 sistēmas flešu, vienkārši neiet... 

 

Backups kā jau īstam "vecim" man nav...

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kas tas pa windows 7? Kad pēdējo reizi bija apdeiti?  Ar vai bez servisa pakas?

Link to comment
Share on other sites

Windows 7 Home Premium SP1. Update tiek palaists katru dienu. 

Kopēt caur tīklu nebūs ritīgi, jo datoru lieto cilvēki, kuriem tas nav pašsaprotami... 

Paskatīšos uz to scannow, varbūt kaut kas izmainās.

Link to comment
Share on other sites

scannow noskanē sistēmas failus, atrod bojātos un aizstāj ar veseliem. Darbojas onlainā. Nav simtprocentīga metode, visos gadījumos varbūt nepalīdz, bet pamēģināt var. Jāizdzen tas scannow vairākas reizes, kamēr beigās parādās, ka problēmas nav atrastas, tad Windows būs salabots. Brīdinājums! Griežas tas scannow diezgan ilgi, nevajag nobīties, ja ekrānā nekas nenotiek, gaidīt var iznākt 15 minūtes un ilgāk. Pēc tā scannow procesa vēlams pārstartēt datoru. Nezinu, vai strādā zagtam Windows. Bija man pie W7 kaut kādas problēmas, izdzinu sev to scannow, atradās problēmas, izdzinu scannow vēlreiz, salabojās tās problēmas. Sajutos pēc tam kā pie svaiga salabota Windows.

Link to comment
Share on other sites

Tu kur to Flash spraud? Priekšējos portos vai aizmugurē?

Man darba datoram lielos devaisus  (16 GB Flash, ārējo HDD bez barošanas) arī nevelk no priekšējiem portiem-parādās arī reizēm mistisks RAW. Vienkārši tur barošana nepietiekama.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...