Jump to content

iPhone 5s -> alternatīvas


VarisG
 Share

Recommended Posts

Jau kādu laiku meklēju jaunu telefonu, jo vecais (Galaxy Ace.. :D) vairs neiztur kritiku, vienlaikus ir sācis arī gļukot. Jau kādu laiku skatos iPhone 5s virzienā, taču lieliski apzinos, ka no telefoniem sajēdzu tieši neko.

 

Attiecīgi vēršos šeit ar provokatīvu jautājumu - kādēļ nepirkt iPhone 5s un ko pirkt viņa vietā? (Budžets EUR <600, telefonu pērku kādiem vismaz trim gadiem)

 

Prasības, ko vēlos no telefona:

 

Ekrāns mazāks par 4,5 collām

Korpuss pēc iespējas mazāk plastmasīgs

Ātrs (ņemot vērā, ka man nešķiet, ka es telefonu pārlieku noslogotu)

Ērts interfeiss

Atpazīst .doc, .xls, .pdf

Varu ērti lietot vairākus gmail kontus vienlaicīgi

Google Drive/Dropbox ir svarīgi rīki

Audio kvalitāte tāpat kā kameras kvalitāte (nevis lieli mpx) ir jauks bonuss, ne pamatprasība

iOS vai Androīds šķiet dabiskākās OS izvēles

 

 

Link to comment
Share on other sites

http://www.1a.lv/mobilie_telefoni/mobile_phones/htc_one_m8_16gb_gold

 

1. Ekrāns mazliet lielāks 5 collas, toties laba izšķirtspēja.

2. 90 % metāls

3. Ļoti ātrs interfeiss salīdzinot ar citiem Android telefoniem

4. Ir.

5. Ir.

6. Ir.

7. Ir.

8. Audio kvalitāte viena no vislabākajām mobilajiem telefoniem, divi skaļruņi, kamera arī pietiekami labi ar dažādām papildus opcijām

 

Vairāk info te - http://www.gsmarena.com/htc_one_m8-review-1062.php

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pievienojos par HTC. Ļoti labs telefons, un tās 5 collas nemaz tik trakas nav..

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Ekraans mazaaks par 4.5" un touchscreen, kaa arii aatrs buus gruuti atrast. Es ieteiktu Nokia Lumia 930. Ir 5.0" ekraans ar labu izshchirtspeeju. Interfeis buus darbiibas liimenii kaa iOS. Office integraacija, ne tikai doc, bet arii Excell, Powerpoint. Tiek atbalstiits arii pdf lasiishana. Atbalsta google servisu, bet ir labaaki par google kurs nesveicina regulaari ar reklaamaam. Dropbox, google drive u.c.var ar tresho pushu programmaam salikt. Kamera buus labaaka Nokia, varesi izpausties dazhaadi bildeejot un nebuus jaakaunas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es ar par HTC one, man gan ir iepriekshejais ne M8. Izturiigs maita,vismas neshkjiist kaa manas ieprieksheejaas nokias 820,925. Akjis arii ilgi iet. Telepons diendienaa strojkaa tiek lietots,Bez macinjiem vai pleeveem.

Link to comment
Share on other sites

Hmm droši vien arī piekristu iepriekšējiem postiem par HTC M8  ... viens jautājiens kā ar kameras kvalitāti tumsā ? 4MPIX nav tāka biku pamaz ?

Skatos LG G3 griežas ar līdzīgiem parametriem pa labu ciparu ...

Vienkārši pats tāka lēnām apdomāju S3 nomaiņu, kā nekā ekrāns sadauzīts lupatās ;)

P.S. Kolēģim bija Lumia 820 ... totāls mēsls, zona zuda, pēc pirmā kritiena no 1m augstuma aizlidoja displejs ...

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

M8 kameras kvaalitāte esot ļoti laba. Un Mpix ir diezgan mazs sakars ar bildes kvalitāti.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Xperia Z1 Compact

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

M@r$$ un kaa tad tu pats sasiti savu lupatu? Es nesaakshu uzskaitiit android probleemas, lai neraud android piekriteeji, ka tiek apbizhoti.

Link to comment
Share on other sites

Rizla krita un krita un krita ... izturīgs maita tas S3

Vari nesākt uzskaitīt, un es nesākšu uzskaitīt pārējo platformu problēmas ... deal?

Link to comment
Share on other sites

No savas pieredzes varu ieteikt Nexus 5, labs dizains, stabils. 

 

Vēl protams ir vērts apskatīt : HTC One m8 (varbūt m7), Sony Xperia Z sēriju (pašlaik z2 vai z3), LG G sēriju (G2, G3), protams Motorola X sēriju (X un X2), vēl jau arī samsungu, bet tur labs korpuss nevienam nav, varbūt Active. Pārējie plastmasīgi vēlaizvien. 

 

P.s. Lietoju 4s pašlaik, vislaik sēdēju uz Android, tagad iOS. Sacīšu godīgi - problēmas, lielākas un mazākas ir abiem. 

Link to comment
Share on other sites

Леший

Xperia Z1 Compact

 

++

 

 

Ērts interfeiss

Atpazīst .doc, .xls, .pdf

Varu ērti lietot vairākus gmail kontus vienlaicīgi

Google Drive/Dropbox ir svarīgi rīki

 

Šiem parametriem atbilst jebkurš androids, jo var provēt dajebkādus launcherus, un gmail aplikācija ir diezgan ērta gadījumos, kad ir vairāki konti.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Displejs nav 52 dollāri. Un vēl jāierēķina cenā tehnoloģijas, attīstība un mārketings.

Labots - labiitis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...