Jump to content

ios 8.0.2 uz 7.1.2


kasis1000
 Share

Recommended Posts

Vito Ventura

Tev tas noteikti nav pa spēkam.

Link to comment
Share on other sites

Cik esmu lasījis apple nepiedāvā veikt downgrade. 

Veicot upgrāde ir jāsaglabā ar abtilstošiem tūļiem vecās firmwares drošības sertifikāti. Ja tas nav izdarīts tad downgrade veikt nav iespējams. 

Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

Ronald, tieši tā tas arī darbojas, lai gan esmu dzirdējis ka no astotā uz leju vairs nekā. Tā vismaz saujiņa cietumlaužu runā.

Link to comment
Share on other sites

Vai 8-tajam ir kādas nepārvaramas problēmas, ka radusies nepieciešamība pēc downgrade? Vienkārši interesē iemesli.

Link to comment
Share on other sites

iphonisti, jums sākot ar 8. apdeitu neparādījās mistiska tritone skaņa (ja nemaldos par nosaukumu), kura neparādā nekādu paziņojumu vai aktivitāti... vienkārši ik pa laikam ieskanās?

Link to comment
Share on other sites

Ar skaņu viss ok, bet daudziem ir novērota problēma ar displeja spilgtuma maiņu. Vai nu jams vel mācās vai kā, bet pēdējās dienās, par laimi, šī problēma ir stabilizējusies.

Link to comment
Share on other sites

tak lai ieinstaletu nelegalo softu nevajag jailbreak. 1.augusts 2014 gads daudz ko pastāsīs.

Labots - gix
Link to comment
Share on other sites

Vispār liekas nedaudz jocīgi, ka cilvēks, kurš ir pietiekami turīgs lai nopirktu iPhone, vēlas iesipināt kapeiku uz softiem. Nemaksā tak viņi nekādu kosmosu.

Link to comment
Share on other sites

Gribētu zināt, kurš softs iPhonam ir tik vitāli nepieciešams, lai tas būtu jāpērk? Man personīgi ir nopirkta tikai iGo navigācija, neesmu pusotra gada laikā uzgājis kaut jaunu, kas būtu vajadzīgs.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Gribētu zināt, kurš softs iPhonam ir tik vitāli nepieciešams, lai tas būtu jāpērk?

+++

Man sievai uz iphone nav neviena maksas softa, pat maksājumu karte nav piesaistīta apple kontam.

Man uz Adroid daži ir, bet mierīgi varētu iztikt arī bez.

Uz iPad gan ir šādi tādi maksas softi, bet tas pārsvarā dēļ tā, ka esmu pakļāvies jaunākās paaudzes spiedienam - spēļukiem maksas līmeņi, pilnās versijas utt.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Jautájums. Mazliet savādāks par topiku. 
Man uz 4s iphone stāv 6.x.x. ios. Neko augstāku par 7.1.2. nevēlos likt, jo tieši 7 strādā perfekti uz 4s. 
9 ios strādā jau ļoti bremzēti.

Tad nu jautājums - kā lai uzinstalē 7.1.2. ios? 

Link to comment
Share on other sites

2.pentiums ar win10 nebremzē,tas vispār neiet.

Link to comment
Share on other sites

tas gan tiesa.IOS 9 praktiski normāli iet sākot no iphone 5 un uz augšu.Zemāk var līdzēt jailbreak un attiecīga ios izķidāšana.

Link to comment
Share on other sites

Tikai neaizmirsti, ka, ja tu nobeigsi to 6.x.x versiju, kas ir telefonā, liekot virsū 7.x.x, kuru Apple atteiksies parakstīt, tad neatliks nekas cits, kā krāmēt virsū 9.x.x...

Link to comment
Share on other sites

Paldies par atsauksmēm veči! Beigās es atrakstīšu kā viss sanāca.

p.s. es biju vienreiz iBolit apple servisu, kas rīgā centrā. Tur ar 5 ifonu bij problēmas man, šie piedāvāja uzlikt vecāku iOS. To arī darīja un mēģināja vairākus vecos iOS modeļus. 
Diez caur kādu programmatūru šie to darīja :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...