Jump to content

Par OnePlus One (plusi/mīnusi)


ptsns
 Share

Recommended Posts

Man Ziemassvētki šogad atnāca agrāk... :)

 

Vakar saņēmu savu 64Gb OPO. Tagad sākšu to lēnām darbināt un pierast pie tā. Uz mana pašreizējā telefona LG G Flex ir diezgan daudz, kas sainstalēts. Informācijas migrācijas process uz jauno telefonu varētu būt interesants. Cerams, ka šis forums man palīdzēs atvieglot procesu.

 

Pirmais, kas mani interesētu vai vajag veikt kautkādas baterijas kalibrācijas jaunam telefonam?

 

10727553_1486090631663902_390862303_n.jp

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Edzhua

    24

  • Bonifacijs

    35

  • INTRASERVERNET

    19

  • ptsns

    17

nevertell

Baterijas kalibrācija reāli ir pareizās līknes atrašana, lai no voltmetra mērījuma varētu precīzāk noteikt cik lietojamā enerģija vēl ir palikusi baterijā. Lai ķip nav tā, ka pirmie 50% pazūd 3 minūtēs, bet pēc tam telefons velk trejpadsmit stundas ar to atlikušo pusi.

Link to comment
Share on other sites

Manam vecajam HTC ražotājs ieteica šādu kalibrācijas metodi. Šo metodi izmantoju ari uz citiem telefoniem ar mainīgiem rezultātiem. Vieniem palīdzēja citiem ne.

 

1. Connect phone to the charger with the phone powered on and let the phone to charge until the notification LED is green.
2. Disconnect the phone from the charger, and power it off.
3. Reconnect the phone to the charger with the phone powered off, and allow the phone to charge until the notification LED is green.
4. Disconnect the phone from the charger and power it on. Once the phone is powered completely on, power it off again and reconnect it to the charger until the notification LED is green.
5. Disconnect the phone, power it on, and use it.

Link to comment
Share on other sites

Lai ķip nav tā, ka pirmie 50% pazūd 3 minūtēs, bet pēc tam telefons velk trejpadsmit stundas ar to atlikušo pusi.

 

 

Man tas augstāk minētais vingrinājums ar lādēšanu palīdzēja tikt vaļā no problemas kad pēdējie 7% pazuda pus minūtes laikā.

P.S. 3100mAh batterija izturēja dienu intensīvas lietošanas (16h) ar 32% atlikumu, kas ir neliela vilšanās. Mans otrs telefons ar 3600mAh baču līdzīgu CPU būtu aptuveni 60% līdzīgā izmantošanas režīmā.

 

Grafiskie čipi abiem vienādi. Aplikācijas vienādas.

Lielākā atšķirība ir ekrāni:

AM-OLED 720 X 1280

IPS TFT 1080 X 1920

Labots - ptsns
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Ar šodien ieķēru Oneplus One 16GB - pagaidām viena vienīga sajūsma

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ar šodien ieķēru Oneplus One 16GB - pagaidām viena vienīga sajūsma
 

Nesaproti mani nepareizi, ir ļoti daudz par ko priecāties... pirmkārt cena, otrkart CM, treškārt 64GB, utt. :)

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Tepat ss ja labi pakaulējas tad var jaunu, nelietotu iegūt par summu kas ir mazāka vai tāda pati kā sūtot no tautas republikas un pilnīgoi noteikti mazāk nekā ņemoties ar invite

Link to comment
Share on other sites

 

 

un pilnīgoi noteikti mazāk nekā ņemoties ar invite

 

ss jaunus 64GB esmu redzējis tikai par 350... Ar invaitiem, ja paveicas izmaksā 308. Man paveicās, man čoms dzīvo Vācijā, uz turienu sūtīt ir vislētāk.

Link to comment
Share on other sites

Es arī dabūju savu OnePlus One 64gb, caur invite un sūtīšanu uz Vāciju - 310€ kopā. Drošvien padalīšos ar iespaidiem, kad būs kādu laiku palietots.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu par cik ir OTG, tad tie 64gb vairs neliekas īpaši aktuāli, bet nu katram jau sava vajadzība - es sadomaju ka man tādu vajag un pēc 20 min jau bija mans par nieka 280 eur

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu jā, ja kāds pamanīja manus sludinajumus šeit un ss, tad nu jā piektdienas vakarā tika izlikti sludinajumi, sestdienā līdz pusdienas laikam notirgoti vecais telefons un iPads un par iegūto naudu pēcpusdienā iegadāts Oneplus One 16Gb un vēl 45 eur palikās pāri šampanietim pasākuma atzīmēsanai un aksesuāru iegādei. Tā kā man nav paziņas Vācijā, tad sūtīšana utt. caur invite man apietos krietni vien dargak nekā minētie 310 eur, + čakars, + 2 nedeļas dzīvot bez telefona, jebšu ar 1 telefonu uz 2 personām (nokalpojušie telefoni ir sen jau pārdoti par cienījamu cenu un variants izvilkt 2 nedēļas ar old scool nonSmart trubu netiek vispār izskatīts mūsdienās), tā kā esmu varen apmierināts ar darījumu, pat ja esmu gadījumā pārmaksājis tur teiksim 10 eur

Link to comment
Share on other sites

Interesē kā bildē tumsā :) Un kā ar kvalitāti? Un kā ar mūzikas kvalitāti ? Galaxy s3 par basiem varēja aizmirst, nācās šķūnēt softiski ...

Link to comment
Share on other sites

Hardware pogas zem ekrāna ir pilnīgi garām... parlaimi tās var atslēgt un izmantot softiskās un sakonfigurēt pēc vajadzības.

 

a8ygy6ev.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Hardware pogas ir vienkārši super!!! Loģika ir tieši tā pati kas iekš Samsung S3 un 2 no tām ir konfigurējamas 3 režīmos - vienkārši sajūsma un 6 žetoni!


Ne nu mīnus, bet tāda kā papildus vēlme - vai var šim telefonam uzlikt klaviatūru no Samsung Note? Ir dikti ērti ka virs standarta klaviatūras ir vēl viena rindiņa ar cipariem 1--9-0, jo tad nevajaga nepārtraukti pārslēgties starp cipars/burts. Nu protams var izmantot opciju turēt pirkstu ilgāk uz burta un izvēlēties papildus menu ciparu - tik sajuksi prāta ja ikdienā ir daudz jāsūta IBAN konta nummuri, personas kodi un summas un tas viss steigā un stresā, pluss vēl ir diezgan viegli nokļūdīties, it sevišķi ja skatiens klejo no papīra lapiņas vai PC monitora uz telefona displeju un atpakaļ, bet katrs cipars ir vismaz 2x jāpārbauda lai nesanāktu ziepes finālā.

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ir dikti ērti ka virs standarta klaviatūras ir vēl viena rindiņa ar cipariem 1--9-0, jo tad nevajaga nepārtraukti pārslēgties starp cipars/burts.

Jā piekrītu, es arī ātri pieradu pie ciparu rindiņas uz sava G Flex. 

Link to comment
Share on other sites

Izmantoju AnySoftKeyboard, kura ir konfigurējama, lai būtu cipariņi un AnySoftKeyboard Latvian Language, lai latviski rakstītu ar diviem uzsitieniem pa vienu burtu. Pagaidām neko citu neesmu meklējis, un arī nav vajadzības, esmu sen pie šī varianta pieradis.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

SwiftKey ir iespējama ciparu rinda.

Link to comment
Share on other sites

ja kompis blakus, vai tad nevar raxtiit sms uz taa ar reaalu klaviatuuru?

un Copy-Paste tad drusku eertaax

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Pushbullet?

Link to comment
Share on other sites

@Žaks Noriss

es taads drusku atpalicis, replika bija no pieredzes: Nokia X6 vai E65 <-> USB <-> Win7 + NokiaPCSuite

par Androidiem tikai veel lasos un lasos, tapeec konkreetu aplikaaciju neieteikshu,

interesanta likaas TeamViewer sadraudzeeshana starp Win un Android, bet gan veel muljons chatoshanas aplikaaciju

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Martini, ir aplikācija, kas palaiž smuku vebservisu uz telefona, un tad var no dajebkura brauzera pieslēgties telefonam un rakstīt īsziņas ar pilnu klavieri bez problēmām. Man šķiet pat nevajadzēja būt vienā lokālajā tīklā.

 

Saucās Airdroid.

Labots - nevertell
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Heh uzdūros tīmeklī failam  Note 2 Keyboard.zip    tūlīt mēģināšu palaist  ja vis izdosies tad būs vecā labā Note klaviatūra ar ciparu rindu, trekniem labi saredzamiem burtiem, viss ko vajag un nekā lieka. Ar abām aukstak minētajām klavierēm paeksperimentēju, bet vēlamo rezultatu nesasniedzu - swift jau skaisti utt.  bet nu ja cilvēkam ir grūtības ar redzi krēslā tad pilnīgi garam, jo burtiņi kaut kādi smalki, smalki un izmainīt to nevar. Otrā programma nepatika dikti kā likās virsū, bet nu izdevās saregulet tā ka bij gandrīz labi, uz melna fona trekni balti burti, bet nu taustiņu izvietojumu un veidu neizdevās saregulēt vēlamajā kombinācijā. Smaiļiks man tur absolūti lieks, bet slēgšanas starp valodam neērta, taustiņa pariet uz simboliem nav, parslēgt var bet neērti, ehh


Eh nekas nesanāca akp palaižas, paprasa tiesības, bet iziet ar paziņojumu ka neizdevās instalēt. Tur vēl bij klat neliela kaudzīte failiņu klāt salikti pa mapītēm meta-inf/com/google/android un system/app

 

tik nesapratu kur tās mapītes sakopēt, nu nav uz mana telefona līdzīga nosaukuma mapītes līdzīgā secībā. Varbūt kads var pateikt priekšā kur suns aprakts?

Link to comment
Share on other sites

Standarta Cyanogenam dockā (apakšējā rinda) paredzēts max 5 ikonas. Nezinu kā dabūt vairāk... a vajadzētu 7 kā bija uz LG lai var ātri piekļūt darba informācijai un aplikācijām.

Link to comment
Share on other sites

nevertell

 

Eh nekas nesanāca akp palaižas, paprasa tiesības, bet iziet ar paziņojumu ka neizdevās instalēt. Tur vēl bij klat neliela kaudzīte failiņu klāt salikti pa mapītēm meta-inf/com/google/android un system/app

 

tik nesapratu kur tās mapītes sakopēt, nu nav uz mana telefona līdzīga nosaukuma mapītes līdzīgā secībā. Varbūt kads var pateikt priekšā kur suns aprakts?

Vari lūdzu vienā teikumā pateikt, ko tu mēģini izdarīt ?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Bullšits! SwiftKey ir maināms klaviatūras izmērs. Ir arī augsta kontrasta klaviatūras.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Vai shamam straadaa LTE eiropaa? Vai tomer ir ierobezhomums, kas tehniski nav atbalstiits? Doma ir panjemt arii 64Gb versiju.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Vari lūdzu vienā teikumā pateikt, ko tu mēģini izdarīt ?

 
Mēģināju uzlikt note2 klaviatūru uz s3 lai ja viss ir ok uzliktu to uz jaunā Oneplus One. Cik sapratu tur bišķi savādak ir jādara:
 

Bullšits! SwiftKey ir maināms klaviatūras izmērs. Ir arī augsta kontrasta klaviatūras. 

 

 

Nu es īsti neatradu kurā vietā to var izdarīt - vajag lai ir cits šrifts tiem burtiem, kaut kads trekns, resns un vēlams drusku lielāks šrifta izmērs, lai aizpilda visu pogas vietu (tie papildus simboli uz taustiņa nav vajadzīgi). Varbūt pateiksi priekšā kur tieši to var saregulēt?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tādā gadījumā meklē Google Keyboard. Mums Play Store nepiedāvā, vajag apk sideload.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Kaut kā tikko tik atjedzos ka uz mana Oneplus One jau no paša sākuma stāv Google keyboard, apsaukts par Android keyboard, bet ir tieši uz mata tāds pats kā tikko nokačātais 3,2 Google keyboard uz s3 - tiesa gan neatradu tur iespēju apskatīties kāds ir versijas nummurs. Lai nu kā ne vienā ne otrā variantā nav kārotās number row

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu pamēģināšu nedaudz aprakstīt savus iespaidus.

 

Telefons ir nudien ļoti ātrs, to var manīt ļoti izteikti - šeit un turpmak salīdzinu ar Samsung S3 un Note.

Hardware pogas ir izvietotas tieši tāpat kā Samsungiem un 2 no tām ir regulējamsa 3 režīmos - pieskāriens, 2 pieskārieni, nospiests - katram režīmam var piešķirt savu nozīmi un attiecīgi ir iespējams parkartot tiesi tā kā tas ir bijis  Samsung telefonos.

Telefons ir smuks, slaids un ar stingru patīkamu korpusu, ap stiklu šaurs tipo metāla rāmītis kas manuprāt izskatās jūtami labāk par Note3/S5 platajiem metal like rāmjiem. Ekrāns ir IPS, patīkamas mierīgas krāsas, bet subjektīvi nav tik spilgts kā AMOLED pat piespiedu režīmā spilgts, acis nenogurst un tas ir labi.

Telefonu no sleep var pamodinat ar pirksta dubultpieskarienu ekrānam - nu ļoti ērti! Vienīgi tad šis atmostas kaut kāda tipo rāmīša/preview režīmā - ir redzams tas 2 krāsu attēls kas ir visas telefona fotografijās, lai atbloķetu pilnībā ir jāvelk ar pirkstu atbloķēt (no lejas uz augšu vai no vidus pa labi) un tik tad telefons pilnībā atmostas, taču labā ziņa ir tā ka iekš menu var šito paneli atslēgt un tad pēc dubulta pieskāriena telefons mazak kā sekundes laikā ir gatavs darbam un aizsardzībai. Vēl nelielu mulsumu izsauc itkā neeksistējoša iespēja aizvākt no galvenā ekrāna Google balss meklētaju - taču to var izdarīt iekš uzstādītās tēmas menu atrodot un izķeksejot attiecīgo ķeksīti. Tapāt dīvains ir risinājums ka visu uzinstaleto programmu sarakstā uz x lapām nav iespējams izvēlēties daļu no tam noslēpt kā Samsung telefonos, taču tas nekas šī funkcija ir realizēta savādak - ejam turpat kur atslēgt paneli - majas ekrāns Tēma Trebuchet regulejumi aplikāciju menu slēptās aplikācijas un sarakstā ar ķekšiem atzīmējam ko vēlamies noslēpt. Liekās programmas var novākt ar paplasinatas funkcionalitātes Clean Manager - darbojas labi un ļauj novākt visu programmu atstato drazu ne vien akp failu, tais skaitā piedāvā novākt arī stock aplikācijas tik tad vajag iedot root tiesības. Šitā programma ja pareizi saprotu ir iedota nahaļavu uz 1 gadu.

Aplikācija pulkstenis/laiks - darbojas savādak kā uz Samsung, bet liekas ka ir saprotama un pilnībā OK, taču aplikācija kalendārs ir nu dikti melna un neizteiksmīga, no sakuma režīmā 1 diena un tad vispar nav saprotams ko viņa rāda, pēc pārslkēgšanas režīmā 1 mēnesis viss kļūst saprotamāks, bet... skumstu pēc tevis Samsung.

Aplikacija telefons/zvanīt - no sakuma izsauc pilnīgākās šausmas un neizpratni, kaut kāda pekēka nesaprotama tabula un kā tik kaut kam pieskaries ta momentā zvana abonentam, nu neko pēc pārdesmit zvaniem viss kļūst skaidrs, kļūst saprotama tabulas loģika, bet nu tas nu dikti dikti atšķiras no ta kas ir ierasts Samsung telefonos - pagaidām grūti pateikt ka būs ar to pierašanu, gan jau ka ok, bet nu krāsas vienalga pietrūkst. Īsziņu aplikācija ir tādā pat  drūmā pelēkā noskaņojumā, loģika drusku atšķiras no samsungos lietotās, bet labā ziņa ir tā ka jau telefona regulešanas procesā tiek piedavāts izvēlēties kādu aplikāciju izmantot īsziņām un var izvēleties citu populāru trešās puses programmu.


Klaviatūrai nav pieejams number raw - ciparu rinda virs burtiem kā Note telefonos un S5, cik saprotu pagaidām tam nav normāla bezsāpīga risinājuma, ja nu vien der swiftkey utt. trešās puses risinājumi.

Patika signāllampiņas risinājumi gluži kā Samsungos - mirgo lampiņa ja telefons ir atstāts bez pieskatīšanas, bet tai laikā ir bijuši kadi notikumi, nu tur sms, vēstule draugos un daudz kas cits.

Svarīgāko iestādījumu rinda parādās tāpat kā Samsungos velkot pirkstu no ekrana aukšas uz leju, realizeta gan tā ir stipri savādāk - pirmā poga ir vienkārši īpašnieks - telefona īpašnieka vizītkarte, telefons, adrese utt. nākošās dažas pogas vienā rindā pa ekrāna aukšu ir WiFi  Mobīlais internets, Bluetooth, Lukturītis - šo kārtību kā izmainīt vēl neesmu sapratis. Tam visam bonusā augšējā labajā stūrī ir QR kodam līdzīgs simbols kas parslēdz uz nakoso režīmu kurā ir flīzes pa visu ekranu ar pārējam superfunkcijam, nu tur GPS, ekrana pagriešana un viss tādā garā kā arī podziņa nodzēst - parvietojot uz tā kādu no flīzem tā tiek izmesta no mozaīkas - žēl ka tas nedarbojas ar pirmo ekranu kurā flīzes ir vienā rindā.


Aplikacija kalkulators būs iedvesmojusies no berniem viscaur melnā un kirzas zābakos - viss tikpat drūms un melnbalts, reizrēķina vēsturi parādīt mak, bet tikkai pēc attiecīgas pogas nospiešanas, ciparu pogas ļoti lielas, Samsung, Samsung, - nāc mani glābt!


Kopējais iespaids ir tāds ka šis telefons ir 2-3x sarežģītāks un ar daudz vairākām iespējām regulēšanā, kopējais vizualais kā hardware tā UI ir smuks, skaists, bet virkne lietojumprogrammu nu galīgi nav ne skaistas, ne smukas, loģika dīvaina, neierasta un gribas tās aizvietot kaut vai ar attiecīgajām Samsung programmām. Te vēl ir nu jāpiezīmē ka daudzu tik ļoti peltais Toch Wiz nu vismaz man personīgi ļoti patīk un izpilda visas vēlmes, to pašu pateikt par šī telefona UI nu nekādīgi nevaru, ja nu vien par kopējo kas neskar konkrētās aplikācijas


Nu jā, ja kas, par kopējo, kā reizi viss ir ok - patīk!!

Link to comment
Share on other sites

šo kārtību kā izmainīt vēl neesmu sapratis

 

Settings -> Notification drawer - > Tiles and layout

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...