Jump to content

rekordu novēroju


Tornis
 Share

Recommended Posts

Ja izdala uz vienību nemaz tik traki nav neskaitot lietoto statusu, bet kāreiz klausoties Clock DVA rodas aizdomas, ka pircējs taisīs kādu retu ūberrareveryspecialfetishverylimitededition ieraksta pārizlaidumu. Jāsaka gan, ka šādu MA-R versiju nebiju līdz šim redzējis.

Link to comment
Share on other sites

šitajos lietajos korpusos ja pa pjaņiem izkrita no rokas un uzkrita uz kājas, bija zilums ne pa jokam ! :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pilns ar slimiem cilvēkiem, bet ja nu kādam interesē, tad par jevriku gabalā var pārdot. Lēti, jebajā varēs pa 10 jevrikiem pārdot. :)

Link to comment
Share on other sites

Mopsi, ja tev ienāk labas hroma vai metāla kasetes, vēlams jaunas, C-90, es ar lielāko prieku izrādīšu slimību un pa 2 EUR gabalā nopirkšu no tevis.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Afigetj!?!?!?!  Kādus gadus 6-7 atpakaļ izsviedu ārā kādas 200 kasetes, tai skaitā arī jaunas nelietotas, domāju kam tādu drazu vairs var savajadzēties........ būtu zinājis... eh

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Mūslaiku USB puļķu un iTelefonu laikmetā, cik gadi vēl jāpaciešas, lai kompaktie diski skaitītos raritāte, par ko audiofīļi sūro ciparu locīs? :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Tās kas apzīmetas ar Postion High (Chrome, CrO2, type II) EQ70us un Position Metal (Metal, type IV) 70us

Link to comment
Share on other sites

 Mūslaiku USB puļķu un iTelefonu laikmetā, cik gadi vēl jāpaciešas, lai kompaktie diski skaitītos raritāte, par ko audiofīļi sūro ciparu locīs? 

 

:resent: ...droši vien tādu laiku nepiedzīvošu - da ar šo man nav daudz kollekcijā...varbūt ap 300 gab. un tie paši 90 gadu brūvējuma.

 

Rūpnieciski ražotie - varbūt, varbūt vēl būs lietojami...bet kopijas no labiem diskiem - visticamāk ka neizdzīvos ( tikai un vienīgi mans viedoklis )

Labots - Vitalii
Link to comment
Share on other sites

Kaut kā man neaiziet, pa lielam naher tādas būtu vajadzīgas, nu ok dažas, nelietotas, lētas priekš vecās labās kasešu dekas, lai neierūsē, bet tāds daudzums lietotu un vēl par kosmisku ciparu? :O

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Vai magnētiskajās lentās sarakstītā informācija pēc atomkara vēl ir nolasāma?

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Ja lentas ir kautkur dziļi zem zemes, bunkurā, tad iespējams 90% no datiem būs normāli saglabājušies. 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Vai tad driizumaa atomkarsh briest? :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Kas to lai zina

Link to comment
Share on other sites

Man ir TC-K808ES kasešnieks, uz kura man patīk pa reizei kaut ko no svaiga vinila uzrakstīt. Īpaši, ja vinils nav mans. Saprotams, ka šis aparāts vislabāk performē uz hroma un metāla kasetēm. Cita lieta, ka tā ir tāda niekošanās, ne jau nopietna mūzikas rakstīšana. Tai man ir STM-610 uz 38 cm/s :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Man mājās ir ap 150 kasetēm... kādā 3 daļa ir orģinālie albumi... nevaru saprast ko ar to iesākt... nopirkt nopietnāju kasešu atskaņotāju, ko pievienot sistēmai... vai visu bagātību mest ārā... :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Man mājās ir ap 150 kasetēm... kādā 3 daļa ir orģinālie albumi... nevaru saprast ko ar to iesākt... nopirkt nopietnāju kasešu atskaņotāju, ko pievienot sistēmai... vai visu bagātību mest ārā... :)

 

Pērc nopietnāku kasetnieku. Laukā nemet.

Ja nu gluži mājās nav vietas, tad var kasetes piedāvāt man... par noteiktu atlīdzību izšķirotu, iegādātos (īpaši, oriģinālās kasetes).

Link to comment
Share on other sites

Melvin... tādēļ jau saku ka žēl mest ārā... :)

Es jau kādu gadu atpakaļ skatījos kasešu dekas... bet LV neko normālu nedabūju (audiostārā bija jauna TEAC). e-bay protams ka var dabūt labos Nakamichi un/vai Yamahu... Tikai nezinu cik labi sūtīt šādu lietotu iekārtu no neta...

Link to comment
Share on other sites

nesen ss bija kaut kāds tascam iemests

Link to comment
Share on other sites

Es izvēlētos Sony vai Akai. Iemesls prozaisks - daudz donoru un rezerves daļu piedāvājums ir OK. Man, piemēram ir SONY 808ES. Ļoti labs aprāts. Saprotams, arī pret Dragon nebūtu pretenziju vai arī pret GX-95. Vai kādu Tandbergu. Vai TEAC Z5000.

Link to comment
Share on other sites

nopirkt nopietnāju kasešu atskaņotāju

Labu Nakamichi deku nevēlies?

Edit: Tornis pasteidzās :) Netici viņam - Nakamichi ir visām dekām dekas, sony un Akai, tas tāds širpotrebs :D

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Gribu Nakamichi... :) Kādu modeli piedāvā?

Link to comment
Share on other sites

Bx-300

Link to comment
Share on other sites

Interesanti... :)

Es biju domājis par Nakamichi DR-1, DR-2, DR-3, Yamaha KX-393, KX-670, vai kautkā tā... tikai tā arī īsti netieku skaidrībā ar ko kurš models labāks, sliktāks... :(

Link to comment
Share on other sites

Es īsti nepārzinu Naku hierarhiju, bet zinu ka BX-300 ir "vidējās" klases modelis, kas samērā labi kotējas. Krutākais modelis ir Dragon un maksā attiecīgi.

Edit: nedaudz iegoglēju - BX-300E ir nedaudz senāks modelis - 80-to otrā puse.

http://www.vintagecassette.com/nakamichi/bx_300

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Yamaha pati nekad nav ražojusi kasešniekus, bet pasūtīja OEM ražotājiem. AFAIK. Tas pats NIKKO. Ražoja arī SANYO, SANSUI, daļu no Marantz un, SIC! pat lētos Luxmaņus 80jos.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Man mājās ir ap 150 kasetēm... kādā 3 daļa ir orģinālie albumi... nevaru saprast ko ar to iesākt... nopirkt nopietnāju kasešu atskaņotāju, ko pievienot sistēmai... vai visu bagātību mest ārā...

Ārā nemet, nopirkšu. 


 

 

varēji lenti notīt un tukšās spoles uzdāvināt man.

Svarīgākais jau ir ieraksts. 

Link to comment
Share on other sites

Nu vot, brīnos kādam loham jābūt, lai par sūda kasetēm, kas pēc visiem kritērijiem ir lo-fi un mūsu laikmetā ir nesamas pa taisno uz musoru, cilvēkam netrūkts nekaunības pat paprasīt naudu! :D Pie tam kādu summu! :D Vot, es točno gribētu apskatīties uz to idiotu, kurš tās ir nopircis. :D

Nē, nu laikam jau dorņi atrodas, kam tie sūdi ir vajadzīgi! :D Es tos klamus ņemtu tikai tad, ja man kāds par to piemaksātu! :p

Link to comment
Share on other sites

Nē, man viss kārtībā, es tikai gribēju uzskatāmi parādīt, ka es arī māku ielīst tēmās, kas mani galīgi neinteresē un kaut ko nejēgā pa..irst tā pat vien aiz ne ko darīt. Tikai atšķirība tāda- ja par vadiem mēs varam strīdēties ir tur uzlabojums, vai nav, vai, ja ir, tad kāds, tad attiecībā uz analogo audio, domāju, ka katram skaidrs, ka objektīvi vērtējot, analogais audio līdz digitālajam nevelk ne pēc kādiem parametriem.

Vot, mani nedaudz vienmēr ir interesējis, a nez- analogā video fanu pulciņš arī kaut kur ir? Nu kā, bildei būtu jābūt maigākai, ne?

Link to comment
Share on other sites

Es tev varētu atvest kaudzi tautas, kas tev pastāstītu, ka jebkurš tīri analogs ieraksts, kvalitatīvs, protams, ir NESALĪDZINĀMI labāk skanošs par jebkuru, vienalga, PCM, DSD, 16/24/32 bit , vienalga cik KHz samplinga digitālo signālu. Sāksim kaut vai ar Baušķenieku. :) Tāpat pēdējais Daft Punk albums speciāli tika rakstīts TIKAI analogi.

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...