Jump to content

[Pārdod] Acer Aspire V5-573G


Enemy*Down

Recommended Posts

Pārdodu ļoti labā vizuālā stāvoklī acer aspire v5-573g, tikai viens defekts nestrādā akmulātors, tā viss pārējais iet ļoti labi, un līdz šim ir pavilkusi jebkuru spēli.

CPU: Intel Core i5-4200U
GPU: NVIDIA GeForce GT-750M 4GB un Intel HD 4400

Display: 15.6" HD Acer ComfyView LCD

Memory: 8 GB DDR3

HDD: 1 TB

Sound: Dolby Home Theater v4 un 4 speakers

USB: 2x 2.0 port, 1x 3.0 port.

Klaviatūras apgaismojums: Jā

VGA: Nē

HDMI: Jā (max support 3displays)

Operētājsistēma: DOS.

 

Acer-Aspire-V5-573-3.jpg

 

Vairāk info: http://www.notebookcheck.net/Review-Acer-Aspire-V5-573G-54208G50aii-Notebook.99264.0.html

 

"The average price of our configuration is 655 Euros (~$874), which makes it very appealing for working or gaming on the go."

Mana cena 400 Euros, nav akmenī kalta.

Labots - Enemy*Down
Link to comment
Bruketajs

Pag, vai tad lapsis ir tik ļoti vecs, ka minēto problēmu nerisina garantija? Šaubos vai normālā situācijā akumulators var pilnībā nonīkt mazāk kā pusgada laikā.

Savukārt ar minēto defektu, cena ir kosmoss, pat tālais kosmoss.

Link to comment
Enemy*Down

Akmulators ~30eur, ebay'ā, 

http://www.ebay.com/itm/ACER-ASPIRE-V7-582-NOTEBOOK-BATTERY-TESTED-WORKING-AP13B3K-/331329931520?pt=LH_DefaultDomain_2&hash=item4d24cd8900

Kam nav līkas rokas, iespējams varēs sataisīt, man diemžēl līkas rokas. :( (man no tām 4batterijām, divas ir izņemta, nesanāk atpakaļ ielikt.)

 

Un par garantiju, lapsis ir pirkts Vācija, un garantija,čeks,kaste, viss atrodas Vācijā.

P.S. cena nav kalta akmenī.

Labots - Enemy*Down
Link to comment

... nu tad brauc ar savu kasti uz Vāciju ! 

 

P.S. Kas tev teica , ka baterija - vainīga varbūt problēma uz datora plates !

Link to comment
viesturs0711

 

 

Akmulators ~30eur, ebay'ā,

 

Var tak noziedot 30 euro un pārliecināties vai aķis strādā. Tad kompim vērtība protams pacelsies!

Link to comment
viesturs0711

Un pēc mēneša kompis pa normālu cenu, tagad tas viss baltiem diegiem šūts, jo pastāv varbūtība par defektīvu plati.

 

Vēl jau var aiziet uz kādu Elkor vai RD electronic un mēģināt sarunāt ar pārdevēju lai iedod uz vietas aķi pārbaudīt no identiska kompja! Domāju, ka pārdevēji nav zvēri un būs uzreiz skaidrs kas un kā!

Link to comment
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
×
×
  • Izveidot jaunu...