Jump to content

Raustas bilde serfojot pa browseri(HD7770)


viper62
 Share

Recommended Posts

Sveiki,tātad nesen nomainīju savu 9600 gt pret ko jaudīgāku ,precīzāk Gigabyte Ati Radeon HD7770oc rev2.0.Ieliku videokarti padzenāju speles viss likās okey,kamēr kādu dienu nesāku serfot pa internetu,pamanīju ka bilde taka rautas un to nevar nepamanīt.Driveri pēdējie kas pieejami.Kādam ir bijusi šāda problēma? :mda:

 

Specene:

Proc.- AMD Phenom II X4 965

Mat. - MSI 760G-P43(FX)

Ram - 4gb Corsair

Video - Ati Radeon HD7770 OC rev2.0

PSU - 500w

Monitors - samsung syncmaster T220

 

 

Labots - viper62
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Videokarte tā nav, jo mana datorā nekā tāda nebij, baigi dīvaini mož kkas ar monitoru savienojumā ar šo videokarti?

Spēlēs viss ok?

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Neliec pēdējos beta draiverus. Rollback uz kaut ko stabilāku. Pēdējā laikā AMD netiek īsti labi galā ar saviem draiveriem.

Link to comment
Share on other sites

@bomars dvi vads ? ar veco karti nebija tāda problēma,protams vadu parbaudīšu...

 

@McB nu tad izskaidro kur esmu kļūdījies instalācijā?Nevis vienkārši stūlbi uzdi... 

 

@Emilz tieši nestāv beta drivers 

Labots - viper62
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nezinu par vadu, man ta stāvēja ar VGA uz DVI parveidotāju, bet pēc raustīšanas vadā neizskatas ka ir problēma

Link to comment
Share on other sites

 

 

tieši nestāv beta drivers 
 

 

Nu tad varbūt pastāsti kaut ko vairāk? Pēdējie draiveri ir 14.9.1 beta2 vai beta1. Vai to pašu novēro arī ārpus neta browsēšanas? Kā ar citiem pārlūkiem?

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Paņem uzinstalē vecos draiverus kas teiksim Diskā bij vai man liekas gigabyte majaslapa ar viņiem vecāki stāv kā amd majaslapā, ja nē tad paņem jaunakos pedejos betas draiverus amd majaslapā

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Driveri bija 14.9 ,raustīšanās bija traka,tgd uzliku no gigabyte mājas lapas 12.x un palika labāk ,vismaz nekrīt uz nerviem ,jo noraustas balta svītra monitora augšdaļā...

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nu ja mainijas tad tur visa lieta arī grozās ap softu, a pašus jaunākos nemēģinaji, teici ka tev ir beta bet ir vel jauni beta, kurš tev win?cik bitu?

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Tīri softa vaina, jo dažāda veida ekrāna raustīšanās  vai flicker visbiežāk nozīmē to, ka videokartes signāls netiek nolasīts pareizi.

 

Tīri patestē vecākus draiverus.

Link to comment
Share on other sites

Ja instalē vecāku draiveru versiju, pirms instalēšanas obligāti iepriekšējos video draiverus safe modē nosweepo ar kādu programmu, kas nu pašam labāk patīk.

Link to comment
Share on other sites

Beidzot piekeros pie pc.Uzliku svaigu win,jo bija jau laiks un uzliku veco driveri.Problema nepazuda.Liekas ka barosanas blokam nepietiek jaudas,jo tads china shit jau ir...

Link to comment
Share on other sites

Par vainu monitorā neviens iedomājies nav?
Mans vecais tā nomira, sākumā drusciņ raustījās, tad ar vien vairāk un biežāk līdz vispār visa bilde raustījās un tad jau jāmet bij ārā

Link to comment
Share on other sites

Nu tad vins visu laiku raustitots,neatkarigi no ta ko es daru.monitors saja gadijuma nebus ,jo ar integreto gpu nebija problemu.uzinstaleju driveri un problema back.tomer lielas aizdomas uz psu pusi

Link to comment
Share on other sites

Tad tik maini nost, jo tā karte neēd daudz strāvas un ja vaina tur, tad baroklis jau galīgi nevelk. Aizņemies kādu 100% ejošu barokli, tikai lai notestētu.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
mhm, jo taču pie spēļu dzenāšanas baroklis tiek noslogots mazāk, nekā browsējot netu?

 

Tieši tā spēles noslogo barokli vairak lidz ar to pretēji gluhiem tad speles butu japaradas nevis browsejot pa netu

 

Pašam man ieliekot r9 280x ar gadījās stulba sitācija, spēlēs pari gaja uz gaišiem foniem labi pamanāmas svītras aiztiepu uz citu istabu  pieslēdzu pie tv viss ok, atstiepju atpakal atkal svītras, beigās konstatēju ka ieliekot citā pagarinātaja moni viss bij ok  :mrgreen: čainīzeru pagarinātajs 

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

problema atrisinata ar AMD Catalyst Driver in BETA 14.3 version driveri,pagaidam viss strada gludi un bez rasutisanas pazimem :cool2:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...