Jump to content

Uzlabot veco kārbu lai varētu padzenāt kādu spēli


J.Reinis
 Share

Recommended Posts

Sieva gribot uzspēlēt drīzumā gaidāmo Dragon Age 3 (prasības), attiecīgi vajadzētu viņas kompi uzlabot lai vismaz uz medium/high uz 1080p pavilktu.

Es pats dzelžiem īpaši nesekoju, un spēļu lietām ne tik, tādēļ palūgšu foruma komplektāciju guru man iebakstīt ar pirkstu, ko mainīt/piepirkt esošajai kārbai, lai dabūtu labāko atdevi ar ne lielākajiem ieguldījumiem:

  • CPU i3 3220 3.3Ghz uz lga1155
  • RAM 8GB DDR3 Corsair
  • Video Saphire Radeon hd7750 2GB
  • SSD 240GB Corsair
  • MB Asrock b75m-dgs 
  • PSU Fortron 500W

 

Ir jēga i3 aizstāt ar kādu entry level i7, jebšu CPU mūsdienās nespēlē tik lielu lomu spēlēs? Mož vispār visu kārbu jāmaina nost nafig? pašreizējā viņai tika salasīta gadus divus atpakaļ priekš darba vajadzībām. Negribu arī AMD cepeškrāsni, jo tomēr pirmārā vajadzība ir to kārbu lietot darba vajadzībām pa 6h dienā, un spēli padzenāt pa retam.

 

Paldies jau iepriekš.

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

shadow118

Viss tur man liekas toč nav jāmaina, pietiktu, ja ieliktu jaunu videokarti un proci. Priekš spēlēšanās kāds entry i5 derēs (kaut vai tāds, kā man ir - 3350P - viens no lētākajiem, jo nav iGPU), i7 jau buus overkill. Un videokarti kādu 270X vai 280. Būtu vispār labi zināt, kāds tev budžets

Link to comment
Share on other sites

intervall

Starp i5 un i7 uzlabojums ir tikai pāris fps spēlēs.


Kā jau te minēja, nomaini VGA un viss ies rūkdams.

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Starp i5 un i7 uzlabojums ir tikai pāris fps spēlēs.

nu jā, bet viņam jau ir i3. No i3 uz i5 atsevišķās spēlēs būs diezgan jūtams uzlabojums 

Link to comment
Share on other sites

Ar i3 nevajadzētu būt nekādām problēmām spēlēt arī prasīgas spēles, taka viss principā no videokartes ir atkarīgs.

 

R9 270/270X būs ļoti labs uzlabojams un uz 1080p varēs spēlēt lielāko daļu spēļu vismaz uz High iestatījumiem.

Link to comment
Share on other sites

intervall

Tas arī neder.

Tev jāskatās ivy bridge, ja vēlies paturēt mb, visi, kas sākas i5-3xxx.


Ekvivalents r9 270x būtu gtx 760, ar mazu pārsvaru.

Link to comment
Share on other sites

intervall

Ja Tevi tas interesē, vari dabūt i5-4570 par EUR 120, par ietaupīto naudu vari paņemt haswell MB.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...