Jump to content

Lattelecom TV dekoderis


voldis
 Share

Recommended Posts

Labdien!

 

Vēlējos uzzināt, vai var sataisīt tā, lai Lattelecom interaktīvās TV dekoderis uztvertu WI FI un nevajadzētu vilkt līdz dekoderim interneta vadu. Problēma ir tajā, ka pārvietoju televizoru un problēmas sagādā vada ievilkšana līdz dekoderim.

Link to comment
Share on other sites

Iespējams var nokonfigurēt rūteri ka reciveri varbut varetu strādāt. Vel variants ka izmanto tos adopterus kuri netu laiž caur elektrības vadiem.

Link to comment
Share on other sites

Priekš tuneļa vajadzēs katrā galā pa ruterim. Bet ja ruteri nevarēs uzčinīt tā, lai modems, vai centrāle to ruteri notur par iTV dekoderi, tad būs vien jātic Lapajam.

 

p.s., kaut arī, manam optiskajam modemam vienā TV-LAN ligzdā divi TV dekoderi man saslēgti caur pie LTC pirkta Zyxel switča. Tā kā...

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

kā tas darbojas, ka caur elektrības vadiem iet internets. Tas ir es vienā rozetē pierubiju un tad jebkurā no mājas rozetēm man ir internets?


no LTC ruutera 2aa porta iet vads kas iesprausts manaa ruuterii portaa nr 1 un otraa ruuterii no porta nr 1 uz dekoderi (ruuteros DHCP izsleegts dekoderis smuki sanjem LTC ip un straada) vairaak pie tiem ruuteriem nekas nav piesleegts ne ar vadu ne wifi.
vieniigais pc ir piesleegts caur wifi ar LTC ruuteri un briizhos kad tiek veerta valjaa kaada lapa TV noraustaas skanja/atteels
ja kompi nelieto tad viss ok.
tagad jautaajumi
1)Vai LTC modeemaa/ruuteri ir nokonfigureetas prioritaates PC<TV nu piemeeram kko velkot lai interents tiek vispirms padots tv un pc tikai tik cik paliek paari (esmu dsl nevis optikas lietotaajs)
2)vai vareetu buut taa ka piesleedzot ruuteri taas prioritaates tiek izjauktas un ja jaa peec kaa vinjas darbojas ? (varbuut ruuterim jaauzliec taada pati mac kaa dekoderim)? 
3)vai LTC modeemaa/ruuterii ir jaadeg lampinjai kur ir TV ? (wireless un citas mirgo/deg) bet tur kur ir TV tur nekaa
paldies

edit:
kaadam no shejienes lietotaajiem vispaar ir sekmiigi palaists itv caur wifi ? ja jaa tad ar kaadu tehniku?

Link to comment
Share on other sites

Par pirmo punktu, cik atceros, kādreiz nogriezās neformāla infa, ka LTC prioritātes datu plūsmā ir:

 

1. Telefons

2. TV

3. Internets

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

caur wifi var palaist izmantojot divus wifi Accesspointus, kas spēj "bridžot" ethernetu ligzdu uz radio.

 

---- ltc modem ---- wifiAP ~~~~~~~~~wifiAP ---- TV

 

uz wifi ap radio interfeiss un rj45 interfeiss bridge modē. Praktiski ir laists un strādā caur cisco Ap12xx sēriju.

Domājams to pašu var uztaisīt uz dajebkā, kas suportē "bridžošanu"

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ienā rozetē pierubiju un tad jebkurā no mājas rozetēm man ir internets?

Teorētiski pat krutāk. Visur, kas zem viena transformatora. Praksē - jo tālāk, jo bēdīgāk.

 

ggg97, Telekoma prioritāte sen vairs nav telefons, bet gan optika un interaktīvā TV (komplektā).

Labots - Volters
Link to comment
Share on other sites

 Nu jā man laikam nesaprast, kapēc vajag, priekš interaktīvās televīzijas, veik rituāldejas ar bubenu ap diviem rūteriem un vēl nezini vai viss darbosies.  Neesmu vēl redzējis situāciju, kad nevarētu aizvilkt tīkla vadu un tas tak maksā kapeikas, bet divi labi bezvadu rūteri būs daudz dārgāki. Ja vēl pats neprot tos konfigurēt, tad vajadzēs papildus lmeistaram maksāt. Vot nafig vajag šitādu jāšanos?

Link to comment
Share on other sites

Nafig LTC nevar iebūvēt dekoderī WI FI uztvērēju   :glare:

Kas tas par USB portu dekoderi, vai tas vispār darbojas un ko tas dod?

Link to comment
Share on other sites

Pēc lattelecom teksta, tas USB esot atspējots. Bet ražotājs gan jau tam ar savu, ne LTC paredzēto firmwāri, kaut kādas funkcijas ir atvēlējis.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nafig LTC nevar iebūvēt dekoderī WI FI uztvērēju 

Lai tu neteiktu ka tas dekoders ir mēsls, raustās un karās. Nevar pa bezvadiem garantēt nepārtrauktu datu plūsmu, un katru datu paketes izkritumu redz uz ekrāna. Var mēģināt izlīdzēties ar tiem adapteriem uz elektrības tīkla, ja elektronistalācija ir labā stāvoklī, nelielos attālumos, viena fāze, tīklā nav traucējumi (PSRS ledusskapju kompresori, urbjmašīnas (dzirksteļojoši kolektormotori)), ir cerība ka būs OK.


 

 

Pēc lattelecom teksta, tas USB esot atspējots

Pēc Lattelecom, tas paredzēts smartfonu uzlādei.  

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Pēc Lattelecom, tas paredzēts smartfonu uzlādei.  

 

Tu mani saintriģēji, aizgāju pamēģināt. Diemžēl, mans smartfons bļauj, ka lēna uzlāde :(

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...