Jump to content

PSU prieks 280x


Meilins
 Share

Recommended Posts

Labdien, velos iegadaties 280x karti bet baroklis ir 500w un ar vienu vadu prieks gpu. Kartei vajag 8 pin un 6 pin. Viens man ir bet otrs nav, vai nav kada pareja?

 

Paldies par atbildem jau ieprieks.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja barošanas blokam nav paredzētie vadi, tad nevajag ar pārejām darbināt videokarti.

 

Normāls barošanas bloks ir vajadzīgs, kam ir gan 8pin, gan 6 pin štekeris.

Link to comment
Share on other sites

Ierakstām googlē "PSU calculator"

 

Atrastajā lapā savadām sava PC komponentes un uzzinām cik watīgs ir vajadzīgs PSU. Ja neticam, izvēlamies citu lapu.

 

Attiecībā uz autora jautājumu - es nezinu kādas ir parējās komponentes, nezinu kāds ir baroklis (500w neko nenozīmē, ir ķīnas veidojumi kam 500w ir tikai uz uzraksta).

Bet ja tas ir normāls 500w psu, tad atbilstoša pāreja (Kā atasan teica) un viss notiksies. 

 

 

 

Ja barošanas blokam nav paredzētie vadi, tad nevajag ar pārejām darbināt videokarti.
 

 

Ne jau konektoru veids  vai daudzums ietekmē strāvu, ko var dot baroklis! 

Link to comment
Share on other sites

Ne jau konektoru veids vai daudzums ietekmē strāvu, ko var dot baroklis!

Nē, bet tas parāda vai ražotājs ir paredzējis vai nav paredzējis ar šo barokli barot attiecīgas jaudas videokartes.

Pāreja jebkurā gadījumā būs jāliek ķēdē, tātad liks lielu slodzi uz molex līnijas vadiem. Tāpat autors nav minējis kas par barokli, kādi štekeri viņam jau ir vai nav.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

 

 

Priekš 280X rekomendētais ir 600W baroklis.
Jāpiebilst ka ražotāju rekomendācijas parasti attiecas uz cheapo/no-name , ja tiek ieteikts 600W , tad reāli sakarīgas firmas 500w arī pavilks bez problēmām. 
Link to comment
Share on other sites

Priekš 280X rekomendētais ir 600W baroklis.

 

 

Jā, bet ja autoram jau ir 500w (cerams +/- ciešamas) baroklis, tad pirms izmest naudu par jaunu un nebūt ne ne lētu barokli - varbūt ir jēga nopirkt pa pāris eur pāreju? 

 

Nu nevilks baroklis, labi, pāris eur pa kāju, nopirksim jaunu barokli...

 

 

 

Nē, bet tas parāda vai ražotājs ir paredzējis vai nav paredzējis ar šo barokli barot attiecīgas jaudas videokartes

Savā laikā nebija videokaršu kurām vajadzēja daudzpinu papildus barošanu. Bet tas nenozīmē ka netika ražoti jaudīgi un kvalitatīvi barošanas bloki. 

 

Un tagad ķīnietis var pielodēt 6 pin, 8 pin 10 pin, da jebkādu konektoru pie sava barošanas bloka! Konektoru esamība / neesamība nekādi nenorāda uz PSU kvalitāti laikā kad gandrīz viss tiek ražots ķīnā.... 

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

 

 

Jā, bet ja autoram jau ir 500w (cerams +/- ciešamas) baroklis

Ja bez kādiem 6 vai 8 pin kontaktiem, tad jau baroklis ar gadiem, iespējams pat ar labu efektivitātes zudumu.

 

 

Nu nevilks baroklis, labi, pāris eur pa kāju, nopirksim jaunu barokli...

Ja neparaus visu pārējo līdzi aizejot pie dieviem tas baroklis.

 

 

Savā laikā nebija videokaršu kurām vajadzēja daudzpinu papildus barošanu.

Un kas no šī secinājuma liek domāt, ka liekot pārejas no Molex uz 6/8pin baroklis varēs pavilkt to slodzi?? Vēl jo vairāk ņemot vērā daisy chain??

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja neparaus visu pārējo līdzi aizejot pie dieviem tas baroklis.

 

Kad (un vai vispār?) esi redzējis ka baroklis nodedzina pārējos sistēmu?

 

Es esmu. Kādus gadus 15 atpakaļ bija tādi Linkword barokļi kas tā darīja. Viņiem bija projektēšanas kļūda.

Pēc tam ne reizi neesmu novērojis ka dēļ barokļa nodegtu kaut kas cits.  

Link to comment
Share on other sites

Kad (un vai vispār?) esi redzējis ka baroklis nodedzina pārējos sistēmu?

 

Dažu gadu laikā 2 tādi gadījumi manā praksē ir bijuši - Inter-tech un Codegen barošanas bloki. Vienā gadījumā nomira baroklis, parāva līdzi mātesplati un RAMus, otrā tikai mātesplati un vienu cieto disku. Abos gadījumos bija iebāztas pārāk rijīgas grafikas kartes iekšā - GTX 280 un kaut kāda ATI karte.

Katrā ziņā bez precīza barošanas bloka modeļa es nekad neriskētu kādam ieteikt likt jaudīgu videokarti + vēl caur pārejām.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

Rubenis, šeit mūsu pieredze atšķiras.... Man nav gadījies ka baroklis nodegot parauj līdzi pārējo sistēmu (izņemot neapstrīdami gļukainu barokli), tev ir....  

Link to comment
Share on other sites

Personiigi ir gadiijies, kad peec papildus vairaaku HDD piesleegshanas, baroshanas bloks ar skalju paukshki vienkaarshi nokuup. Par laimi toreiz neko sev liidzi neparaava (vismaz uzreiz ne), bet peec kaada pusgada arii maatesplate nospraaga. Nevaru droshi teikt, bet ljoti iespeejams, ka pie taa tas pats spraagushais baroklis bija vainiigs.
Baroklis bija Gembird 450W.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Personiigi ir gadiijies, kad peec papildus vairaaku HDD piesleegshanas, baroshanas bloks ar skalju paukshki vienkaarshi nokuup.

 

Jā, šādas situācijas ir redzētas!

 

 

 

bet peec kaada pusgada arii maatesplate nospraaga. Nevaru droshi teikt, bet ljoti iespeejams, ka pie taa tas pats spraagushais baroklis bija vainiigs.

Nu nu, tas jau uz sazvērestības teoriju velk...   


Piebildīšu ka datorus laboju gandrīz 20 gadus,. Visādi gļuki ir redzēti. Tomēr tas kas, baroklis nodedzina pārējās komponentes ir pieredzēts tikai vienu reizi - ar tiem linkword barokļiem,

Citādi baroklis nomirst, pc izslēdzas. Nomainām barokli un viss ir kārtībā!

Link to comment
Share on other sites

baroklis chieftec 500w 80+ pareja sistema:i3 2210, 4gb ram un ssd 120 un hdd 1tb. Ar to pareju vajadzetu iet?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ar to pareju vajadzetu iet?

Vajadzētu!

 

Un pat ja neies - vissliktākajā variantā psu nodegs!

Tad arī būs jāpērk jauns!  

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Radeon 280X ir dažādas!

Piemēram, Sapphire Toxic kartēm 280X PSU ir 750W (rekomendējamais).

Un 2X8 PIN kabeļi.

Starp citu, dažiem 600W barošanas blokiem arī nav 2x8 PIN kabeļa, bet tikai viena 8 PIN un viena 6PIN, tad var izlīdzēties ar pāreju.

Bet ja ir tikai viens 6PIN kā konkrētā gadījumā, tad tas barošanas bloks nav paredzēts tik jaudīgām kartēm, un ir diezgan riskanti ar tām pārejām (ir arī 500W bloki ar 2x6 PIN, kur var likt).

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Man ir baroklis ir Corsair CX-500(Jaudīgākā versija kurai 456w ir uz 12v līnijas) (ir arī otra versija kam ir 408w uz 12v linijas), tātad man ir cx-500 jaudīgāka versija un baro diezgan labi manu R9 280X ar fx-6300 proci, bet man ir gigabyte ražojuma karte kurai ražotājs rekomendē 600w, ventilators baroklim joprojam nedzirdams, tatad baro ok, bet ja tiešam toxic ražojuma r9 280x karti man bail butu slegt, protams manam baroklim jau bija 2x 6+2pin

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

baroklis chieftec 500w 80+ pareja sistema:i3 2210, 4gb ram un ssd 120 un hdd 1tb. Ar to pareju vajadzetu iet?

 

http://www.chieftec.com/chiefpower_D.html

 

http://www.chieftec.com/power_GPA.html

 

Kāds no šiem tev ir??? 

 

EDIT: @@Tubus jau visu taka aprakstīja, mana paša pieredze ar šo barokli ir liela, bet neko tik jaudīgu tam klāt nekabinu.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

Ja tas ir GPA-500S8 un karte ir sapphire 280x toxic tad rubīsies ārā. Tos štekerus ja labi grib var ielodēt baroklī (Argusā var visu smuki nopirkt), bet kā jau atzīmēja tādas slodzes tiem nav paredzētas. E35 transformātors tam baroklim pie šīs shemotehnikas 550w ir max. Principā tie ir no 350-550W. Lielais kondiķis,- 270uF, arī bišku pa mazu, derētu vismaz 330uF. 

Link to comment
Share on other sites

Viss ar to barokli griezisies ar visu páreju. Man uz 550W Chieftec'a jau pus gadu gtx770oc karájás :)

Nu bomár, nezinu par to jaudu... kká neizskatás :D

Labots - Bysprint
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
Man uz 550W Chieftec'a jau pus gadu gtx770oc karájás

 

 

Labak vispār vari nerādīties šadās tēmas, salīdzināji gan tev 550w griežas GTX770, bet šeit iet runa par 500w un 280x kas ir jaudīgaka karte par tavu +mazaks barotajs, ja runa par toxic 280x, tad visapar gtx770 tālu, toxic r9 280x šite nejies, gigabyte ražojuma vai citu kam ražotajs rekomende ap 600w ies uz 500w barokļa kas nav noname

 

Autoram kāda tad ražotāja un kādu 280x karti doma likt klāt?

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

 Itkā pietikt vajadzētu psu, jo procis tev ar mazais

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Es tomēr ieteiktu iegādāties atbilstoši PSU,lai nebūtu  "pārsteigumu". Pēc paša pieredzes :superstition:  Nomainīju uz  Corsair RM-850, Vadu cik uzziet un SAPPHIRE R9 280X TOXIC.  Viss griežas un rūc.Nekādu problēmu. :grin:

Labots - pw1a
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...