Jump to content

LMT Atvērtais līgums


mickys
 Share

Recommended Posts

Atvērtais vispār vēl eksistē? Redzu mājaslapā tikai nomaksu.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Nu, man vēl pagājšnedēļ rādījās. Tas, tiesa, korporatīvajam piedāvājumam.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jap, esošie klienti var paņemt uz atvērtā telefonus.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Kāds ir mēģinājis praksi nomainīt ēbay screenu pie šitā Atvērtā līguma? kādas ir iespējas ja ekrānam kirdik? 

pieļauju ka LMT nokasīs 3 ādas par remontu.

Link to comment
Share on other sites

Lmt mainot stikliņu,maina arī ekrānu,vismaz manos gadījumos teica,ka tikai stikliņu nemaina. Un ticamībai atgriež arī nomainīto ekrānu+stikliņu.

Pa S5 man lmt paprasīja ap 370eur.

Pa S3 man lmt paņēma ap 120 vai 140eur.

SSā sludinājumos piedāvā pa zemākām cenām,ja piezvana un parunā.

Interesanti,ka LMT un BITE labo vienā vietā aparātus! Jo iedevu S5 gan LMT, gan vēlāk BITEI un bija tieši tas pats meistars,kurš jau LMT iedoto bija pētījis.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Lmt mainot stikliņu,maina arī ekrānu
Tādēļ, ka digitaizers ir laminēts kopā ar LCD, un ir nenormāls čakars viņus dabūt vienu no otra nost, un vēl lielāks čakars, dabūt jauno tikpat labi klāt. 

 

 

SSā sludinājumos piedāvā pa zemākām cenām,ja piezvana un parunā.
Oo, jā - paziņai pirms pāris nedēļām nomainīja viens šitāds darbonis - uzlika ķīniešu LCD paneli, kurš ar nevienmērīgu backlight. 
Link to comment
Share on other sites

Iespējams,nestrīdos, tik saku,ko zinu! :)

Rada gabals savai, kaut kādai Lumiai, caur ss nomainīja stikliņu pa 3x zemāku samaksu nekā LMT centrs prasīja. Vismaz uz doto brīdi šim displejs rāda labi.

BET,manā gadījumā, kad par S5 paprasīja gandrīz ekvivalentu summu,cik maksā pilnīgi jauns S5 (nejaukt ar S5 Neo), tad tas liekas absurdi!

Link to comment
Share on other sites

Kāds var pateikt kur LMT pēc tam tos lietotos telefonus nogrūž? Lietotus tak savā klientu centrā nepārdod! Kādam lombardam?

 

post-62394-0-48758400-1451296490_thumb.png

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Viņi laikam joko vismaz 6 mēnešus lietotus telefonus pārdodot par pāris desmit eiro lētāk nekā jauni maksā. Visvairāk sasmīdināja just spacer, blaster cenas :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

arī pašā LMT pārdod tos mazlietotos telefonus.. i neko īpaši lētāki nav.. turklāt paņemt var tikai nomaksā..

Link to comment
Share on other sites

 

 

pašā LMT pārdod tos mazlietotos telefonus..

ar 2 gadu garantiju

Link to comment
Share on other sites

 

 

Redzēju vienreiz no viņiem attieksmi kā pret mēslu - pietika.

 

Analoģiski. Kad šiem nomālējas, ka kaut ko grib viņiem noblēdīt, parādpiedzinēji tiek uzrīdīti bez brīdinājuma. Attiecību ilgums un šiem nomaksātās summas te nekādu lomu nespēlē. Un attieksme, attieksme un komunikācija :(((   

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Antons Burvīgais

Izskrēju ātri cauri visām lapām, bet īsti nepamanīju atbildi uz manu meklēto jautājumu. - Ja es paņemu telefonu ar LMT atvērto līgumu, tad telefonam nāk līdzi arī garantija? Ja rodas kāds defekts ražotāja vainas dēļ, tad man jānes par to atbildība vai arī es varu aiznest telefonu uz LMT filiāli un viņi garantijā, bez maksas, viņu salabo?

Link to comment
Share on other sites

@@Antons Burvīgais, pirmkārt jau izlasi atvērtā līguma nosacījumus - https://static.lmt.lv/lmt/files/Liguma_par_LMT_pakalpojumu_Atvertais_noteikumi.pdf

 

un FAQ - https://www.lmt.lv/lv/atvertais-ligums

 

īsumā.. telefons nav tavs īpašums, tev ir tikai lietošanas tiesības, līdz ar ko.. ja rodas kādi defekti/problēmas utt.. tu uzreiz nes uz LMT un tālākais ir viņu problēma. Respektīvi, garantija ir kā jebkurai precei.

Link to comment
Share on other sites

Destructo

@@Antons Burvīgais,

 

FYI - pagājušo nedēļ atdevu iPhone 6 uz garantiju (atvērtais), nedaudz gan ilgāk čakarējās nekā parasti pierasts, bet toties jauns aparāts atnāca atpakaļ.

 

Process aizņēma gandrīz 2 nedēļas  

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kā veicās ar telefonu atdošanu pēc pusgada? Visiem gludi izgājis?
Ir doma paņemt, gribu zināt ko par mikrošvīkām saka - vai nav jāapietas kā ar mazu bērnu.

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Mani arī interesētu - ir sanācis savējam 6-tajam iebuktēt stūri (neveiksmīgā leņķī krītot, starp citu, nenormāli vienkārši tas izdarāms - tā kā es vienmēr cenšos pret tālruņiem izturēties pieklājīgi, nebija līdz šim nācies piedzīvot, kā kritiens no 40cm augstas tumbočkas spēj tādu bukti atstāt..  :shok: ), un arī pēc Mērfija likumiem - tieši nedēļu pirms tam, kad gribēju uz 6s nomainīt uz Atvērtā līguma pamata. Eh..

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

@@J.Reinis,atkarīgs no pieņēmēja.. pašam nav bijis problēmu.. nesen LG spirit samainīju.. pētīja.. pētīja.. neko neatrada :D bet esmu redzējis, ka citiem baigi piekasās.. var būt visādi.. tiesa.. var būt arī tā, ka piedāvās aizsūtīt uz garantijas remontu un tad atkarībā no tā arī ņems vai būs jāmaksā.. 

Link to comment
Share on other sites

Cienītās S4mini atdevu un paņēmu P8lite. S4mini bija viens stūris uzsists, to mājā pieslīpēju lai izskatās kā dabīgais apbružājiens. Ilgi pētīja, bet neko neteica. Slēdza iekšā un ārā. Pat kameras darbu pētīja un aksesuārus ar.

Bet tākā viss bija ok, pretenzijas nebija.

Link to comment
Share on other sites

Ka tik apčakarēt - uz to esam meistari, tuvu līkdeguņiem... :D

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis
Ka tik apčakarēt

Kā tad vajadzētu strādāt Atvērtajam līgumam? Vai viņi pieņem, ka lietotājs savu telefonu 6 mēn. laikā neizņems no kastīties, un ka to tūlīt pēc nomaiņas varēs noritgot nākamajam klientam kā jaunu?

 

Kā jau minēju - es esmu retais savu kolēģu un paziņu lokā, kas ar tādu pietāti apietas pret savām handheld ierīcēm, ka tās pat pēc gada lietošanas lielākoties izskatās lieliskā kondīcijā - lielajam vairumam citu cilvēku no malas, ko esmu redzējis, tālrunis jau pēc diviem mēnešiem nēsājot apspīlētos džinsos un mētājot apkārt pa visām iespējamajām virsmām un zemi, izskatās kā no pakaļas izvilkts, un es varu derēt, ka absolūts vairākums ir tieši tādu lietotāju. Vai visiem kā vienam tiek attiekts Atvērtais? Vai arī jāpiemaksā 2/3 telefona vērtības? Kā tas strādā? 

Jo ja tas ir pēdējais mans sacītais variants, tad stipri izdevīgāk ir to tālruni nogrūzt ss.lv, nevis atdot LMT divkārt zem tirgus cenas dēļ sabuktēta stūra.

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

Jāpiekrīt Reinim, apčakarēšana zināmā mērā jau ir iekodēta dotā "atvērtā līguma" būtībā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jāpiekrīt Reinim, apčakarēšana zināmā mērā jau ir iekodēta dotā "atvērtā līguma" būtībā.

 

No LMT puses.  

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

tuvu līkdeguņiem

 

Vienīgie līkdeguņi ir lmt, kas plēš lielāku mēneša maksu, kā klasiskā nomaksā un pēc pusgada vai nu kad cilvēks atgriež telefonu. Pamanās tirgot amigo lapā u.c par gandrīz jauna telefona cenām... Vēl ar to nepietiek, sastādījuši cenrādi, kur par katru bojājumu attiecīgs sods... Beigās par vienu telefonu nopelna trīs telefonu vērtību...

Link to comment
Share on other sites

kas plēš lielāku mēneša maksu, kā klasiskā nomaksā

 

Bet protams, kā peļnai tak jābūt un laiks tak ir tikai 6 mēneši.

 

 

 

Pamanās tirgot amigo lapā u.c par gandrīz jauna telefona cenām...

 

 

LMT ir kategorijas, man šķiet, ka a, b, c . Katrai no tām ir savs garantijas laiks. A klasei ir 2 gadi. Tas, manuprāt, ir ok, nopirkt mazliet lētāk, bet ar divu gadu garantiju. 

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Ok, atradu info un remonta centrādi Atvērtā līguma sadaļā LMT profilā - https://static.lmt.lv/lmt/files/lmt_bojajumu_cenradis_lv.pdf

 

Ja esi pamanījies saskrāpēt stūri vai sasist ekrānu (tas jau viens un tas pats, viņu izpratnē), tad pirmajos 12 mēnešos dabūsi piemaksāt 205€ mainot tālruni Atvērtā līguma ietvaros, pirmajos 18 mēnešos 160€, vai 106€ no 18 līdz 24 mēnešu laikā. Normāli, ja esi izšķaidījis ekrānu lupatās. Nav normāli, ja tev ir sīki skrāpējumi vai uzdauzīts stūrītis.

Link to comment
Share on other sites

Te ir jājautā vai LMT darbinieki skolā ir labi mācījušies vielu fizikālās un ķīmiskās īpašības. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
J.Reinis

Interesantiem - tikko pamanīju, ka pašlaik iekš LMT ņemot septīto Āboltelefonu, tas sanāca teju par veselu simtnieku lētāk, kā vislētākajā bodē no salidzini.lv (643Eur vs 736Eur). Lieliska iespēja dabūt normālu mūsu reģiona trubu no oficiālā dīlera par 100€ lētāk, kā pelēko tālruni no kreisā VasjasRigaShop.

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

Destructo

Un atvērtajam līgumam arī neslikti nosacījumi - iPhone 7 128 GB par 41.00 EUR mēnesī.

 

Es vēl novilkšu pēdējos mēnešus ar savu iPhone 6 40.99 EUR mēnesī un tad varbūt nākamgad pāriešu uz septīto.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja esi pamanījies saskrāpēt stūri vai sasist ekrānu (tas jau viens un tas pats, viņu izpratnē), tad pirmajos 12 mēnešos dabūsi piemaksāt 205€ mainot tālruni Atvērtā līguma ietvaros, pirmajos 18 mēnešos 160€, vai 106€ no 18 līdz 24 mēnešu laikā. Normāli, ja esi izšķaidījis ekrānu lupatās. Nav normāli, ja tev ir sīki skrāpējumi vai uzdauzīts stūrītis.

Atbildēšu uz veco postu:

Manam ir Samsung Galaxy Care - apdrošināšana uz gadu. Attiecīgi, sasiti ekrānu vai noslīcināji, samaksāji cik tur tos 20 vai 30 eiro un viss.

Protams, ka LMT grib saņemt atpakaļ normāli lietotu telefonu, nevis tādu ar kuru ir korķētas alus pudeles.

 

Bet nu no otras puses, manam telefonam ir standarta šķībo problēma - pat labā vāciņā krāsa/hroms no kantītēm nāk nost.

S7 ir notrinies ap kameras rāmīti.

S4 pa perimetri hroms bija nolobījies ap displeju.

 

Ar Alumīnija korpusu anodējumiem ir līdzīgi.

Un šeit tas ir dabīgs nolietojums, nevis defekts un par to piemērot soda naudu nedrīkstētu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Interesantiem - tikko pamanīju, ka pašlaik iekš LMT ņemot septīto Āboltelefonu, tas sanāca teju par veselu simtnieku lētāk, kā vislētākajā bodē no salidzini.lv (643Eur vs 736Eur). 

 

Kur tādu cenu redzi??? Es redzu 779 Iphone 7 32GB

Link to comment
Share on other sites

Laikam kā juridiskai ir paskatījies, tad cenu bez PVN rāda :)

Link to comment
Share on other sites

Nez, man ar LMT pēdējā mēneša laikā problēmas - atteicās tačskrīns - aiznesu - jā, garantijas gadījums - tādu pašu nevar iedot vietā, esošo saremontēt nevar - došot citu telefonu - piedāvāja tehniski 2x sūdīgāku - arguments - ražotājs tas pats - nu jopcik, popcik - nedēļu cīnijos, paytteicu, lai beidz interpretēt jēdzienu "līdzvērtīgs" - tas neapreobežojas ar to, ka ražotājs tāds pats -  beigās tad apsolīja iedot vismaz tehniski tādu pašu, bet nu pārsteidza - it kā normāls kantoris, bet brīžiem liekas, ka tur kaut kādi vienšūņi strādā...

Labots - zulus
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nevajag pēc viena darbinieka attieksmes spriest par visu kantorī kopumā. Ja kas - var būt viņš tikai nesen atnācis no jaunās  govs vai savādajiem strādāt uz LMT, tomēr paradumi vēl nav paspējuši mainīties :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...