Jump to content

Videokartes izvēle priekš 4690k


Kaasis
 Share

Recommended Posts

Nu tā, neietekmē, paskaties uz gtx780 384 bit un gtx 970 256 bit, paskaties uz GTX 760 256 bit un gtx 960 192bit, paskaties uz gtx580 384 bit un gtx660Ti 192 bit.

Tu vispār neko no tehnikas nesaproti maigi izsakoties! Kā var salīdzināt jaunāko tehnaloģiju gpu ar kaut kādu vecu videokarti  kura jau tehniski skaitās novecojusi. Ja nesaproti ko raksti labāk vispār neraksti!

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Emilz

    145

  • IronMan

    139

  • Bomaars/C12

    280

  • Toļiks

    275

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tur iemesls ir cits...

Skatit TE

 

bet reali 128bit var bottleneckot to karti. Un ja nekapj stipri augstak par 1080p tad vairak ka 256bit ir overkill. 

jo biti vienkārši izsaka procesora - atminas sazinasanas atrumu... vienai dalai te zinasanas par darbibas principiem ir tuvu 0

Link to comment
Share on other sites

atminas sazinasanas atrumu

Marketinga večiem cipari uz papīra patīk ok, tikai būtu labi, ja viņi macētu to informāciju pārvērst kadros sekundēs spēlēs, kas kā zinams parāda, ka biti neko nedod,

 

 

gtx780 384 bit un gtx 970 256 bit, paskaties uz GTX760 256 bit un gtx960 192bit, paskaties uz gtx580 384 bit un gtx660Ti 192 bit.Ok, paņemsim    Atceros, kā daži agrāk meklēja muļķus ar GTS8800 640MB 320bit pret GTS8800 512MB 256bit

 

 

Uz šodienu ar bitiem viss ir ok, neviens jaudīgām VGA neliks 64/128 bit.

Tāpēc tie laiki ir pagājuši un ir jāsāk izglītoties, jo citu VGA kartē neko nezin, kā bitus un vga atmiņas apjomu, tas ir tāds lauku gateristu stils, ļaujot sevi vilkt aiz deguna pāris indivīdiem   :)

Labots - TheThing
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kā visiem zināms, biti kopējo veikstpēju neietekmē un tas ir marketinga triks priekš tirgoņiem no ss.l* meklējot klientūru no laukiem
Te tu gan auzās iebrauci. 
Link to comment
Share on other sites

Te tu gan auzās iebrauci. 

Pat ja tu uzturies ss.l*, tas nebija domāts tev, neķer kreņķi, piekdienas vakars taču, esi pozitīvāks, savādāk skatos, tu šeit forumā visu laiku iesprindzis esi :)

Labots - TheThing
Link to comment
Share on other sites

Viņš jau kādu 5 reizi piereģistrējies āksts.


 

 

Pievīla gtx960, domāju likt spēļu pc, bet nekā
Redz kā šis melo atceramies ko viņš topika sākumā teica.
Link to comment
Share on other sites

Tas idiots taču ir slims, liekat viņu vienreiz mierā!

 

moderi šo tēmu ciet gan jau neklapēs, jo visiem garā vājajiem ir tāda tieksme nemitīgi kustināt šo tēmu, bet tad vismaz citas tiek liktas mierā

Labots - Emilz
Link to comment
Share on other sites

EpicDamage

Redz kā, jaunākās ziņas tiem kam ir gtx970 neko iepriecinošas nav, tech forumos klīst info ka gtx 970 nespēj pilnvērtīgi izmantot visu vram, bet tikai 3.3 gb.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Redz kā, jaunākās ziņas tiem kam ir gtx970 neko iepriecinošas nav, tech forumos klīst info ka gtx 970 nespēj pilnvērtīgi izmantot visu vram, bet tikai 3.3 gb.
Tādu karti lietoju nekādu problēmu nav.  
Link to comment
Share on other sites

EpicDamage

Nu apkārt tauta sūdzas, un nvidia ar itkā jau izmeklējot šo te lietu. Cik sapratu tur ir noteikts scenārijs, kas jāizdara, ka vram nobugo kaut kas un tālāk par 3,3gb neiet.

 

Viennozīmīgi nav patīkāmi.

Labots - EpicDamage
Link to comment
Share on other sites

Ir, ir problēmas. Izskatās, ka beidzot ir atrisinājusies mana 4k stuttering mistērija. Pagaidām man izskatās, ka nevis vram nespēj pilnībā aizpildīt, bet gan kaut kāda problēma ar allocation. Pēc tiem 3GB-3.5GB sākas baigais stutterings. Manas 970 G1 bandwidth jau tūlīt pēc 3GB vispār aiziet sviestā.

Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu

 

 

Ir, ir problēmas. Izskatās, ka beidzot ir atrisinājusies mana 4k stuttering mistērija. Pagaidām man izskatās, ka nevis vram nespēj pilnībā aizpildīt, bet gan kaut kāda problēma ar allocation. Pēc tiem 3GB-3.5GB sākas baigais stutterings. Manas 970 G1 bandwidth jau tūlīt pēc 3GB vispār aiziet sviestā.
4k monitors ?  
Link to comment
Share on other sites

Kā jau šeit tika spamotas entās lapas par AMD vs Intel, tad lūdzu -

 

Dying Light. Izmanto reāli 2 kodolus, kā jau vairums spēļu. Šeit var redzēt, cik komfortabls fps ir AMD useriem.  :sarkasms:

Mans vecais i3-2100 priekšā varenajam FX-8350. 

 

i3-4330 tāds pats fps kā i5-4670k.

http--www.gamegpu.ru-images-stories-Test

 

Intel procesoru kodolu usage - 

 

http--www.gamegpu.ru-images-stories-Test

 

Un komfortablo AMD useru kodolu usage -

http--www.gamegpu.ru-images-stories-Test

Videokarte ir top gala, tāpēc par pudeles kakliņiem variet nesākt.

 

Avots

 

P.S.

Aizspriedumus, ka tās ir safabricētas tabuliņas, paturiet pie sevis.  ;)

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

i3-4330 tāds pats fps kā i5-4670k.

 

Baigi labi edzams, ka tas primitīvais zomiju geims ar trubu rokā ir neoptimizēts, ja   i3-4330 tāds pats fps kā i5-4670k

 

 

 

par pudeles kakliņiem variet nesākt.

 

 

Kā redzams, tad i3 2100 ir pudeles kakls :)

 

 

Videokarte ir top gala

 

Bet tev tādas nav, loģiski, FPS tad tev attiecīgi LOLisks :)

 

 

Aizspriedumus, ka tās ir safabricētas tabuliņas, paturiet pie sevis. 

 

Ok, lai ir tieši tādas pašas tabuliņs, tev jau patīk :)

 

http://watchdogs.ubi.com/watchdogs/en-NORDIC/home/index.aspx

lol123.jpg

 

 

P.S Kā redzams, tad attīstījies neesi, joprojām mētā pa forumiem svešas tabulas, bet tā jau ir, pašam tev ļoti vājš PC, loģiski ,ko tad vispār vari zināt, saprotu un jūtu tev līdz :taunt:

Labots - PREDATOR
Link to comment
Share on other sites

EpicDamage

Vai šitas kādreiz beigsies? Davai primitīvais geims ieliec TERA Online un WIldstar ar savu FX 8320 un super kruto VGA!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Davai primitīvais geims ieliec TERA Online un WIldstar ar savu FX 8320 un super kruto VGA!

 

Pievīla gtx960, domāju likt spēļu pc, bet nekā

Tas viss ir pasakas.

Link to comment
Share on other sites

Spēle izmanto 2 kodolus, kas tur ko nesaprast? i5 ir i3+2 kodoliem. Ja i5 atslēdz 2 kodolus, tad būs tāds pats FPS kā i3-4330, bet tev jau to nesaprast.

 

Pudeles kakliņu teksts bija domāts tāpēc, ka bleķa pauris un bomzis visu laiku slavēja savus 6300 un 8320, sakot, ka viņu cpu nebūs pudeles kakls nevienai videokartei. 

 

Atkārtojos ento reizi - man nav vajadzīgs top PC gear, lai saprastu fišku.

Link to comment
Share on other sites

Tev pat nav tuvu vidējam, par topu nemaz nesapņojot  

 

To pašu arī par tevi var teikt! Pats sevi nodevi!

Pievīla gtx960, domāju likt spēļu pc, bet nekā
Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ir, ir problēmas. Izskatās, ka beidzot ir atrisinājusies mana 4k stuttering mistērija. Pagaidām man izskatās, ka nevis vram nespēj pilnībā aizpildīt, bet gan kaut kāda problēma ar allocation. Pēc tiem 3GB-3.5GB sākas baigais stutterings. Manas 970 G1 bandwidth jau tūlīt pēc 3GB vispār aiziet sviestā.
Un kā ir ar 1440p ? 4k ir ļoti liela izšķirtspēja uz kuras jau reti kura jaunā spēle iet normāli pat ja tā vram pietiek.
Link to comment
Share on other sites

Labi tomēr , ka paņēmu GTX980, kurai dotā problēma nav :)

Bet tāds nesmuks uzmetiens no nvidia puses, parādoties tirgū gtx970, nvidia par doto feilu īpaši nekladzināja, ja godīgi, vispār nekas nebija dzirdams par doto problēmu.300+ eiras noliekot, tagad tāda jocīga garša mutē gtx970 īpašniekiem.

Labots - IronMan
Link to comment
Share on other sites

Retais prot izmantot virs 3gb vram, tāpēc lielākai daļai po, jo karte par savu cenu jebkurā gadījumā ir super. Ja 970 būtu 3GB VRAM only, tad viņu pirktu tāpat.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nu nezinu ja samaksā naudu par karti tad tu arī gribi lai tā karte ir tāda par kuru samaksāji, bet ja tā nav tad ir fail no nvidia puses

Vislielākie smiekli par toļiku kurš apgalovja ka amd ir lūzeri videokaršu jomā(draiveru problēmas) jo nvidia ražo kvalitatīvāku produkciju, bet pašam iegādāta nekvalitatīva karte ar lielāku fail no ražotāja nvidia(vram problem)  :sarkasms:

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

 

 

amd ir lūzeri videokaršu jomā(draiveru problēmas) jo nvidia ražo kvalitatīvāku produkciju, bet pašam iegādāta nekvalitatīva karte ar lielāku fail no ražotāja nvidia(vram problem)

Tu runā tā it kā AMD kartēm vienmēr viss ir tip top. 

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Vai tad es iesāku runāt ka amd ražo nekvalitatīvi bet nvidia viss tip top? Nē to iesāka toļiks tāpēc tas ir smieklīgi. Un kur pietam es teicu ka amd vienmer viss ir tip top? Es tak piemineju draiveru problēmas?  

Link to comment
Share on other sites

 

 

Retais prot izmantot virs 3gb vram

Protams, tetris, cs 1.6 droši ka neprot, bet kuru tas krata, mani personiski nē.GTX970 itka pērk priekš prasīgiem geimiem un ja notiek abloms, uzmetiena garša garantēta.

 

 

tāpēc lielākai daļai po

Ir kaut kāda statistika, jeb tu izrāvi failu no savas fantāziju pasaules

 

 

jo karte par savu cenu jebkurā gadījumā ir super

Tu nopirki viņu, ka tā pārliecinoši spried.

 

 

Ja 970 būtu 3GB VRAM only, tad viņu pirktu tāpat.

Eksperts paliek eksperts, pieņemu, ka tev pieder zīlēšanas salons

 

 

Tu runā tā it kā AMD kartēm vienmēr viss ir tip top. 

gadās visādi, bet nejau ka te viens izblamējās, ka ķipa vienos vārtos utt..

 

Jāuzšmorē jaunie draiveri, redz kāds rezons

image.jpg

Link to comment
Share on other sites

Palasot forumus, var secināt, ka lielāko daļu tas defekts neskar. Neesmu redzējis, ka kāds būtu iegājis histērijā un rakstījis nvidia draudu vēstules. Nav jau teikts, ka tas ir fizisks defekts. Iespējams to var salabot caur draiveriem. Redzēsim.

 

Runājot par AMD kartēm - pirms dažiem gadiem bija problēmas ar draiveriem, bet pēdējā laikā daudz maz viss ir oukei. Neesmu saskāries ar draiveru crashiem, melniem vai ziliem ekrāniem kopš R7 265 iegādes. (pus gads) Nevaru sūdzēties. AMD videokartes par savu cenu ir super, tas tiešām.

 

P.S. Prieks, ka beidzot liec update savai GT 630.  :good:

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Palasot forumus, var secināt, ka lielāko daļu tas defekts neskar.

Tās ir tikai tavas subjektīvās domas, pat ja kādu tas neskar, tāpat uzmetiena fakts neizpaliek, 512mb no 4gb ir lēnie, un tas ir fiziski.

 

 

 

P.S. Prieks, ka beidzot liec update savai GT 630.

Ugu, gt 630

gtx980.jpg

Labots - IronMan
Link to comment
Share on other sites

Tas nav nekāds feils tas jau ir rūpnieciski izstrādāts no paša sākuma labot tur neko nevar, kāda karte bija tāda arī paliks. Problēmas ir tikai tiem kuriem ir 4k 3840x2160 monitori citādi viss ir ok.

Priekš 1080p un 1440p/1600p 3,5GB VRAM ir pilnībā pietiekami.

 

GTX970 = 224biti, 3.5GB, 192GB/S, L2 Cache 1,75MB.

GM204_arch_0.jpg

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tas nav nekāds feils

Nē, tas ir feils.Jo kad karte tiko parādijās tirgu, nvidia par šo feilu klusēja.

 

 

tas jau ir rūpnieciski izstrādāts no paša sākuma labot tur neko nevar

Jā, tad kad esošo feilu pieķēra, tad nekas cits neatlika kā atdzīties. 

 

 

Priekš 1080p un 1440p 3,5GB VRAM ir pilnībā pietiekami.

Ja pats to fiziski pārbaudīt nevari, tad atver googli un painteresejies, kuri geimi patērē ~3.5gb 1080p.Pat ja to spēļu ir ļoti maz, pats uzmetiena fakts neizpaliek.Akūnais nesmukums nvidia lauciņā, labi ka man ar 980 dotā problēma neskan ne fiziski, ne savādāk :)

Link to comment
Share on other sites

Un kā ir ar 1440p ? 4k ir ļoti liela izšķirtspēja uz kuras jau reti kura jaunā spēle iet normāli pat ja tā vram pietiek.

 

QHD nemēģināju, bet FHD ar aci it kā ok bija. Kaut gan redzēju Shadow Of Mordor frame time benchus, un tur gan baigi lēkāja pat uz 1080p. Man pašam gan tā spēle nav, un nevaru pārliecināties.

 

Kā Toļiks teica, labojams tur nekas nav, ne ar draiveriem, ne biosa apgreidiem. GTX970 specifikācija vienkārši bija norādīta 'nepareizi'. Lielākajā daļā EU valstu likums paredz, ka visiem gtx 970 pircējiem principā ir tiesības savas kartes atgriezt.

 

Un arī http://youtu.be/spZJrsssPA0   :sarkasms:

Labots - Emilz
Link to comment
Share on other sites

Ja man būtu 4k monitors arī es būtu dusmīgs par nvidia izgājieniem, bet mani tas ne tuvu neskar.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja man būtu 4k monitors arī es būtu dusmīgs, bet mani tas ne tuvu neskar.

Tev jau varētu iesmērēt arī tikai 3gb, 4gb vietā, pat ar 1080p dusmīgs nebūtu, jo spēles kuras patērē virs 3gb kā te daži izsakoties esot fenomenāli maz :)

Link to comment
Share on other sites

jo nvidia ražo kvalitatīvāku produkciju, bet pašam iegādāta nekvalitatīva karte

Kura vietā viņa ir nekvaletatīva dunduk? Ar videokarti tur vispār nav nekāda sakara bet gan ar meļiem kuri ielikuši nepareizu speceni.

 

 

Tev jau varētu iesmērēt arī tikai 3gb, 4gb vietā, pat ar 1080p dusmīgs nebūtu, jo spēles kuras patērē virs 3gb kā te daži izsakoties esot fenomenāli maz

Tādu spēļu nemaz nav kuras pie 1080p un 1440p izšķirtspējām ēd vairāk par 3.5GB. 

 

 

Tev jau varētu iesmērēt arī tikai 3gb, 4gb vietā, pat ar 1080p dusmīgs nebūtu
Guriniek un kādu monitoru pats lieto?  Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
? Ar videokarti tur vispār nav nekāda sakara bet gan ar meļiem kuri ielikuši nepareizu speceni.

 

Kkā daudz tirgos tādas 3.5gb kartes nemanu :glare:, ražotājs uzražoja ar defektu un tgd stāsta ka marketingā kļuda patiesiba bij domāts 3.5gb...(jo lai nvidia lietotāji kā toļiks varētu turpināt bļaut ka nvidia nekad nekļudas)

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Parādi man daudzās 3.5gb kartes? Rāzotājs pats zina kas viņa saimniecībā daras tāpēc viņs var dajebkādas tabuliņas un shēmas parādīt kā vram darbojas, un diezgan parliecinoši spekulēt

Lai vai kā teikt ka 4gb bet patiesībā 3.5gb un vel laiciņu neatzīties ir vel židiskāk no ražotāja puses :)

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...