Jump to content

Videokartes izvēle priekš 4690k


Kaasis
 Share

Recommended Posts

Bomaars/C12

Nu kkā vienalga, iespējams, kkas mainīsies, ies cits vietā...katrā ziņa ar jauno arhitektūru cpu šamejiem jau sen protoripi ir, tāpēc ir aizgājis, vai nav, nekas jau nemainīsies vismaz pagaidām domājas iziešanas datumi paliks

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Emilz

    145

  • IronMan

    139

  • Bomaars/C12

    280

  • Toļiks

    275

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jaunie Zen 14nm procesori solās iznakt vai nu Q4 2016 vai pat Q1 2017 kas ir aiz diezgan tāliem kalniem tajā laikā AMD būs jau pamatīgi novārdzis cerams vismaz ka būs tā solītā veiktspēja 40% lielāka nekā vecajiem AMD procesoriem.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kāds nezin kādu labu video ieraksta programmu izņemot Shadow Play kura ēd maz resursus un ir pieejama par brīvu un kuru var izmantot uz jebkuras videokartes.

Labots - Marwell
Link to comment
Share on other sites

Fraps diemžēl ēd daudz resursus.

 

Gribētos kaut ko līdzīgu shadowplay tikai lai var ierskstīt uz intel HD kartes.

Labots - Marwell
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Fantamass

Провал года! Kārtējā AMD izgāšanās. Jau vasarā iznāk jaunās nVIDIA kartes interesanti ko atkal darīs AMD. :mrgreen:

Labots - Fantamass
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Toļik kuru tas pi*, man izskatas tev baigā sāpe ka pat ar mazu tirgu/naudu var uzražot lētaku labāku produktu, kāds šobrīd atrodas tev, cita iemesla šādai sāpei nav...pirmā tabula jau nav nvidia sponsorējums, citur dati atrodami ka viss vel ir +25% amd

Link to comment
Share on other sites

 

 

Toļik kuru tas pi*, man izskatas tev baigā sāpe ka pat ar mazu tirgu/naudu var uzražot lētaku labāku produktu

Tātad apmēram 75-80% no pircējiem sanāk idioti??? Jo ja lētāks produkts strādā labāk, tad kāpēc pārējie pērk dārgo un ne tik labo produktu????

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Rubeni netēlo muļķi, 2015 gadā brends neko nespēlē tāpat kā APPLE ir pats labākais? kas komju/komponenšu/smartfonu segmentā ir da best, jo amerikā aizņem lielāko daļu tirgus?


Velreiz jautāšu GTX970 kartes defekts izmainija nvidia tirgus samazinājumu? Nu nē, tāpēc ka stirps brends tāds aŗī paliks, lai gan tāds apstāstiiens, parastai kompānijai maksātu dārgi

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

 

 

Rubeni netēlo muļķi, 2015 gadā brends neko nespēlē tāpat kā APPLE ir pats labākais?

Varētu runāt par tirgu, ja tajā būtu vairāk par diviem pārdevējiem. Reāli ir izvēle starp AMD un Nvidia. Un pats produkts ir viena lieta, visas papildus fīčas cita.

 

Ja AMD ir tik labāks par Nvidias kartēm, tad kādēļ viņu tirgus daļa sarūk??? Ja tavs slavinātais produkts ir labāks, kāpēc mums visiem nav R9 290X vai kāds no pārbrendotajiem variantiem???

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Jautāšu tā cik reklāmu tu redzi ar amd un cik nvidia, nu skaidrs ka tas būtu līdzigi kā tirgus daļas izkartojums, jebšu sanāk 75% cilvēku vispar redz reklamas ka tas un tas produkts ir da best(nvidia), un tas nozīmē ka lielāka daļa iespaidojas no nvidias reklāmam, un tad skaidrs ko viņi izvēlēsies, jo pie šada liela procenta juzeri bez sajēgas nemaz nepamana/īs ka ir otrs, vai vispar neiedomasies pa variantu. tāpēc sanak ar katru reizi arvien vairak un vairāk pērk tieši to produktu kas ar vien vairak un vairāk tiek reklamēts

Un var nestāstīt ka ar apple ir savādāk...

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

 

 

Un var nestāstīt ka ar apple ir savādāk...
Kā tad tu vispār apzinies cik applei ir konkurentu ? AMD ir tikai 2 konkurenti.

Un nevajag muldēt ka tieši reklāmu dēļ cilvēki nepērk AMD kartes un CPU! Patiesība ir tāda ka AMD indženieri ir nejēgas salīdzinājumā ar intel/nvidia paskaties uz tām pašām arhitektūrām.

Link to comment
Share on other sites

 

 

jebšu sanāk 75% cilvēku vispar redz reklamas ka tas un tas produkts ir da best(nvidia)

Tas ir tas ko es tev jautāju:

 

 

Tātad apmēram 75-80% no pircējiem sanāk idioti???

Vai arī tomēr cilvēki balstās uz papildus fīčām, kvalitāti, supportu???

 

Man kaut kā liekas, ka tu dzīvo sava mazajā pasaulītē un domā, ka vairums ir idioti un tu tik ar izredzētajiem esi gudrs.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Rubeni kādas papildus fīčas, tās fīčas ir mazsvarīgas vieniem vai otriem, jebšu jau ar kādu karti var malku skaldīt lai tā būtu vērā ņemama fīča?

toļik tu esi viens gudrs, bērns-ipašs...

Kāpēc ir reklāmas vispār, tāpēc ka tās ir efektīvas un prot iespaidot...nu ja tu vari apgalvot pretējo, tad sorī liels lohness esi jo ja nebūtu jēga reklāmām tādu nebūtu...

Par tam arhitektūram ir kā ar softu, kāpēc vispairāk redzam par softu bļaujam ka amd ir problēmas? tāpēc ka ir vairāk nolicēju un bļāvēju no nvidia(jo taču 75%tirugs), softs ir softs tas nekad nebūs izcils ne vienam

Ja amd izlaistu karti pieņemsim ar to vram defektu domāju 10 gadi pēc tam nvidia jūzeri pieminētu to...tāpat ir ar softu kamēr ...jā...https://www.google.lv/#q=nvidia+driver+issues

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja amd izlaistu karti pieņemsim ar to vram defektu domāju 10 gadi pēc tam nvidia jūzeri pieminētu to...

Tāpat kā AMD jūzeri bļauj joprojām??? Kāpēc tu domā, ka AMD fanboji ir maigāki vai labāki par Nvidias fanbojiem??

 

Ja AMD izlaistu lētu karti ar daudz CUDA cores vai Adobe pielāgotu visu, lai AMD var strādāt graphics acceleration, tad es nedomājot ņemtu AMD. Bet tā tas nav noticis un man tīri nerausta 5% uzlabojums kādā spēlē pie lielāka enerģijas patēriņa uz recycled kartes.

Link to comment
Share on other sites

Bomaar es nerunāju par softu bet gan par arhitektūrām kas tehniski ir divas pilnīgi atšķirīgas lietas!

 

AMD tehniski ir atpalicis tādēļ viņu arī neviens tā nepērk un pamēģini pierādīt ka tā nav!

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Kā reiz kaimiņzemes urla toļiks teica...tam ir domātas tam paredzētas kartes(tas pats bija ar mainingu jo mainigam vairak domatas bija amd kartes), es šobrīd uz geimingu vairāk skatos...

Es nekur labāki/sliktāki neminēju, viss vispārībā šodien sākas ar tiem toļika grafikiem iemestajiem, kurus viņs regulāri met, itkā kādam tas baigi pis*u

Toļik nekas nav japierada tava gtx970 ir dargāka/nvidia defektainā karte, kamer par zemāku cenu ir tikapat jaudīga(pietam atmiņas vairāk-nakotnei noderes) amd karte...nu un kur ta atpalikšana ir?

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

 

 

Rubeni kādas papildus fīčas, tās fīčas ir mazsvarīgas vieniem vai otriem, jebšu jau ar kādu karti var malku skaldīt lai tā būtu vērā ņemama fīča?

Man CUDA ir svarīgākā fīča kartē. Man pofig par HBM, man pofig par to, ka uz kartes var likt pannu un cept...

 

Shadowplay arī izmantoju laiku pa laikam. Tagad ir doma Nvidia shield iepirkt un tad stīmot spēli uz TV. Tās ir papildus fīčas un tici man - tas ka tev pie d%#$# nenozīmē, ka citiem tā ir.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kā reiz kaimiņzemes urla toļiks teica...tam ir domātas tam paredzētas kartes(tas pats bija ar mainingu jo mainigam vairak domatas bija amd kartes), es šobrīd uz geimingu vairāk skatos... Es nekur labāki/sliktāki neminēju, viss vispārībā šodien sākas ar tiem toļika grafikiem iemestajiem, kurus viņs regulāri met, itkā kādam tas baigi pis*u
Tā arī neko jaunu nepateici! Uz geimingu skatās lielākā daļa cilvēku kuri pērk videokartes tas nav nekāds jaunums! 
Link to comment
Share on other sites

 

 

Man pofig par HBM
Patiesība tas HBM nav nemaz tik izdevies kā daži te domā. 

 

 

Vispār neesmu nevienu, ne AMD reklāmu redzējis, ne NVIDIA...
Tur jau tā lieta ka bomāram patīk fantazēt viņš tak aiz pedējā zariņa ķeras. 
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

 

 

man pofig par to, ka uz kartes var likt pannu un cept...


nvidia fanboyu runas jo rezona baigaja karšanā nav.. it īpaši topamd gpu starpa ar nvidia top gpu...

Toļik kāpēc viņu arhitektura ir atpalikusi ja var izlaist pirmie jaunu arhitekturu vismaz gpu ziņa un pietam piedāvāt tikapt jaudīgus un pat labakus price.performance variantus? 
Link to comment
Share on other sites

Toļik kāpēc viņu arhitektura ir atpalikusi ja var izlaist pirmie jaunu arhitekturu vismaz gpu ziņa un pietam piedāvāt tikapt jaudīgus un pat labakus price.performance variantus? 

Un kāds tolks no tās "jaunās" arhitektūras patiesībā tikai atmiņas ja tā karte ir lēnāka pie vienāda elektropatēriņa?  Vot pastāsti man Fanboy!

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

nvidia fanboyu runas jo rezona baigaja karšanā nav.. it īpaši topamd gpu starpa ar nvidia top gpu...

Tagad jā, bet ja labi atceramies HD 79XX sēriju un pirmās R9 290X bja labi sildītāji...

 

Un kā jau es tev teicu - lai AMD noliek konkurētspējīgu produktu manai jomai blakus Nvidia produktam un es paņemšu AMD.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nu tas ka tev nav to fīču baigo, tev vajadzīgo nenozīmē ka konkurētspējigi produkti nav nolikti...bet mani neuztrauc ko es lietoju cik toļiku ko visi lieto, viņam baigā škrobe ka amd uztaisijuši jaunu price/perfomance karali , bez defektiem ar tipa švako arhitektūru, tamdeļ viņu tā uztrauc un viņs cenšas noniecinot citu pacelt savu...

Ja atceramies vecās gtx kartes tie bija tuvu stavoši šodienas sildītāju produktiem tik jauda nebija tuvu stāvoša ;)

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

salīdzini kaut vai r9 390 vs gtx970, amd karte ir bez defektiem un tāda pat performance, pietam atmiņas nakotnei pietiks...

Salīdzinam vel gtx 960 ar r9 380 un amd karte par to pat cenu ir priekša...nu kas tālāk?

Link to comment
Share on other sites

salīdzini kaut vai r9 390 vs gtx970, amd karte ir bez defektiem un tāda pat performance, pietam atmiņas nakotnei pietiks...

R9 390 ir tikai par mata tiesu ātrāka bet rīj ievērojami vairāk elektrības kas noved pie jaudīgāka barokļa pirkšanas kas jau maksās vairāk R9 390 būs skaļāka, karstāka un rijīgāka karte ar mazāku OC potencialu. Ar pavisam minimālu OC GTX970 jau sasniedz R9 390 līmeni (kas ir iespējams pilnīgi uz jebkuras GTX970 kartes 24/7 jo viņas lieliski klokojās) Ar nopietnāku klokošanu jau varēs sasniegt GTX980 līmeni pietam vel elektropatēriņš būs mazāks nekā R9 390!

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Toļik tu savas urlu muļkibas ej zini kur stāstīt...baroklis tur nekāds jaudīgāks par 500w nav vajadzīgs nu var 600w pilnai laimei, to pat arī ar gtx 970 pirktu...skaļaka par 2-5db vai karstāka par 2-5c, jebšu abosolūtas fanātu atrunas, raudi tālāk, man žel tādu idiotu, kas pēc tādiem pašu izskandinātiem price/performance saukļiem jau ķeras klāt watiem priekš geiming kompja...žēļ tevis toļik ka nav citu vairs argumentu...

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Toļik tu savas urlu muļkibas ej zini kur stāstīt...baroklis tur nekāds jaudīgāks par 500w nav vajadzīgs nu var 600w pilnai laimei, to pat arī ar gtx 970 pirktu...skaļaka par 2-5db vai karstāka par 2-5c, jebšu abosolūtas fanātu atrunas, raudi tālāk, man žel tādu idiotu, kas pēc tādiem pašu izskandinātiem price/performance saukļiem jau ķeras klāt watiem priekš geiming kompja...žēļ tevis toļik ka nav citu vairs argumentu...

Davai gudriniek nopērc R9 390 karti es tev viņu Firestrike testā kā pēdējo sūdu salikšu! 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Man sintētiskie testi nav svarīgi, kam man punkti, ja fps ir lielāks :D :D :D 

 

davaj, moderator, nomaini šīs tēmas nosaukumu uz 'GPU Wars'


Esmu pamanijis ka tema nomirst un to vislaik fantamas un kaimiņzemes brīnums toļiks atjaunina, laikam tiešām viņu sāpe ir liela un mums nesaprotama 
Link to comment
Share on other sites

Man sintētiskie testi nav svarīgi, kam man punkti, ja fps ir lielāks  

Var arī spēlēs man pofik. 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Tikko par testu firestrike bļāvi...jo tur redz lielāks punktu skaits, kamer ar fps tā nav :D klauns kas klauns

Link to comment
Share on other sites

Tikko par testu firestrike bļāvi...jo tur redz lielāks punktu skaits, kamer ar fps tā nav klauns kas klauns

Arī spēles var nav nekādu problēmu.

 

 

klauns kas klauns

Klauns esi tu jo nezini ko runā. Runāt tu varēsi tad kad tev būs R9 390! Es zinu uz ko ir spējīga GTX970.

Kā reāli sākam runāt tā klauns/bomzis/C12 uz reiz kaut kur nozūd.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Ko tur ar klaunu kuram nav pašam sava izdomas runāt, biju aizgājis uz veikalu :D jebšu man mana dzive jau japakarto tev?

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...