Jump to content

[Pārdod] Pārdodu divus portatīvos pa vienu cenu.


loli

Recommended Posts

Fujitsu-Siemens C1320D

Biznesa klases portatīvais

Intel Pentium M procesor 1.73Ghz

Displejs 15.4″ WXGA 1280×800

Hdd sata 60gb 5400apg./min

DDR2 Ram 0.5GB

DVD rom

Wireless

Batereja savu nokalpojusi.

neliels trūkums, virs kreisās enģes nav plastmas. 

Portatīvais iet labi, nekādu problēmu,

virsū Windows XP Professional.

 

WP_20140417_002%5B1%5D.jpg

 

un 

 

Hp Omnibook XE3

Biznesa klases portatīvais

Intel Pentium® III procesor 1.06Ghz

15 collu 1024768 XGA TFT display

Hdd  30gb IDE

Ram 256MB

CD rom

Batereja savu nokalpojusi.

Ekrānam pazudis apgaismojums.

Ieplīsis nedaudz korpus, skatīt bildē.

Pieslēdzot pie stacionāra monitora, var lietot.

 

WP_20141104_006.jpg

 

WP_20141104_007_2.jpg

 

Barošanas bloks HP f1781a

 

Divi portatīvie datori ar vienu lādētāju kopā tikai - 25EUR (rezervēts)

Pārdots

Labots - loli
Link to comment

HP arī windows xp professional.

2dienas atpakaļ, ieslēdzu pārbaudīt vai strādā.

Vairāk jau izmantoti, kā word dokumentu rakstīšanai.

Link to comment

50 Eur par diviem piznesa klases portatīvajiem, uz kuriem pat svaigāku ofisu par 2003'o nevar normāli palietot, kur nu vēl ieiet kādā saitā, kur ir flash reklāma..? :D

Tu ņirgājies? Atdāvina Maikla muzejam - vismaz kāds labums būs.

Labots - J.Reinis
Link to comment

Un dēļ šitā tu tik citīgi spamoji?! Psc!

p.s. OS legālas?

Labots - Koalīcija
Link to comment
Mezavecis

Pēdējais eksemplārs tiešām uz miskasti, jo praktiskā jēga no portatīvā ar 256MB atmiņu un PIII proci mūsdienās līdzinās nullei. Uz mobilā telefona var vairāk izdarīt. Ja vēl ekrāns nestrādā (lampa izbeigusies), tad diez vai ir kāds iemesls to labot un tērēt laiku.

 

Savukārt pirmais dators nav 50EUR vērts. 

Link to comment

 

 

Abiem apakšā ir Orginālie Produkt key priekš Windows XP Profesional!

 

arī tiem vieta miskastē vai plauktiņā, kamēr nomainās statuss no mirašas OS uz muzeja eksponātu.

Link to comment
Mezavecis

Un tad? Es varu izvilkt kasti ar oriģinālo Windows 98 uzlīmi. Jautājums, kur un kam tas vajadzīgs, jo OEM tāpat priekš uzņēmumiem ārpus šī datora nekam neder. A visiem pārējiem no uzlīmes arī nav nekādas jēgas, jo XP ir vēsture. 

 

Kaut kā jums tur mazpilsētā tehnikas progress nav noticis, ja reiz šādi krāmi tiek pasniegti kā kaut kas īpašs. 

Link to comment

Īsi sakot pievienojos visam augstāk rakstītajam. Īpaši biedram Mežavecis un J. Reinis.

Kāda starpība vai p3 portatīvais vai stacionārais, p3 ir un paliek p3?

Ja tas būtu stacionārais tad prasītu daudz mazāk?

Labots - Kramerss
Link to comment
erikonkulis

 

 

Es krutāks, man ir ar Windows ME uzlīmi.
man vēl krutāks ar win nt3.5
Link to comment
postal1188

Kāda ir tava pēdējā cena? Iespējams paņemtu opim lai ir ar ko mušas klapēt :D

Link to comment

Vispār jau biedriem, kas kritiski izsakās par šo īpašo piedāvājumu, piekrītu, jo tagad 50 Eur var daudz racionālāk ieguldīt. Kaut vai paņemot divkodolu stacionāro datoru un uz tā jau var darbināt mūsdienu OS. Vai arī lēto planšeti, telefonu inetam ar Wi-Fi. Ja vēl tam Fujitsu būtu dzīvs aķis un turētu kā minimums 1 stundu pie noslodzes, tad vēl varētu padomāt.... Par P3 nerunāšu vispār, tam vērtība apaļa 0. Labāk uzdāvini kādam maznodrošinātam skolniekam lai izmanto mācībām...;)

Link to comment
postal1188, 05 Nov 2014 - 11:27, teica:lai ir ar ko mušas klapētLabs

 

To P3 var arī izmantot ne tikai mušu klapēšanai, bet arī video yūtūbam ar virsrakstu - kā es iznīcināju savu P3 ar āmuru, cirvi, kuvaldu vai arī kā nolidināju no 5.stāva uz asfaltu. Tur jau līdzīgi video ir atrodami, tā ka vari arī izdomāt kādu oriģinālāku veidu kā no tā atbrīvoties... :)

Bet ja nopietni, tad šo datoru vērtība varētu būt šā sludekļa cena x2 = 30Eur max.: https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/computers/computers/pc/abkoj.html

Labots - PCMANS
Link to comment

 

To P3 var arī izmantot ne tikai mušu klapēšanai, bet arī video yūtūbam ar virsrakstu - kā es iznīcināju savu P3 ar āmuru, cirvi, kuvaldu vai arī kā nolidināju no 5.stāva uz asfaltu. Tur jau līdzīgi video ir atrodami, tā ka vari arī izdomāt kādu oriģinālāku veidu kā no tā atbrīvoties... :)

Es tomēr nepiekritīšu. Vajag utilizēt normāli kaut vai pat bezmaksas pie BAO, kas prasa laiku un kamēr aizved naudu, vai arī varbūt pat  pie "maksas punkta vai veča", sludinājumos reklamējas. I tad labāk, nekā nodarboties ar to orģinālo marasmu.

Nu ja 30. eiro piedāvā par viņiem viņam, tas jau ir kruta. Pērc tad tik nost.

Labots - Kramerss
Link to comment
Nu ja 30. eiro piedāvā par viņiem viņam, tas jau ir kruta. Pērc tad tik nost.

 

Nē, es nepirkšu. Vienkārši, varbūt pārdevēja mazpilsētā kāds varētu tos 30 Eur arī iedot. Vispār jau tradicionāli par portatīvajiem datoriem prasa vairāk naudiņas kā par līdzīgas jaudas stacionārajiem. Bet nu ne jau 45 Eur par šiem konkrētajiem ir adekvāts cipars, nu varbūt tos 30 Eur pārdevējs arī no kāda dabūs, tas būtu maksimālais IMHO. Es varbūt varētu apsvērt vienīgi kādu normālu portatīvo divkodolnieku par 50 Eur nopirkt ar beigtu aķi. Tā jau kādi 7 kompji mājās jau ir... ;)

 

 

Ēē, vai tik ss cenas nevajadzētu dalīt uz divi, nevis reizināt...

 

Zini, ne vienmēr ir tā, kā raksti - reizēm ss.lv var "izrakt" īstas pērles starp sēnalām, tā starp citu!

Labots - PCMANS
Link to comment
Paveiksies ja kāds par brīvu tev viņus savāks.

 

Par brīvu ja dos, tad jau savāks gan. Ne tādus štruntus vien daži savāc, ja dod bez maksas... ;)

Labots - PCMANS
Link to comment

 

 

Paņemšu abus pa 10. It kā jau tikai pirmo, bet tā kā otrs ir pilnīgi bezvērtīgs, tad lai iet abi

nomainīsi aķi un sitīsi gaisā pa 180?

Link to comment

Varu pateikt priekšā, kam būtu interesants pirmais datoriņš - tiem, kam vajadzīgi fiziski LPT un COM porti (tādi taču šim datoram ir, vai ne?). ;)

Labots - Ghost_az
Link to comment
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
×
×
  • Izveidot jaunu...