Jump to content

Dators 500 € ar akcentu uz spēlēm.


Sasa
 Share

Recommended Posts

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MakeMeGoAway

    11

  • IronMan

    38

  • Rubenis

    29

  • Bomaars/C12

    11

Es ceru, ka ar "uzsvaru uz spēlēm" tu saproti labākajā gadījumā medium settingus uz 1080p dzenājot pēdējos blokbusterus, ja?

 

Es gan komplektācijās vispār nespecializējos, un jāsagaida citu spēcīgāku forumiešu ieteikumi, taču manas piecas kapeikas uzreiz - nafig Tev pārmaksāt par Intel, ja tā vietā visi priekš budžeta geiminga kārbām iesaka AMD? Par ietaupīto naudu paņemsi normālāku video. Tāpat ņem taču SSD, nevis lētāko pieejamo cietni. 

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

Labojumi Inter i3 vietā tagad AMD FX6300, izņēmu diskdzini, samainīju video karti uz RADEON R9 280, kā arī barošanas bloku ieliku ieteikto FORTRON.

Kopā tagad ir 506.22 €

 

Tagad komplektācija pieklājīgāka?

 

Procesors: AMD FX-SERIES FX-6300 SAM3+ BOX FD6300WMHKBOX

Mātesplate: ASROCK H81M-DGS

Operatīvā atmiņa: CORSAIR VENGEANCE LOW PROFILE 4GB DDR3 CL9 KIT OF 2 CML4GX3M2A1600C9B

Video karte: GIGABYTE AMD/ATI RADEON R9 280 3GB GDDR5 PCIE GV-R928WF3OC-3GD

Cietais disks: SEAGATE BARRACUDA 7200 1TB SATA 64MB ST1000DM003

Barošanas bloks: FORTRON FSP ATX 2.3 HEXA+ 500W HE-500+

Korpuss: ZALMAN MINI TOWER ZM-T1 PLUS

Labots - Sasa
Link to comment
Share on other sites

Procesora jaudas ziņā ne visai. Nākotnes uzlabojumu ziņā pavisam nē.

Vienīgais, ka videokarte ir uzlabojums.

 

Bišķi pāri tavam budžetam, bet visādi labāks komplekts.

 

Asus H81M-K

Fortron FSP ATX 2.3 HEXA+ 500W HE-500+

Intel® Core i5-4460 3.2GHz 6MB LGA1150 BX80646I54460SR1QK

Kingston 4GB DDR3 PC12800 CL10 DIMM HyperX Fury White HX316C10FW/4

Sapphire AMD/ATI Radeon R9 270X 2GB GDDR5 PCIE 11217-01-20G

Western Digital CAVIAR Blue 1TB SATA 7200RPM 64MB WD10EZEX

Zalman Mini Tower ZM-T4

 

Kopā 527.17 €

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

@@Rubenis, cik esmu pētījis, tad B85 čipsets ir labāks par H81.. jebšu kļūdos? + tavā komplektācijā i5 taču var nomainīt ar i3 un rodas ~50€ ietaupījums.

 

h81vsb85.jpg

 

 

Asus B85M-G

Intel® Core i3-4160

Kingston 4GB DDR3 PC12800 CL10

Zalman Mini Tower ZM-T4

Fortron FSP ATX 2.3 HEXA+ 500W HE-500+

Samsung DVDRW 24X SATA

Sapphire AMD/ATI Radeon R9 270X

Western Digital CAVIAR Blue 1TB

= 490 €

 

p.s. 8GB sanāk 523€

Labots - CAP
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

@Rubenis, cik esmu pētījis, tad B85 čipsets ir labāks par H81.. jebšu kļūdos? + tavā komplektācijā i5 taču var nomainīt ar i3 un rodas ~50€ ietaupījums.

 

Var. Mierīgi. Vienkārši cilvēks te acīmredzot nedraudzējas ar tehniku, tādēļ skaidrs, ka pats vēlāk to i3 diez vai mainīs uz ko citu. + vēl neizgulējies esmu :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

am3+ tieshi iisti laikaa uzlabojumiem, ar laiku peec vajadziibas vareesi izmantot fx8***.Nav jau kaa intels, katrai paaudzei savs socket, buusi spiests pirkt jaunu mb ar atbilstoshu socket.

Fx6300 ir ok, viss atdurses mazjudiigaa vga, taadaa kaa 270x :(

am3+ pasham ir pabijis phenomII 955, pirmais buldozers fx8120, otrais vishera fx8320, uz intel nekas tamliidziigs nav iespeejams.Nopirki i7 2600, gribi i7 4770 , peerc jaunu mb :)

Labots - JohnRambo
Link to comment
Share on other sites

DeepSpaceMonkey

Paskaties. kas atrodams foruma pārdod sadaļā, varbūt kādu proci var izķert mazliet vecāku, bet arī dikti lētāku, tad arī pie reizes var sanākt ielikt 120GB SSD. Tīri spēlēm šobrīd no lēta gala der G3258 ar OC vai arī FX6300. Par diskdzini gan jāskatās, cik bieži tu tādu vispār izmanto - savējo neesmu jau kādus 4 gadus vēris vaļā.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Aizmirsti to Case, esmu tādu kādu laiku lietojis, tas ir pārāk mazs, tur video karte uz CPU virsū sanāk :D To krājkasīti izvēdināt ir diezgan pasmagi!

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nu nav prāta darbs pirkt to i3:D es vienozīmīgi par fx-6300 jo būdžets ir tāds kā ir bet fx-6300 spējīgs un zini ka nebūs bremze no viņa puses arī vēlāk mainot uz jaudīgaku videokarti

Link to comment
Share on other sites

intervall

 

 

Aizmirsti to Case, esmu tādu kādu laiku lietojis, tas ir pārāk mazs, tur video karte uz CPU virsū sanāk

Kaprons? 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

am3+ tieshi iisti laikaa uzlabojumiem, ar laiku peec vajadziibas vareesi izmantot fx8***.Nav jau kaa intels, katrai paaudzei savs socket, buusi spiests pirkt jaunu mb ar atbilstoshu socket.

 

AM3 ir miris. Viss. Nav nekā ko iebāzt pēc FX 8350. FX 9XXX visās platēs neieliksi un pat ja ieliksi, tad varēsi dzesēt ar visu kas pa rokai.

 

Intel savukārt vari pirkt jebkuru proci sākot ar Sandy bridge un atradīsis vēl pieejamas mātesplates par pievilcīgām cenām. Tas ka pamainās sockets - uz 2-3 paaudzēm ir tikai normāli, jo tas ir solis uz priekšu, uzlabojums.

Link to comment
Share on other sites

Nee, tas nav normaali prieksh budzetnieka.Am3+ ir dziivaaks par dziivu, kolisaali ja dotajaa socket var ievietot ne tikai ieprieksheejaas paaudzes phenom II, pirmos Fx, bet logiski, arii peedeejos Fx.

MB pats paneemu vienu superiigu price performance, peedeejais realtek 1150, tiiklene killer 2200, pasriprinaataajs austinjaam 600.

Cena zem ~80€.

Njem Fx6300, lopiski vins arii dzenaas 4500, vareesi naakotnee pie citas naudas spraust gtx960 uncpu nebuus shauraa vieta

Link to comment
Share on other sites

 

 

Njem Fx6300, lopiski vins arii dzenaas 4500, vareesi naakotnee pie citas naudas spraust gtx960 uncpu nebuus shauraa vieta

FX jau nereti tagad ir šaurā vieta. Procesors nav slikts, bet ņemt var, ja vajag kodolus, gigaherzus, vajag spēku. Ja vajag veiktspēju un spēles, tad Intel ir daudz efektīvāks variants.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

 

 

MB pats paneemu vienu superiigu price performance, peedeejais realtek 1150, tiiklene killer 2200, pasriprinaataajs austinjaam 600. Cena zem ~80€.

 

Interesē sīkāk, modelis arī ir ?

Link to comment
Share on other sites

Ar Killer E2200 ir vairāk problēmu nekā labuma (slavenā memory leak problēma utt).. Es personīgi pirktu "jaudīgāko" ko var atļauties tagad un tūlīt.. tas ka vēlāk varēs uzkabināt virsu daudz neko nemaina, ja domā par krutā gala spēlīšu dzenāšanu (kur katra spēlīte maksā >30 eiro).. protams ja spēlēs World of Tanks vai kā nu to štruntu sauc. tad jau vienalga. :D 

Link to comment
Share on other sites

Fx6300 budzetniekam nebuus shauraa vieta, shauraa vieta buus vaaja vga, kuru naacaas pirk veel vaajaaku deelj daarga intel cpu.

Pat mazliet turiigaakiem Fx82** un uz augshu nebuus shauraa vieta, par karshanu, i7 4770 karst ne mazaak , +nemam veeraa braakjiigo/nekvalitatiivo termo "slaani" starp kristaalu un cpu "vaaku".Bija man senaak fx8120 un i7 3770k, speelees rezons nekaads, it iipashi multitasking geimos.

Budzetniekam viennoziimiigi fx6300, ja negaaziisi bf4 mp, vari pat FX4300, ja sanaak jaudiigaaka vga.

Peec 20decembra pieraadiishu, ka AMD Fx spaarda jaunos un esoshos geimus, jauno cod, bf4, crysis3, par bazaru atbildu.Kaut gan dazus gadus atpakal to pieraadiiju ar fx8120 un gtx670

Link to comment
Share on other sites

 

 

speelees rezons nekaads, it iipashi multitasking geimos.

 

Nu tā jau gluži nav, ņemot vērā cik daudz spēles izmanto cik kodolus. Ir spēles kurās AMD iepaliek pat aiz četrkodolnieka.

http://www.anandtech.com/show/6396/the-vishera-review-amd-fx8350-fx8320-fx6300-and-fx4300-tested/5

http://www.bit-tech.net/hardware/2012/11/06/amd-fx-8350-review/6

 

Un tad ir tās spēles, kur vajag vienu ātru kodolu un notiek šādi. FX paliek aiz divkodolu Pentiuma.

http://www.tomshardware.com/reviews/league-of-legends-performance-benchmark,3484-8.html

 

Jebkurā gadījumā - var spēlēt spēles ar FX procesoriem un viņi ir lēti. Bet vairums spēļu mūsdienās iet labāk uz mazāk, bet ātrākiem kodoliem, nevis vairāk un vājākiem. Ne par velti ir šādas tabulas ar vērtējumiem.

http://www.tomshardware.com/reviews/gaming-cpu-review-overclock,3106-5.html

Link to comment
Share on other sites

intervall

 

 

Peec 20decembra pieraadiishu, ka AMD Fx spaarda jaunos un esoshos geimus, jauno cod, bf4, crysis3, par bazaru atbildu.Kaut gan dazus gadus atpakal to pieraadiiju ar fx8120 un gtx670

Neesi gadījumā "hardcore" geimeris IronMan? :D

Nu tas, kurš čurā biksēs noliekot Intel un liek testus/apskatus no entajām vietnēm nevis sava gameplay'a? 

Link to comment
Share on other sites

cs 1.6 noteikti ar p4 arii griezas nevaaji, ja ir kaads i3 sludinaataajs un pat i5, var atshaut liidz maniim un paskatiisimies kas notiek Bf4 MP 64 mapees ar tehniku.Atpalikushi un neaktuaali geimi nesaista.

P.s savaadaak te visaadas tabulas no toma ved maldinaashanaa budzetniekus :)

Link to comment
Share on other sites

MakeMeGoAway

Bet vai bez BF4 MP ir arī kāda cita spēle, ko "AMDnieki" izmanto kā karoga nesēju saviem iemīļotajiem procesoriem? :D

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
Jā, bet spēlēs tas fx6300 nespēj turēt līdzi i3. Un karst vairāk. Un ir mēsls.

 

Jā, bet spēlēs tas fx6300 nespēj turēt līdzi i3. Un karst vairāk. Un ir mēsls.

 

Man jau liekas ka samērā esi lohneess taka man ir šis procis un pec testiem intenetā pieejamajiem Spēj gan viņi samērā vienādi, un tas ka tu esi lohnes ir 100% zin kapē ? Tpc ka  argumentu izmanto ka viņs ir karst vairak bet patiesība fx-6300 ir vēsāks procis tāpēc neizplati stūlības jo forums nav nekāda savas propogandas un ideoloģijas izkārtne... amd proči stockā temperaturu ziņā sit arā intel lidz fx-8350 serijai

 

Autoram jaizvēlas pašam, dārgaks procis kuram sokets nosprags atrak un minimali veiklāk ies vecajas un dažas tagadējās spēles, vai ilgdzivotāj sokets kuram vel bus kur augt un plate nebus jamaina un ies labak mulit core speles kuras jau nomaina 4kodolu speles

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

cs 1.6 noteikti ar p4 arii griezas nevaaji, ja ir kaads i3 sludinaataajs un pat i5, var atshaut liidz maniim un paskatiisimies kas notiek Bf4 MP 64 mapees ar tehniku.Atpalikushi un neaktuaali geimi nesaista.

Es kaut kā nesapratu - tu tagad lielies ar to, ka AMD FX 8 kodolu procis tur līdzi Intel četrkodolu procesoram vienā spēlē?? Par visām citām spēlēm aizmirstot??

Visi tik bļauj ka BF4 izmanto 8 kodolus, viss ko es parasti pie noslodzes redzu, ka AMD var izmantot 8 kodolus, bet ir vienā līmenī ar i5. Tātad katrs AMD kodols ir ~0,5 Intel i5 kodoli??

 

Atceros, ka visi lielijās, ka Watch dogs izmantos 8 kodolus, jo tip portēts no konsoles. Rezultāts:

http://www.techspot.com/review/827-watch-dogs-benchmarks/page5.html

Far Cry 4

http://www.techspot.com/review/917-far-cry-4-benchmarks/page5.html

 

Tas pats stāsts ar Assasins Creed Unity. Patiesībā visas šīs spēles tik slikti portē uz PC, ka effekts  masu kliegšanai, ka "jaunās spēles izmantos 8 kodolus" ir pilnīgi pretējs - mazāk un ātrāki kodoli dod lielāku ieguvumu.

 

P.S. Ja kāds neuzmanīgi lasīja, tad man nekas nav pret AMD pročiem. Vienkārši man ir savs pamatojums priekšroku dot Intel. Kā par pārsteigumu BF4 nespēlēju.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Tas ka abi procesori ir vienlīdz spēcgi un dajebkā līdzigi ir skaidrs, šeit ka vienmēr ir reliģijas jautajums kam intel kam amd, bet nevajag abus nomelnot ar pašu izdomātiem faktiem(nevertell gadījumā)

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Ja jau aizgaaja bezteema, intel kore tikpat laba kaa fx, tad ko taadaa multitasking testaa kaa KINEBENCH i5 zaudee , bet Fx vinee, bet pat ne par to ir runa, kaa rakstiiju, buus fx tests ne tikai bf4 mp, bet arii "jaunais" cod, far cry4, crysis3 , un redzeesim ka viss iet komfortabli 1080p max setting.

Pasaku priekshaa, sisteema Fx8320, 8gb ram, mb amd 970

Labots - JohnRambo
Link to comment
Share on other sites

MakeMeGoAway

Un ko tieši Tu ar to pierādīsi testu veicot ar komplektu, kur GPU spēj @ 1080p pavilkt visu, ko tai met pretī, ja vien procesors spēj turēt līdzi?

Link to comment
Share on other sites

Man pasham sev nekas nav jaapieraada, jo zinu, ka amd fx nav shauraa vieta, lai prasiigos geimos ieguutu komfortablu fps.Man tas buus prieka peec, vairaak akcents buus uz padomu prasiitaajiem, budzetniekiem un netikai.Pastiprinaata uzmaniiba buus multi tasking geimiem, tieshi kuri izmanto virs 4kodoliem.

Informaacija buus ljoti noderiiga, it iipashi ja ar leetaaku fx var speeleet tikpat komfortabli un pat labaak, nekaa ar daargaaku intel.

Link to comment
Share on other sites

EpicDamage

FX 6300 šaurā vieta būs aptuveni priekš gtx 980. un maz ticams, ka cilvēks kurš pērk šādu proci, kādreiz ieliks šādu GPU savā PC... 

 

Gaidīšu tās tavas multi tasking games, kas lieto vairāk par 4 kodoliem, neskaitot jebkuru bf un cod, jo tās es ciest nevaru... Joka pēc varēšu patestēt par cik sūdīgāks būs mans procis!

 

 

P.S. Pamēģini ar savu FX 8320 aiziet Tera Online uz Nexus event un parādi cik būs freimi.

Labots - EpicDamage
Link to comment
Share on other sites

Neredzu kur autors ir teicis kādas ir prasības, kādas spēles grib spēlēt, uz ULTRA settigiem vai ar :) CTR monitoru.

Labots - pcruksis
Link to comment
Share on other sites

protams ja spēlēs World of Tanks vai kā nu to štruntu sauc. tad jau vienalga.  

Par World of tanks nepiekritīšu jo pirmais ko tai spēlei vajag ir labs procesors savādāk būs tev tie 30 fps ... 

 

Lieliski redzams kā intels ar saviem nieka 3.3ghz izsmej amd 4.7ghz

Labots - @rmands
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Man pasham sev nekas nav jaapieraada, jo zinu, ka amd fx nav shauraa vieta, lai prasiigos geimos ieguutu komfortablu fps
Viss atkarīgs no budžeta dotajā gadījumā arī AMD būs ok. Visādi citādi liekot iekšā top videokartes GTX980, GTX780TI nebūtu prāta darbs likt iekšā FX procesorus.
Link to comment
Share on other sites

FX 8XXX ar 970 sērijas mātesplati nebūs diži lētāks par i5 4460 un kādu normālu lētā gala plati.

Link to comment
Share on other sites

Uz cpu reekjina vien jau ~40€, ja saliidzina ar fx6300, starpiiba veel dramatiskaaka :)

Buutu pie pc shodien, apskats buutu vakaraa, kur buus skaidrs, ka amd fx nodroshina komfortablu fps 1080p max setting.

Gaidam decembra beigas :)

Paraadi to leetaa gala mb, bet taa lai lv veikalos pieejama

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...