Jump to content

Fujitsu Siemens Amilo Pa 1510 rezerves daļas


vitex
 Share

Recommended Posts

Varbūt kāds var ieteikt kur meklēt pēc pavecu datoru detaļām tepat Latvijā. Šobrīd interesē Fujitsu Siemens Amilo Pa 1510 kabelītis, kas savieno mātesplati ar LCD inverteri, gan jau varētu piemeklēt arī no kāda cita modeļa. Datoru remontēšana nav mana pamatnodarbošanās, bet ik pa laikam nākas izpalīdzēt radiem un paziņām un iedomājos, varbūt Rīgā ir kāds "šrots" vai remontdarbnīca, kur var šadas mantas iegādāties.

Link to comment
Share on other sites

Ir 

Pa 2548

Pa 3515

Par saderību,slinkums meklēt :)

P.S.Kāpēc vispār vajag tikai kabeli,ir zināms ,ka esošais bojāts,vai kā ?

 

varbūt Rīgā ir kāds "šrots"

 

 

Man ir pāris kastes un vēl šis tas :).

post-82337-0-77279700-1415200737_thumb.jpg

post-82337-0-19338000-1415200745_thumb.jpg

post-82337-0-81240800-1415200756_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Man ir pāris kastes un vēl šis tas :).

 

Kur tu biji, kad man kādu laiku atpakaļ vajadzēja palmrestu un eņģes no ASUS K50..., tev bildē tieši tāds modelis!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kur tu biji, kad man kādu laiku atpakaļ vajadzēja palmrestu un eņģes no ASUS K50...,

Vajadzēja uzjautāt ,vai iegriezties pie "kaimiņiem".

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Man jau te sludinājums kādu laiku stāvēja bez reakcijas :D

 

Tā kā šiem eņģes lūzt bieži un plastmasa kopā ar tām, tad kas zina...

Link to comment
Share on other sites

Uzmetu aci Pa 2548 un Pa 3515 attēliem, bet izskatās, ka šie nederēs. Manis meklētais kabelis, tīri netipiski, ir atdalīts no lcd datu kabeļa un ir vienkāršs četru dzīslu vads ar konektoriem galos, tiesa dažādu izmēru.

Par vada vainu pārliecinājos - eņģes vietā palokot vadu var panākt stāvokli, kad lampa iedegas un uz ekrāna viss atspoguļojas korekti.

 

Tātad joprojām meklēju.

Labots - vitex
Link to comment
Share on other sites

 

 

ir vienkāršs četru dzīslu vads ar konektoriem galos,

 

eņģes vietā palokot vadu var panākt stāvokli, kad lampa iedegas un uz ekrāna viss atspoguļojas korekti.

Ja parasts vads ,var mēģināt salabot esošo,vai piemeklēt citu,ka tik gali der.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Var tak salodēt?

Link to comment
Share on other sites

Protams, var mēģināt citu piemeklēt, bet savos krājumos neko tādu neatradu, diemžēl. Lodēšanas ideja īsti neiepatikās ļoti smalko dzīslu dēļ, kuras pakļautas locīšanai, tātad lodējumu eņģes vietā taisīt nevar. Tātad jāmeklē pilna garuma smalkās dzīslas un viss abos galos jāpārlodē - ja galīgi neko neatradīšu tā ar varbūt darīšu - bet čakarīgi tomēr. Nav jau padomju laiku tehnika, kur viss tādā izmērā, ka salodēt, bez bēdu,  var visu kaut no jauna, bet te zem lupas jāņemās.

Labots - vitex
Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

jaksli, Tu esi tas spamers, kas nemitīgi sūta visādus epastus kuros vārds mainās, bet saturs vienāds un tur rakstīts, ka pērk salauztus portatīvos datorus? :D :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

jaksli, Tu esi tas spamers, kas nemitīgi sūta visādus epastus kuros vārds mainās, bet saturs vienāds un tur rakstīts, ka pērk salauztus portatīvos datorus?

Nē,man tāpat pietiek ,salasās ar laiku . 

Diez no kurienes šie zin  kam sūtīt :)?

Man tādi nenāk ,bet vienalga netirgotu šamiem :).

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

 

 

Diez no kurienes šie zin kam sūtīt :)
šie laikam no uzņēmumu katalogiem mailus pizģī
Link to comment
Share on other sites

Paldies biedram jakslis par pareizā kabeļa atrašanu un operatīvo piegādi!  :)  Tagad vecais laptops atkal varēs priecēt tā lietotājus, saturu atrādot arī uz ekrāna.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

jaksli, Tu esi tas spamers, kas nemitīgi sūta visādus epastus kuros vārds mainās, bet saturs vienāds un tur rakstīts, ka pērk salauztus portatīvos datorus?

 

Tais viņa bildēs tas jau nekas nav. Tādas 2 kastes nu tā pa pusgadu salasās intensīvi strādājot. Atnāk klients, saka dators nomiris, tālāk defektācija, saku tas maksās tik un tik, klients saka, izvelc datus laukā un pārējo vari paturēt sev rezerves daļām! 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...