Jump to content

AK-47
 Share

Recommended Posts

Kā jau vairums forumiešu ir dzirdējuši, šajā mēnesī Latvijas Televīzija(LTV) atzīmē savu 60 gadu Jubileju!

Vēlos uzzināt vai forumiešu attieksme pret LTV1 & LTV7 ir progresējusi tik pat pozitīvi kā man?!

Mans viedoklis - ja LTV tādā tempā turpinās, tad pārējās lat.val. raidošās organizācijas nosprāgs  kopā ar seriālu vērotājiem..

 

Spam ON :)

Link to comment
Share on other sites

Ja televizoru ieslēdzu es, bet tas nav katru dienu, tad gandrīz vienmēr tas ir LTV1, ar viņu autorraidījumiem. 

Link to comment
Share on other sites

Bet vairāk mani fascinē, ka Latvijas Radio nākamgad apritēs 90 gadi. Latvijas Radio bija ir salīdzinoši agrīns radio attīstības ķēdē, pat visas pasaules mērogā

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Nez, man parasti Discovery vai Nat Geo parādās, kad ieslēdzu TV, reizēm Kinoreisi. LTV ļoooti sen neesmu skatījies.

Link to comment
Share on other sites

TV neesmu skatijies gadus 4 nejūtu arī vajadzību tādu iegādāties. varbūt kādreiz, ja sadomāšu nopirkt konsoli.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es arī nebiju ļoti sen skatījies, bet šodien iegāju mājaslapā un biju pārsteigts. Var onlainā skatīties LTV1 un studijas raidījumi ļoti labā bildes kvalitātē. Visādā ziņā labākā, ka no viašrota. Paskatījos dažus raidījumus no arhīva, ir OK. Nu par Latvijas jaunatklāsanas  raidījumu Te vispār nav ko pielikt vai atņemt. To gan Youtube jāskatas ar HD kvalitāti.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

LTV1 skatos parasti VIP,Zebra, tagad iet sirmā kulta ēdieni, kādreiz bij nākotnes parks (žēl ka likvidēja) ... Protams kaut vai izrāviens uz 16/9 deva savu

Ir OK, jāsaka cik kādreiz tika TV3 graizīts, tagad LTV savu ir atguvis

Link to comment
Share on other sites

Zebra, Tavs Auto, Copmaņi un citreiz labas dokumentālās iet. Pats arī esmu piedalījies dažādos raidījumos reizes 6 :D

Link to comment
Share on other sites

versatile

Raidījumu TE tādam vidējam čīkstulim-pīkstulim, kam vissirslikti, varētu būt diezgan neizturami skatīties :D

Bet līmenis ir, tas priecē!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ltv labs, citi lv kanāli netur līdz.. nedo dies būtu jāskatās tikai okartes skatuve un dom2

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Man LTV1 ņem krietnu pārsvaru pār TV3 (Tur tikai nekā personīga un reizēm ziņas)

 

Arī LTV7 labi paaudzies. Priecē jaunais žurnālists Ignatjevs.

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

Favorītos man nav neviens. Uznāk vēlme kaut ko paskatīties, tad izbraucu cauri no LTV1 līdz TV6. Ja tur nekas netīk, tad no Discovery, GEO, SCI-Fi, TLC un pārējos, tad vēl tādus pašus krievu -> else - leave.

 

Cenšos Overtime noskatīties. Un hoķi. Hoķī šogad sūdīgi iet.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

 

 

Vienīgā skatāmā TV stacija.

Nepiekrītu. Re:TV visu laiku aug. Tiem, kuriem Latvija nebeidzas aiz Rīgas rajona, protams.

Novēlu LTV augt un attīstīties un atkarot vienu frekvenci priekš LTVHD :)

Link to comment
Share on other sites

Nu, nu ka tik ne ar. ReTV itkā aptver visu Latviju, bet  lielākajai daļai raidījumu zema kvalitāte, pēc principa, kā mākam tā maunam. Faktiski jau nekāda centrālā ReTV nav. Jā ir serveris kurā saliek pilnīgi visu, ko dod no reģioniem. Rādīt ta nav ko un līdz ar to nekādas kvalitātesb kontroles arī nav. Ja ReTV maksatu par raidījumiem, tad cita lieta būtu, bet dāvinātam zirgam zobos neskatās.

Link to comment
Share on other sites

Gan jau arī līdz tam nonāks. Es nenodarbojos ar pikseļu skaitīšanu bet vērtēju saturu un to, ka var uzzināt kas labs notiek reģionos, ne tikai ūdensgalvā :sarkasms:

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Ja ir kas vērtīgs, tad tiešām tikai LTV1 un LTV7. TV3, LNT tīra komercija, izklaide, kas mani pilnīgi kaitina (sieva ta skatās :) ). National Geografic, Discoveri, nu arī nekā jau prātīga naf. Kaut kādi veči rok sūdus, kāds kaut kur mocās tipa mežonīgā vidē utml.

 

Es gan vispār pēdējā laikā "saslimis" vai arī vecs palieku, bet klausos arī tikai gandrīz LR1. LR2 gan nē, tas nav man.

Labots - ju
Link to comment
Share on other sites

Amizantākais, ka pēc lepnās aiziešanas uz komercapraidi, reklāmu daudzums LNT un TV3 ēterā nav samazinājies :sarkasms:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

LTV1 saturu pārsvarā sanāk skatīties iekš web.. bet priekš, ka LTV 1/7 ir ļoti progresējušas kvalitatīvi.. kopumā pašu TV saturu maz skatos un tikai atsevišķus raidījumus/šovus.

 

@@Pirkss, liels paldies Lattelecom ITV par iespēju neskatīties reklāmas :D

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Te nav pieminēta Sporta studija, kas manuprāt ari ir pakāpusies līmeni augstāk.

Vienīgi Cope laikam vairs nebūs. Olte pedeja raidijuma teica ka LTV mainīs konceptu un no jauna gada Cepes vairs nebūs.

Link to comment
Share on other sites

LTV ir progresējuši - slinkums visu uzskaitīt, bet var just, ka vismaz kompromiss parādās starp naftalīnīgo un progresīvāku pieeju. Visnotaļ pozitīvi. ;)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kādreiz vija pa LTV2 raidījums, Zveja (laikam tā saucās), prikolīgi bija, ka pats raidījuma vadītājs (latvietis) intervēja kaut kādu Jāni, abi lauzījās krieviski.

Link to comment
Share on other sites

Kādreiz vija pa LTV2 raidījums, Zveja

 

lauzījās krieviski

Raidījuma vadītājs bija Edgars Zveja.

Pārsvarā krieviski gāja, speciāli.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Tas bija reāli rēcīgs raidījums, dēļ tā, ka 3 latvieši sarunājās krieviski. Pilnīgs sviests.

Link to comment
Share on other sites

Uz 18.novembri LTV būs jauni identi un grafiskais noformējums arī vēl pamainīsies. Neliels ieskats kā izskatīsies:

B2VPhLLIgAAYLWR.jpg

Labots - Patrons
Link to comment
Share on other sites

 

 

Raidījuma vadītājs bija Edgars Zveja. Pārsvarā krieviski gāja, speciāli.

Tur tie autori bija dabūjuši finansējumu (raidlaiku) raidījuma krievu valodā. Nu tad arī izpildījās. 

Link to comment
Share on other sites

Kā jums liekas, kad LTV un TV3 savu identiātes logo pārbīdies uz 16:9 safe area malu?

Tā jau tiem logo nav caurspīdīguma un vēl gandrīz ekrāna vidū atrodas. Skatoties filmas vai seriālus uz liela tv traucē.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Sākuši iepirkt labas mākslas un dokumentalās filmas. Ir izglītojošie raidījumi. Pāris seriāli - dāņu Valdība, Tilts 2, TV1 angļu krimiķis piektdienās. Politiskie diskusiju raidījumi un intervijas - kā nu kurš, grēko ar viedokļu pārstāvniecību, saaicina draugus, kas visi plusmīnus vienisprātis un tipa diskutē. Labi ir LTV7 vācu In Good Shape, Globalization, Projekts Nākotne. Tad visi tie LTV7 raidijumi par uzņēmejiem, nozaru problēmam utt.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Jaunā LTV eirovīzijas dziesmu atlases šova "Supernova 2015" topošā studija. LTV Zaķusalas ēkas 6.studija.

Būs daudz gaismu, displeju un mūsdienīga skatuve. Būs acīm tīkams vizuālais noformējums, kuru būs iespējams vērot HD kvalitātē internetā.

 

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

Labots - Patrons
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...