Jump to content

AliExpress atsauksmes


mayBe
 Share

Recommended Posts

indipuk

 

 

No kurienes tad pārdevējs? Ja no LT tad arī sūtīs no LT ne Francijas vai Vācijas. Aliexpress tak nav konkrēts veikals,bet platforma (tirgošānās vietne).Un nekādi neronāda no kurienes nāks pasūtītā prece.
 

 

Vai tad ali vispār ir ne-ķīniešu veikali? Tas kur pasūtiju jaunu konkrēti norāda ka ir no China (Mainland)

http://www.aliexpress.com/store/427290

Link to comment
Share on other sites

Pēdējie no ebay atskrēja pa 16-18 dienām, sajūta ka, kaut kas, kaut kur ir mainījies!


Novelc softu TrackChecker un pēc trekinga visu varēsi redzēt!

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

 

 

łoti ātri atnāk preces no Alie.

Jā. Arī man pa 7 dienām atskrēja. Šoks bija pamatīgs. :}

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Tas tāpēc ka caur LV muitu (pēc tracking number kad ir LV redzu) neiet cauri...uzreiz ietaupas 1,5-2 ned

Kā ienāk LV taga uzreiz parada ka nodot šķirošanai utt nakošaja dienā vai aiznākošaja ka LV tā ir mana pasta nodaļā agrak bija ka nodots muitai pectam atkal skirosanai

Gribētu zināt kā tad ir ar telefoniem ja visam precem neesmu redzejis ka ietu caur muitu...diezin kā tad ar pvn apliek?

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu

Kādam ir kas sakāms par ebay un cik drošs viņš ir salīdzinājumā ar AliExpress ?

Labots - Antons ar lielo burtu
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Abi ir droši, bet aliexpresā visa kā lētak un vairāk ir... sikumiņu jomā nevis tādās visādās citās lietās...un man vismaz maksājot ar karti aliexpresā ir daudz lētak nekā ar paypal...jo seb uz konvertāciju utt praktiski neko nepaņem

Link to comment
Share on other sites

ebay jau klientu tur baigā vērtē, ja tu sūdzies un pārdevējs neko nemāk pamatot, uzreiz atgriež naudu.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Ar naudas atgriešanām man aliexpresā nav bijis problēmu. Kas vis patīkamāk ka aliexpresā katram sūdiņam iet strādājošs tracking number... 

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Ar Ali man nav bijis problēmas, nezinu, kā ir ja bēdu stāsts sākās, bet Banggood es pat iespēju sūdzēties neesmu redzējis, kaut gan nekad nav vajadzējis!

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Tā tas ir. Aliexpresā strādā pat sūdiņiem pa 50 dollarcentiem utt

Link to comment
Share on other sites

Ja tev ebay dot kreiso trakingu, tad jau sāc domāt ka īsti labi nav! Vienīgais ņem vērā ka traking numurs sāk strādāt pēc 3-5 dienām, tas ir laiks kamēr viņš tiek līdz pastam, numurus jau sistēma uzreiz iedot, kamēr pasts nav apstrādājis tas numurs ir neaktīvs.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Ebaya lētam precēm lielakoties nav tacking numura un tā tas ir kkas nestrādājoš iedots...tas tāka skaidrs par tām dažam dienām pirms tiek pirmoreizi atzīmets kkur

Link to comment
Share on other sites

Baigi uzmanīgi ar šito, pats paņēmu, nu atnāca ar uzrakstu, tikai tirdzniecībai Indijā un ir demo produkts, kvalitāte bija normāla, bet dažreiz krievi raksta, nāk pilnīgs kreisais sūds, kopā ar ādu skuj!

Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu

Un cik maksā piegāde ebayā vai aliexpress ?

Labots - Antons ar lielo burtu
Link to comment
Share on other sites

 

 

un man vismaz maksājot ar karti aliexpresā ir daudz lētak nekā ar paypal...jo seb uz konvertāciju utt praktiski neko nepaņem

Nomaini  Paypal iestatījumos maksāšanas veidu.

 

 

bet Banggood es pat iespēju sūdzēties neesmu redzējis, kaut gan nekad nav vajadzējis!

Iespēja atrodas iekš Paypal.

Link to comment
Share on other sites

dažreiz krievi raksta, nāk pilnīgs kreisais sūds, kopā ar ādu skuj!

 

Varbūt uz sūrajām pohām skujas :D Nezinu,bet bildes no kastes ir tādas

2z8wc3p0x3r973nwjlw.png

4jqtk7x49ko2n7n9uc75.png

Link to comment
Share on other sites

 

 

Un cik maksā piegāde ebayā vai aliexpress ?

Cik garš tik plats, >>> price + shipping cost summa ~ nemainās

 

bija pāris feileri ar aliexpress

Labots - Tubus
Link to comment
Share on other sites

Iespēja atrodas iekš Paypal.

Nu kāpēc tev jaiet pie starpniekā, tā būtu pārdevēja problēma!

 

Varbūt uz sūrajām pohām skujas Nezinu,bet bildes no kastes ir tādas

 Paskaties uz sāniem, tuļit iešu meklēt savas kastes, domāju ka izmetu! 

Atradu nebiju izpirdis arā, man tāds tas Gillette izskatās:

post-97578-0-82431800-1433888081_thumb.jpg

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Tad jau tev ir absolūti ok, padalies ar linku!

Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu

Cik liela iespēja ir iegrābties sūtot teiksim kaut kādas datora komponentes ?

Link to comment
Share on other sites

Ko tu domā ar vārdu iegrābties? Neatsūta vispār vai aatsūta china pakaļdarinājumu oriģinālajai precei?

 

Es teiktu 50/50.

Link to comment
Share on other sites

Ja neatsūta vispār > dispute > nauda atpakaļ. Ļoti vienkārši

Ja ir baigais brāķis tad dažreiz var dabūt pusi naudas atpakaļ

Link to comment
Share on other sites

Pērc no top rated selleriem kuriem daudz atsaukšmu dārgu elektroniku, nebūs problēmu. Un lieto common sense. Ja ir pārak laba cena tad kautkas nav labi.

Labots - indipuk
Link to comment
Share on other sites

 

 

Agrāk "Drogas" pirku 4gab. Gillette Mach3 par ~11-12€,bet šie par 16gab. grib ~9€.

Drogas Tu pērc Gillette Mach3, bet pie šiem tajā linkā minēts tik kāds augstas kvalitātes matche3. Ko tajā pašā Ali un citur atradīsi arī zem nosaukuma Digital Boy Barbear Mach3.

Link to comment
Share on other sites

Drogas Tu pērc Gillette Mach3

 

Sen jau vairs nepērku :) Iemesls ir augstāk aprakstīts ar visām bildēm.Viņi pie preces apraksta neraksta Gillette(nezinu iemeslu...varbūt aizliegts vai kas cits),bet prece tāda pati,kā vietējā bodē...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Šķībie jau brītiņu atpakaļ lepojās ar loģistikas pārmaiņām Ķīna->Krievija apkalpošanā, pieņemu, ka mēs tur blakus ar esam tikuši pie labuma, ir jau bijuši vairāki sūtījumi, kas tikuši līdz rokām pa divām nedēļām un pat vēl pāris dienu īsāku termiņu. Tas nav tikai uz Ali, bet arī uz citām ĶTR bodēm. 

 

Preci no daudziem Ķīnas veikaliem Krievijas pastam nogādā Latvijas Pasts no muitas noliktavas Rīgā. Nākotne lielajiem ķīniešu veikaliem ir tāda ka vēl pirms esi nopircis, prece jau atrodas Rīgā.

 

 

 

(nezinu iemeslu...varbūt aizliegts vai kas cits)

 

Jā, ir aizliegts izplatīt viltojumus.

Link to comment
Share on other sites

 

 

ka vēl pirms esi nopircis, prece jau atrodas Rīgā

Kaut kā neiebraucu domā

Ķīnas preces priekš Krievijas tirgus glabātas tiek Rīgas muitas noliktavās? O_O Kāpēc pie mums? 

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Anna Brin

Var saņemt naudas atmaksu 5% apmērā no aliexpress pirkumiem šeit www.brainless.eu. Es nesen saņēmu savu pirmo atmaksu

Labots - drunk_lizard
Link to comment
Share on other sites

 

 

Var saņemt naudas atmaksu 5% apmērā no aliexpress pirkumiem šeit www.besmarty.eu. Es nesen saņēmu savu pirmo atmaksu

Kāds mehānisms? Par iepriekš veiktajiem pasūtījumiem arī var saņemt? 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kāds mehānisms? 
  Parasts affiliate, Anna par katru, kurš iepērkas ar viņu iedotu linku saņem atlīdzību no pārdevēja, tad no šīs saņemtās atlīdzības daļu pārskaita pircējam, lai būtu interese piedalīties.
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...