Jump to content

Jaunajai MB sliktāka skaņa, daudz mazāk bassi


SaWI337
 Share

Recommended Posts

Kopš nomainīju mātes plati, skaņas kvalitāte ir ievērojami sarukusi un bassi tik pat kā nav.. 

Jaunā MB: ASRock 970 Extreme3 R2.0

Vecā: MSI 790GX-G65

 

Atceros, ka ar veco MB austiņās bassi bija tik lieli, ka tos varēja sajust ar vaigu un rokām (milzīga vibrācija), nemaz nerunājot par lossless kvalitāti, surrounding, utt, tagad bassi ir gandrīz nekādi un kvalitāte ausīs cērtoša (it sevišķi augstie toņi), atgādina kaut kādas 5ls maxima austiņas.. Draiverus pārliku 2x, tas nepalīdz. 

Labots - SaWI337
Link to comment
Share on other sites

Audio draivera opcijaas saliec tos pashus settingus, kas bija pirms tam.
Droshi vien - Bass boost & Loudness equalization.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

audio_spoks

 

 

es nez.. tiktiesjaam... izaugusi iista kroplju paaudze...

Nu ņemot vērā, ka taisījuši šamos ir šādi nodzerti deģenerāti, tad tas jau normāli, tīri ģenētiski stulbums nodots nākamajai paaudzei. Ne tā Voldiņ, ko?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Protams, ka iebūvētās skaņas kartes atšķiras. Iespējams, ka austiņas ir ar salīdzinoši zemu pretestību, kas jaunās mātesplates skaņas kartei nepatīk. Varbūt tur tā izeja nemaz nav paredzēta austiņu pieslēgšanai, tikai tīri lineārā izeja.

Link to comment
Share on other sites

Ieej skaņas kartes setingos un noregulē savu skaņu kā gribu, kur ir problēmas?

Link to comment
Share on other sites

Nevajaga izvēlēties dibenakmens ražojuma MB, tad būs mazāk problēmu. Ir taču galu galā ari normāli ražotāji aka Asus un Gigabyte

Link to comment
Share on other sites

Tur jau tik 7.1 izeja ir. Iespējams, vajag kādu 2ch režīmu ieslēgt, vai iestatījumos varbūt arī ir iespēja, ka var pārslēgt kaut ko uz austiņām. Varbūt arī ir iespraudies kādos efekta kanālos. Kas to zina. Nav stikla bumbas.

Link to comment
Share on other sites

@drunk_lizard Jā, jo ja cilvēks nespēj paciest spalgu, nekvalitatīvu skaņu, viņš ir izkropļots deģenerāts un dabas radīta kļūda visām nākamajām paaudzēm. Es nevienā vietā neteicu, ka reāli arī mūziku klausos ar tik lieliem bassiem, bet fakts paliek fakts - viņi ir pazuduši.

@Gestapo Šādu iespēju apsveru (Sound Blaster Z), bet varbūt var atrisināt radušos problēmu un dabūt decend kvalitāti lieki neiztērējot 70eur.

@ju Austiņas spraužu mūzikas centrā, kurš ir pieslēgts PC'am (aux) pie Front speakers (šai kartei nav headphones līnija). Channelus slēgāt mēģināju, izmēģināju visus iespējamos variantus, nepalīdz.

@jema & @Borja Netīk izmantot boostus un frekvenču regulētājus, 95% gadījumos tas kvalitāti tikai pasliktina un padara skaņu nereālistisku. Mēdzu izmantot custom draiverus such as SRS - nedaudz palīdz, bet vēlamais rezultāts nav.

@ivo Asrock plates nekad nebiju ņēmis, līdz šim neko baigi sliktu nebiju dzirdējis, tagad pats esmu vīlies :( Nākotnē būs jāpieturās pie ierastā Asus & MSI & Gigabyte

 

Visi efekti ir atslēgti, gluži kā tas bija ar veco plati.

Link to comment
Share on other sites

@drunk_lizard Jā, jo ja cilvēks nespēj paciest spalgu, nekvalitatīvu skaņu, viņš ir izkropļots deģenerāts un dabas radīta kļūda visām nākamajām paaudzēm. Es nevienā vietā neteicu, ka reāli arī mūziku klausos ar tik lieliem bassiem, bet fakts paliek fakts - viņi ir pazuduši. @Gestapo Šādu iespēju apsveru (Sound Blaster Z), bet varbūt var atrisināt radušos problēmu un dabūt decend kvalitāti lieki neiztērējot 70eur. @ju Austiņas spraužu mūzikas centrā, kurš ir pieslēgts PC'am (aux) pie Front speakers (šai kartei nav headphones līnija). Channelus slēgāt mēģināju, izmēģināju visus iespējamos variantus, nepalīdz. @jema & @Borja Netīk izmantot boostus un frekvenču regulētājus, 95% gadījumos tas kvalitāti tikai pasliktina un padara skaņu nereālistisku. Mēdzu izmantot custom draiverus such as SRS - nedaudz palīdz, bet vēlamais rezultāts nav. @ivo Asrock plates nekad nebiju ņēmis, līdz šim neko baigi sliktu nebiju dzirdējis, tagad pats esmu vīlies Nākotnē būs jāpieturās pie ierastā Asus & MSI & Gigabyte   Visi efekti ir atslēgti, gluži kā tas bija ar veco plati.

Malacis :)!

Tā turēt !

 

 

atgādina kaut kādas 5ls maxima austiņas.

 

atgādina kaut kādas 5ls maxima austiņas
Labots - jakslis
Link to comment
Share on other sites

Kas notiek, ja Windows Speakers proporties attiecīgajam devaisam uzliek 24 bit, (Studio Quality)?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Austiņas spraužu mūzikas centrā, kurš ir pieslēgts PC'am (aux) pie Front speakers (šai kartei nav headphones līnija). Channelus slēgāt mēģināju, izmēģināju visus iespējamos variantus, nepalīdz.

Nāksies samaksāt kādam ar smadzenēm.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

šai kartei nav headphones līnija

 

Neticu, neesmu redzējis nevienu pēdējos vismaz 10 gados ražotu dēli, kuram uz front out nebūt kaut nebūt kāds austiņu buferis, protams ja lieto augstomīgas ausis, tad mazliet savādāk... Bet nu iebūvētā skaņa ir tīrākā loterija, labāks audiočips vēl negarantē, ka tas būs arī pareizi implementēts, gribās kvalitāti - jāņem normāla skaņaskarte, izvēle ir pietiekami liela.

Link to comment
Share on other sites

@OffSide To es uzlieku vienmēr līdz ar windows-instalāciju.. Tikko pārbaudīju - Stāv uz 24 bit 48000hz.

@nnonameTeorētiski, headphone līnija ir, bet tikai uz front-paneļa, bet par cik man PC ir bez kastes, nav arī front-paneļa.

 

Austiņām ir 24 Omi (3W jauda) ar 3-28000 f. diapazonu. Vienas no labākajām savā cenā, tur vaina nav (ja nu tiešām omi neatbilst).

Laikam atliks vien iegādāties skaņas karti..

EDIT: Pamēģināšu tīri pieslēgt front-paneļa vadiņus no vecās kastes (to kasti neizmantoju, jo CPU dzese/videokarte pārāk milzīga, lai ielīstu kastē), pateikšu kā būs.

EDIT2: Bez izmaiņām..

Labots - SaWI337
Link to comment
Share on other sites

Standarta latvieteļu urļaks - labāk samaksās par lieku importa preci nekā tautietim par darbu.

Tikai tad kad tādus izšaus - valstī paliks labāk.

Link to comment
Share on other sites

@McB Tu nebiji tas kadrs, kuram slikti veicās biznesā, tāpēc dzīvo ar naidu uz visiem, kuriem pašiem ir rokas un galva?

@intervall Front-paneli (headphone līniju) pārbaudīju, bez izmaiņām. Kaste neko nedotu, turklāt tā man nav vajadzīga.

 

Atliks vien iegādāties Sound Blaster Z, kuram ir iebūvēts austiņu Amps.

Labots - SaWI337
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kāpēc šis vēl nav pārvietots uz audiosadaļu?

Labāk nevajag - tur uzreiz uzradīsies visiem zināmais kadrs, kurš tūliņ piedāvās iepirkt MegaSuperPuperParaSound skaņas karti pa 2000 EUR un jaunu austiņu vadu pa 500 EUR :D

Link to comment
Share on other sites

Būs patrāpījusies hrenova MB, tas jau nav tā, ka visi AsRock vienādi metami.

Priekš lietotāja, kurš neizmanto, tipa, Maxima austiņas, tad jau droši vien saprot, kam tur jānāk ārā. Tagad tie skaņas čipi salīdzinoši normāli, nevis kā bija agrāk, pirms 10 gadiem. Iebūvēto skaņu nebija iespējams izmantot. Es arī ņēmu Creative.

 

 

 

ō jā, creative gan ir kvalitātes garants
Šim jau neko krutu nevajag, tik cik labu skaņu.
Link to comment
Share on other sites

Ta jau laikam nē.

 

Nu labi, lai daudz nediskutētu, normālas skaņas kartes, būs labākas par iebūvētajām.

Nu nav metamas miskastē parastam lietotājam, kurš jūt kādam signālam jānāk ārā.

Te par audiofīliem runa neiet.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Avtor, Tev tur plates pakaļā ir 6 aļa audio caurumi, kurā tu iespraudi austiņas? Tev vispār skan stereo?

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Nu pēc apraksta, likās, ka spraudis pareizi un iestatījumus arī izbraucis cauri.

Ta jau būs slikts/brāķis skaņas mezgls gadījies.


Labi, es varbūt optimists. Sapratu, ka viņam skaņa nāk kā no, kad ekvalaizers uz mīnusiem nogriezts.

Mož te ko šķībi laižu.

Link to comment
Share on other sites

Es te vasarā saliku pavisam sākuma līmeņu intel kompi uz dibenakmens plates H81M-DGS R2.0. Iepraudu ausis, skanēja normāli, ne sliktāk, kā telefonā iespraustas. Vot tikai neatceros, vai spraudu keisa front zaļajā, vai plates dibena zaļajā ligzdā.

Link to comment
Share on other sites

Zuxter, lūk arī tev atbilde par vidusmēra Jāņa prasībām pret skaņu

 

 

 

skanēja normāli, ne sliktāk, kā telefonā iespraustas
Link to comment
Share on other sites

 

 

A kādas prasības pret skaņu var būt no plates par ~40 Eur?

Kāds sakars cenai?

Kautvai 4€ tā maksātu - ir jāstrādā.

 

 

Es taču zināju, ka betons izmantos izdevību pateikt, ka pa 5EUR izdarīs visu.

Redzi, es varu izdarīt, bet tu vari tikai bezjēdzīgi žvankstēt. Padomā, kurš ir labāks.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bija man tāda 790-gd65 un skaņa bija uz urrā (nodega ziemelis, jo 790 viņš kaaaarst), bet kamēr strādā - mātesplate ir ļoooti pat okey gan f-ju ziņā, gan kvalitātes!

 

Runājot par tavu problēmu ar klusu skaņu - tu nomainīji Hi pret Low un gaidi brīnumus no gavno 970-ās, jo 790-ā bija sava veida tops!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...