Jump to content

mobilajs telefenos


viseļčaks
 Share

Recommended Posts

sen senos laikos, kad Latvijā sāka parādīties pirmie aifoni, es arī gribēju izskatīties kruta un atradu internetā, tipa, aifonam līdzīgu daiktu, nopirku pa 160 vai 140 latiem, precīži vairs neatceros. Nostrādāja aptuveni divus gadus, sākumā nosprāga nintendo nes emulators, tad kamera, tad sāka gļučīt pac telefons, kādreiz, kad pa pjaņiem garlaicīgi, gribas paņirgt, es kompānijā palasu neta veikalā pievienotu instrukciju, kur pirku vairāk neatceros, ibo - tas bija ļoti sen.

pac viedtālrunis

33osga1.jpg


instrukcijas pirmā lapa

idaflz.jpg


otrā lapa

s29xzc.jpg


trešā lapa

262y3pf.jpg


vēl ceturto piemetīšu

2qa06cx.jpg


vēl kas, boot.lv forums gļukains, ibo, manējo niku viseļčaks atļauj vairākas reizes piereģistrēt. Es šeit jau trešo reizi reģistrējos, jo iepriekšējās reizēs nekādi nevarēju autorizēties :(

Link to comment
Share on other sites

viseļčaks

šis ir tas pats apollo komentāru slims cilvēks no Jelgavas RAF rajona? : tā ir jāraksta. Tu (drunk_lizard) točna iebrauktu internetveikala instrukcijā un tev viss būtu skaidrs.

Link to comment
Share on other sites

Vau, kas tie par intīmiem jautājumiem! :shok:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Viseļčara dabralsja arī līdz šejienei, aaaa! Bet Lizārds, izrādās, esot šo piefiksējis Apollo komentos, aaaaa.

 

Lizārd, Jelgavā ir tikai viens rajons, kur dzīvo normāli cilvēki, un tā ir jelgavas "Rubļovka" -  Gintermuiža. Iebraukšana pa Filozsofu ielas vārtiem. Pārējā Jegavā dzīvo prosto jelgavņaņi. 

 

Sorrry, sarkasms.

Labots - ggg97
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Vau , Vau , kādi vārdi , kāda mīlas dzirksts :D

Runča Leopolda tekstu gan jau ka visi zinat , draugi :)
Tad i dzīvoūt bōušūt vīglāk :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...