Jump to content

PĀRDOD laptopu rezerves daļām.


t0nt0

Recommended Posts

Sveiki.

Vēlos pārdot portatīvo datoru Acer emachines E732G rezerves daļām. Datoram ir bojāta integrētā videokarte.

CPU: Intel i3 2.4Ghz

RAM: 4GB DDR3

HDD: Hitachi 500Gb 5400Rpm 

Un  protams lietojamas visas pārējas rezerves daļas no šī laptopa( displejs, cd-room utt.). Baterija labā stāvoklī + lādētājs.

 

Cena 100 Eiro.

Atrodas Ventspilī.

Link to comment
viesturs0711

Ja katru detaļu atsevišķi izdosies pārdot, tad tuvu simtam vajadzētu sanākt.

 

nu ja tā provizoriski pēc tirgus cenām skatās...

 

LCD 40,-

Lādētājs 10...,-

Rams 15,-

HDD 15...,-

 

un pārējais

Link to comment
erikonkulis

ja bojaata otra videokarte, tad nepalaizhas no procha iebuuveetaas? skatos ka procim arii ir gpu ieksaa

Link to comment

Paldies, korpusa maiņa bija veiksmīga.


Pa cik varētu pārdot CPU no šī datora, pa cik beigto plati un pa cik 2x 1GB RAM?


Un, ja kādam vajag displeju ar visu korpusu tam apkārt, tad droši, PM.

Link to comment
viesturs0711

Cpu 10 - 15 euro

Rams 5 euro par gab (tikai 1GB DDR3 tāda diezgan neejoša lieta).

Displejs pa 30 euro aizies uzreiz, pa 40 būs jāpagaida. :)

 

Liec tik sludinājumu tepat forumā, gan pircēji saradīsies.

Labots - viesturs0711
Link to comment

Un cik var prasīt pa akumulatoru? Manējais dators to neatpazīst, tā kā par precīzākiem skaitļiem jāprasa iepriekšējam īpašniekam.

Link to comment

Ieliku vēlreiz, aizgāja lādēšana, varbūt vienkārši bija pārāk tukša. Uzlādēšu, tad pateikšu cik tur un vai vispār pārdodu, jo divas baterijas pašam var noderēt.

 

P.S. Vienīgi žēl, ka eMachine ir budžetnieks un dēļ caurumu trūkuma nācās upurēt stereo skaņu. :D

Labots - Guest
Link to comment

Es tā parēķināju un izskatās, ka tev tur bija 3GB - viens 2GB modulis un viens 1GB modulis (jo manā datorā tagad ir divi 2GB moduļi un divi 1GB moduļi paliek pāri).

Link to comment

Pusstundu palādēju to bateriju, kā bija 0%, tā palika 0%. Izraujot barokli datoru noturēja ieslēgtu precīzi vienu sekundi. :)


Any ideas?

Link to comment
viesturs0711

 

 

Es tā parēķināju un izskatās, ka tev tur bija 3GB

 

Mopsi, es, kad velku ārā parkatos ko es izvelku :)

 

Naudu un biļetes pārbaudiet neatejot no kases! :D

  • Patīk 1
Link to comment

Nejau pus 10 vakarā pie veikala ar apkārt dežurējošiem čigāniem es pētīšu, kas pa detaļām tur ir iespraustas. Gan jau kaut ko ar OP sarunāšu, man tagad vairāk tā baterija interesē.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Tātad - akumulators ir beigts un HDD ar ntajiem sliktajiem sektoriem. Rakstu pārdevējam lai runātu moneybacku pret atlikušajām, manis neizmantotajām detaļām, šis neliekas ne zinis un saka, ka viss esot bijis ideālā kārtībā. Protams, tā nav, jo tā nevar būt, ka akumulators un cietais, nonākot manās rokās, pēkšņi palika par metamiem. Kopā samaksāju 60€, ekrānu pārdevu par 35€, lādētāju un korpusu paņēmu sev, CPU visticamāk kaimiņu forumā pārdošu, gribu atpakaļ 25€ pret pārējām detaļām (kurus, manuprāt, vien cietais un akumulators ir vērti tādā stāvoklī, kā pārdevējs teica, pat ja ne nedaudz vairāk). Kā šādā situācijā rīkoties? It kā nekādi īpašie zaudējumi man nav, bet gribu principa pēc dabūt atpakaļ savu naudu. Viņš vairs uz PM neatbild, tikai apskatās.


http://www.bildites.lv/images/qz26ijw5a4s3ihursd7s.png

http://www.bildites.lv/images/kud81dicewu6rgjk41r.png

Link to comment

 

 

Kā šādā situācijā rīkoties?

 

Nez kā Tev, bet Traktoristam Igoram būs iemesls izveidot kaverversiju Labvēlīgā Tipa dziesmai Laptops.

Link to comment
viesturs0711

Pieskati korpusu ko apmainiji savam datoram, tas tak ar kaut ko maksā. Paliks 5-10 euro. Vai par tādu summu ir vērts kulakus vicināt, nezinu. Kā pats teici pārdosi CPU blakus forumā, rezultātā būsi izgājis pa nullēm!

Link to comment

Nebūs gan pa nullēm, joprojām -15€. Ar strādājošu HDD un akumulatoru mani tas pilnībā apmierinātu, jo tiem abiem man ir pielietojums, bet tā kā abi ir beigti, gribu moneybacku no pārdevēja.

Link to comment
viesturs0711

 

 

Kopā samaksāju 60€, ekrānu pārdevu par 35€, lādētāju un korpusu paņēmu sev, CPU visticamāk kaimiņu forumā pārdošu, gribu atpakaļ 25€

Tātad ir 25€ mīnusā šobrīd. No kuriem divas lietas tu pārdevi pats sev, jeb nopirki:

 

 

 

lādētāju un korpusu paņēmu sev,

Lādētājs 10€

Korpuss 10€

 

paliek 5€, kurus visticamāk atgūsi:

 

 

 

CPU visticamāk kaimiņu forumā pārdošu

 

Labi, tam visam klāt nāk tavs laiks, bet tur jau var ieiet abstraktos skaitļos. :)

 

Vispār lai prasītu moneyback, tev prece būtu jāatdod pilnā komplektācijā un jāprasa pilna summa, savādāk tā caur krūmiem sanāk. :)

Link to comment

Man arī mājās skapjaugšā nolikts viens neejošs Acer Emachine E732G ar beigtu mātesplati, uz tastatūras trūkst trīs taustiņu. HDD jau ielikts citā datorā paša vajadzībām. Pārējais viss ir. Dators visu laiku ir darbojies ar izņemtu akumulatoru, tikai pāris reizes ieliku lai izlādētu un pēc tam uzlādētu ņēmu laukā. Akumulatoram jābūt labam. Pēdējo reizi uzlādēts apmēram pusgadu atpakaļ.

 

Ja kādam interesē, varu notirgot. Atrodas Jēkabpilī. 

Link to comment
atkarigais

Mopšuks kaimiņos pat paspējis pačīkstēt, par to, ka viņam neizdodas no t0nt0 dabūt atpakaļ 25eur, jo redz par ē-krānu nabags tik dabūjis 35eur.

ā un par kompensāciju sev paturēs - korpusu, lādētāju, CPU un RAM :D

UBĻUDAKS!!!

  • Patīk 1
Link to comment
Viestur, redzi, es biju rēķinājies, ka man būs arī HDD un akumulators, citādi es par to laptopu vairāk par 35 - 40 nebūtu devis.
intervall, un tagad, lūdzu, latviski?

Un kāds vispār sakars, ka es gribu uz kaut ko uzvārīties tagad? Gribu saņemt atpakaļ naudu par to, ko man iesmērēja. HDD un akumulators lietoti ir 25€ vērti? Ir. Tad kur problēma? Pārējo varu arī līdzi nedot, ja tāda ir pārdevēja vēlme.

Link to comment
Un kāds vispār sakars, ka es gribu uz kaut ko uzvārīties tagad?

Jo tu esi spekulants. Un nevienam tā īsti tie spekulanti nepatīk, tāpēc arī neliek tev mieru ;)

Labots - itanium
Link to comment

Ne šoreiz, nebija galīgi man tāda doma. Ja pārdevējs nebūtu apgalvojis, ka ar akumulatoru un HDD viss ir kārtībā, tad nebūtu problēmu. Saprastu, ja tas būtu SSā, bet ne jau IT forumā var cilvēkus tā čakarēt. Pirku tieši ar tādu domu - vajadzīgās detaļas paturēt sev (jo bija doma man pirkt gan akumulatoru, gan HDD, tā kā ar vienkāršu izmešanu un aizmiršanu šoreiz neies krastā) un nevajadzīgās pārdot, kādus 45€ gan jau dabūjot.

 

Kāds zin, kāds viņam ir uzvārds?

Link to comment
intervall

Beidz blamēties, varēsi atkal mainīt niku, lai visi neizsmej... Vai pārmaiņas pēc jaunu kontu izveidot :D

  • Patīk 1
Link to comment
HDD un akumulators lietoti ir 25€ vērti? Ir.

Bet tev tak arī ir lietoti :D

 

 

 

ā un par kompensāciju sev paturēs - korpusu, lādētāju, CPU un RAM :D UBĻUDAKS!!!

+ miljons

Labots - itanium
  • Patīk 1
Link to comment
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
×
×
  • Izveidot jaunu...