Jump to content

Savadaka nekustama ipasuma meklesana?


Rs84
 Share

Recommended Posts

Man galigi nestav uz dzivoklu cenam, kas atrodamas LV sludinajumu serveros, varbut, kads var ieteikt, kadus savadakus nekustama ipasuma meklejumus - izsoles, atnemtie, atras realizacijas, paradiem or something....

 

Kas man interese:

- dzivoklis centra

- ne pirmajos stavos,

- mura maja/pirmskara maja,

- gaze,

- labs/paliels planojums, istabu skaits nav svarigs,

- bez remonta/slikta stavokli dzivoklis, bet ne maja,

- zeme, zem majas.

 

 

Velams:

- balkons,

- bez centralas apkures,

- vieta auto, sledzama pagalma.

 

Cena lidz 30000 eur.

 

Rajons kur interese:

b5a0be4d35c243810f7e6491a92d856e.jpg

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Pašam slinkums? Ņem mākleri. Mēs te ar roku leņķiem mērāmies, nevis deguna leņķiem.

Labots - Žaks Noriss
Link to comment
Share on other sites

Regulari cekoju LV sludinajumus - nav nekas sakarigs.

 

Nekadsu suda maklerus - to izdzimumsu, ka sugu ienistu.

 

WTF - kas tas pedejais pa murgu?

Link to comment
Share on other sites

es nogaidiitu veel kadu gadu, tad dzivokli bus krieeetni letaki, pat lidz 50% letaki :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Wheeler: karu prognozē, vai?
 

man šķiet tas saistība ar to likumu, ka banka vairs nevarēs atņemt vienīgo īpašumu. mūsu valstī reti kurš bez kredīta var nopirkt mājokli, nebūs kas pērk īpašumus (nu tikai ķīnieši dēļ uzturēšanās atļaujām) un cenai vajadzēti iet lejā no tā murga, kas ir šobrīd.

Link to comment
Share on other sites

Nē, krietni kritīsies gada laikā dzivokļu pārdošanas apjomi, bankas jau sāk paaugstinās pirmās iemaksas griestus, swedbanka no 15% jau palilinājusi pirmo iemaksu līdz 30%, drīzumā tam sekos pārējās bankas.

 

Pirktspēja kritīsies un cenas tiks laistas zemē..

 

Tā tikai tāda mana prognoze ..

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Par 30k grib veco apbūvi centrā, ne pirmo stāvu, saskaņotu gāzes katlu, 100 kvadrātus un nezina vaigā savus brāļus un konkurentus?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nu nebūs par 30 eiro cilvēcīga izmēra centra dzīvoklis. Tad toč ir Donbass jāievieš.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Par 30k grib veco apbūvi centrā, ne pirmo stāvu, saskaņotu gāzes katlu, 100 kvadrātus un nezina vaigā savus brāļus un konkurentus?
Ja doma esmu kaut kads maklers or shit - galig greizi doma - mekleju dzivokli sev, ar sadam prasibam
Link to comment
Share on other sites

Ar tadam prasibam vari aizmirst par tadu cenu.

Pats jau kādu gadu skenēju tirgu un visus iespējamos variantus.

 

Par 30K pat mikrarajončikā nekas lāga nesanāk, kur vēl centrā staļina mājā :D

 

wet_dreams.jpg

Labots - Wheeler
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Divas numurētas stāvvietas iekšpagalmā esi aizmirsis! Tas ir must have!

Link to comment
Share on other sites

Es Tev saku, neko tajā cenā neatradīsi pēc prasībām !

Pats esmu izmeklējies visos banku piedāvājumos, izsolēs utt ..

 

Nav nekur tik saldas cenas, nu nav .. :)

Link to comment
Share on other sites

Galvenais ir meklet nolaistus/paradiem - ir bijusi visadi varianti, bij kaut kas lidzigs pirms paris menesiem, vienigi mazs vienistabnieks, pa 9 tk, zvaniju 10 min pec sludinajuma ievietosanas, saimnieks jau brauca pie notara...

Link to comment
Share on other sites

 

 

es nogaidiitu veel kadu gadu, tad dzivokli bus krieeetni letaki, pat lidz 50% letaki

50%? Mazliet nepārspīlē? Protams, ka kritīsies, bet ne jau vairāk par kādiem 30%. Pat jaunajām overpriced dzīvokļiem kā saliena un citur nekas diži nekritīsies, jo tur jau ir pretī uzturēšanās atļauju tīkotāji.

Link to comment
Share on other sites

 

 

swedbanka no 15% jau palilinājusi pirmo iemaksu līdz 30%
 

 

kad ņēmu kredītu savējam, tad blokmājās pēc noklusējuma bija 30%. Tas ir atkarīgs no likviditātes. Jo likvīdāks NĪ, jo mazāka pirmā iemaksa. minimums (15%) bija tikai labiem jaunajiem projektiem, kam tāpat pāris nedēļu laikā atrastos citi pircēji.

 

Paskatījos dzīvokļu īres cenas - mī šokā. Nekas lētāks pa pēdējo gadu nav palicis. Un pamesto jauno projektu logos sāk degt gaismas pēdējā laikā. Man izskatās, ka tauta tikai labāk dzīvo un attiecīgi mazāk neviens nesāks prasīt.

Link to comment
Share on other sites

RS84 grib kā krievs saka  "i ribku sjestj i nahu sestj".....

Nereālas prasības..... 

Var meklēt šeit http://www.izsoles.lv/zti/index.php, bet tāpat tik lēti nebūs.

 

Bet vecās mājas nemaz tik labas nav! Sienas masīvas, bet starpstāvu pārsegumi koka un pa lielam sapuvuši...

Link to comment
Share on other sites

Par iri te vispar nav ko runat - izkukukojusi pilnigi pratu, ja uzdrosinas par 1 istabnieku ar havaju pogi un bez dusas, ar malkas apkuri centra prasit 150 - 200 eur, to pasu var teikt par irniekiem, kas sadus sudus ire un uztur tirgu

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Swed it kā prasīs pēc jaunā gada 10% pirmo iemaksu saviem atņemtajiem īpašumiem, sak ko atņēmuši 1x,varēs arī 2 un 3x atņemt. Pārējiem atkarīgs no otrreizējā tirgus, bet ap 25 - 40% būšot. Plus būs rajoni un mājās, māju sērijas un jaunie projekti kur vispār nefinansē.

Link to comment
Share on other sites

nevar saprast, vai autors vienkārši nav bijis iesaldēts 2000. gadā un tikko pamodies šausminās par cenām, vai vienkārši iedomajies, ka viņš ir kaut īpašs un viņam tagad 100m^2 centrā par sviestmaizi dos :D

Link to comment
Share on other sites

Vispār tas jaunais maksātnespējas likums ir kas īpašs!!! Te man nav skaidrs kāpēc un kā labā šis ir pieņemts! Cilvēkiem būs krietni grūtāk dabūt kredītus. Kam tas ir izdevīgi? Lēts populisms? Vienkārši idiotisms? 

Link to comment
Share on other sites

 

 

nevar saprast, vai autors vienkārši nav bijis iesaldēts 2000. gadā un tikko pamodies šausminās par cenām, vai vienkārši iedomajies, ka viņš ir kaut īpašs un viņam tagad 100m^2 centrā par sviestmaizi dos :D
Protams ka dos jampampin - 3dien tava mutere paraksta 100 m2 hatonu uz manis pa 20 stabiem :king2:
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...