Jump to content

Acer Emachines e732zg


Enii
 Share

Recommended Posts

Sveiki visiem!

 

Acer Emachines e732zg - lieta tāda, ka šim datoram, kas ir manā rīcībā ir saplēsts ekrāns, tāpēc, šobrīd esmu to pieslēdzis pie sava LG Webos Tv.Bet kad ielienu internetā vienkārši kādā sociālā saitā vai youtube, tad pie ekrāna izšķirtspējas parādās, nez kādā sakarā, 3.ekrāns, un tad atkal pazūd un tā neskaitāmas reizes, ik pēc 5 sekundēm.Rezultātā kad rodas šī pārslēgšanās, pc manāmi nobremzē..

Esmu izmēģinājis visu, kas vien prātā bija ienācis, bet nekādu rezultātu.Video draiveri pārinstalēju vairākkārt, widows arī. Mēģināju atspējot 3.ekrānu - nepalīdz.Saprotu, ka pc cepās, kad skatos kādu video, un tad sāk slēgāties - vai tas var būt par iemeslu?Arī tad, kad nebiju vēl pieslēdzis pc pie ārējā ekrāna bija ši pati kaite..Kā to izlabot?

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

Esmu te jau gadus 7 un neizskatās, ka esmu diezko daudz sakrājis. Drīz jau būsi apsteidzis mani pa gadu.

Link to comment
Share on other sites

Nu kād lai teu padom dod? Ko te no attāluma, bez informācijas, var saprast?

Nu vajag atslēgt salauzto ekrānu! Noņemt vispār nost ar visām enģēm! Bezvadu antenes var tirināties arī gaisā! Un palaist no normāla droša OS, nevis fekāliju pilnas Vistas.

 

 

neskaitāmas reizes tīrīts.Un pasta mainīta arī.

Nu visdrīzāk pats esi kautko salauzis. Tā ir standarta parādība ar tiem sezonas pastas mainītājiem. Pastu vajag mainīt reizi 5-6 gados, atkarībā no darba stundām. Zem 20kh tas viekārši nah nav vajadzīgs. Nu ja nu tikai ir aizdomas ka ir bijis ilgstoši cepts.

Labots - McB
Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2
Pastu vajag mainīt reizi 5-6 gados, atkarībā no darba stundām. Zem 20kh tas viekārši nah nav vajadzīgs.

 

Tā lūk ir pērle :)

Jebkura mirstīgā mājoklī ir dafiga putekļu, nedod dies vēl kaķis/suns dzīvo. Ņemot vērā laptopa "superīgās" dzesēšanas sistēmas uzbūves īpatnības, radiatoram vispār ir tieksme aizdambēties, lai neteiktu rupjāk. Attiecīgi viņš ne velna nedzesējas, atteicīgi termopasta zaudē savas labās siltuma vadīšanas īpašības., bet ok, mani manis pēc - maini reizi 20 gados. 

Skarbā pieredze liecina, ka MX2 pasta paliek košļenes formātā zem gada intesīvas lietošanas  un vispār, ja laptops karst virs 90C, es tomēr teiktu, ka ir jāmaina, neskatoties uz to, ka nav pagājuši 5 gadi.

Zābaks.

Labots - skolnieks_2
Link to comment
Share on other sites

Un kā ir ar uzstādījumiem, vai ir uzlikts lai rāda tikai displeju 2? Pēc noklusējuma, ja pieliek portatīvam ārējo monitoru/tv, tiek veidots Dublicēts savienojums. Videnei jau pie kājas, ka displejs ir sašķīdis, resursus tā tērē abiem.

Link to comment
Share on other sites

 

 

bet ok, mani manis pēc - maini reizi 20 gados.

Kur tu, šmarasbērnel, rāvi gadus? kh ir kilostundas.

 

 

Skarbā pieredze liecina, ka

Kurā abortu iestādē tev ir tā pieredze?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Svētie kari par termopastas mainīšanu :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...