Jump to content

Video reģistrātors automašīnai


KalnzLV
 Share

Recommended Posts

Iesakiet lābāko price&performance videoreiģistrātoru automašīnai, ikdienas lietošanai!

 

Vēlams tādu, kas spēj no baterejas darboties VISMAZ 6h un lādējama no USB

Lai kvaitāte ir atbilstoša un lai pie nepieciešamības var peituvināt un precīzi saskatīt automašīnas nr. zīmi, piemēram

Lai ieraksts ir vismaz 1h (līdz sāk rakstīt pāri)

 

Cenu diapazons tāms ir diezgan liels, sākot no pāris desmitiem eiro iekš ebay u.tml un beidzot ar simtiem...

 

Varbūt vienkārši lietot kādu no GoPro kamerām?

Link to comment
Share on other sites

Tu vēlies videoreģistratoru ar optisko zoom?  :shok:

 

Prasības kā fotoaparātu gribētu stutēt pie auto loga. Kāpēc 6h baterija?

Link to comment
Share on other sites

Tē, videoreģistrātoru ar tādu kvalitāti lai ir redzama nr. zīme priekšā braucošam, nevis tikai attiecīgas krāsas kubiks ;)

 

6h ir tā provizorsiki, nu vēlams lai iztur visu dienu braucot...

Link to comment
Share on other sites

6h visu dienu braucot? piepīpētāja ligzdā jebkuram auto dabūt elektrību.

Un latviski rakstīt tev ļoti jāmācās.

Link to comment
Share on other sites

Lai ieraksts ir vismaz 1h (līdz sāk rakstīt pāri)

Tas atkarīgs no atmiņas kartes lieluma.

Šķiet, GoPro uz riņķi neraksta.

6h aparāts nav manīts.

Iekš auto tas tiešām na nepieciešms. Videoreģistratoru pieslēdz pie piepīpētāja, tad arī ieslēdzot auto, tas ieslēgsies un sāks ierakstu, izslēdzot auto, izslēgsies arī tas.

Te budžtes uz ~200EUR

Labots - ju
Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Nebūs tādas pa 200€. Ja būs, tad nummurus varēs salasīt tikai gaišajā laikā.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
Nebūs tādas pa 200€. Ja būs, tad nummurus varēs salasīt tikai gaišajā laikā.

Ja pirks pie vietējiem barigām tad nebūs gan... ;)

Pa 120 Eirām paņēmu no čainas ar 2K izšķirtspēju un ļoti labu uzvedību naktī - jāmeklē ar Ambarella A7s un pārdevējem no Shenzhen jāprasa sūtīt ar Yanwen express.

Reku video -

Kaut kas šāds - http://www.dx.com/p/ambarella-a7-2-7-tft-2304-x-1296p-170-wide-angle-night-vision-3-0mp-cmos-car-dvr-recorder-black-320052#.VG4574usVtw

Pāršūšana ar Texet firmwari, lai aizvāktu timestamp no video - ir tāds gļuks, ka vienmēr uz visiem vidieo timestamp ar ātrumu, laiku un brīvo tekstu, kas mazliet kaitina.

Labots - Bruketajs
Link to comment
Share on other sites

Bez "timestamp" pie "razborkām" vai tad tas video būs derīgs?

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Nu, pie "razborkām" ir dažādas nianses.

Ja tam timestampam ir jābūt kā liecībai, tad ir jābūt iekārtai, kur ar to timestampu nevar manipulēt.

Reģistrators parasti palīdz, ja ir neviennozīmīga situācija - piemēram, urlāns izbrauc priekšā un met pa mēmajiem - bez reģistratora vainīgs es bet ar reģistratoru - urlāns.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Laba nakts redzamība der tikai, lai pēc tam varbūt sazīmētu kādu neredzamo gājēju. Numura zīmes pretīm/blakus braucējiem dotajā video neredz un priekšā braucošajiem visticamāk redzēs arī 60USD aparāti, jo tos vienmēr izgaismo auto lukturi.

Ambarella A7s ir SOC čips, kam var piekabināt jebkādu attēla sensoru, ka tas neraksturo reģistratora spējas.

Precīzu datumu razborkām var iegūt no GPS, kas jau arī vairumam labu aparātu pieejami, kaut gan neredzu jēgu tam, ja redzams vainīgā auto un vēl numurs. GPS palīdzēs ātruma mērīšanai, ja pēkšņi vīri dzeltenās jakās piešuj ko neiespējamu.

 

Katrā ziņā 6h vai diena baterijas ir utopija, ja vien nevēlies to reģistratoru pie velosipēda lietot. Elektrību vajag stacionāri pievilkt un visticamāk reģistrators, ja vien nav miniatūrs un paslēpts, katru reizi būs jāņem nost, lai labvēļi to nepaņem tavā vietā. Baterija variē no pusstundas līdz 5 minūtēm, lai, kad klavieres no smagā auto uzkrīt uz akumulatora, vēl paspēj nofilmēt kā auto apstājas. Ne jau, lai pēc tam staipītu reģistratoru apkārt, vai ko vēl darītu.

Digitālo zoom nesaskatu lietojamu, tad pēc tam mājās arī vari video redaktorā to pašu izdarīt.

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Noskatījos to video, mēsls, par ko es arī runāju... Nav tajā cenā nekā jēdzīga un ar normālu optiku.

Link to comment
Share on other sites

 

 

incjiiga manta, ja nem veeraa panoraamas iespeeju un 720p videoierakstu up to 64gb microsd kartee. vienu vadeli novilkt gar salona apsjuvumu? nu kaa divpirkstus pret asfaltu.
 Viss jau forši, bet lielākoties jaunajām mašīnām ir spoguļi, kas paši aptumšojās, ja tev kāds spiež pakaļā gaismu! Uzlikot šito šo opciju tu zaudē un tas nav to vērts!

Labs reģistrators ir Mio 538, viss kas vajadzīgs un nav dārgs!

Link to comment
Share on other sites

mhmmm es te taa biku iesjmigojis, bet! pirms kaada briitinja bija ticis pienests kjiiniizeru razjots atpakaljskata salona spogulis ar iebuuveetu videoregjistratoru. incjiiga manta, ja nem veeraa panoraamas iespeeju un 720p videoierakstu up to 64gb microsd kartee. vienu vadeli novilkt gar salona apsjuvumu? nu kaa divpirkstus pret asfaltu.

Iesāku lasīt , iespringu , paturpināju ..man prieks par Tevi ! Pilnīgi, un no sirds ... Prieks ! Bet par videoreģistratoriem lasīšos , jo man šis arī ir aktuāls jautājums . Kaut kā ir gadījies braukt no 91. bez avārijām , taču šobrīd dzīve ir kļuvusi nedudz sarežģītāka ...

Labots - Peleecis
Link to comment
Share on other sites

versatile

youtube kanālā techmoan ir ļoti daudz lētu un labu (arī ne tik labu) reģistratoru apskati.

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Mans tieši štukoja tādu variantu, kā spoguļreģistātōru ar navigāciju uzmaukt un barošanu paņemt no vadiem, kas pienāk priekš aptumšošanās.

Cik esmu pabraukājis, tad kaut kā liekas, ka tā pašamtumšojošā funkcija man ir lieka, jo logi ir tonēti un sānu špīgaļi neprot tumšoties.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Viss jau forši, bet lielākoties jaunajām mašīnām ir spoguļi, kas paši aptumšojās, ja tev kāds spiež pakaļā gaismu! Uzlikot šito šo opciju tu zaudē un tas nav to vērts!

 

Neesmu sapratis kam šāda "fīča" vispār vajadzīga. Dienas laikā tāpat neko nežilbina, ja vien kāds idiots ar džipu aizmugurē nepiebrauc, bet nu tas īpaši bieži negadās. Tumšā laikā man spogulis visu laiku stāv "ieslīpā" pozīcijā un arī nekas neko nežilbina.  

Link to comment
Share on other sites

versatile

 

 

ja vien kāds idiots ar džipu aizmugurē nepiebrauc, bet nu tas īpaši bieži negadās

Rīgā, diemžēl, ikdiena. Džips ar ksenonu ir vāks.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Neesmu sapratis kam šāda "fīča" vispār vajadzīga. Dienas laikā tāpat neko nežilbina, ja vien kāds idiots ar džipu aizmugurē nepiebrauc, bet nu tas īpaši bieži negadās. Tumšā laikā man spogulis visu laiku stāv "ieslīpā" pozīcijā un arī nekas neko nežilbina.  
Es kaifoju no šādiem speciālistiem, pašam nav, bet nu gudras nosodošas domas ir!
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

versatile

mio apskats un tas kanālks, par ko iepriekš rakstīju.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Vēl šiem Mio par atsevišķu samaksu var piepirkt klāt polarizēto gaismas filtru, dot tiešām labu efektu.

Link to comment
Share on other sites

versatile

 

 

polarizēto gaismas filtru

Polarizētais filtrs jāgroza, lai efektu sasniegtu - vai tad ne?

Link to comment
Share on other sites

Es kaifoju no šādiem speciālistiem, pašam nav, bet nu gudras nosodošas domas ir!

 

 

Vai nebūtu labāk tā vietā, lai stāstītu par to, kas spēj tev sniegt apmierinājumu pastāstīt, kas tad tāds vajadzīgs ir šajā fīčā?

Jo izvēloties mašīnu es šo fīču ieliku kategorijā - nevajadzīgs sū.  Es pieļauju, ka kļūdos, tāpēc ir visas iespējas paskaidrot - kādās situācijās tad tieši tā ir vajadzīga.

 

versatile minētā situācija - džips aizmuguras man gadās ļoti reti (dzīvoju ārpus rīgas, katru dienu braucu uz darbu centrā) un reizi nedēļā man nav problēmu to spoguli ar roku "pārslēgt").

Labots - Rik0
Link to comment
Share on other sites

Kļūdies un ļoti. Kad piebrauc aizmugurē kārtējais šmurgulis ar ķīnas hrenoniem, kuri iebāzti halogēnspuldzēm paredzētajos lukturos, tad sapratīsi kam vajadzīga spoguļu aptumšošanās.

Labots - mafijs
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Noskatījos to video, mēsls, par ko es arī runāju... Nav tajā cenā nekā jēdzīga un ar normālu optiku.

Nu bet nav jau problēmas iekārtot mašīnītē sistēmu par 1k Eur ar papildus IR prožektoriem, Sanyo sensoru, un lepnu DVR un tā tālāk, bet priekš kam?! Kādu bonusu tas dos - krāna pagarinājumu vai kaut ko praktisku ar? 


 

Kļūdies un ļoti. Kad piebrauc aizmugurē kārtējais šmurgulis ar ķīnas hrenoniem, kuri iebāzti halogēnspuldzēm paredzētajos lukturos, tad sapratīsi kam vajadzīga spoguļu aptumšošanās.

 

Priekš tādiem šmurguļiem ir LED pakaļējos migliniekos.

Parazītus, kas izvēlās tāpat kā Leiši Ksenonai Žibintuvai, ir jāspīdzina visiem iespējamajiem paņēmieniem.

Nu un tas šmurgulis jau nepielidos pussekundē - paspēsi pastiept ruku un pārslēgt spoguli un ja pielīdīs tik tuvu, ka sānu spoguļos spiedīs ta ar migliniekiem to šaitu jāatgriež pie saprāta.

Zivtiņa kantoris laikam nekad nespēs ieviest mentiem spējas paskatīties vai hrenons nav iebāzts lukturos ar H marķējumu un atņemt apskates uzlīmi, vietā iedodot protokolu pa 50Eur un vienas dienas atļauju.

Jā, izteicos stipri skaļi, bet apriebies jau.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu to jau lai katrs pats domā cik viņam bieži tie "ķīnas ksenoni" traucē, man personīgi - reti. Vai ir vēl kas?

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot,nu tad luudzu video studijaa kur ir tas super duper regjistrators virs 200 eiraam ar stipri labaaku filmeejumu naktii,nekaa tam ambrellas regjistratoram.
Varu sadereet,ka atshkjiriiba buus minimaala...

Pasham ir  PRESTIGIO RoadRunner 575W-naktii kvalitaati vareetu veeleeties labaaku ,bet savaa joslaa numurus var saredzeet un principaa arii neko vairaak nevajag,Mazinsh,erti nonjemas/uzliekas,ir wi fi- 20 metru attaalumaa uz mobilaa video bija pat ljoti ok,var lietot kaa video aukli :) ,savs akjis-laikam ap 1 h tur, 

Link to comment
Share on other sites

Palasot komentārus radās jautājums, vai tiešām gudrāk nav ņemt GoPro? tam vienīgais mīnus pret videoreģistrātoru ir tas ka neraksta pa apli, bet to var kompensēt ar attiecīga lieluma SD karti lai pietiek pāris stundām...

 

+ GoPro varēs izmantot vēl 101 mērķim, nevis tikai mašīnā pie loga...

Link to comment
Share on other sites

Es šad tad lietoju GoPro HERO2 kā auto videoreģistrātoru "for fun". Uzskaitīšu trūkumus: (iespējams uz HERO3 un HERO4 versijām tas neattiecas)

 

- nav ieraksts pa apli

- nav timestamp uzliekams uz video

- nemāk automātiski ierakstu ieslēgt/izslēgt, ieslēdzot/izslēdzot aizdedzi
- ar jaunu aķi 720p 25fps režīmā darbojas 2,5 stundas, savukārt, ja vēlies pieslēgt ārējo barošanu (t.i. no piepīpētāja), būs jāpērk atsevišķi atbilstošs GoPro HERO housing ar caurumiem,

- nav piemērots filmēšanai krēslā/tumsā (bet paciest var),
- aizmugures displejs jāpērk atsevišķi (ja aktuāli).
- sienas lādētājs jāpērk atsevišķi. Komplektā ir tikai USB kabelis. Bet protams var lādēt ar jebkuru telefona sienas lādētāju (vēlams 1000mA)

 

+ var pielipināt pie stikla aiz spoguļa ar parasto komplektā nākošo 3M ļipučkas stiprinājumu. Nav obligāti nepieciešama gopro speciālā, uz paneļa stiprināmā kāja

+ ūdensizturīgs housing
+ plašas izmantošanas iespējas

 

 

Kopsaucējs:

labāk tomēr izvēlēties lietas tam, kam tās ir paredzētas.
Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

versatile

Jūs to kanālu neatvērāt, ne? :)

Čalis nopietni iztestējis dažādus un, pārsteidzošā kārtā, pa 50 mārciņām var atrast labu labo.

Var jau logā stutēt smārtfonu, http://laacz.lv/2012/12/21/videoregistrators-tev-jau-ir-kabata-ja-lieto-androidu/bet nu labāk tomēr izvēlēties lietas tam, kam tās ir paredzētas.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLFB79814F24001328

 

rekur lēta kamera ar ekrānu:

Link to comment
Share on other sites

Varu padalīties ar pieredzi A8 Dash Cam (tā, kura ar atsevišķu audio slēdzīti) lietošanā.

 

Plusi: maza, bez ekrāna, 12v barošana. Pielīmēta aiz spoguļa nav redzama (no ārpuses arī grūti saskatāma). Vienreiz iestādi parametrus un tā strādā kā black box. Ierakstu varēs meklēt un skatīt, ja kādreiz tāda vajadzība radīsies (t.b. avārija vai kas cits ineresants).

Link to comment
Share on other sites

Lūk priekš kam šāds sviests vajadzīgs? Kas braukt nemākam? Vai mēģinam dzīvot, braukt kā Krievijā???  :superstition:

Tiesās šāds nesankcionēts materiāls nav izmantojams kā pierādijums...

Link to comment
Share on other sites

kādā ziņā nesankcionēts? Pašreizējais Latvijas likumu regulējums neaizliedz šādu filmēšanu un arī ierakstu iesniegšanu pie strīdu izskatīšanas. Un ir pilns ar tiesas spriedumiem, kur šādi ieraksti ir izskatīti. KASKO gadījumos vispār vairums normālo sabiedrību par ierakstu iesniegšanu tikai priecājas.

P.S. man nav reģistratora.

Labots - e = d
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Regisss,beidz tupiit...pilns internets ir ar video kur regjistratori ir paglaabushi to iipashniekus no smagiem suudiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

 

 

Polarizētais filtrs jāgroza, lai efektu sasniegtu - vai tad ne?
 

 

Nejauc CPL ar lineāro filtru. Pēdējais ir vienmēr aktīvs, kamēr CPL tev ir jāgroza, lai iegūtu vēlamo rezultātu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Noskatījos to video, mēsls, par ko es arī runāju...
 

 

Youtube uz FullHD kvalitāti arī uzgriezi?

Cilvēki parasti arī saka, ka ievietotais materiāls ir labāks par to, ko jūtūbe rezultātā rāda + ieliek linku uz oriģinālu.

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Nē nu protams, labāks jau nu ir par sērijveida vecās paaudzes drazu, kura ir telefona kameras līmenī. Te matricai trokšņu līmenis ir vismaz uz pusi zemāks. Bet tas taču nav tas, ko topikstarteris prasīja - viņam tak īpašas vajadzības. Un viena lieta ir braukt pa labi izgaismotu vietu, un cita ir pa tumšu ceļu. Priekšējā stikla tīrībai arī ir liela nozīme, lai nekas neatspīd.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...