Jump to content

Saaukstēšanās, imunitātes stiprināšana


Kitai
 Share

Recommended Posts

Sveicieni.

 

Tā kā šis jau sen ir forums par visu diskutējam par to kā cīnāmies ar dranķiem.

 

Pašam sanāk būt gan siltās telpās - iesvīst, tad vējā, mitrumā, vēl arī pasportoju diezgan bieži sanāk noķeru saaukstēšanos.

Vitamīnus lietoju, nezinu gan cik ļoti tie palīdz stiprināt organismu. Kustos svaigā gaisā arī pietiekami. Kādu čarku 'pipariņa' zāļu tiesai arī ierauju. :D

Labots - Kitai
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mezavecis

    12

  • osscar

    7

  • Raimonds1

    8

  • Kitai

    6

Kamēr gāju vidusskolā, universitātes pirmies kursi, pārvietojos ar sabiedrisko, katru nedēļas nogali normāli ar darugiem padzērāmies. Sports bija pat salīdzinoši maz. Kaut ko pa vasaru piestrādāju. Nekādus spec vitamīnus vai tml. nelietoju. Disenes laikā T-kreklā gājām ārā, minūtes 10 pie vismaz -10C, kamēr līdz kupenai, kur stikla desa nolikta. Neslimoju ne reizi, pat īsti iesnas neatceros. 

Sāku strādāt pēc 3. kursa , viss čau, katru ziemu kaut kāda stiprāka saaukstēšanās utml. Tas pie vitamīniem, sportošanas utml., bet ļoti maz alkohola. Nu pilnīgi nezinu, kas pie vainas - darbs, vai hronisks alkohola trūkums organismā :D

Labots - ju
Link to comment
Share on other sites

 

 

gan siltās telpās - iesvīst, tad vējā, mitrumā, vēl arī pasportoju diezgan bieži sanāk noķeru saaukstēšanos

 

nepiemērots apģērbs.

Link to comment
Share on other sites

Sportoshana aaraa protams pozitiivi. Bet esmu noveerojis, ka ja gaisa temperatuura zem 9 graadiem,
tad diezgan liela iespeeja, ka peec sportoshanas aaraa dabuushu apauksteetu kaklu.

Katram shis temperatuuras slieksnis noteikti ir individuaals.
Pie zemaam aara temperatuuraam jaapaarvaacas uz sportoshanu telpaas.

Savukaart prieksh aara aktivitaateem attieciigi jaaizveelas atbilstoshs apgjeerbs.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Parasti ir tā, ka neko nelietojot slimo 1 nedēļu, bet dzerot zāles - 7 dienas. 

 

Jārūdās, lai temperatūru maiņa nebūtu problēma. Pret to nav zāļu. Ja kādreiz šāds problēma bija pavasarī un rudenī, kad mainās temperatūra, tad tagad ļoti izteikta vasarā, kad visur sarubīti kondicionieri uz 16 grādiem. 

 

 

ašam sanāk būt gan siltās telpās - iesvīst, tad vējā, mitrumā, vēl arī pasportoju diezgan bieži sanāk noķeru saaukstēšanos.
 
Link to comment
Share on other sites

 

 

tad diezgan liela iespeeja, ka peec sportoshanas aaraa dabuushu apauksteetu kaklu.

Svarīgs apģērbs, un elpo caur degunu 

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Regulāri peldos līcī(hidra 3mm). Slimoju ar iesnām moš reizi trīs gados. Āliņgos gan nelienu, bet kamēs ūdens +10 ir ok.

Link to comment
Share on other sites

Lai cik paradoksāli tas nebūtu, tad videnes, koledžas laikā neslimoju praktiski nemaz. Kā sāku strādāt tā čau rasma. 

 

 

Borja, tu domā -9 vai +9?

Link to comment
Share on other sites

un elpo caur degunu

Tam varu tikai piekrist. Tikai ar to gaisa daudzumu, ko var dabuut caur degunu, prieksh skrieshanas nepietiek.

Borja, tu domā -9 vai +9?

Runa par +graadiem, protams. Nez kaadam leduslaacim jaabuut, lai sportojot -graados neapsaldeetos.

Link to comment
Share on other sites

 

 

ja gaisa temperatuura zem 9 graadiem, tad diezgan liela iespeeja, ka peec sportoshanas aaraa dabuushu apauksteetu kaklu

 

Pagājušos svētkos bija ap 5-6 grādi pa dienu. Nobraucu 25km ar velo un neapaukstējos. nosvīdu gan. elpot caur muti var, nekas ļoti traks nenotiks. nevar pēc tam kad sasvīdis, apstāties un taisīt vaļā apģērbu lai atdzesētos. lai arī ļoti gribas. jālieto membrānu jakas un termoveļa (tā gan jau pie mīnusiem parasti).

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nez kaadam leduslaacim jaabuut, lai sportojot -graados neapsaldeetos.

Hvz, pērn vizinājos ar velo no +10 -  -25, var visu darīt, bet jāseko līdzi apģērbam un pulsam, nevar vienkārši uzkāpt uz veļļa un nomīt 20km ar 30km/h.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nez kaadam leduslaacim jaabuut, lai sportojot -graados neapsaldeetos.

Tik daudz cilvēku slēpo ziemā, un pat pie -20. Ekstrēmi jau tas ir, bet ...

Ir viens arī, kas ar velo brauc ziemā - šortos, uz muguras mugursoma, kājās jēzenes. Kaut kur bija bilde. Tā ka nav nekas neiespējams. 

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Borja, ar deguna gaisu tā kā būtu jāpietiek. Liec mazāku slodzi, ātrumu vai ej pārbaudes pie sporta dakteriem.

Ju, tas nūdists ir jogas skolotājs, kādreiz iekš Reaktora darbojās, ja atmiņa neviļ.

Link to comment
Share on other sites

Ju, tas nūdists ir jogas skolotājs, kādreiz iekš Reaktora darbojās, ja atmiņa neviļ.

Nē neviļ.

 

Bet skats labs, kad tu sēdi iekš auto fufaikā, pečka kuras, un šitāds vēsi pamin garām. 

 

 

Tikai ar to gaisa daudzumu, ko var dabuut caur degunu, prieksh skrieshanas nepietiek.

Nezinu, man skriet nepatīk, bet uz velo tikai sačos mēdz mute atvērties

 

Ja kas, mēdzu pusdienlaikā ziemā izstaigāties, parasti tādā raitā solī, tad pēc pāris km parasti cimdus velku nost pat pie kādiem -10C. Ir pa siltu.

Vēl nesen ar tik vējjaku vilku pa virsu t-kreklam. Kad vēl kādi +5 bija. Protams, gāju pa parku un par skrējēiem brīnījos, jo tie daži skrēja dūnu vestēs un citās fufaikās.

Vēl pagājušā nedēļā uz velo pietika ar divām kārtām augšdaļai, t.i. tīkliņkrekls, un viegli siltināta vējjaka. Viss apģērba biezums uz 5mm max. 

Šonedēļ nav sanācis braukt kaut kā.

Vēl jau, varbūt tev vajag intesīvāk elpot, jo esi par siltu saģērbies, jo tādā veidā arī organisms mēdz dzesēties.

Labots - ju
Link to comment
Share on other sites

Dīvaini ka neviens nepiemin armiju, tur dzenāja plusos un mīnusos un neviens neslimoja, es vēl brīnījos, ja to pārnestu uz civilo, visi pa slimnīcām vāļātos, vai tomēr jaunībā bija cita veselība un izturība.

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Man arī interesē ieteikumi kā stirpināt imunitāti.

Lietas labā - esmu atsācis sportot - iepriekš regulāri braucu ar riteni (kurjers) un slimības nejutu vispār.

Tagad darbs ir mazāk ārā un mazāk aktīvs - uzreiz saķēru iesnas un klepu.

 

Bet varbūt varam dalīties ieteikumos ar to ko ēdam (ne vitamīnus, bet pārtika) lai uzlabotu imunitāti, jo pats jūtu ka pie tā ir jāpiestrādā.

 

 

Tam varu tikai piekrist. Tikai ar to gaisa daudzumu, ko var dabuut caur degunu, prieksh skrieshanas nepietiek.

Skrien lēnāk. Ieelpo caur degunu, izelpo caur muti. Pirmās trīs reizes tā miru nost, pēc tam kļūst tikai labāk.

Link to comment
Share on other sites

Man vēsas dušas palīdzēja mazāk slimot, vieglāk pārlaist, ja tomēr kas noķerts. Mazāk kas lipa klāt, ja jau vasarā sāku mazgāties vēsā/aukstā ūdenī, sekojot līdzi pašsajūtai. cilvēki saka, ka kontrastdušas palīdzot labāk.

 

Jaunība, protams, ir noteicošais. Augstskolā ~20 gados cilvēki maz slimo - pats biju vesels tajā laikā, bet aizejot uz augstskolu skatos, ka visi caurvējā ar t-krekliem staigā, kamēr es kā onka jaciņā un bītlenē.

 

Par to, ka neārstējoties tikpat ilgi slimo kā ārstējoties - ai, bezjēdzīgi. nav īstais tipāžs, kam atbildēt uz tādām muļķībām :D

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

usver

Nu tu jau arī esi īstais tipāžs, kas regulāri pats izveido situāciju, pats uzdod jautājumus un pats uz tiem atbild :) Ir daudzi, kas tic, ka noņemot slimības simptomus ar visādiem Coldrex, kļūst vesels.  Tā tieši saaukstēšanās kontekstā nevis par ārstēšanos kā tādu. 

Link to comment
Share on other sites

mana recepte - nekad neģērbties par siltu. NO rīta tikai aukstā dušā mazgājos. Nekādas zāles, vitamīnus nedzeru -  labāk iztērēt vairāk labam ēdienam nevis pārtikt no makaroniem. + peldes cik iespējams - lūk pagājušo sestdien pēc copes nodžumīju - 6 grādi ūdenim.

 

IMG-20141115-125543.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tas ir kaitīgs ieteikums un ar šādām darbībām ir jābūt ļoti uzmanīgam. Ik pa laikam dzirdam par varoņiem, kas nekad pie ārsta nav bijuši, neko nelieto, bet nesasnieguši 50 gadus pēkšņi aiziet viņsaulē. Nelietot var tad, kad tiešām ārsts pateicis, ka esi veselāks par veselu. Ar pārtiku ir niecīgas iespējas uzņemt D vitamīnu. 

 

 

Nekādas zāles, vitamīnus nedzeru
 
Link to comment
Share on other sites

arī nav izslēgts. Neviens nav pasargāts no tā . Bet kopumā aptiekas un visas tās pārtikas piedevas - tā ir industrija, kura skalo smadzenes. Ne vienmēr ja apaukstējas jādzer tie koldreksi un visi citi štrunti.


bet tā jau LV klasika, paskatos uz saviem paziņām, brauc ar jauniem auto, bet redz 5EUR par kārtīgām pusdienām ir dārgi....imho labākais kā stiprināt imūnsistēmu - nepīpēt, dzert ar mēru, ēst veselīgi un sportot + norūdīties pamazām...a  tā jau visi  nīkļo - paskatos darbā - visiem auksti, sēdekļu apsildi nonstopā lieto , ofisā sagriež radiatorus uz max...kāda tur būs veselība.


par D vitamīnu :

 

Cilvēks D vitamīnu dabiski lielākoties uzņem no saules gaismas

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Vecā ofisā bija viens tāds "veselīgs" kadrs, kas 365 dienas gadā brauca ar velo un  sēdēja maikā ziemā pie atvērta loga kad visi pārējie sala un sēdēja mēteļos :)  Tikai diemžēl mugura un kustības atgādina 70 gadus večuku un tupēja 20cm no monitora. Tā notiek, kad pārāk veselīgu diētu ietur.

 

Es mīlu sēdēt siltās vietās vismaz 22-25 grādos un neteiktu, ka ļoti bieži slimotu ar saaukstēšanos. Toties 30 grādu temperatūrā jūtos joprojām lieliski, kamēr citi ir pilnīgi beigti.  Man ir 0 kg lieku tauku, kas varētu sildīt. Tāpēc viss nav tik viennozīmīgi, kā vienam otram liekas. ir dažādi organismi ar dažādu reakciju. 

 

Pārtikas piedevas, farmācija utt ir vesels stāsts, par ko negribu izplūst. Mītu tur ir vairāk nekā vajag. Visas lietas jāskatās kompleksi. 

 

Interesanti, pa kuru laiku mūsu vietējais cilvēks saņemt to saules gaismu, ja pa dienu ir ofisā darbā un pusgadu laukā valda tumsa? Tikai nestāsti, ka pietiek vasarā nogrillēties brūnam un ar to dzīvot :)

 

Cilvēks D vitamīnu dabiski lielākoties uzņem no saules gaismas
Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

piekrītu - man atkal komforta temp. ir 18-20 grādi. varu turēt arī karstumu, bet man labāk patīk vēss nekā karsts. Auto parasti klimu ar uz 18-19 turu ziemā. 23 uzgriežu ja piem copē nosalis esmu, tad apsildos - un atkal griežu nost. Imunitāti jāstiprina kompleksi. Kā jau minēju - IMHO galvenais stūrakmenis - kvalitatīvs uzturs, ja ēd saldētu to indijas čurgrāvju talapiju un ēd tikai kartupeļus- no kurienes imunitātei rasties ? Tad rij vai nerij vitamīnus - jēga nebūs. Es ar jaunībā, kad intensīvi sportoju ēdu vitamīnus...pēc tam gan atmetu..jo reāli sāka iekšas sāpēt no tām sportistu devām :D  Nu mugura - tā ar mūsdienu homo sēdošā problēma...ar to mokas katrs 3.


štatos jau piem. ieviesti biroji kur strādā, kājās stāvot...


a kitai problēma - ieteiktu sākt ar pareizā apģērba izvēli  - kaut kas līdzīgs tagad tiek izmantots ziemas copē un sportā - apakškārta, kura izvada mitrumu uz āru...protams tie tērpi/kostīmi nav lēti - bet efekts ir. Nedrīkst būt tā, ka sasvīsti - un tad auksti, jo apakškārta mitra.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Vīri, beidzat kompleksu sviestu dzīt :mrgreen: un tak padalieties ar savām domām par veselīgu uzturu, kas tad ir tas, ko paši liekat guzā un atzīstat par labu esam?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tak mūsdienās ir analīzes, kur tev skaidri pasaka, kāds vitamīns trūkst. Nebūs jādzer kārtējie mēsli, ko kāds darbonis izdomājis pareklamēt. 

Link to comment
Share on other sites

Kaa jau teica - ruudiishanaas ir vieniigaa izeja jo organisms ir izveidots taa ka pielaagojas tikai vienam gadalaikam neskatoties ka ir elastiigs uz izmainjaam bet taas izmainjas nav paliekoshas.

Gluzhi kaa iet ar kultuurismu nodarboties - muskulji pat ja uzkachaati ar laiku zaudee savu speeku ja neaktiivi un netiek turpinaats ar trenninju.

 

 

Ik pa laikam dzirdam par varoņiem, kas nekad pie ārsta nav bijuši, neko nelieto, bet nesasnieguši 50 gadus pēkšņi aiziet viņsaulē.

No seerijas "Челябинские мужики настолько суровые, что ....... "  :polling:

Link to comment
Share on other sites

es ēdu - svaigus vai tvaicētus dārzājus, puķkāpostus, pupiņas, + gaļa vai zivs. Gaļa - tikai filejas nevis kotletes vai desas. Zivis - pamatā paša ķerta, je ne tad reti lasis (trekns) vai tirgū svaiga vietēja zivs tiek iepirkta. kartupeļus /makaronus - reti ēdu. + spiežu uz mātes gatavotajām ziemas veltēm - visādi tur kabači, ķirbji, gurķi + tomāti...Tāpēc es eju parasti pusdienās uz vietām, kur var redzēt kā ēdiens izskatās un kur ir vismaz 5 gaļas ēdienu izvēle.


pēc iespējas jāatsakās no visādiem subproduktiem, tipa pelmeņi, zivju pirkstiņi, nageti un cita figņa.


un nepirkt visādus lētos augu taukus saturošos piena produktus.


Protams tas ir dārgāk un tas nav auto ko vis redz pie mājas :D

Link to comment
Share on other sites

kas tad ir tas, ko paši liekat guzā un atzīstat par labu esam?

 

 

 

Ja konkrēti par saaukstēšanos, tad lietoju ziemas ķiplokus, sīpolus (zaļus), un pa biškai medu.

Pēdējos gadus nekas vairāk par iesnām nav noķerts, kaut daudz sanāk uzturēties ne pārāk siltās telpās un ārā.

Laicīgi ierauts sotaks arī palīdz pret saaukstēšanos. 

Link to comment
Share on other sites

nu ķiploki/sīpoli pats par sevi - klasika, jāēd daudz un vienmēr :D . Es tos bieži tos abus cepinu veselus cepeškrāsnī kopā ar visādiem dārzeņiem, kuri veicī vai tirgū pieejami. baigi labi.

Link to comment
Share on other sites

 

 

usver Nu tu jau arī esi īstais tipāžs, kas regulāri pats izveido situāciju, pats uzdod jautājumus un pats uz tiem atbild Ir daudzi, kas tic, ka noņemot slimības simptomus ar visādiem Coldrex, kļūst vesels.
 

 

Ir starp mums biedri, kuri pat ja reizēm pasaka kaut ko nesaprotamu un neintuitīvu, tad pēc tam arī labi un izsmeļoši paskaidro savu domu - gan principus, gan savu pieredzi ar to - kaut ko tādu, kas ir tiešām dziļi pārbaudīts uz savas ādas un redzēts. Rezultātā ir pilnīgi jauni apvāršņi, viss skaidrs un saprotams, kur ir tā robeža, kur principi mainās un kādēļ tā un kādi apstākļi nāk nākamajā līmenī. Piemēram, biedrs Hrjum - ja ne šajā forumā, tad citā ik pa laikam pastāsta ko interesantu un loģisku par tēmu, nevis tikai pazīmējas ar pusfrāzēm un saka, ka neviens neko nesaprot. Ir ļoti liela atšķirība starp dalīšanos pieredzē un saraustītām frāzēm ar fināla secinājumu "nu ko tad tu vispār saproti, izaudz un tad parunāsim".

 

Minētos jautājumus es uzdodu lai cilvēkam būtu iespēja paskaidrot savu teikto, ja  tas sācis pusfrāzēs runāt ar ambīcijām uz kādām zināšanām par tēmu.

Minētās atbildes es arī rakstu lai rosinātu diskusiju un cilvēkam, ja līdz tam vēl nav bijis spējīgs paskaidrot savu pusfrāzi, tomēr pateikt, kurā punktā viņa pieredze atšķiras no tās, kas man zināma.

 

 

 

Minētā izteikuma sakarā par septiņām dienām kā konstantu saaukstēšanās izslimošanas laiku:

 

 1) ļoti atgādina folklorizējušos teicienu par iesnām. pagūglē "iesnas septiņas dienas nedēļu" kaut vai.

 

 2) saaukstēšanos bieži vien pavada rīkles iekaisums, kas bieži vien velkas pat mēnešiem ilgi. Klepot tā bez zālēm var ilgi, bet ja rīkle ir iekaisusi, tad tai ļoti vieglā veidā var palīdzēt, pūšot kaklā smiltsērkšķu-kliņģerīšu eļļainu maisījumu, kas palīdz novērst kairinājumu un dod laiku kaklam sadzīt. Tā mēs klepojam, staigājam pa āru - kaklam kairinājums. Un ja vēl kādas iesnas klāt, tad pavisam. Novēršam kairinājumus - palīdz sadzīt. Nenovēršam, jo "bez zālēm taču tāpat sadzīs" - klepojam vēl ilgi. 

Pagājšgad 2 mēnešus tā nostaigāju, līdz ārsts paziņoja, ka plaušas visu laiku tīras, bet kaklam tik jānovērš iekaisums. Šogad līdzīgi, tikai ātrāk, jo jau zināju, ka klepus pie tīrām plaušām - tas labojams ar Isla utml sūkājamām tabletēm + to pašu FaringoSpray, kas pārklāj kaklu un palīdz tam sadzīt.

 

  Nākamais - plaušu karsonis, ko ik pa laikam saķer cilvēki saaukstējoties, un es gribētu redzēt, kā nedēļas laikā un bez zālēm tāds tiek ārstēts. Parasti sieva klepo turpat mēnesi tādos gadījumos. Ir visādas inhalācijas un tamlīdzīgas lietas, ar ko to visu var atvieglot. Antibiotikas pat vispār neapskatu, jo tas ir avārijas gadījumā tik attaisnojams.

 

 Vārdu sakot, man liekas jocīgi stāsti, ka "bez zālēm no visa izārstēsies nedēļā" un ierosinu tev atvērt biznesu, kur visus no visām saaukstēšanām ārstēsi nedēļas laikā. Bez zālēm. Tas man sakāms par šo tēmu.

 

Bet pieredze rāda, ka ja es šo uzrakstītu kā atbildi citam biedram, tad viss būtu OK, bet ja konkrēti mežavecim, tad sāktos kaut kāda kasīšanās ar pusfrāzēm un beigās rezolūcija, ka "neko tu nesaproti".

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

izcepināts sīpols un ķiploks veselīguma ziņā vairs īpaši no kartupeļa neatšķiras.

vismaz vitamīnu ziņā.

sildot mikrovilnī kā reiz vitamīni saglabājas daudz labāk.

Labots - e = d
Link to comment
Share on other sites

pret klepu ja tāds ir - nopērkam berami Īslandes ķērpi - garša pretīga, bet palīdz. Vismaz man to reto reizi kad kad ir kakls iekaisis. Protams, ka klepu nevar ielaist - jāmeklē cēlonis, kāpēc nepāriet vai jādzer tad recepšu medikamenti.


nu nevajag jau sadedzināt...bet biku olīveļļā pasautēts jau kaut ko vērtīgu saglabā sevī. neviens jau nav pārcilvēks lai rītu tikai veselīgu, bezgaršīgu paiku. šad tad jau vajag pagrēkot un imho par frī jau nu viņš ir veselīgāks,,,nevajag jau litriem liet eļļu vai sviestu - bet tik lai nepiedeg un viss.


Imho plaušu karsoni parasti saķer tie kuriem novājināta īmūnsistēma vai mazkustīgs dzīves veids. Vismaz es ja paanalizēju to cilvēku loku  kuri slimojuši ar karsoni ..tāda tendence iezīmējas. MAn pat sencis - kurš 78 gadu laikā ne reizes nebija slimojis ar plaušu karsoni, kā salauza gūžu avārijā - tā guļot 2x saslima. Tāpēc ka nekustējās, vismaz ārsti tā teica - slikta plaušu ventilācija.

Link to comment
Share on other sites

Ingvers vēl no tādām lietām vēl ir labs. Vai nu paša gatavots, vai arī pie krišnaītiem nopērkamais karstais sulas dzēriens (75 centi krūzītē). Pie mums to ir pieņemts dzert jau pēc apaukstēšanās fakta, bet labāk palietot pirms tam - ļoti tonizējošs, iedarbojas aptuveni tikpat jūtami kā kafija, taču efekts savādāks, nav tāda enerģijas krituma pēc tam. Uz nakti gan nevajadzētu, jo stiprs dzēriens (tāds, ka pilnīgi jāžagojas) ir stimulējošs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

usver

Nu re, atkal jau safantazēji veselu dzīves stāstu, ka kāds kaut tā apgalvojot un tā ir domājis. Vai es kaut ko minēju par plaušu karsoni un nopietnām saslimšanām? Vai es aģitēju neārstēties? Ieteiktu neveikt tendenciozus spriedumus, kas kārtējo reizi izzīsti no pirksta. Man konkrēti kaitina tipi, kam ir ieradums domāt citu vietā. 

Link to comment
Share on other sites

Nu redz, atkal kaut ko uzrakstam un beigās attaisnojamies, ka nav tā kā rakstīts, bet pilnīgi kaut kas savādāks domāts.

 

nu es taču rakstīju:

 

 

ai, bezjēdzīgi. nav īstais tipāžs, kam atbildēt uz tādām muļķībām

 

 

izdomāju tomēr atbildēt pēc būtības - nē, nevis cilvēcīgi atbildēs, kas ar to domāts, bet sākam apspriest manu personību. Kas arī bija jāpierāda.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

usver

Tu kādā sektā iestājies vai lieto apreibinošas vielas? Es nezinu, ko tu tur centies pierādīt vai "pēc būtības" par kaut ko cepies. Brīžam ir skaidrs, ko vēlies pateikt, bet brīžiem apdiskutē kaut kādus bezjēdzīgus izteikumus. 

Link to comment
Share on other sites

Labi, aizmirsti. Es tik ieraudzīju apgalvojumu, ka ārstējies vai neārstējies - 7 dienās būsi vesels. Rezultātā uzzināju, ka es narkomāns esot. Nu jā.

 

 

Parasti ir tā, ka neko nelietojot slimo 1 nedēļu, bet dzerot zāles - 7 dienas. 
 
Link to comment
Share on other sites

 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...