Jump to content

Meklēju teļļuku specifiskām vajadzībām


lexxx
 Share

Recommended Posts

Meklēju teļļuku specifiskām vajadzībām. Virszemes televīzija galīgi neinteresē. Teļļuks tiks slēgts pie datora.

 

Nepieciešams:

1. VGA ieeja obligāti!

2. lielums aptuveni 42 collas

3. varētu būt vajadzība arī piestellēt pie sienas

4. full HD.

 

Iesakiet kādu izdevīgu variantu, jo ar vga ieeju nav sastopami diez ko daudz modeļi. Negribu arī tērēt vairāk par 400 eur :/

Labots - lexxx
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Stipri iespējams, ka lētāk būs iegādāties VGA->HDMI adapteri, nekā meklēt noname TV, jo pazīstamiem brendiem nav VGA ieejas. 

Link to comment
Share on other sites

VGA ieejas ir philipiem.


salidzini.lv saitā esi mēģinājis atslēgvārdus "tv vga 42"?

Link to comment
Share on other sites

Kā vga->hdmi pārveidotājs iespaidos bildes kvalitāti?

Vai dators redzēs televizora iespējamās izšķirtspējas, ja tiks izmantots pārveidotājs?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Es gan neesmu lietojis nevienu adapteri, bet pieejamās informācijas var secināt, ka to fīčas atšķiras, kādas izšķirtspējas uztur un kādu kvalitāti dod ārā. Tāpēc nevar pirkt jebkuru pieejamo un lētāko verķi.

 

Man bija 32PFL4606H un tam nebija VGA, līdz ar to šādi nevar apgalvot. 

 

VGA ieejas ir philipiem.
Link to comment
Share on other sites

 

 

Man bija 32PFL4606H un tam nebija VGA, līdz ar to šādi nevar apgalvot.

ne visiem, protams.


 

 

Stipri iespējams, ka lētāk būs iegādāties VGA->HDMI adapteri

Esmu redzējis ķīniešu 10Ls pārveidotāju. Vienīgā ekspluatācijas nianse, ka tika piedāvātas laptopa iebūvētā ekrāna izšķirtspējas. Ja ekrāns maziņš, tad fullhd teļuks saņems mazu izšķirtspēju.

Link to comment
Share on other sites

jaunajiem sharpiem ir vga ieeja, mums elkoraa tok bija, modeli neatceros, vinjam pat divas scart ieejas bija, laikam Sharp 42le760

Link to comment
Share on other sites

nevertell

 

 

Man bija 32PFL4606H un tam nebija VGA, līdz ar to šādi nevar apgalvot.    VIL, 24 Nov 2014 - 08:52, teica: VGA ieejas ir philipiem.

A man bija philips un man bija. 

Link to comment
Share on other sites

VGA ieeja obligāti!

  Kādēļ izvēlēties variantu ar viszemāko bildes kvalitāti ? Pareizāk būtu datoram ielikt videokarti ar, ja ne HDMI, tad vismaz DVI izeju - gan uz monitora, gan pieslēgtā TV ieguvums būs pat ļoti jūtams.  VGA izejas arī datoriem jau palēnām kļūst par pagātni.

Labots - raiviic
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vēl par salikumu VGA un FullHD - ja izdodas atrast potenciāli interesējošā TV modeļa rokasgrāmatu, var apskatīties, kas tur rakstīts par maksimālo izšķirtspēju, ko iespējams izspiest no šī savienojuma.

Te PANASONIC TX-L42E5E gadījums: 

 

0ib9kfotywnohq1ozd0.png

Link to comment
Share on other sites

esmu lietojis VGA > HDMI adapteri, kvalitaate manupraat necieta. Viss stradaaj alieliski un maksaaja ap ~ 5 eur .. MHM ! :)

Link to comment
Share on other sites

nav sastopami jo tā jau ir vēsture, un tagad padomā vēlreiz vai tiešām tev vajag pirkt relikvijas?

nopērc mūsdienīgu TV un adapteri

Link to comment
Share on other sites

 

 

Var gadīties, ka no datora neizdosies dabūt FullHD izšķirtspēju caur VGA

Pieredze liecina, ka Philips 32PFL9604H, 46PFL5527K ļauj iegūt fullhd bildi pa VGA.

Link to comment
Share on other sites

Par Hitachi 42HZT66:

[14:12:19 | Rediģēts 14:12:28] www.1a.lv: jā, TV modelis atblastīs Full HDm ja signals tiks padots caur VGA ieeju

Link to comment
Share on other sites

Būtībā, ja datoram nav HDMI, vai vismaz DVI, tad tas jau ir vecs lūznis un drīzāk jādomā vai nu par jaunu videokartu, vai jaunu laptopu. VGA ir pagājušais gadsimts un speciāli dzīties pēc tāda teļuka nav prāta darbas. Tāpat, datprā ciparu signālu laist laukāpa analogo VGA un tad atkal konvertēt uz HDMI ir risinājums caur pakaļu. Jā, pareizi te saka, 1080P VGA nevelk!

Labots - Didzis
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tad jau 1a man sprauž batonus ausīs, ne?

 

pēc kā spried? Full HD nav nekāds standarts un katrs ar to var saprast ko viņš vēlas.

Link to comment
Share on other sites

VGA, kā standarts fullhd velk (man datora monitors fullhd ar VGA)

Bet nespēju iedomāties kvalitatīvi strādājošu VGA hdmi adapteri, jo VGA ir analogs, bet hdmi ciparu... 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tad jau 1a man sprauž batonus ausīs, ne?

Skatoties, no kā operators vadījās. Varbūt cilvēks dzīvē bija saskāries ar tādu modeli un situāciju, un zināja teikt. Varbūt spēja atrast rokasgrāmatā tādu info. Man pašam uz ātro neizdevās uziet tādu šī modeļa rokasgrāmatu, no kuras būtu viennozīmīga skaidrība šajā jautājumā. Bet - ja dzīvē izrādīsies, ka neatbalsta FullHD, tad operatora teiktā neatbilstība reālajai situācijai būs par pamatu preces atgriešanai. Priekš manis gan tas šķiet tāds ļoti optimistisks piegājiens pirkt TV tikai pēc parametriem, neredzot dzīvē. 

 

Kā te top skaidrs, ne visi TV modeļi caur VGA spēs attēlot FullHD attēlu. Biedra VIL minētie Philips modeļi to var, vairāki citi - nevar. Jāskatās, ko raksta ražotājs, un jānovērtē dzīvē.

Link to comment
Share on other sites

VGA vajag, lai pieslēgtu portatīvo datoru, kurma nav dvi vai hdmi izejas.

Pasūtīju Hitachi 42HZT66. Šovakar notestēšu, kas un kā ar tām fullHD iespējām caur VGA.

Link to comment
Share on other sites

Ja lapķepam nav HDMI vai DVI, tad tas ir vecs lūznis un diez vai videokarte pavilks pat 1080i HD bildes kvalitāti. 

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

 

 

Ja lapķepam nav HDMI vai DVI, tad tas ir vecs lūznis
nesaki vis!!!!! Mans CQ61 lai gan ir 4 gadus vecs bet nav lūznis un caur VGA velk fullhd
Link to comment
Share on other sites

Pratigak nebija investet normala laptopaa, nevis speciali vecajam laptopam pirkt specisiski drausmigu TV ?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Lapsis ir ar T4200. Vajadzētu vilkt.

Wheeler, manā gadījumā nebija gan prātīgāk.

Link to comment
Share on other sites

Man ir Samsung LE32C530 TV un tam ir gan VGA, gan 3 gab. HDMI. Tas ir ļoti labs modelis, jauns maksāja Ls 225.  Ja nu vajag 42", tad droši vien ir arī tāds pat LE42C530.

Link to comment
Share on other sites

Palaidu 1920x1080 caur vga no Intel 4500MHD uz W8 teļļukam.

Pirmajā reizē piedāvāja līkas izšķirtspējas, bet atinstalējot visus monitoru draiverus un restartējot datoru, parādījās iespēja uzlikt 1920x1080 ārējam displejam.

 

Un T4200 velk fullHD caur VLC ar 30 - 40% nsologojumu  :smoke:

Labots - lexxx
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...