Jump to content

Gigabyte R9 280x windforce rev 2.0 fan apgriezieni


Bomaars/C12
 Share

Recommended Posts

Sveiki vēlējos painteresēties par Gigabyte R9 280x windforce rev 2.0  ventu apgriezieniem, tā kā iepriekšējai kartei (hd7770) mainot procentuāli teiksim 30,50, vai 100 procentus apgriezienu skaits bija apaļš beigās ar div 00, bet tagadējajai kartei domājams drusciņ pirmais vents pēc kura nolasa apgriezienus piebremzē vēlētos uzzināt par cik, tāpēc varbūt kāds var pateikt cik ši karte jums strādā uz teiksim 40%, 50%,60%,80% un 100%

Pie reizes arī par temp varam parunāt 15min furmarkā man temp max uzleca 72C un pamazam pie beigām atkāpas lidz 68C, domāju tas ir normāli manā desk case(galdā kurā iebūvēts pc) :D

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Eu, tās ir baigi labās temperatūras Furmarkā priekš samērā "karstas" kartes, interesanti, cik apgriezienu bija karlsoniem? Un kā ir ar troksni galdā iebūvētam PC?

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nu gnj viņi toreiz uz max griezas un taka man pirmais vents piebremzē un pec tā tikai arii apgriezienus mera tad radijas 3300-3600 apmeram(videokartei), pašam galdam man ir 4 ventilatori div ieejas div izeja, gaisa ieejas ir šādi ventilātori: 1. kas nav klus, bet jaudīgs http://www.1a.lv/datoru_komponentes/coolers/cooler_master_sickleflow_120_2000_rpm_blue_led_r4l2r20acgp
otrais ir orginālais kas iet parastajam coolermaster k350 keisam lens un videji skaļs

Gaisa izeja man ir : 1. http://www.1a.lv/datoru_komponentes/coolers/enermax_case_fan_tbapollish_120mm_ucta12nblšads lēns un ari paskaļs bet toties superīgi spid,
Un otrais ir uz radiatora (orģinālais) no dzeses cooler master seidon 120v kas ari ir jaudigs un diezgan skaļš

Visi galda venti protams griežas uz max un taka man vel nav nopirkti piemeklēti sietiņi priekša kadi metala kas vel mazinatu skaņu tad ir paskaļi bet nu tie venti nav domati lai butu klusu, doma visus uz vienādiem nomainit 4x paņemt šadus: http://www.1a.lv/datoru_komponentes/coolers/deepcool_case_fan_wind_blade_120_blue_xdcwb120
Tik nesaprotu nafig vini tik leti ja citas firmas tadas pat jaudas, skanas ir uz pusi dargaki, bet katrā ziņa man skaņa galvenā nav jo pc ar tiem pašiem ventiem keisaa Coolermaster k350 nebij klusāki. 
Ja ir velme varu ielikt bildi kā man pagaidām viss izskatas

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Jā, Enermax ir diezgan palēns, toties spīd baigi labi, toties Coolermaster sickle flow vairākos saitos tika atzīts par vienu no labākajiem price/performance ventilatoriem, pārbaudīts, ka baigi labi darbojas uz radiatoriem. Kas attiecas uz Deepcool(iem) - tur nevar saprast - it kā samērā lēti, bet atsevišķi modeļi ir visai sālīti, piemēram 636 veicī bija 120 mm LED par 12 jevro rubuļiem. 

Jā, bilde arī noderētu, tā teikt, izskatās, ka nopietni par dzesi padomāts, jo karstā korpusā videokarte Furmarkā uz 68 Celsija grādiem nedarbotos, bet krietni lielākos temperatūras režīmos.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nu tas coolermaster ir labs bet nu viss skaļakais noeeju lejā pirmajā stāvā privātmāja varu dzirdēt pc :D
Intervall labrāt būtu paņemis, labak nekā mistkastē :D

Bildes ielikšu rīt kā izskatas pagaidam viss tur man, neka tur ipaša nav, kā parasta korpusā 2x iejiet venti (jaudigakie) 2x izpuš arā(vienam vel cpu dzeses radiators jadzese) ja vel grib labakus rezultātus skapīša durtiņas vaļā(nakotnē ventilatoru caurumus parveidojot var uztaisit lai 3x iejiet 3x iziet venti bet tas hardcore pagaidam man nav nepieciešams)   :D ja es visus 4x saliktu coolermaster tos ventus sickle flow domaju temp butu vēl labakas, bet kapec man tie venti nepatik jo viņiem tumši spid + viena diode viņam pec pusgada palietošanas nospraga :D

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

intervall

Ir man divi 120mm Antec uz molex, apgriezienu regulators(fizisks slēdzis) katram-3 režīmi, pūš vienkārši ārprātā, bet rūc arī labi :D

Rīt likšu WC, vairs nebūs vajadzīgi.

Varu iemainīt pret lielu šokolādi. Nav gadījies vēl tādi venti, kas tik spēcīgi ventilētu.

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Tātad fočeju ar telefonu un bildes ir kādas ir , bet ceru doma būs skaidra.(Bildes būs vairākas pašlaik kopēju)

 

1.Skats kopumā, stiklu noņemu, jo darbojoties ir nosmērēts ar pirkstu nospiedumiem.
 

jjpy7JI.jpg

 

2. Skats tuvāk.

fTweLZE.jpg

 

3. Skats no viena leņķa. 

My5VKcy.jpg

 

4. Skats no otra leņķa. (Ar gaisa izejošajiem ventiem)

nnPIFoJ.jpg

 

5. Skats kopumā ar skapīti.

eXHRcO0.jpg

 

6. Galda aizmugure ar izejošajiem ventiem. (Jā barotājs ārpusē uz flaņčiem)

 

ETQ7ExU.jpg

 

7. Ieejošās gaisa plūsmas venti.

qQmGHBE.jpg

 

Protams viss nebūt nav pabeigts ir vel vairāki sīkumi un idejas kā piemēram jauni sietiņi, ventilātori utt. Ieslēgšanas un restart pogas ar ir pagaidu :D Domāju pilnībā visu pabeigšu varbūt pēc jaunā gada.

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...