Jump to content

2 sim karšu androīda telefons ar 1gb ram...


KasparsPV
 Share

Recommended Posts

Tad lieta ir sekojoša.Mana mīļā dārgā sieva pati uz savu galvu paņēma sev telefonu samsung galaxy s duos.Pirka tapēc ka 2 sim,lai nevajadzētu vazāt līdzi 2 tel.savu un abaskartes gandrīz pilnas ar numuriem,gan darba ,gan savi.Nu un telefons nenormāli lago,lai gan iekačāts nav praktiski nekas,nu ja neskaita teiksim swedbank aplikāciju...satiksmes...waze...un vēl kādas 2...un tas ir viss,telefons bremzē,citreiz uzkarās androīdsIr gan resets uztaisīts,gan uz remontu nests.nekādu izmaiņu...CM aplikācija rāda ka atmiņas noslogojums ir 80% + -5 % ,te biju atradis rakstu par itkā nevajadzīgu programmu atslēgšanu.Izdarīju tā.Atslēdzu visu ko varēju.Kādu mēnesi bija ok lai gan CM rādija ap 60% noslogojumu.Tad dabūju slēgt visu kā bija iekšā,jo kārās tā,ka pat reizēm neslēdzās iekšā. Gribētu zināt varbūt pie vainas var būt tas,ka 2 simkartes un pilnas ar numuriem,jo man pašam ir 1 spacers un ieliku 2sim kartes iekšā,tiesa viena bez numuriem,un ieslēgtas un strādā abas,CM rāda 35-45 noslogojumu,lai gan man telefons piekačāts pilns,nu gandrīz.Un tagad doma ir paņemt viņai arī to pašu 1 spaceru...

Tātad jautājums ir (Gribētu zināt varbūt pie vainas var būt tas,ka 2 simkartes un pilnas ar numuriem,)

Link to comment
Share on other sites

pārkopē numurus no sim uz telefonu un atslēdz sim kontaktus. sinhronizē caur google kontu. nebūs jaraud kad telefonu nozags un ātrāk strādās.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

KasparsPV

 

 

pārkopē numurus no sim uz telefonu un atslēdz sim kontaktus. sinhronizē caur google kontu. nebūs jaraud kad telefonu nozags un ātrāk strādās.

 

to ar es pamēģināju,nekādu izmaiņu... 

Link to comment
Share on other sites

Manai kundzei arī kautkāds 2karšu galaksis. 

Simkartes tukšas. Kontakti telefonā. Pilns ar spēlītēm, multenēm utt. 

Primārā, Bites karte paredzēta paziņām (reizēm nesasniedzama, bet vainoju operatoru)

Sekundārā Okarte darbam. Tā nu gan strādā vienmēr un visur.

 

Vienīgi sākumā reizēm bija problēmas ar lādēšanu. 10% visu dienu muļļāja. Tad nezkāpēc normalizējās. Bet nu ir nācies pielietot 3 pogu kombināciju.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ož pēc garantijas!

Link to comment
Share on other sites

KasparsPV

 

 

Manai kundzei arī kautkāds 2karšu galaksis.  Simkartes tukšas. Kontakti telefonā. Pilns ar spēlītēm, multenēm utt.  Primārā, Bites karte paredzēta paziņām (reizēm nesasniedzama, bet vainoju operatoru) Sekundārā Okarte darbam. Tā nu gan strādā vienmēr un visur.   Vienīgi sākumā reizēm bija problēmas ar lādēšanu. 10% visu dienu muļļāja. Tad nezkāpēc normalizējās. Bet nu ir nācies pielietot 3 pogu kombināciju.
 

 

 

Bet nu ir nācies pielietot 3 pogu kombināciju-tas bija tas resets ja pareizi sapratu...esmu arī todarījis un nekādu izmaiņu...

es domāju mosh tāpēc ka 2 simkartes un 1 gb ram...varbūt tāpēc tā lago...nevelk...un arī ir primārā bite un otra ir zive...

Link to comment
Share on other sites

Var taču vienkārši padarbināt telefonu bez sim kartēm un notestēt, vai tur tā vaina.

Visdrīzāk, ka vaina ir citur.

Link to comment
Share on other sites

KasparsPV

 

 

Var taču vienkārši padarbināt telefonu bez sim kartēm un notestēt, vai tur tā vaina. Visdrīzāk, ka vaina ir citur.
 

 

Pat bez sim un resetots ir lagains...tātad laikam brāķis sanāk ja...un androīda updeitošana uz citu neko nedotu ja???nezinu ,tāpēc prasu...

Link to comment
Share on other sites

Visu preinstalēto drazu vajag diseblot. Ātrdarbību uzlabos viennozīmīgi.

Link to comment
Share on other sites

Bija man vecs LG L7 arī 1GB ram, bet ar 1 sim karti, kad kontaktu teleonaa nebija viss tsradaja +/- ok, bet kad telefoana paraadijaas ap ~ 200 kontakt tad sakaas lags nepajokam ..

Link to comment
Share on other sites

Tas telefons lago nevis dēļ sim kartēm un kontaktiem, bet tāpēc ka iekšā vienkodola procis un google aplikācijas rij nejēgā!

 

 

 

Bija man vecs LG L7 arī 1GB ram, bet ar 1 sim karti,
 

Ja esi nosaucis pareizi modeli tad viņš ir 512 mb ram nelietojams kopa ar google aplikācijām...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...